р. Случ

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення Горыныч »

proteus писав: Думаю настав час змінити термометр :)
Нее, может быть. Товарищ в киевской области в 16 числа фиксировал - 8...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Горыныч писав:
proteus писав: Думаю настав час змінити термометр :)
Нее, может быть. Товарищ в киевской области в 16 числа фиксировал - 8...
З термометром все нормально, просто точка заміру знаходилась більше сотні км на північ від Рівного :) Приблизно в цей час в самому Рівному та південніше, як говорять, моросив дощ :nez-nayu:
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення os1 »

AnMyk писав: провірений "боєць" виконав свою задачу.
Що це за боєць? Яка глибина занурення?
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

os1 писав:Що це за боєць? Яка глибина занурення?
Почитати можна тут (перший) http://rybalka.rovno.ua/modules/forum/v ... 538#p22538
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

З Рівного на село вдалося виїхати тільки в суботу вранці :-( Поки добрався, поки зібрався - тільки після дванадцятої години опинився на місці біля стариці. Настрій покращився :) погода також цьому сприяла - сонячно, тепло, південний вітер.
Починаю ловлю як і минулого разу, проходжу досить протяжну ділянку і не бачу ніякої активності а тоді на цих місцях було хоч пару виходів. Обловлюючи безрезультатно чергове місце спостерігаю як недалеко на мілині хтось турбує малька. По звичці чуть не пройшов цю мілину, але повернувся і вирішив зробити декілька закидів - згадав, я вже тут зловив колись гарну щуку. Перша проводка приносить тільки тіну на трійниках воблера :) Піднявши спін ще вище проводжу вдруге, воб знову чіпляється за якесь зілля - смикаю, зацеп оживає і після нетривалої боротьби опиняється на березі :hi_hi_hi:
Зображення

Перемістившись на слідуюче місце у вигляді вікна між водоростями, спостерігаю вихід щуки, пробую доловити але вона із схованки більше не виходить. А от її сестра в подібному, трохи більшому вікні, пробує запропонований воб :)
Зображення

Потім виходжу на невелику ямку що розміщена на повороті стариці і яка переходить у бродок, вірніше, в струмок - брід тут при вищому рівні води. Зі сторони цього струмка починаю обловлювати ямку. За всю осінь, наскільки пам'ятаю, у мене був тут тільки один схід а тут досить скоро є контакт :)
Зображення

Дійшовши до порівняно глибоководної частини стариці пробую ще й там щастя, довелося трохи поупиратись і воно прийшло :)
Зображення

На цьому вирішую що позитиву на цей раз достатньо, іду додому.
НХНЛ!
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

В суботу вирішив не обмежуватись однією старицею, а відвідати декілька, точніше три.
Ранок видався туманним, радував хоч і невеликий але плюс по температурі. І ось перша по маршруту стариця.
Зображення

Давненько я сюди не навідувався, останній раз, місяці три тому, тут ловились щуки трохи більші за 128-ми міліметровий воблер :hi_hi_hi: Починаю ловлю і досить швидко ловлю першу щуку. Ну, тепер вона підросла і тому слово "трохи" при порівнянні з вобом можна не вживати :-) Фотографую і проводжаю в плавання.
Зображення

Пройшовши трохи далі ловлю ще одну, таку ж як перша :hi_hi_hi:
Зображення

Розумію, що від попереднього відвідування практично нічого не помінялось. Заставляю себе попробувати ще зробити декілька закидів на мілині, де глибина не більше метра. Спочатку бачу вихід чогось ніби більш соліднішого за перших "щук" і таки ловлю залікову.
Зображення

На цьому тут ловлю закінчую і переходжу на іншу старицю, з двома ямами. На ній упираюсь десь з годину - без результату. Іду далі на слідуючу і останню на моєму маршруті. Вона теж зустрічає мене крупняком, який придатний тільки для фотосесії :)
Зображення

Потім зловив залікову щучку, зробив декілька кадрів поки плавала.
Зображення
Зображення

Через деякий час зловив ще одну, на чому і закінчив ловлю.
Зображення

НХНЛ!
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Суботу, і на цей раз неділю також, рибалив на старицях. На цей раз в неділю була "нова" стариця, але про все коротко, по порядку.
Суботня погода була не дуже приємною. Коли зранку рушав на рибалку, сподівався що дощ буде невеликий і не надто часто, даремно :-(
Спочатку все було дійсно непогано, розпочав з точок, які останнім часом не процюють, але їх буває варто перевірити. Коли вийшов на робочі точки, зрозумів, що намічену ділянку до кінця не дійду - від дощу вдягнув тільки куртку, знизу почав підмокати :hi_hi_hi:
Перша залікова щучка зійшла, сам винен, полінувався зійти до води, почав підіймати на досить високий берег і... :ne_vi_del: Другу зловив, потім було ще декілька ударів і виходів. Одну щучку вмовляв рази три, але так і не вмовив, не зумів :-) Був також вихід непоганої щуки, розвернулась під самим берегом і на вмовляння взагалі не піддалась :cry_ing: Ну а потім дощ достроково прогнав мене додому, на зворотньому шляху зловив ще одну щучку, правда, незалікову - відпустив.
В неділю з братом поїхали на "нову" старицю. "Нова" вона не тим що я на ній ніколи не був, хоч в цьому році, по-моєму,вперше, а тим що років 30 тому це дійсно було русло річки. Річку "випрямили", а досить солідне пів(майже)коло перетворилось в старицю. Глибини тут, в основному, біля метра, є декілька приямків з глибинами біля двох метрів. Дно досить мулисте. Літом майже все заростає водоростями і покривається ряскою. Доступ до води обмежується також зарослими лозою берегами. Нормальне сполучення з річкою є тільки при підвищеному рівні води.
Я розпочав ловлю з більш мілких місць, а брат почав обробляти один із приямків. При підготовці поклався на досвід ловлі тут минулими роками і при перших закидах зрозумів що прорахувався. Ряски вже не було, а водорості, прикрившись тіною, утворювали підводні острови, які місцями майже виходили на саму поверхню. Мілководний воб, при твічі заглибившись, стабільно чіпляв тіну. Дещо приноровився, спін вверх і твічу. Досить швидко заробляю вихід непоганої щучки, майже на поверхню, і на тій же проводці ловлю незалікову під берегом. Швидко її відпускаю, і намагаюсь доловити ту що виходила, не получається. Але це всеодно додає впевненості, що рухаюсь в правильному напрямку. От так я і рухався, але без результату. Коли повернувся, у брата вже було дві залікових. Починаю працювати по приямку і сусідньому з ним мілководдю. Ніби то налагодився процес, спочатку пару ударів, потім вихід під берегом і нарешті ловлю залікову. Порадувало те, що розловив "свіжий" воблер :ya_hoo_oo: А брат ловить ще дві... ::yaz-yk: Часу небагато, вирішуємо переїхати на інше місце. Там майже зразу ловлю щучку і білше - нуль. А брат знову дві і один схід... :sh_ok: При чому в нього майже все на силікон і щось зловив на оберталку, ну а в мене воби :men: ;;-))) Правда, я пожалів чомусь, не знаю чому :nez-nayu: , що в мене не було попперів :-)
Ось декілька фоток...
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

НХНЛ!
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення proteus »

Не ну треба точно до вас їхати! :-)
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Я вже, здається, десь тут писав, що є у мене така прикмета: швидко зловлена риба - до невдалої рибалки :) Вірю я в неї більше, ніж в прогноз погоди, побажання удачі, навиворіт вдітий одяг і т.п. :-) А що поробиш - збувається, мало того - деколи починає діяти на тих, хто поряд. Добре, що про це ще вони не здогадуються :hi_hi_hi:
В суботу вранці ми з братом на одній із стариць. Збираємо спіни, брат ставить силікон, я - воб, який тут непогано працював минулого разу. Починаємо з неглибокої ямки. На першій же проводці ловлю залікову щучку і ... Ну чому, блін,так :ne_vi_del: прикмета починає діяти. Приямок більше не працює, хоч минулого разу тут зловили чотири чи п'ять щучок. Міняємо місце. Прохід по берегу, брат ловить дві щучки, в мене - нуль.Переїзд на іншу старицю. Брат кидає по мілині і, приблизно, за півгодини ловить три щучки, я обробляю більш глибоке місце в надії на більшу щуку - знову нуль :sh_ok: Вирішую перейти на ще одну старицю, метрів за двісті. Вимучую десь за годину одну щучку, нарешті. Приходить брат і говорить що зловив ще дві. Збираємось і їдем додому.
Неділя, ранок. Вирішили провідати мікрорічку, на якій вже давно не були. На третій чи четвертій проводці ловлю незалікову щучку. Знову почалось, відпускаю навіть без прохання позвати когось із старших :) Але, змінивши місце, ловлю трохи більшу, але теж не залікова. Це дещо обнадіює. На слідуючому місці - залікова. Вже з'явилась впевненість. Проходимо досить протяжну ділянку і від впевненості нічого не залишається. Крім того, видно сліди роботи браків, річка очистилась і стала легкою мішенню, чим ця наволоч і скористалась :-( Змінили місце, в брата - нуль, в мене схід невеликої щучки. Часу небагато, переїзжаємо на найближчу старицю. В мене відразу знову схід. Коли я починаю думати, що моя прикмета сьогодні неслабо подіяла на брата :hi_hi_hi: , під закінчення рибалки він всетаки ловить щучку.
На завершення пару фоток.
Зображення
Зображення

НХНЛ!
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Піддавшись тону ностальгії, що починає охоплювати спінінгистів, додам і своїх декілька нот :ze_va_et: Тим більше, що погода за вікном остаточно добиває залишки оптимізму :cry_ing:
В минулу неділю було пару вільних годин - вирішив провідати мікрорічку. А головне, температура піднялась до нуля - якщо нижче, як правило, не іду.
Чим мені, взагалі, подобається мікрорічка, так це своїм терморежимом. Маючи джерельне походження, літом в спеку, в ній завжди вода на декілька градусів холодніша, ніж в інших водоймах. Це позитивно впливає на кисневий режим, ну і, відповідно, риба більш активніша. Зимою вона замерзає, коли мороз тримається десь за десять градусів, з відлигою лід досить швидко розмивається течією, ну а в теплі зими не замерзає взагалі. Коротше кажучи, коли зимою уривається терпець, у мене є можливість знайти відкриту воду на мікрорічці. Рекомендую, кому цікаво, звернути увагу на даний тип водойм. А якби ще й не браки, перед якими вона абсолютно беззахисна, можна було б розраховувати і на успішну рибалку.
Ось і цього разу я вже ні на що не розраховував, так просто, прйтись, зробити пару фото,провітритись, подихати свіжим холодним повітрям, послухати зимову тишу...
Розпочав на мікроджиг, 2г головка і півторадюймовий твістерок. Несильний вітер, що дув вздовж по течії, заважав проводці з під протилежного берега, видуваючи "парус" на 4-ох лібровому шнурі. Поставив 3г з двохдюйдовим віброхвостом, стало дещо краще. Трохи пройшовся, без результату. Потім вирішив потвічити, навіть пройшовся апстрімом. Теж нічого... Ну що ж, на результати буду надіятись вже весною.
Да , блін, тоска... Що залишається: читати риболовну літературу, сайти, деколи бродити по рибальських магазинах в пошуках "перламутрових" гудзиків... Ну, можливо, ще написати загальний звіт по підсумках сезону, подивимось, якщо буде натхнення і час...
ЗображенняЗображенняЗображення
Зображення

НХНЛ!
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

На декілька днів, користуючись тижневою відпусткою, їздив в село. Перед селом, переїзжаючи міст, з хвилюванням поглянув на свою мікрорічку – чи зійшов лід? Все добре, саме русло відкрите, лід тільки повз берегами.
Швидко збираюсь, з приманок беру дрібний силікон та невеликі воби. Ну і, звичайно, не можу стриматись щоб не взяти на тестування свіжих буратін.
І ось нарешті мікрорічка.
Зображення Зображення Зображення Зображення
Підходжу до містка і тут помічаю те що портить піднесений настрій: свіжі сліди на снігу від перетягування плоскодонки – встигла вже сволота з електровудкою.
Зображення
Дме неслабий вітер, майже по напрямку річки. Розумію, що з дрібноджигом нічого путнього не вийде, та все таки розпочинаю з силікона. Ловлю нуль. Далі пробую потвічити невеликі воблерки, більше для того щоб зняти зимову «ломку» в зап’ясті правої руки. Потім переходжу до тестування буратін.
Незважаючи на результат, сезон розпочато.
Зображення
На другий день роблю розвідку, іду по мікрорічці до її впадіння в р.Случ і звідти починаю рибалку.
Зображення Зображення Зображення Зображення
Знову вітер, більш-менш нормально джигувати можна при 5-ти грамовій головці, але проводка получається занадто активною. Переходжу на твіч, від агресивного до повільного. Зеро.
І хоч без результату по рибі, зате з результатом по позитиву. Подих весни вже відчувається.
Зображення Зображення Зображення Зображення

НХНЛ!
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення B.B.B »

Нуль-не нуль, а йожика в зачот!
Андрію, як довго впирався в мікроджиг і наскільки річушка має сильну течію?
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Віталь, поупирався трохи, з годину-півтори. Я в МДЖ слабак, так, користуюсь при нагоді. Течія приблизно 0,1 м/с.
Їжачок, ймовірно, проснувся і вибіг на лід. Холодно. Вирішив, видно, знову поспати пару днів на кожне око. Щоб не замерз і не втопився прийшлось його знову закотити в "спальню".
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

В минулу і цю неділю по пару годин провів на своїх водоймах: мікрорічці та польдерних канавах. Мікрорічка розлилась, води багато і рівень тримається завдяки тому що підпирає ріка. Канави частково відкрились, але в цю неділю, через морозну ніч напередодні, покрились тонким льодом знову. Правда, він в другій половині дня почав танути, та плани все одно дещо підпортив.
З рибою, в основному, як у всіх – нуль. Звісно, не рахуючи істинних риболовів :)
З цікавого. Спостерігав «боротьбу» ряски з льодом. Провідав їжака, якого раніше закотив з льоду назад в його спальню – ще спить :)
Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення

НХНЛ!
FishxHunter
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 17 жовтня 2010, 23:58
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення FishxHunter »

З компанією родичів та знайомих вдалось побувати на Великодень в мальовничому краї Березнівського району, так званій Надслучанській Швейцарії :ya_hoo_oo: . На спінінг зловив тільки одного окунця, та залишив у воді багато приманок. Бачив як ганяє, скоріше всього дрібний окунець, та вихід жереха під кіло в березі. Ловив і на фідер, правда не свій. Клювала добре верховодка (одразу на падінні), а також була густірка, плотва та пічкур. Дрібна верховодка просто не давала кпійти крупнішій рибі. В загальному на уху зловили.
Глибин на річці великих немає, дно кам"янисте, місцями заросше травою. По березі річки стоять перемети місцевих рибалок- кажуть є багато сомика, , є головень, марена, карась, лящ, судак там це рідкість. Але найбільше вразила краса цих міць: круті скалисті схили, пагорби, лісові хащі понад річкою!
В такі місця хочеться приїхати ще і ще раз. Ось фото:
Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей