р. Горинь

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SPIN »

не дійшовши до берега в темноті ногами заплутався в якихось дротах, з одного боку дві клеми з іншого просто оголений провод! Мабуть всі зрозуміли для чого він був призначений
Про такі місця на мою думку потрібно розписувати детально, що б більше їздило чесних рибалок і лякали браків-"електриків", бо можна ловити правильними способами, правильними приманками але в безрибних через браків місцях. Я пару років назад вперше приїхав на Горинь в Ремель з AndreyK, зустріли місцевих, які мили поденку, то вони сказали, що рибу можна не шукати, бо місцеві браки-"електрики" постійно "утюжать" дану ділянку Горині.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

В это месяце уже трижды выезжал на речку, но только в этот раз рыбалка наконец получилась результативной. В предыдущие выезды максимум, чего удавалось добиться - это откушенные хвостики на приманках, хотя напарники по рыбалке таки ловили судаков. Наконец и у меня получилось. :-)
Сегодня, в такой замечательный солнечный и тёплый день, наверное только самые ленивые сидели дома - встретил на реке множество знакомых, местами даже тесно было. :-)
Выехали вместе со SPIN поздновато, на воде были уже около 12. На точке увидели знакомого, у него к этому времени в активе уже было 4 зачётных судака и множество холостых поклёвок, и хоть по его словам клёв уже утих - это вселяло надежду и оптимизм. Через полчаса полоскания приманок слабенький тычок, на всякий случай подсёк - есть контакт, пока тянул с глубины - думал там что-то вполне зачётное, но оказался небольшой судачок около полкило. Хоть и мелочь, но приятно. :)

ЗображенняЗображення

Ещё немного постояли и перешли на другое место, но результата оно не принесло, и так продолжалось до самого вечера... Уже на закате, когда начало темнеть - ещё одна долгожданная поклёвка на Bass Assassin, на этот раз чёткая. С подсечкой я не опоздал, и через минуту на берегу оказался судачок, домашнее взвешивание показало 1,5 кг - в этом сезоне у меня самый крупный. Ещё пару забросов и пора возвращаться домой, темнеет...

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Вот такое получилось закрытие рыболовного сезона 2013. :) До встречи на водоёмах в Новом Году! Всех с наступающим!
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Первый день Нового Года традиционно провожу на рыбалке... Не один я такой - сегодня встретил на реке немало знакомых. :-)
И даже поймал новогоднего судачка :) (взвешивание показало 1,4 кг - чуть меньше, чем в предыдущий раз).

На этот раз привычные для меня приманки молчали, поставил на пробу большой 11,5-сантиметровый LunkerCity Shaker в гламурном розовом цвете. :-) Я очень верил в эту приманку, хоть размер для местных некрупных судаков кажется великоват - и она таки сработала.
Чёткой поклёвки не было - слабый тычок, на всякий случай подсёк - зацеп. Пытаюсь сдвинуть с места - зацеп неохотно поддался, хоть и тяжело, но идёт. Выкачиваю, думаю какое-то бревно, никак не отрывается ото дна. Только ближе к берегу заметил, что шнур подозрительно движется против течения быстрее, чем я его подматываю. :-)
Оказалось, что судак прижимал приманку и подбагрился под грудные плавники. Обычно я использую оффсетники, но такого большого размера у меня не нашлось, пришлось взять джиг-головку (призовую - подаренную мне DerSieger на финале конкурса отчётов) - благодаря этому рыб и засёкся. :)

ЗображенняЗображення

Ближе к вечеру ещё одна поклёвка на этот же большой розовый Шейкер - на яме, всего в нескольких метрах от берега. Я вроде и подсекал нормально, но... Видимо, судак пассивный - опять прижим вместо нормальной поклёвки в рот. Поднял его с глубины, подтащил к берегу, но перед самым берегом он рванул в сторону, крутанулся - и шнур обвис... :-( Достаю на крючке несколько наполовину пробитых чешуек - не просёк нормально. А на вид был 2,5-3 кг, была бы "рыба моей мечты"... :-(

С Новым Годом! :)
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Нарешті "сбылась мечта идиота"! Нарешті я його виманив з горинських глибин!
Але все по черзі, отож.....
7.30 ранку помаленьку спускаємо човен на воду, нікуди не спішимо тому що, ще трохи темно.
Поки заряжаємо спінінги течія зносить нас ближче до точки, яка по ідеї повинна порадувати нас судаками :-) На диво спінінгістів тут немає і є шанс правильно виставити човен, трохи покрутилися, але все таки з допомогою ехолота виставили на гарне місце :a_g_a:
Полоскали ми приманки тут з 8.30 до 11.30 і так не дочекалися виходу кликастого! На горизонті почало з"являтися сонце стало тепліше і ми вирішуємо перейти на іншу точку вверх по течії.....
Як завжди при переходах тролінгуємо з надією на щуку яка засиділась на міляках :) По дорозі бачили декількох фідерістів, один з них якраз перед нами витягував підлящика грам на 400!
Проходить хв 40 і ми на місці, тут з рибаками трохи живіше, один хлопчина як і ми полоще воду з надією на судака, ще на березі сидить рибак з донками....
Ми знову виставляємо човен і знову 23 грамові снаряди у воду..... але тихо.... ні тичка.... ! Розговорилися з рибаком який був з донками, він на черв"яка ловив здається червонокнижних носарів, казав що зранку був один спінінгіст якия всетаки виманив два кликастих з цього місця!
Ми пообідавши повертаємося назад нижче по течії і обловлюємо декілька коряжників, але знову нулі! Радують тільки фідерні кормушки, віброхвости, вертушки які звисають з дерев і які ми з човна успішно перевісили собі в коробки :-)
Підходимо до місця де перед Новим Роком AndreyK зловив свого півторакілограмового судака :-) Стаємо з протилежного боку від ямки і на 3-4 забросі мене як електрошокером пробуджує від пригрівшого сонця удар по приманці :sh_ok:
Так, як ніколи не ловив судака, розраховував на легенький тичок чи на потяжку якусь, але тут потужний удар, який я спочатку сплутав з мертвим зацепом, але чи з переляку чи якось рефлекторно підсік! Зацеп відразу під шум попущеного фрикціону почав підійматися вверх по течії !!! В голові паніка "що робити?" чи то від того, що 2 чи 3 рибалки не відчував рибу на гачку, чи то від того, що я розумію що це СУДАК!!! Тут він зупиняється, мій мозок починає думати, трохи затягую фрикціон, відчуваю потужні ривки на кінці шнура на такі як в окуня чи щуки! Підвожу на поверхню і в голові думка "тілки не зійди", чомусь знаючи щуку готувався до свічки перед лодкою, але якось обійшлося без неї :-)
Ну от і судак в лодці.... руки тремтять.... бачу, що засікся він так, що я пласкогубцями не міг витягнути гачок з верхньої щелепи... прийшлося його залишити з приманкою в роті, а вже на березі відчипити!
Трохи відійшли від цього всього :-) І далі на тому ж місці полощимо.... але 0, чи через те, що він був там сам чи через моє шумне виважування :nez-nayu:
Настрій хороший, проходимо нижче по течії, вертаємося на туж точку з якої починали і кидаємо до самої темноти, але нажаль більше ударів не було!
Отже, мій перший судак заважив майже 1.700, спокусився на Басс Ассасін зеленого кольору з червоним хвостом, чебураха 22 грами! Проводка звичайна ступічата. Глибина близко 5 метрів в тому місці!
Використовував з приманок ще Bait Breath SL-Remix 3.5", KEITECH Easy Shiner та Swing Impact натуральних кольорів, але вони ніяк себе не проявили!
На конкурс звітів
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Neckerman
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 05 вересня 2011, 18:43
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Neckerman »

Вчора (5.01.14р.) захотілось відкрити риболовний сезон 2014р. Вибір впав на місцину до якої зручно добратись, де і взагалі останнім часом, хоч і небагато, але основну більшість рибалок провів на р.Горинь в межах "АЗОТ-у". Прочитавши пости вище, надія була на судака, взявши коробку із "силіконом" та грузами під акомпанемент моросящого дощу почав "джигувати", перші дві години лову не принесли взагалі ніяких надій та результатів, по дорозі зустрічав в перспективних на мій погляд місцях рибалок з фідерами, які час від часу підскакували зі своїх місць до вудилищ, та підсікали але при мені безрезультатно, напевно якась дрібна риба не давала спокою. Дощова хмара трохи "прокотилась" по небі, здається стало тихіше та трохи комфортніше.. стою на березі спінінг до гори, роблю ступінчасту проводку, в голові уявляю як себе поводить приманка, пробую різні варіації, але риба на яку розраховував взагалі не проявляє ніякої активності, ну що ж надія гасне пора вже і додому збиратись..але тут при витягуванні приманки в самому березі різкий удар гарний супротив рибини, як для такої пори року, і підбираю з води доволі "їстивну" щучку, зважування показує 740 гр. Вдалий початок для нового початку риболовного сезону. Але надія зловити судака не гасне, тому продовжую далі, починається знову надокучливий дощ, монотонно роблячи шум по воді, вітер який несе чорні хмарини починає видувати шнура, судак далі "мовчить", трохи змокнувши вирішую повертатись до мосту та їхати до дому. Подумки собі кажу - що дам я ще бою цьому ікло-зубому розбійнику, сезон ще по переду. Дійшовши до мосту, побачив що рибалки які сиділи з фідерами поїхали, на березі річки стало майже пусто, зустрів 3-оє рибалок які ловили на живця, казали що без результату. Оскільки дощ знову перестав йти, вирішую залишитись трохи ще, оскільки діло йшло до наближення сутінок, думаю ще з десяток закидів і на тому все. Після 6-го закиду плавне відігрування кінчика вудилища від грузу перериває глухий зацеп, підсічка.. гарний супротив, по бланку вудилища дуже добре передавався кожен рух рибини, спочатку гарно давила в дно, я вже й подумав - ось він нарешті мій заліковий судак, але при підтягувані ближче до берегу рибина почала досить активно пручатись і трясти пащею у воді, одразу стало зрозуміло що клюнула щука, яка доставила масу адреналіну та емоцій при виважуванні. Що саме дивно що ловив я зовсім не профільними приманками як для щуки, оскільки надія була спіймати судака то для лову я використовував ступінчасту проводку в поєднанні з віброхвостами Bass Assasins та твістерами Mans. Щучка заважила 1440 гр., що доволі непогано як для теперішнього стану на даний момент для р.Горинь. Я рахую що вийшло вдале відкриття спінінгового сезону, чого і всім бажаю! До зустрічі на водоймах!
"Якість фото бажає кращого, зроблено телефоном, оскільки руки мокрі та брудні тому вибачайте за розмитість та не естетичність."
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Доброго всім вечора!
Сьогодні відкривали так і не закритий сезон на річці Горинь!
Як завжди спінінгуємо тільки з човна і цього разу я його запакував в машину, але вчора впевненості в тому, що спустимо його на воду не було, так як не знали яка ситуація на річці і чи не розмокли берега!
Але приїхавши сьогодні без проблем підїхали і спустили на воду човен у звичному місці :)
Вода піднялася майже на метр і помітно стала мутнішою! Приманки кислотного кольору які використовували були не помітні в 30 см від поверхні води :sh_ok:
Поки в"язалися течі зносила нас до першої точки, на першому ж повороті річки нас зустріли качки.... багато качок.... дуже багато качок!!! Поверхні води не було видно!!! Але вони різко підірвалися і взлетіли на більш для них безпечні місця!
Так,як основний акцент був на судаку, то і приманки і чебурахи були відповідні :) Почав з 22 грам... мало.... 24...26...і тільки 28 грам пробивали дно і то не всюди!
Почав накрапати мілкий дощ, полоскання не дає ніяких результатів... зміна приманок і проводок.... теж нуль :du_ma_et: Змінюємо місце піднімаючись вверх по течії, на зустріч сплавляються крижини! Але зміна точок також не дає ніяких результатів :-(
І тут мабуть прийшов час випробувати кастинговий комплект який лежав не мочений у воді більше місяця)) Так, як я впринципі вперше тримав мульт в руках і ніколи не кидавши і начитавшись на різних форумах про складність переходу з мясорубки на мульт, трохи побоювався :-) Але перший кидок видався метрів на 10))) Другий далі і далі :metal: Жодної бороди, якими так лякають! Отже, рибалку я продовжив вже з ним) Хоч шнур 0.23 і сама палка яка заточена під твіч не давав можливості нормально поджигувати, але мені було весело всеодно :-)
Погода псувалася, дощ ставав сильнішим, течія почала нести справжні "айсберги" і багато сміття, часто пропливали цілі дерева!!
Вирішуємо збиратися, промокші і без жодного тичка, але задоволені!!!
Висновки:
Горинь вже всюди відкрита, але вода підіймається, сьогодні з ранку і до обіду + 10см! Вода дуже мутна і багато сміття!
З кльовом не склалося, хоча зустрічали форумчан, які казали що тиждень назад було веселіше!
Джиг на мою думку від 25 грам!
Підхід до води комфортний, берег твердий!
Обірвані приманки на нависаючих над водою деревах всі у мене))) звертайтеся :-)
Єдине фото з телефону яке має нормальну якість, клацав багато але в дощ на маленькому екрані не розгледів((
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
david 2o13
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 01 березня 2014, 09:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення david 2o13 »

були з колегою до обіду на річці повний нуль. вода висока але ще вберезі
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Всім доброго дня! Почну з головного "Рыбалка удалась" :-)
Отже, вранці трохи провтикали на рахунок підйому! В 6. 20 можна було вже полоскати приманки, а ми тільки в цей час виїхали з Рівного, дорога трохи "примерзла" і газку особливо не дасиш :)
Близко сьомої ранку річка нас зустріла туманом, відчутним морозцем і інієм який ліг на дерева і землю :)
Але це не лякало нас так, як сонце на горизонті прогнозувало чудовий день, незнаю як по кльову, але по погоді точно!
Швиденько розпаковуєм лодку, качаєм.... стає тепліше) Рагружаємо все барахло і наш човен вже ламає тоненьку кригу яка утворилася біля берега!
Сьогодні вирішуємо впиратися тільки в щуку, хоча її переднерестовий стан міг наші старання ігнорувати :-) Я заряжаю свою обновку (яку минулого разу тільки тестував дешевим силіконом) "всемогущою" по словам інтернета Рудрою!
Кілька пробних забросів з підтянутими гальмами на мульті і вже трішки став звикати :) Обкидуємо вхід у яму з 2.5 м на 6м, на самій ямі кучу малька яку нам показав ехолот! Ну і логічно того малька повинен хтось їсти! Хвилин 30 стояли на точці і безрезультатно..... руки мерзнуть, радує що кільця не обмерзають, доречі температура води 3.5 - 4 градуси!
Вирішуємо поки сонце ще не гріє піднятися вверх по течії і тролінгувати, хоча на якийсь результат не розраховквали, чипляю копію Rapala Jointed Shad Rap яка по холодній воді минулого року врятувала від нуля щукою на 1.5 кг!
Проходимо метрів 400, зустрічаємо спінінгіста який тільки прибув на водойму, вітаємося і їдемо далі! Ще метрів 200 і на виході з ямки незрозумілий удар чи об дно чи траву, який приємно почав відбиватися в моїй руці :-)
По відчуттям точно щучка, але рибу на мульті ще не тримав і відчуття набагато приємніші від мясорубки :-) Чи то може вже забув за зиму яка та риба на іншому кінці шнура :-) Отже, перша покльовка, перша щука (хоча і маленька) на новий спінінг і катушку! Приємно! Звісно була відпущена по малолітству і всеж таки нерест на носі і пузо з ікрою :ni_zia:
Проходимо далі, сонце вже припікає, краєвиди радують око, але покльовок немає! Вирішуємо далі не йти, а більш детально обкидувати гарні по рельєфу місця!
Потроху сплавляємося вниз по течії, сонце ще більше по літньому пече :-) Зимові шмотки приходиться потроху зтягувати з себе і пакувати це все якось в лодку!
В бій йдуть мінохи від 120 мм, трохи не по сезону але руки чешуться покидати їх :) Результату як і раніше 0!
По дорозі назад бачимо два підозрілих патички які виглядають з води, метрів 20 один від одного, як ви зрозуміли це була сітка, мабуть ще з осіні і вона була вдало порізана і викинута на берег! Проходимо ще метрів 50 і ще одна, але вже свіженька, доглянута, з рибкою! Починаю її намотувати на палицю і бачу в ній трьох підряд "окуних" грам по 200 круглих як бочечки, потім штук 8 плотвиць теж повних ікри і розміром більше долоні :sh_ok: Вся риба з сіток відпущена нереститися!
Сплавилися до точки з якої починали, на годиннику 13 година, настрій сонний..... Обкидую бровку МагСквадом128. пробую його якось анімувата :-) І через декілька проводок сідає монстр вдвічі більший за сам воблер, фотосесія і
зубата вертається назад в глибину! Доречі там вона 3.5 м, досі не розумію як воблери з заглибленням близько метра можуть підіймати пасивну щуку з глибини :du_ma_et:
На годиннику вже 15 година, настрій гарний і ще одна проводка вздовж берега і знову приємна тяжкість б"ється на іншому кінці шнура! Цього разу "тяжкості" було десь грам 800, в п"явках з ікрою.... відпущена!
Помаленьку думаємо про завершення рибалки, кидаю знову вздовж берега і СІТКА, ріжемо і на берег! Ще сплавляємося нижче по течії, кидок СІТКА :facepalm: Ця була маленька, метрів 5 і пуста, її вже не рухали так,як місцеві можуть "допомогти" поїхати додому, все ж таки машина далеченько від нас :-) Але, знову через метрів 15 сітка і це вже трохи розізлило!!! ЇЇ вже не пропустили і не дарма, в ній була пузата мамаша кілограма під 2! Сітка порізана, щука випущена після довгої реанімації!
От такий получився виїзд на Горинь!
Висновки
- щука не віднерестилася, але вже от-от....
- вода помітно прозоріша.....
- дрібна покльовує, крупніша мабуть вже після нересту
- рибінсекція як завжди на "висоті"
- сьогоднішню рибалку "зробили" Джакали МагСквад128 і Сквад Міноу 95, та копія Рапали!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Neckerman
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 05 вересня 2011, 18:43
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Neckerman »

Вибачте за флуд, що до звіту вище - Хлопці ви просто герої!! :prapor: . Приємно бачити рибу на фото яка пливе нереститись від "нечистих рук" бракош. Гарний звіт, я гадаю що річка ще не раз вам віддячить і подарує багато емоцій від відпочинку та рибалки!! Звіт вартий уваги на - конкурс..
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Напрасно нас бури пугали.
Вам скажет любой моряк,
Что бури бояться вам стоит едва ли:
В сущности буря пустяк;
В буре лишь крепче руки,
И парус поможет, и киль.
Гораздо трудней не свихнуться со скуки
И выдержать полный штиль.
Так співав дядько Макаревич і так пройшов сьогоднішній виїзд на Горинь!
Ще вчора незнали куди саме поїхати, навіть проскакували думки про Хрінники, але подивившись на прогноз і силу вітру всетаки поїхали на Горинь, в місця де вже давно не рибачили, а саме в район Ходосів- Хотині!
В планах був сплав вниз по течії і перевірка стариць на наявність щуки!
6.30 ми вже прогріваємо мотор і заряжаємо спінінги, я знову з мультом і крупними воблерами!
Сонце почало виходити.... вітру немає..... повний штиль.... мальок вже активно "скаче" на мілководді і температура води за тиждень піднялась з 4 до 6-6.5 градусів!
Першої покльовки довго чекати не довелося і вона відбулася у баті, але чомусь щука клюнула якось дивно :du_ma_et: Батя кинув воблер (флагманівську копію Х-Рапа) в центр ями, пару легеньких подьоргувань кінчиком спінінга і удар, фрикціон приємно заскрипів і зубата пішла в глибину, трошки погравшись всетаки вона в підсаці!
Гарний початок! Настрій гарний і трошки ще безрезультатно пополоскавши приманки вздовж бровок і залишків минулорічної трави вирішуємо тролінгувати до найближчої стариці! Проходимо с.Хотинь і в кінці села є невеличкі чи то стариці чи просто заплави, заходимо в меншу, перший кидок і тут вона! Сітка! метрів 50 мабуть і в ній шнурок грам 300, звісно сітку в кущі, щучку у воду!
Потрохи на небі з"являються хмари і вітер пристойно дує з поля, але це ще виявляється дрібниці :-)
Тим часом заходимо в іншу заплаву і вхід в неї нагло перекритий сіткою! Теж сітку на берег, щучку яка в ній була у воду! Ще там бачили як мінімум одну сітку, але не стали знімати бо рук вже не відчував, холодна вода+холодний вітер робили свою справу!
Тролінгуємо далі вниз по течії!
Перед трубою яка проходить над річкою заходимо в старицю, ховаємося від вітру, але всеодно з якоря зриває, обкидали всю старицю, але нажаль жодного удару! Радує відсутність сіток!
Проходимо під трубою і заходимо знову в старицю, місця чудові.... глибина... коряжки... Але щука мовчить, зміна приманок результату не дає..... Мабуть вже віднерестилася і відпочиває... або просто закрила рот!
Виходимо з стариці.... вітер шалений, проти хвилі йти не можливо, бризги води летять в лодку, але тролінгуємо далі....
В один момент розрядився акамулятор від ехолота і це ускладнило пошук риби....
Доходимо до високих обривів над річкою, трохи ховаємося від вітру і вирішуємо повертатися назад.... погода не стає кращою, а навпаки! По дорозі назад вже не робимо зупинок,а тролінгуємо вздовж бровки, томущо якісно кинути і тим більше якусь проводку зробити просто не можливо.... вітер здуває лодку в берег!
Починає накрапати дощ, який в перемішку з вітром і хвилею і пилуюкою яку вітер зганяв з поля, робить нас мокрими і брудними :-)
Але ми не здаємося і впевнено - безрезультативно тролінгємо :-)
Руки відмерзають і вже не так впевнено тримають спінінг, та раптом на іншому кінці шнура пару плавних ривка :sh_ok: Спочатку подумав, що воблер по дну пройшовся, але шнур різко почав рухатися на центр річки.... але без жодних ривків, мабуть якась палка зачепилася подумав я :-) Але ні, знову досить потужні ривки і на поверхню виходить красуня яка заважила майже 1.600, але вся в п"явках! Спокусилася на Салмо Хорнет 5 см! Поки її відчепляв вітер заніс човна в якісь хащі з яких ледве вибрались :-)
Вітер і дощ тим часов ще стали сильнішими, з дерев які ростуть над річкою почали летіти як торпеди гілки, цілі сухі дерева падали поряд з нами у воду :sh_ok:
Вирішуємо втікати додому бо і так всі брудні і мокрі..... батя дає трошки газку і ми поскакали по хвилях, бризги всі на мені, куртка штани мокрі, але ми раді, рибу побачили :-)
Човна ледве витягнули на берег, дощ розмочив глину і стало дуже слизько!
От, така видалась коротка, але на мою думку результативна рибалка!
Висновки
1. Незнаю чому, але перша зловлена щука була досить активною і доволі сильно "боролася", друга щука теж досить бійка була, але чомусь ще в п"явках :ne_vi_del:
2. Рибінспекція як завжди.
3. Перша щука 1.300 на поверхневу копію Х-Рапа взяла в центрі ями, друга 1.600 на глибинного Хорнета :ne_vi_del: Де логіка?
4. Вода прогрівається і риба з ям, порозбігалася по бровках і міляках, досить багато дрібноти біля берега!
5. Вода прозора і майже в своєму рівні :)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення tohin »

Талановиті люди - талановиті у всьому! Чудовий звіт, і дуже позитивний не зважаючи на погодку за бортом!!!
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Всім доброї пори доби!
Мав сьогодні нагоду вискочити на Горинську старицю в р-ні Хотиня. Ловив в період з 15.30 - 18.00. Як результат - пару щучок і окунчиків. Рибка активізувалася :ya_hoo_oo: . Не фотографував - так як неформат. Зате розловив обновочку - AZURA Joy 1.9" (придбав у Флагмані)

Зображення

Купив з ціллю - ОКУНЬ (дуже мені подібна до лічінки стрекози, зараз як мені здалося саме воно). Ловив на шарнірі. Прийшов до висновку, що працює, правда шкода, що розмір тільки 1,9", її би хоча б під 2,5" - ото було би саме воно. На відвідному я так думаю, буде краще працювати, наступного разу спробую.
Задоволення отримав.
Всім НХНЛ.
З повагою Viktorovi4.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Юра, :co_ol: а я прикупив тахих, буду тестувати.
Зображення
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

SHELBY писав:Юра, :co_ol: а я прикупив тахих, буду тестувати.
Зображення
:co_ol: :co_ol: :co_ol: - прикольна приманка. Все чекаємо звіту.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення tohin »

Личинка бабки - делікатесь для всієї риби. Але в різних водоймах вони відповідно різні. І це залежить не тільки від місця де вони живуть але і від виду бабки, яка відкладує личинок. Цікаво порівняти з "оригіналом", але треба залізти в пузо рибі. Якщо комусь трапиться нагода при чищенні, сфоткайте будь ласка. Можна вязати кльові імітації і для спінінгу теж. Але потрібно опиратись на розміри та колір, щоб імітація була робоча.
Дякую!
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 3 гостей