ГОРИНЬГРАД

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

Привіт всім!
У кого є свіжа інформація по гориньграді?
Цікавить чи активний там зараз окунь і яка плата за спінінг на цій водоймі!
А то в неділю з напарником хочем на окуня вискочити і незнаєм куда краще, думаєм на гориньград! :ne_vi_del:
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення platon »

отримавши інфу від знайомого що тут
бєшено клює окунь я та Юра вже в
5год. робили перші заброси.
Зображення
також ми спостерігали як карпи йдуть на нерест
видовище просто бомба коли під твоїми ногами
свинки в 5-7кг просто вилітають на берег
вирішивши не заважати природі відтворюватись
переїхали на іншу сторону.
окунь був дуже прошений приходилось працювати над
кожною проводкою.
коли приїхав охоронець було прийнято рішення їхати на Бичаль
Зображення
Зображення

(спінінг 15грн)
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

В понедельник , сорвалась рыбалка в Хрениках и мы с Андреем platon рванули в Горыньгрод. Погода срань...Дождь, ветер, но окунь клевал активно. Твистера 3/4 и дюйм самых разных цветов(обловил все необловленные). Трава повсюду, частые сходы. Уехали 12,30 результат 8,5кг на двоих(спасибо Шалуну за взвешивание )
Плата 15грн с чела.
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Konstantin »

В воскресенье гостил у тещи в Козлыне и решил не вечерок переехать в Горыньгрод…
Некоторое время пришлось потратить на поиск рыбы, но найдя пятно окуня, я получил массу удовольствия. Сначала ловил на Джавастик, но количество оторванных хвостов меня расстраивало. Ради интереса ставлю Тсунекиши Ворм и поклевки на него значительно чаще и активнее, а хвосты отрывались не хуже чем у Джавастика. Как раз для этой рыбалки я взял наборчик Харьковских Джавастиков от Англер Раза. Хочу признаться, не обошлось без модернизации приманки.. Поскольку игра хвостика меня не особо устраивала, а варка этой резины просто убывает ее, то я нашел простой выход – путем покусывания зубами хвостовых перемычек, я придал хвостику более свободную и живую игру(реально помогает). Тот цвет, что на фото у меня в тот день был самым уловистым. Хочу отметить, что применение аттрактантов очень положительно отражалось на качестве и активности поклевок, причем настолько явно, что сомнений не оставалось.
Позвонил товарищ(не рыбак) и по окончанию разговора пожелал мне Удачи…10 сходов подряд! :ny_tik: Три плевка через плече и рыба снова стала попадать в садок.
В итоге за пару часиков мне удалось поймать более 60шт. полосатых(с отпущенными) общий вес более 3,5кг. Средний окунь около 50 гр., но были и по 90гр, одного поймал около 200гр.
Доволен тестом Харьковского Джавастика, который благодаря своей прочности сэкономил мне немного денег…еще бы начали делать Харьковский Тсунекиши было бы вообще супер! :a_g_a:

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

После неудачного утра на Басике в субботу рванул в воскресенье Горыньгрод.
Прибыли на водоём 6:30. Быстрого старта не удалось. Рыба не была активной, пришлось походить, поискать. Ловил утром на джавастик "AngleRaza" + антрактант М.С. Клевало, но не так как хотелось. Поставил твистер от А.р. и дело пошло веселее. С антрактантом поклёвки надёжней, заглатывал по самые гланды. Окунь заметно подрос, пара совсем красавцев влетело + рак тоже не прочь закусить плавающим силикончиком(на паузе успел поднести приманку ко рту, так и был зацеплен). Часам к 11 из-за тучь вышло солнце и клёв стал очччень прошеным. 13,30 уехали. Работал цвет ближе к зелёному(с различными оттенками)
Результат прибл.5кг окуней, два бонуса 440/495г. :a_g_a:
Карп трётся под берегом, иногда вылетает наружу...
Зображення
Востаннє редагувалось 26 вересня 2011, 22:20 користувачем Vob Ler, всього редагувалось 1 раз.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення AndreyK »

:) А в чём причина использования твистеров именно от AR? Вроде же, в отличие от "джавастиков", плавучесть на игру твистере осой роли не оказывает? Или всё же есть разница по сравнению с обычным маннсами-релаксами?
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

AndreyK писав::) А в чём причина использования твистеров именно от AR? Вроде же, в отличие от "джавастиков", плавучесть на игру твистере осой роли не оказывает? Или всё же есть разница по сравнению с обычным маннсами-релаксами?
Ответил здесь:
http://rubalko.com.ua/distribution/view ... =36&t=1996
Misha77
Абориген
Абориген
Повідомлень: 133
З нами з: 23 серпня 2011, 15:20
Телефон: 0673828586
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Misha77 »

Vob Ler » Пон вересня 26, 2011 7:52 pm
После неудачного утра на Басике в субботу рванул в воскресенье Горыньгрод.
Прибыли на водоём 6:30


Підскажіть яким Ви шляхом туди добрались -- через Шубків, чи по київській трасі ( кудою коротше-швидше-і комфортніше своїм транспортом)?
Чи маршруткою? - може відомо коли перша з Рівного відправляється?
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Misha77 писав:Чи маршруткою? - може відомо коли перша з Рівного відправляється?
Розклад руху
Misha77
Абориген
Абориген
Повідомлень: 133
З нами з: 23 серпня 2011, 15:20
Телефон: 0673828586
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Misha77 »

Щиро дякую за допомогу (підказки)
Homer
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 30 серпня 2010, 16:44
Телефон: 0980828989

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Homer »

AndreyK писав:
Misha77 писав:Чи маршруткою? - може відомо коли перша з Рівного відправляється?
Розклад руху
Перший рейс цієї маршрутки на Гориньград-1 - о 5:15 з автовокзалу. Але не кожен день, здається лише по буднях.
Востаннє редагувалось 03 жовтня 2011, 20:08 користувачем Homer, всього редагувалось 1 раз.
Misha77
Абориген
Абориген
Повідомлень: 133
З нами з: 23 серпня 2011, 15:20
Телефон: 0673828586
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Misha77 »

Відвідував я цю водойму в суботу.
Клювало зранку досить непогано, а от з години 10 перестало :-( чи то від сильного вітру, чи то від військових вертольотів ,які пролітали якраз над озером (причому досить низько). Ловив на дюймовий твістер (темно зелений з бльостками,і хамелеон). Крупного окуня впіймати незміг)) - був один грам на 200-250, і один на грам150....решта менші.(є на фото, але незнаю як його сюда вставити).
Десь біля 12 поставив твістер салатово-кислотний (хвилі воду підмулювали - подумав може риба небачить темну наживку)) -- і дістав з одної точки ще 7-8 окунців.
Після чого зібрався і поїхав додому ( дорога від Котова і до озера препаршива!--- а доїз до самого озера в дощ ,я думаю, взагалі неможливий)
Робалкою залишився задоволений :bra_vo:
P.S. в неділю пішов глянути на Басік ---- жах!!!...гори сміття, ..все в пластику ((
Misha77
Абориген
Абориген
Повідомлень: 133
З нами з: 23 серпня 2011, 15:20
Телефон: 0673828586
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Misha77 »

Всім привіт.
Нарешті довгожданний вихідний, та нетурбує здоров"я і в неділю я вибрався на риболовлю : :ya_hoo_oo:
Отож в районі 7 я на водоймі -- туман "такий що хоч око виколи" - за 10 метрів нічого невидно, все в інії,морозець -4, і на поверхні води тиша.
Був я тут 2 тиждні тому - і кругом видно було як мальки розбігаються , тому прихватив з собою невеличкого поверхневого воблера,і попера. Цього разу ці дивайси неспрацювали, як і блешні-вертушки.
Взагалі кльов був поганенький - чуть більше трьох десятків окунців, з яких добрий десяток какунців випущені . Із залишених жодного крупнішого за 150грам
Все тільки на дюймовий твістер зеленого, та коричнево-зеленого з бльостками кольорів (на диво хамелеон виявився нерезультативним :du_ma_et: ).
Як розвиднілось, і сонце з вітерком розвіяли туман, попросинались сторожа -- з дамби розігнали спінінгістів, бо якийсь дідок на блешню витяг 4-ох кілограмового коропа. Сам небачив - про це розказав спінінгіст, якого звідти попросили.
З дамби ж зійшла і група "ківочників" ,які дибали в основному дрібного окунця. Я своїх тягав іздаля -- на межі забросу, хоча і на межі прибережної елодеї кілька пристойних витях.
Хотілося б крупного риба витягти - перепробува різні приманки... ставив і півтора і 2дюймового твістера, і блешні різного розміру.......уви.
Риба вирішила ще трішки підрости.

P.S. Хто їде своїм транспортом -- я раджу їхати через с.Дуби --- тому що від Котова до Рисвянки , отой непоганий відрізок грунтовки переорюють!!!, а "асфальтована" дорога там гірша ніж переорана грунтова. :ps_ih:
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Понеділок, хто на роботу, а я з товаришем на рибалку, вихідний одним словом. Куди їхати вирішили ще вчора, вибір впав на самий окуньовий ставок Гориньград.
Погода була м"яко кажучи не очень, але вихідний один, тому довго не вагаючись було прийняте рішення їхати. Ранок почався не дуже, я проспав маршрутку і виїзджати довелось на годину пізніше і як потім з"ясувалось не прогадали. Водойма зустріла нас пронизливим і холодним вітром, і величезними хвилями. Спробувавши зробити декілька закидів на мілині, зрозуміли-риби нет.
Не довго думаючи перемістились на дамбу. Спочатку глухо, допоки не виглянуло сонечко і тут почалось. Клювання були майже на кожній проводці, але дуже заважав вітер, тому не всі покльвки вдавалося реалізувати. Так відбувалося на протязі години, а потім зненацька як відрізало, всеж трохи рибки ми зловили. Із приманок найкраще себе показав їстивний силікон від Рейнс і Бейт Бріз у натуральних кольорах як пасиний так і активний. В цілому риболовля вдалася на славу, трохи змерзли, але адреналін нас добряче підігрівав чого і всім бажаю.НХНЛ.
І трошки фото.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей