ГОРИНЬГРАД

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Bizba
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 26 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Bizba »

Да, так что там с запуском щуки в водоем? есть информация? и еще вопрос - реально ли договориться со сторожем (или еще с кем) про вылазку на окуня с лодкой (своей)?
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Bizba писав:Да, так что там с запуском щуки в водоем? есть информация? и еще вопрос - реально ли договориться со сторожем (или еще с кем) про вылазку на окуня с лодкой (своей)?
Щуку запускати будуть через місяць-другий. Стосовно лодок. Якщо чесно, інколи хочеться сісти і попливати в пошуках окуня самому. Але коли сидиш на березі, а поблизу тебе дрейфує лодка з трьома оленями - бісить і вселяє негативні емоції. Можна домовитись про випливання лодкою восени, коли поменшає рибалок на водоймі. Хочу також зауважити, що неодноразово зустрічав спінінгістів які непогано обриблювалися з берега. Головне стояночку знайти і тоді - герлянда твістерів обвішується окунями. Є інфа, що щука присутня у водоймі, але дуже великих розмірів. Наскільки це правда дізнаємось з часом. Також є думки про проведення турнірчику "Гориньградський окунь", на найбільшого впійманого окуня...
Однозначно скажу і попрошу - не потрібно там пливати на човнах :idea:
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

Bizba писав:Да, так что там с запуском щуки в водоем? есть информация? и еще вопрос - реально ли договориться со сторожем (или еще с кем) про вылазку на окуня с лодкой (своей)?
в прошлом году, когда еще не было арендатора, став был типа "ДГ Шубкивське", дед что жид на ставке и сторожил его, рассказывал, что пару сезонов подряд завозил щуку из полян. но почему то не прижилась, хотя я так думаю, что все дело в окуне, которого там не меряно и соотвественно кушает он все что шевелится и в рот помещается.

в прошедшую пятницу я был во второй половине дня на окуня. рыбак по соседству, ловивший полосатиков на гирлянду, рассказывал, что щука есть, и приманку толи у него, толи у его сына срезало из-за отсутствия поводка. кроме того, кто-то на его глазах вытягивали щуку
приблиз. 2кг. т.е. вроде как щука есть, но поимка скорее исключение, чем правило.
такая вот информация.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

і тоді - герлянда твістерів обвішується окунями
Шановні колеги, дуже прошу не будьте заготівельниками!
Я коли чую, що хтось ловить на гірлянду, хочу блюнути, вибачте за виражовування. Я розумію, що нашому брату завше чогось не хватає і мало..., але майте клепку хоч часом, не далеко і до сітки...
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

У п’ятничку, 28.08, був на водоймі з 16.00. Щоб подивитись одним оком як хлопці карпа ловлять на короповому фестивалі, іншим - окунця пошморгати.
Виважування карпів, на жаль, не дочекався в цей день, але з хлопцями поспілкувався. Гарне товариство, дружня атмосфера. Хочу зазначити, що треба бути великим ентузіастом карпфішингу, щоб витрачати, як на мене, шалені гроші на знаряддя, прикормку, не говорячи вже про час. Але трофеї того варті! Моя щира повага!
Володі-шалуну окремий респект, приємна людина, поспілкувались півгодини, а таке враження, що старі знайомі.

Щодо окунців, як писав наш колега, свіжо придбаний УЛ Кінгфішер мікро джиг рулить-рулить-... Крупнішого, звичайно, треба шукати, але бере кругом, твістер, колір – будь-який, проводка - посмикування на місці, непогана точка по лівому березі в кінці, біля джерела. Зловив майже півста, і почистив, і пожарив, і з усією сім’єю з’їв. Так, так...не смійтесь, колеги, дуже смачно!

дорога убита, коли їду додому, думаю час закривати цей сезон в гориньгроді. але якщо знайдуться бажаючи за компанію в пятницю з обіду, може поїду ще раз
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Неожиданно для меня,товрищ предложил поехать на рыбалку после обеда.Я предложил Горынгрод-на том и сошлись...

За всю рыбалку Макс поймал 5 окуней,поскольку он не любитель деликатной ловли,больше увлекается ловлей щуки...

Я поймал более 50 шт. от 40 до 100гр...
Сначало отлично работало моторное масло 3\4 на равномерной проводке,потом матовый преламутр 3\4 на равномерной,а под конец вечера снова моторное масло с блестками с тремя поддергиваниями и короткой паузой...
Время провели отлично,только жалко,что пришлось уехать в разгар клева,хотя такого интереса к ловле уже не было.
Зображення
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення KYM »

Грация!
Очевидно, что ты всё ближе и ближе к УЛ-ловле. Тут и результат на лицо! :bra_vo:
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Сегодня рыбачил с Юрой(Vob Ler) и Сашей(Boroda) в Горыньграде.На место прехали после обеда...Саша решил пойти на противоположный берег,а мы заняли точки со стороны острова...

На водоеме было несколько компаний карасятников...По их словам никто не увидел не единой поклевки,только окунек попался на червяка
Также видели товарищей Горыныча,у них по окуню не очень густо но все были с уловом.Говорили.что кто то поймал около 50шт...

Так же парлельно с нами на водоеме был Вова(shalun_99)со своей компанией(ждем отчета).Был и Андрюха(a-platon) со своим братом,который умудрился поймать пескаря на дюймовый твистер...
С острова доносилась музыка с песнями.Народ праздновал по полной...И на лодке катались и в футбол играли и рыбу пытались ловить...Каждый отдыхает по совему))))

Ветер был восточный и на бешанный клев расчитовать не приходилось.Окунек был довольно таки трудовой.Были периоды бесклевья больше часа.Мне удалось подобрать рабочую проводку и окунь часто реагировал на мою приманку.В отличае от предидущей рыбалки,было очень много нереализованных поклевок и сходов...

В итоге у меня 30 окуней,у Саши 7,а у Юры 14.Как всегда,время провели отлично!!!
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Konstantin писав:Окунек был довольно таки трудовой.Были периоды бесклевья больше часа.Мне удалось подобрать рабочую проводку и окунь часто реагировал на мою приманку.В отличае от предидущей рыбалки,было очень много нереализованных поклевок и сходов...
Временами мне казалось, что окунь хочет чтоб его погладили по спинке, а уж после он будет клевать.
Некоторые ещё "молочатся", один из сторожей сказал что в прошлый четверг был массовый нерест окуня , так что дней 10--15 и будет ЖОР...
Стабильного цвета небыло : и масло поклёвывало, и прозрачная зелень, и салатовый, и г..но-фиолет. На дюймовый вроде рыбка брала покрупнее, но четыре хвоста таки откусили сорванцы.
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Сегодня, Я,Константин и Толик махнули на разведку в Горыньгрод(дорога после дождя это отдельный разговор :ps_ih: ). Решили проверить не проклюнулся ли окунь. Озеро встретило нас полным штилем и практически отсутствием клёва. Каждому удалось словить по пару штук у острова(было больше холостых поклёвок чем реализованных), ппозже начался ветер с востока, а потом поменялся на западный и мы решили переехать на другой берег. Далеко не ходили и под плитами словили несколько штук. Ближе к шести решаем ехать на родной БасовКут.Продолжение здесь http://rybalka.rovno.ua/modules/forum/v ... 868#p16868
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

Сьогодні побував у Гориньграді. В 6-00 вже були на ставу. Але кльовом нас став непорадував. В мене 5 окунців і в напарника один, а став обійшли майже поколу шукаючи окуня.
Десь в 10-00 вирішили їхати додому! По дорозі заїхали в козлин: мужики на спутніки непогано ловили карася на безплатному ставу біля лісу, карась вагою десь від 150 гр.
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!
Аватар користувача
Tolik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 51
З нами з: 27 квітня 2010, 11:52
Телефон: 0671234567
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Tolik »

Був в понеділок з Андрієм (platon) на водоймі!
Карасятники вправно ловили карасиків, та 1 карповик що проседів на озері 3 дні, зловив одного карпа на 2.5кг.
Ми ж шукали окуня, так і не нашли!
До берега прибило дуже багато дохлого окуня!
Господар водойми пояснив що це закльовують чайки)))) мовляв беруть в рот і потім викидають, але я не можу зрозуміти відколи це чайка не хоче їсти окуня???
Можливо "добрі" люди підсипали чогось в водойму, але в те що говорить сторож не вірю хоч вбийте!
От таке!
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Vik »

то мамуть током шандарахнули, окунь впершу чергу гине, ось тому і кльов відсутній, після такої жарки він бідолага неділі дві відходить (якщо виживе). ось і час робити висновки по даній водоймі, купа сіток, чайки вбивці ;;-))) що без причини вибивають і викидають окуня
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Tolik писав: До берега прибило дуже багато дохлого окуня!
Господар водойми пояснив що це закльовують чайки)))) мовляв беруть в рот і потім викидають, але я не можу зрозуміти відколи це чайка не хоче їсти окуня???
Можливо "добрі" люди підсипали чогось в водойму, але в те що говорить сторож не вірю хоч вбийте!
От таке!
Такий єфект як правило буває після роботи електриків.
Чи самі залізли , чи з дозволу хазяїв, але це на 90% ЕЛЕКТРИКИ.
Аватар користувача
dimafan
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 10 січня 2008, 01:00
Телефон: 0972813311
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення dimafan »

Были на этом ставке в эту неделю, проверяли окуня. Клев неважный, поймали возле родника несколько штук и по берегу до дамбы тоже несколько. Итого в районе 20 за утро. Если жара спадет, можно пробовать еще по утрам. По жаре - нет смысла. Про карпа нет информации. Вообще рыбаков на озере не много.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей