Бичаль

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення spaik »

Не зважаючи на вчорашні нельотні умови я всетаки дьорнув у Бичаль.Прибув на об*єкт о 8.45.На ставку ні душі.Збираю снасті і на точку.За 1.5-2год.заробив лише 1 матроса,1схід.Перехожу до дамби,де за 2год.мусив підбирати приманку,вибір призупинився 3\4 Релакс крабова палочка,на ній заробив 1 риба,1 відкушений хвіст(маю на увазі у твістера),1схід,декілька тичків.Я вже почав сумніватися в цілесобразності мого прибування на данній водоймі.
Але все ж таки пішов у глуб,о 12.30 дощ трохи вчух,почалося покльовувати.Було море сходів,поки мені це не набридло,
і я мусив шукати причину-гачок(напочатку,як тільки*захворів*на МДЖ,купив 2 пачки дешевих гачків,результат мені на
*лицо*-висновок простий-не треба економити на гачках :) )Як тільки поставив ОВНЕР,окунці пішли в садок(маю на увазі
рибацький :-) )Запрацював Каліпсо.Були з десяток моментів,коли риб при підсічці стягував твістер наполовину з гачка.
Майже на кожній точці брав матроса,а на одній 13 штук взяв :ya_hoo_oo: О 15.30 почав збиратися додому(хоч на мені був якби непромокаємий костюм,змок як цуцик)По дорозі зустрів місцевого гамнюка-брака,який вперто не хотів
показати свою пику для фотосесії,не дивлячись на мої вмовляння
ЗображенняЗображенняМій улов.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Прогноз погоды на вчера обещал единственный на неделе погожий денёк и в мой моск прокралась навязчивая идея словить краснопёрки в Бычали. По совету Юры выехать решил на вечер. Удивительно, даже жена не возражала :) (поехали б семьёй, да дети приболели).
В авангарде Юра (Воблер) и Андрей (Платун) бомбят с 16 (наверно) джигом окуня и краснопёрка попадалась. Я на месте только в 19. Спасибо Юре сразу сориентировал где искать и на 2-м забросе тюк, есть, но окунь :) .
Зображення
Но через заброс снова тюк, но уже то что искал – краснопёрка. Поклёвывало, как для меня и неплохо. Первое время вообще на каждой проводке, но были сходы и холостые поклёвки. Был сход чего-то ну очень хорошего (крючки на мухах без бородки)…
Ребята пришли с дальнего кордона, встали возле меня и очень успешно ловили неплохого окуня(как для Бычали). Причём не редко вдвоём одновременно. Пытались сбить меня с толку :hi_hi_hi: , но я упёрто хотел краснопёрку.
Зображення
Потом они поехали и клёв стих вообще – только еще одна краснопёрка и 2 удара. А вру – было еще 2 кокуня, возможно он и распугал краснопёрку :). Еще видел как раз 7 за рыбалку вылетал проветриться карпик кг на 1,5-2…
Никогда не меняйте установленных себе правил! Решил последний заброс – удар, ну думаю еще разок – и оборвал муху :( на которую больше всего клевало. Жалко!
Зображення
Результат как бы и не велик, но учитывая, что:
- рядом
- после работы
-удовольствие получил
- а какое удовольствие получили дети от жареной краснопёрки (но надо ловить больше :))
то отлично :co_ol: , но после работы поздно, надо хотя бы с 16 часов…
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Утром, побывали вместе с Юрой Воблером на Бычальском ставе. Рыбачили до 9:30,но сумели надубасить небольшое ведерко окушка…
Клев был активным, начиная с самого утра, и постепенно утихал. Мы нашли хорошее место и практически в унисон вытягивали по резвому окушку на каждом забросе. Я стремился к миниатюризации и ловил максимум на 2-гр,но практика Юры, показала, что 3-3,5гр. Будут более уместные. Я перевязался на 3гр. и скорострельность заметно улучшилась. Работали одинаково как съедобка так и обычные варианты Маннс и Релакс ¾ и 1”.Только когда клев заметно ухудшился, преимущество съедобки стало более заметным.
Потом еще попытались половить красноперку, но солнышко не выглянуло, и рыбка плавала по дну, что затрудняло поиск. Я таки сумел найти пару штук, но не крупных.
Рыбалка получилась короткой, но продуктивной. У меня клевало как на равномерке, так и на подрывах и класичесском джиге. Цвета особой роли не играли, хотя все таки оттенки масла и хамелеонов, будут более уместны.

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення proteus »

Konstantin ничего себе - "неважно так" ... Вон ведерко целое наловили ... :sh_ok:
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Сегодня благодаря Платону мы на озере 8:40. Прошлись по пляжу, окунь поклёвывает. Холодно... Переходим на другой берег. Пробуем пару местечек, не густо. От ветра приходится прятаться в лесу. Рыбы сегодня немного, клюёт вяло. У твистера 3/4 три откушеных хвоста. Солнце стало припекать, возвращаюсь в надежде половить краснопёрку. Первые забросы приносят рыбку. Подходит Андрей и я беру вторую(гораздо крупнее первой). Третья оказалась хитрее и завела леску под торчащюю веточку. Рыба сошла, а я разогнал остатки стаи вынимая приманку. Всё... Звонок жены и мы едем домой
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення spaik »

Вирішив вчора я відсвяткувати День Перемоги зі спіном в руках.Прибув на водойму десь після дванадцятої.Погода радувала-сонечко гріло,вітру не було.Побачив одного поплавочника,котрий ловив на живця.Чолов*яга сидів з самого ранку.Улов в нього не вражав.
Почав я процес від траси зі сторони лісу.Результат на протязі двух годин-не радував(пара сходів,пара окунців).
Перепробував декілька примнок,але це нічого не дало.Зі вражаючим збільшенням числа відпочиваючих,я мусив йти у партизани(йти углиб лісу).Де час від часу почав витягувати окунці.Натрапивши на стаю краснопірки,спробував її спіймати,але від запрпоновоної мною мормишки,риба шарахалася ,як чорт від ладана(до Konstantina,в цій справі мені ще далеко :) ).Дойшовши до недавновідкритої кльової точки,я "заякорився".Точка не підвела.Рішення було прийняте-
залишатись на ній "до победного конца"(так ,як війська відпочиваючих були кругом,не було сенсу відступати від них).
За години три с хвостиком години було впіймано за тридцять окунців на данній точці :) Десь після п*ятої вечора
почався дощ і я почав збиратися додому.По приманці скажу-той самий Каліпсо,самого меншого розміру на двухграмовій чебурашці.
ЗображенняМій улов.
При виході з ставка зустрів "Грозу бичальських окунців" Юру Воблєра,справи в нього йшли також не поганоЗображення
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Заколбасило и вчера не дождавшись конца недели завёз племянницу на танцы на 17-15 (забирать в в 21) рванул по близости на краснопёрку. Клевать стало с первого заброса, а со второго словил на ладошку. Вначале клевало постоянно, но вытащить удалось 3 шт. Я честно говоря, так и не решил для себя надо ли подсекать? Пока не подсекаю, те что словлены муха «в шахте», надо спиннингисту экстрактор блин покупать на мелкую рыбу :).
Но поклёвки быстро закончились, происходили но реже только если провести муху возле коряги в сантиметрах 10-20.
До этого поклёвки были тоже в р-не коряги, но в диаметре метра 2. Думаю или падения бомбарды несколько распугали или выловил активную.
До отведенного времени оставалось минут 20 решил поставить более мелкую муху – «комарика». Тем более комары стали реально и меня задалбывать – видать в этом году дадут они нам жару... Поклёвки продолжились незамедлительно опять возле корчика.
Единственно среди множества поклёвок «село» только 5, а дотащить удалось только 2 – крючочек- то малюсенький… Есть подозрение. Что тюкал окунь, патамушта на микро «комарика» словился окушок грамм на 100 :ti_pa:
Рыбу не фоткал из эстетических соображений – окушок закровил и запачкал остальную рыбу в кулёчке.
Потом подошёл местный и пересрал мне заброс – закинул на червя с дамбы на средину ставка. Кстати он ловил на опарша, но при мне не было ни одной поклёвки в то время как я словил окуня имел сход и несколько поклёвок – Во!
Мне пришлось плюхать бомбардой прямо между корчей – это наверно окончательно распугало рыбу, хотя впрочем пора было газовать на Ровно.
Зображення Зображення
Быстро, пребыстро сложился и по газам, еду слышу что то хлопает, а это я кулёк с рыбой повесил на зеркало пока собирался и забыл снять ;;-)))
П.С. Рыбу дети скомандовали на тараньку :)
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення spaik »

В понеділок побував у Бичалі з 13год.до19год.Відразу,щокинулося у віччі-це ряска біля дамбиЗображення Під ряскою було видно,як окунь ганяв малька,
але я не ризикнув там ловити.Мусив йти до чистої води.Вітерець,моментами,давав"прикурити".Іноді було видно всплески чималої риби.Особливого кльову не було.Борючись з тим же вітром,а потім з дощем,почав експерементувати з приманками різніх кольорів та ушастиками 2,3гр.Зупинився на 3гр.чебурасі із самим меншим твістерком Каліпсо зеленого відтінку.Матроси попадалися,якто кажуть,трудові і як на мене вже трохи більші ніж раніше.В пошуках риба дойшов майже до кінця ставка.Там в рясці,час від часу,воював окунь і я не витримав і кинув твістерок прямо в ряску. Вже на другій ступєнці покльовка,через декілька секунд полосатий більш-менш пристойного розміру на березі
Зображення
Слідуючі спроби на жаль результату не приенсло.Мусив повертатися назад,подорозі витягуючи по 2-3 штуки з точки.Доволі часто окунь заглатував шарнір "по самі гланди". Були моменти коли,я не міг почути покльовки,але риб оказувався на гачку(скоріше за все хижак засмоктував статичний твістерок на дні і коли я починав крутити катуху,він засікався).Не обійшлося і без десятка сходів,а один аж розігнув гачок :sh_ok: Але всетаки чотири десятка нашкріб.Спіймана риба пішла на тараньку :)
Востаннє редагувалось 19 травня 2011, 10:47 користувачем spaik, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення Samuraj »

To sasha1 Пишешь отчеты, молодец, не ленишся. :-ok-: Но фотографии.... :-( Первая и вторая ничего, сойдет, но третья!?
Ребята! Перестаньте фотографировать горы окуней присыпаных солью, затусованых в ведро или пакет,а еще бывают такие в умывальнике фото делают, пипец какой- то. :sh_ok: Ну поймал ты десяток другой, ну положи красиво на траву, сфоткай живого. Посмотри как фото делает Горыныч, Константин и другие, есть чему поучится...Не хотел обидеть, хотел направить. С ув.
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення platon »

побували вчора на даній водоймі. все більше та більше
відчувається приближення літа.
Зображення


окунь був дуже прошений. перепробувавши кілька робочих
точок перемістились блище до дамби.
Зображення
Зображення


поступово переміщаючись час від часу ловили рибку
Зображення


но коли на протилежному березі почалась фотосесія яка повністю відволікла від риболовлі
було прийняте рішення їхати до дому
Зображення


але рибалкою задоволений
Зображення
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення platon »

приїхавши на став були вражені кі-тю
ряски на поверхні її було просто неміряно.
пройшовши далі зустріли кількох форумчан
у них в активі риба була присутня
зловивши по окуню вирішили що треба
звідси тікати так як ряска задовбала
я згадав про один ставочок де в зимку
ловив окуня вирішили поїхати в розвідку
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення spaik »

Сів сьогодні самого ранку на біциглю,пардон на велосипед :hi_hi_hi: і знову на Бичаль.Через годину був на місці,тобто
о п*ятій.Вигляд водойми м*яко кажучи мене не порадував.Все,як писав в попередньому пості Platon-куча
ряски :-( Вітру-ніц нема,повний штиль.Раз вже приїхав,мусив принаймі спробувати ловити.Вибрав більш-менш місце,
де менше тієї зеленої"радості".Перший заброс приніс тичок.Другий окунця.Іменно під ряскою підступний кокунець і
покльовував.Мені незавжди з моїм солідом вдавалося підсікти і витащити на берег скрізь водорослі риба.Поруч було
декілька поплавочників,ловили на живця,час-від часу тягали окунця.Скоро кльов притих,та й мені набридло постійно
знімати з приманки зілля.Пішов я шукати чисту воду і допоміг мені вітерець,котрий посередині става трішки розігнав
ряску.Потихеньку я почав шморгати риба.Знову ж таки нерідко полосатий брав взаглот,сорі за якість фото.
Зображення
.Місцеві ще вдосвіта обходили місця нересту карася з підхватами :-( Біля 10-ої ранку почав збиратися додому,бо почало чіста конкрєтно припікати сонце,дай і відпочиваючих все збільшувалося,що також кльов не збільшувало.
Зображення
А напослєдок хочу сказати,що вже складніше стає виловлювати окуня(три десятки з хвостиком назбирав)Риболовлею задоволений :) Приманка та сама,що завжди(самий менший Каліпсо зеленого відтінку на 3-гр.чебурашці.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення Горыныч »

platon писав:приїхавши на став були вражені кі-тю
ряски на поверхні її було просто неміряно.
пройшовши далі зустріли кількох форумчан
у них в активі риба була присутня
зловивши по окуню вирішили що треба
звідси тікати так як ряска задовбала
я згадав про один ставочок де в зимку
ловив окуня вирішили поїхати в розвідку
Зображення Зображення Зображення Зображення
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення spaik »

Відвідав сьогодні зранку Бичаль,біля 06.30.Ряски і водорослів,як і передбачалося побільшало.Вітру ще не було.
Бачив кількох поплавочників,які ловили на живця.Зі спіном був лише я.А ще була місцева бракон*єрська мініартель,
в складі чотирьох"особєй"на двух човнах,які нараслабоні перевіряли свої сітки(коли ці уроди нажруться? :-( )
А тепер про риболовлю.Прийшлося,як і в попередній раз шукати більш-менш чисті місця,а таких було небагато. Зображення
Ловив в основному на 3гр.чебурашці(щоб хоч трохи проходити ряску із зіллям)з самим меншим за розміром перевіреним Каліпсо.Всежтаки важкувато було проводити повноцінну ступєньку,раз-пораз знімаючи траву із твістера.
Контакт із приманкою не завжди відчувався,а це відповідно прогавлювалися рідкі покльовки.Але й вдавалося і зловити
окуня.Так усєрдно полоскаючи приманку на декільках точках,вдалося витягти,всього-навсього 12 штук.
Був і зацеп за браковську сітку,що потягло за собою обрив шарніра(якби був спіннінг міцніше,то можна було
витащити цю заразу).Звичайно мусив перев*язоватися.Помилково поставив 2гр.ушастік замість 3гр.(недавно заради
експеременту пофарбував половину грузиків в чорний колір,це мене і спутало).Потихеньку збираючись додому,томущо
піднявся сильний вітер,я всетаки вирішив на послєдок зробити декілька забросів.Зробив три без результатні проводк
и,паралельно дивлячись,як неподалік біля берега гуляла стая краснопірки.Четверту вирішив вести впритул до
берега в ряску,де бачив красную,хоча ні на що не надіявся.І вдвух метрах біля берега,під ряскою-бац,єсть контакт
Щось серйозніше чим звичайний стандартний бичальський кокунець.Із деяким трудом,я всежтаки витащив риба з
води разом із ряскою та травою.Вже на березі розгледів,що це чимала(як на мене)краснопірка,тим паче перша
краснопірка зловлена на спіннінг мною,повторюся такого розміру.При виважувані свою,хоч невелику порцію
андреаліна отримав :)
Зображення
Приманка на яку спокусився сєй риб-2гр.чорний ушастик з тим самим маленьким Каліпсо.Слідуючі заброси нічого не
дали,дай вітер сильно заважав і почав смотувати снасть.Риболовлею дуже задоволений :) Зображення
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення platon »

відвідали вчора дану водойму.
окунь сильно кльовом не порадував
але порадував розміром :-) на Бичалі
такий розмір це рідкість.ловили не довго
бо змінився вітер і почав гнати ряску так що
ловити стало не комфортно
Зображення
Зображення
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей