с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Shamik писав:Доброї ночі! Як зараз обстакановка на даній водоймі? Щось ловиться? Роман пішов у відпустку, судячи по звітах? Є намір підбити жінку в цей район на гриби, а самому зі спіном походить по сховищу? Звідки краще починати? Чи є можливість орендувати човен у місцевих?
1. На даний момент за непідтвердженою інформацією народ трохи ловить карася. За хижу рибу не скажу, відзначу тільки те, що там її в літній період ціленаправлено майже ніхто не ловить. Шанс наловити окунів є завжди.
2. Великого значення звідки починати ловити не має, проте рекомндую почати ловити від дамби, просуваючись вглиб водойми. Зазначу також, що не скрізь ловити з берега зручно, так як дуже багато дерев, що обмежують доступ до води.
3. Човна в місцевих, в принципі, орендувати можна. Проте спочатку необхідно знайти людину, у якої він є. Можна запитати біля магазину на початку села.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Shamik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Shamik »

Дякую за оперативно надану інформацію! Дивлячись по карті, я так зрозумів що від основної дороги є заїзд до дамби?
думаю що на вихідних попаду на водойму!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Shamik писав:Дякую за оперативно надану інформацію! Дивлячись по карті, я так зрозумів що від основної дороги є заїзд до дамби?..
Так, заїзд до дамби є.
НХНЛ.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення KYM »

Рома, скажи, адже ти як ніхто краще знаєш відповідь: скільки км від Рівного знаходиться озеро, чи є доцільним включити його на майбутнє в список таких, де можна проводити Зустріч спінінгістів?
Дякую.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

KYM писав:Рома, скажи, адже ти як ніхто краще знаєш відповідь: скільки км від Рівного знаходиться озеро, чи є доцільним включити його на майбутнє в список таких, де можна проводити Зустріч спінінгістів?
Дякую!
З Рівного до Костополя- 35 км. З Костополя до водойми - 4 км.
Зображення
Зустріч спінінгістів думаю що проводити можна. Водойма досить велика, вмістить всіх. Проте бажано ловити з човна, так як при ловлі з берега, дуже багато шансів обриву приманок (якщо ловити джигом). Також, є чимало перспективних місць які з берега не дозволяють обловити дерева.
ПС. Якщо говорити про те як туди добратися "безлошадним, то є пряма маршрутка з Рівного через це село.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення KYM »

Дякуємо, беремо на озброєння!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Shamik писав:....Думаю що на вихідних попаду на водойму!
Попав на водойму? :)

Я там побував у неділю в післяобідню пору. Погода була чудовою, вітру небуло, на воді повний штиль. Сонце із-за хмар не виглядувало, проте температура була в районі 16-17 градусів вище нуля. Активність риби на водоймі була доволі високою. Скрізь розходились круги від плотви, особливо її менших екземплярів, що гуляли в верхніх шарах води. Іноді плескався непоганий карась. Разом з тим, окунь себе ніяк не проявляв. Почали разом з кумом (не нашим адміном :hi_hi_hi: ) обловлювати водойму з човна. Першого полосатого я впіймав доволі швидко, із під стаї малька. Потім кум всадив у даному місці приманку в зачеп і поки ми її звідти витягували мальок пропав а разом з ним і окунь, так як більше ми тут нічого не впіймали. Наступне перспективне місце було щільно перегороджено сітками. Пізніше, браки їх перевіряли. Я нарахував близько 6 шт. :)-(:... Подальші пошуки окуня увінчалися успіхом. Після того як висадив кума на берег, щоб повправлявся у забросах з берега + надоїло витягувати його приманки із коряг, хижака знайшов в прибережній полосі біля невеликої ділянки з ліліями. Окунь особливо не перебирав приманками і брав доволі жадно. Екземпляри були не великі, проте задоволення отримане. Зовсім маленькі особини відправлялися назад у воду, а більші побратими - на тараньку. :mi_ga_et: Шкода, що прийшлось залишити місце в розпалі кльову.
НХНЛ.

ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення bogdan »

KYM писав:Дякуємо, беремо на озброєння!
Я не думаю, що ця водойма варта уваги спортсменів...

Причин багато... хоча антураж чудоовий - класний ліс, тихе плесо...

Свого часу ставив там суперрекорди по зимовому карасю - але ті часи вже, здається, давно минули...
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

У суботу, вирішив виїхати на незаплановану риболовлю на водосховище, бо недільні плани їхати разом з товаришем на Горинь не виходили. До речі, товариш впіймав дві щуки – 0,7 і 1,4 кг…
Ловити думав з берега, але зустрів одного місцевого, який мені згодився дати свого дерев’яного човна. Поки вичерпував із останнього воду спостерігав за поверхнею води. Хижак «мовчав», але плотва досить активно гуляла в верхніх шарах води, ще й погодні умови цьому сприяли – сонячно, вітру майже не було, температура до +15С.ЗображенняЗображенняЗображення
Зробивши два гребки веслом від берега, жбурнув приманку паралельно берегу. На другій проводці її до самого човна супроводжував окунець, а на третій його побратим вже був у мене в руках.
Зображення
Надалі окунь пощипував, супроводжував твіст ер, але брати не наважувався. Особливого бажання ловити спортивного окуня у мене не було, тому з приманками не експериментував, а поплив далі. На черговому місці першим знову був «спортсмен». Зображення. В процесі подальшого обловлювання даної точки впіймав декілька більших окунів,
ЗображенняЗображення
після чого трошки змістився в сторону.
З першої проводки, із під пенька, що височів над водою, вдалося впіймати непоганого окуня.
ЗображенняЗображення
Потім ще декілька тараночного розміру. Зазначу, що на всіх місцях ловлі, значна частина окунів тільки супроводжувала приманку до човна. Експерименти по зміні приманок та тактики ловлі очікуваного результату не принесли. Потихеньку погодні умови почали мінятися а разом з ними і активність риби (не в кращу сторону). Ще й ворони почали своїм криком лякати рибу :-) . Та й самому вже треба було збиратися додому. Підсумок риболовлі на фото.
ЗображенняЗображенняЗображення

ПС. Якби менше фоткав, то зловив би більше :ti_pa:
Всім НХНЛ.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Контрольний облов показав, що рибка клює, але "дуже велика". :hi_hi_hi:

ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Повертаючись з невдалої риболовлі з Горині, хоча риболовля не може бути невдалою :mi_ga_et: , вирішили реабілітуватися і спробувати впіймати окуня. Після невеликого відпочинку (+сушки одягу) і обіду випливли на водойму. Зважаючи на те, що окуневих спінінгових снастей у мене з собою не було, ловив на зимову блешню літньою вудкою. Товариш також ловив даним методом. Перша точна принесла трьох невеликих окунів. Друга – ОП. Третя – 7 різнокаліберних рибин. На четвертій першими були невеликі полосатики, а потім почали попадатися залікові екземпляри :ti_pa: . Трохи відтягнувши душу на окуневих покльовках подалися додому. В підсумку біля 30 окунів на двох.
ПС. Фото можу надати тільки такого вигляду, так як зараз без фотоапарата, а в телефоні під час риболовлі «пищала» батарея. На фото мій улов.
Зображення
Всім НХНЛ.

ПС. Вже десь писав у цій гілці, що не було ще ні однієї риболовлі, щоб я не бачив на цій водоймі сіток. Ця також не була виключенням. Сіток дуже багато, а їх господарі спостерігають за ними з берегу. :men:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Недільний ранок виявився туманним, проте аж ніяк не впливав на процес риболовлі. Шкода, що не вийшло спробувати впіймати судака на Горині, проте його менший брат окунь, для мене теж бажаний трофей. Проте спочатку було прийняте рішення спробувати впіймати щуку. Близько 9-ї ранку ми з напарником пливли по водосховищі в напрямку дамби. Щука тут присутня і досить непогана , проте факти її ловлі носять епізодичний характер. Особисто я за всю свою практику риболовлі на даній водоймі впіймав лише три щуки. Всі екземпляри були в районі 0,7-0,9 кг. Бажання впіймати щуку підсилював факт її ловлі два дні тому деякими рибалками, котрим вдалося вполювати дві зубаті красуні вагою близько 5 кг кожна :sh_ok: (бачили на фото). Отож почали обловлювати акваторію водосховища. В хід йшли «колєбалки», глибоко занурюючі воблери, джиг. Пробували скрізь: на затопленому руслі, бровках, підводних «столах», в тихих заводях – ОП. Інколи приманку до самого човна супроводжували стограмові окуні і все. Тоді я вирішив переключитися на окуня, який , не зважаючи на погодні умови, в своїх літніх традиціях іноді виходив на поверхню і смачно чавкав, «додушуючи» малька. Подальші події заставили задуматись, так як навіть при закиданні приманки в невеличкий, створений окунями котел, хижак аж ніяк не реагував на них :nez-nayu: . Спроба ловити вобл ерами і джигом в товщі води, а також з самого дна (+ з відвідним поводком) не приносив навіть і ударів полосатих розбійників, в той час як за великими приманками окунь хоча б слідував :du_ma_et: . Таким чином ми пропливали до 11.00 не заробивши ні одної покльовки. Чи з руками щось не так чи знов «давлєніє» помішало. :-) Скоріш за все перше… :smu:sche_nie: Так чи інакше, час відведений на риболовлю збігав (до 12.00), отож відложили в сторони спінінги, оснастили чотирьохметрові вудилища зимовими блешнями і подалися ловити полосатого в коряги. Окунь проявив себе практично відразу. Спочатку удари, зходи, а потім і перші реалізовані покльовки. Риба стояла в дуже сильно закоряженому місці. Іноді, витягаючи окуня, доводилось добряче понервувати, поки риба, яка вже була на гачку, ходила під затопленими гілляками. За останню менш ніж годину вдалося впіймати більше десятка більш-менш нормальних окунів. Ну а далі, якби ми того не хотіли, хоч і риба ще клювала, прийшлося закінчувати риболовлю і йти святкувати Михайла. :mi_ga_et: Всім НХНЛ.
ПС. Вибачайте за малу кількість фото – трохи змерз.
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Запізнілий звіт
В неділю і я нарешті відійшов від нуля (на другій в цьому сезоні спінінговій риболовлі) . Єдиний впійманий окунь обприскав мене молочком за що і був відпущений до своїх самок :mi_ga_et: На жаль ловити довелося недовго ...
Зображення
Зображення

ПС. А ще неділю тому я тут тягав окунців з льоду :ti_pa:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Всім привіт.
Читаючи звіти за минулі вихідні, роблю висновок, що народ непогано повідловлювався. У мене ж з позитивного це хіба що сам факт виходу до водойми і полоскання приманок. За весь час лову (3 години) тільки один полосатий супровожував приманку до берега і все.
ЗображенняЗображенняЗображення

ПС. Із негативного як завжди - браки. Сіток не те що багато, їх просто "неміряно". Особисто я нарахував 6 штук.
Зображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

В неділю вранці і я трохи покидав спінінгом. Хотів впіймати окуня, проте з ним не склалося :nez-nayu: . Впіймав лише одного на мікроджиг та заробив один зхід на поппер. Зате відірвався на краснопірці. Перший раз спробував ловити цю рибу спінінгом. Ловля досить цікава та спортивна. Як мені здалося головне було виявити місце стоянки риби, яка, в основному, перебувала під нависаючим над водою гіллям (фото 1), що трохи ускладнювало закид приманки. В подальшому особливих проблем з її ловлею не було. Не мішав навіть і відірваний хвостик на твістері. Як результат до 30 впійманих невеликих рибин. Всім НХНЛ. :)
Зображення Зображення
Зображення Зображення
Зображення Romanmix2002
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей