р. Случ

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
jeka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 23
З нами з: 26 листопада 2007, 01:00
Звідки: Черновцы
Контактна інформація:

р. Случ

Непрочитане повідомлення jeka »

pensioner писав:Соснове Маренин Бельчаки по красоте да по рыбалке не очень , река сильно обмелела за последние пару лет (не узнать) быстряки мель в основном , и про Маренин - очень там народ не хороший местная пацанва так и высматривает чтоб потянуть (в любое время суток) Еслиб я один это заметил то не написал , такой наглости не встречал нигде и вещи с лагеря и снасти на берегу - не брезгуют ни чем! :evil:
Ну не знаю, может для кого-то это и не клёв :-) , мы за неделю сплава сбились со счёта, когда за сотню
перевалили :-) Ехали исключительно на щуку :mi_ga_et: 80 % зубастой было отпущено в родную стихию. 20 % забрали так как ловили на воблера и отпускать всех не получалось :ny_tik: Размер щук не превышал 2 кг, но в последний день 2-е поклёвки и схода около 5-чки :-) Местный завалил на 7-ку :-) Так что рыпь там есть и она там будет, если не брать всё подряд :de_vil: . Ну и фоточка в доказательство тому архиголодных щук, воблер у которых приходилось вырезать чуть ли не с желудка :ny_tik:
Зображення
А какой там голавль шикарный :lol:
Зображення
Если конечно успеваешь дотащить его до берега, а то бывало по дороге счука срезала его как бритва :-)
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Красиво раскладываешь, мил человек, а главное заманчиво! =)
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

я говорил про случ в районе Маренин Соснове - может на сплаве у вас получалось а так - пусть кум или шалун поедут и проведут экспертизу !
я эти места знаю там на прямых просто горная река а ямок мало. Лучше бы я ошибался ,места красивые.
Аватар користувача
Starter
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 98
З нами з: 10 лютого 2008, 01:00
Телефон: +380673627707
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Starter »

jeka писав:Ну не знаю, может для кого-то это и не клёв :lol: , мы за неделю сплава сбились со счёта, когда ...
Jeka огласи буь ласка маршрут сплава
Аватар користувача
Gnom
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 03 вересня 2008, 00:00
Телефон: 067 998 55 92
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Gnom »

Чи є якісь новини по хижаку? Хочу на осінь вибратись на Случ. Можливо у когось є актуальна інформація по місцях?
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Вчора виїзжав на риболовлю разом з Мішею SVAROG в район Мареніно-Більчаки, по запрошенню Корецьких рибалок Юрия та його тата. Хоча я і виріс на р.Случ , умови рибалки для мене були зовсім нові. Я привик до пісчаних пляжів та глибоких ям, а тут річка мілка, кам'яниста з водорослями. Приїхали на місце з самого ранку. Від досвідченого рибалки тата Юрия отримали настанови. Ми з Мішею накачали човен та розпочали риболовлю вище по течії, а Юра з татом нижче. В нас багато часу пішло на те, щоб приловчитись в нових умовах, весь час приманка приходила з водорослями. Як тільки ми підібрали правильні приманки, щука розпочала клювати. Перші покльовки та перші сходи, через відпущений фрикцион щуки заходили в траву та сходили. Я затгнув фрикціон і діло пішло. Щук 600-800гр ГАРІК перекидав через борт як окунів. Снасті на цій рибалці я використовував такі;
Спінінг G.LOOMIS 842 GLX тест 1-7гр
Котушка ECUSIMA 2000
Шнур GAMAKATSU 8LB
Поводок флюрокарбоновий зв'язаний вдвоє
Приманка RELAX 2/5 світло-перламутрового окрасу з чорною спинкою.

Головне, знайти місце, де щуки було найбільш сконцентровано.
В пошуках таких місць майже на порогах, я зломав весло у Мішиного човна, але це нас не зупинило і після обіду ми знайшли чулове місце, де можна було ловити на джиг. Щука на таку проводку теж чудово відкликалась. Під вечір мені повезло і я витяг щуку на 3 кг. День пролетів як одна мить. Хочеться подякувати Юрию та його тату за чудову рибалку та компанію.В цілому всі добре порибалили та наловили щук. Давно я так не рибалив.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: КОРОТКІ звіти про риболовлю

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Двохтижневу відпустку провів в селі. Весь вільний час присв'ятив спінінгу та навколишнім водоймам. Всього зроблено 9 виходів тривалістю від 2-ох годин до майже на весь день. Водойми: польдерні канави, стариця, озерця, мікрорічка "окультурена" в канаву та р.Случ. Ловив в основному твічінгом та на вертушки. Результати слідуючі: перші чотири рибалки - повний нуль. П'ята рибалка в минулу неділю разом з братом, в мене знову нуль, в нього дві щучки по грам 600 на силікон. Він ловив по лугових озерцях, я - в польдерній канаві. Слідуючий вихід у вівторок разом з швагром на мікрорічку, в мене 7 щучок від 300 до 800 грам, два окунці і один схід, в нього один окунець і пару сходів. Ловили на вертушки. В середу знову мікрорічка і польдерна канава - нуль. П'ятниця - старуха, субота - трохи Случ та інша канава і знову нулі... :sh_ok:
Дозволю собі декілька слів без петензії на істину. Якщо порівнювати з таким же періодом в минулому році - різния в результатах, без перебільшення, на порядок на користь минулого року. В чому причини? По-перше, тяжка зима не прошла безслідно, особливо для не глибоких замкнутих водойм. До сих пір повз берегами зустрічаються залишки окунів та інших риб. В декількох місцях на березі бачив скелети великих щук жива вага яких була біля 5-7 кг. По-друге, погода. Заморозки, порівняно низька темлература води. До речі, ніч на вівторок була теплою, день також теплий, похмурий, моросив невеликий дощ. Можливо це також вплинуло на успішну рибалку - щучка блешню хватала так що трійник весь час приходилось діставати з жабр. Ну і по третє, більше води ніж в минулому році, це також, мабуть, впливає.
А взагалі відсутність кльову - це той щасливий час на рибалці який надається нам для експериментів, творчості і фантазії, без суєти повязаної з відволіканням на рибу :) Тому мені вдалося добре опробувати весь арсенал прикуплений за зиму, потренуватись, з чимось розібратись, дещо на мій погляд вдосконалити. В загальному, час провів з великим задоволенням і, думаю, з користю.
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

В суботу (01.05.) знову пройшовся по водоймах в яких риба не ловиться :) Вірніше в мікрорічці (впадає в Случ) на мікроджиг зловив пару окунців, пару зійшло, були ще покльовки і в загальному, якщо від добра не шукати іншого добра, можна було ловити далі. Але не моя це рибалка і якщо є хоч найменша альтернатива то займаюсь альтернативою. В результаті далі і був схвачений повний нуль :-(
Висновки були зроблені на користь річки. Оптимізму додавав той факт що в розмові з братом дізнався - він на передодні отримав три удари жереха, правда, пусті. Такий розклад мене влаштовував.
В неділю (02.05.) близько 16.00. я на місці, збираю снасті. Спішити сенсу нема, жерех поки що ніяк себе не проявляє, жду виходу. На протилежному березі - трохи далі проти течії, рибалить товариш з двома своїми друзями. Звуть до себе, переходжу через міст. Ловлять комплексно, на опариша, мотиля та черв'яка але скаржаться що їх приманками ніхто не цікавиться. В нашому напрямку рухається грозова хмара. Вони збираються і йдуть, я дощ перечікую під мостом. Після 18.00. жерех починає бити по поверхні. Кидаю, через хвилин 10 перший удар... мимо. Ще декілька проводок, удар... є! Витягую - дрібний, тим більше для першого жереха в сезоні - не залік. Продовжую далі. Десь біля 19.00. під протилежним берегом гарний удар по поверхні один, через хвилин 5 другий в тому ж місці. Швидко і акурано переходжу на той берег, стаю осторонь місця бою, декілька проводок по місцю - нічого. Кидаю на метрів на 25 вище по течії, на другій проводці удар і... на цей раз слухаю приємну музику фрикціона і спостерігаю танець вудилища йому в такт (романтік, блін) :) Даю трохи відпрацювати цьому дуету, коли жерех заспокоюється підвожу його ближче і "лякаю" берегом, знову ривок, дует - на біс, заспокоюється - підвожу, ковток повітря, підводжу і беру рукою.
Зображення
Після цього ловлю ще хвилин 20 але активності жереха більше не бачу,наближається нова хмара, тому збираюсь і йду додому.
На слідуючий день (03.05.) я на тому ж місці в той же час. Сижу на березі, особливо не виставляючись - спостерігаю. Погода хмарна з проясненнями, без дощу. Активності ніякої - ще ранувато. Приходить ідея перебратись на інше перспективне місце,десь з кілометр вниз по течії, так як рибалка тут, здалась, що буде одноманітною. Що і роблю. Біля 17.00. на підході до місця, через кущі лози чую удар. Не прогадав, але тут початок дещо раніше ніж вчора. Пробираюсь через лозу на піщану косу, збираю снасть і зразу до справи. Активність тут здається дещо більшою ніж вчора але довгий час полоскання вчорашнього кастмастєра не дає результату. Упираюсь і не можу зрозуміти в чому справа. Відчуваю що фінал недалеко. В останній момент вирішую поміняти снасть, воблер і твіч. Декілька ближніх кидків пусті. Перший дальній проти течії, майже паралельно берегу і на третьому смику удар. Зразу получилось вивести на мілину і без особливого опору до берега. Трохи провозився зі звільненням від воблера. Жерешок невеликий але заліковий. Слідуючий кидок в те ж місце і знову удар, брат тільки що спійманого робить кульбіт в повітрі і сходить. Після цього під моїм берегом якось все стихло, було ще пару виходів під протилежним вверх по течії але туди воблером не дістати. Покидав ще трохи, зібрався і додому.
Зображення
P.S. Вибачаюсь за мобільні фото :smu:sche_nie:
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення SPIN »

Цікаво, на які саме приманки були впіймані жерехи?
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Перший на 7-ми грамовий кастмастєр (не орігинал) з заміненим кільцем і трійником на трохи більший Owner.
Другий на Crackjack 58 SP-SR колір 051 (срібний, чорна спина, померанчевий живіт) від Pontoon 21.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення SPIN »

Дякую, ще жерехів не ловив, тому цікаво на що вони ведуться саме в нашій місцевості.
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: КОРОТКІ звіти про риболовлю

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Весь вільний час на минулі і ці вихідні провів із спіном в руках і пройшли вони, в основному, під знаком жереха. А жерех про це нічого не знав :)
Ну а по-серйозному основним фактором невдачі вважаю погоду. В обох випадках повторювалось погіршення з похолоданням. І якщо ввечері жерех подавав надію мінімальною активністю то вранці ця надія розбивалась об тишу і спокій. Тому рибалка, як правило, проходила так.
Зображення
"Охота на жереха: засада" :)

Щоб не забути який вигляд має риба :hi_hi_hi: прийшлося трохи відволікатись на інші водойми. Без особливих зусиль ловився "незалік".
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
"Любителі фотосесій" :)

Ну і "залік" також був...
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: КОРОТКІ звіти про риболовлю

Непрочитане повідомлення os1 »

AnMyk писав:Весь вільний час на минулі і ці вихідні провів із спіном в руках і пройшли вони, в основному, під знаком жереха. А жерех про це нічого не знав :)
Де це?
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: КОРОТКІ звіти про риболовлю

Непрочитане повідомлення AnMyk »

os1 писав:
AnMyk писав:Весь вільний час на минулі і ці вихідні провів із спіном в руках і пройшли вони, в основному, під знаком жереха. А жерех про це нічого не знав :)
Де це?
р.Случ.
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: КОРОТКІ звіти про риболовлю

Непрочитане повідомлення os1 »

AnMyk писав: р.Случ.
Я розумію, що Случ. В якому районі, біля якого села? Просто місця здається знайомі.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей