с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

Неділя 26.07.09. (остання неділя липня :( )
На воду попали біля 6.00 год. Погодні умови не «ахти». З самого ранку вітер, набагато нижча, порівняно з попереднім днем, температура повітря, іноді невелика мряка….. Зважаючи на все це, вирішили взяти з собою по одній вудці і по спінінгу, так як невідомо, що буде краще ловитися в таку погоду. Випливши на водойму, заякорилися в одному місці. Закормивши місце лову, закинули вудки. За півтори години було декілька нереалізованих покльовок і я умудрився впіймати одного невеликого карасика. Зрозумівши, що сьогодні не карасевий день, почали полоскати спінінги. Обпливавши чималеньку територію і впіймавши тільки чотири окунці прийняли вольове рішення йти додому :roll: . Ось таке.
ПС. У інших рибалок результати були не кращі ніж у нас.
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Ще пару звітів і будемо називати водойму : імені Романіона! :D
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

KYM писав:Ще пару звітів і будемо називати водойму : імені Романіона! :D

Я не проти :lol: :wink: :D
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

Цієї неділі чекав з нетерпінням, так як останнім часом дуже рідко вдавалось вирватись на риболовлю, а тут деякі проблеми були вирішені та й «таможня» дала добро. Отже підйом в 5.30. За вікном несподівано сильний вітер, небо затягнуте хмарами, проте дощу немає, це вже добре. Але порівнюючи попередній день, погода оптимізму не добавляла. Вийшовши на вулицю, вирішив повернутися і одітись потепліше. Вийшовши вдруге, розумію, що не взяв фотоапарат (і як я збирався звечора :oops: :evil: ). Вертатись вже не став. Вихід на зупинку, посадка в маршрутку і в 6.10 я у товариша. Кава, бутерброди і вперед за полосатим. Якихось 300 м і ми на воді. Народ сидить, намагаючись впіймати карася. Спінінгістів не видно. Розпочинаємо ловлю і розуміємо, що погодні умови вплинули на кльов риби не в кращу сторону. Виходів окуня ніде не видно. Першим розловився напарник впіймавши стограмового окунця. Потім, незважаючи на всі наші зусилля, окунь ігнорував наші приманки. Так продовжувалось десь до 11.00 год, доки ми не натрапили на одне місце з досить пристойною ямкою (4,5м) як для такої водойми. Окунь стояв на самому дні в корягах і приходилось його виманювати вище граючи приманками, хоча декілька приманок ми там залишили. Таким чином вдалося умовити 8 окунців. Потім прийшлося далі переміщатися у пошуках риби. Під’їхав ще один знайомий, мета якого була хоч щось зловити, так як він тільки почав освоювати спінінг. Пообідавши , вже втрьох випливли на водойму. Погодні умови тим часом помінялися: вітер стих (іноді зовсім його не було), порідшали хмари і час від часу з’являлося сонце (близько 12.30 год). Крім цього помітили, що за метрів триста від нас ловив спінінгіст, який досить тривалий час полоскав приманки не сходячи з того місця. На наше запитання, він відповів, що зловив декілька цілком пристойних окунів. Ловив на обертові блешні (які не видно було). Ми попливли далі і не дарма. Помітили, як посередині водойми, де ми ніколи до цього часу не ловили, по воді пострибала невелика рибка, втікаючи від невидимого переслідувача. Заякорившись двома човнами ми почали обловлювати дане місце. Через декілька хвилин з’явились результати у вигляді 100-150 грамових окунів. Періодично зміщуючись в радіусі 70 м ми потроху ловили окунів, попадалися і цілком достойні екземпляри 200-250 грам. Шкода, що не було фотоапарата :evil: . І тут у мене, після деякої перерви у клюванні, несподіваний різкий удар. Підсікання і рибина почала неабиякий супротив на тому кінці. Не поспішаючи в виважуванням риби я все-таки намагався не зволікати так як пам’ятав досвід минулого року, коли окунь завів у затоплений корч і таким чином звільнився від гачка. Проте на цей раз все скінчилося добре і красень окунь в районі 400 гр (може і більше) опинився в човні. Моїй радості не було меж, так як цей окунь був найбільшим із зловлених мною на спінінг. Але через деякий час, товариш який приїхав до нас пізніше, заставив мене засмутитись (в плані, що не моя риба сьогодні буде найбільшою), бо на другому кінці його ліски ходила рибина набагато більша ніж моя. Його «суперовий» китайський спінінг скрутило в бублик, а невеликий надувний човен аж розвернуло від різкого ривка риби. Даючи йому поради ми тим часом підпливли до нього і врешті решт допомогли закинути в човен су перового окуня вагою ніяк не менше кілограма. Що в цей час відчував щасливець я на жаль не зможу вам передати. Руки трусилися і він так само як і ми не міг відвести погляду від риби. Таких я в цій водоймі ще не ловив. Що ж, новачкам везе. Привітавши колегу ми з подвоєною енергією почали кидати спінінгами. Проте далі спромоглися впіймати ще декількох залікових окунів і все. В районі 16.00 рибалка була закінчена. Новачок впіймав 6 непоганих окунів в тому числі і трофея (фотку обіцяв потім дати). Я із своїм напарником більше 50 окунів на двох.

На фото частина вже почищеного улову і мій трофей, цього дня. До речі в ньому було дві непогані плотвиці, якими він, судячи з їх стану, не так давно поласував. Отаке. Всім ні хвоста ні луски.

ЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Так..., терміново свого друга в студію і нехай поділиться враженнями від кілограмового окуня! А можливо і фото виставить? 8O :D
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

KYM писав:Так..., терміново свого друга в студію і нехай поділиться враженнями від кілограмового окуня! А можливо і фото виставить? 8O :D
Не знаю чи получиться "в студію", але фото обіцяв зробити. :)
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Запізнілий звіт

Непрочитане повідомлення Рома »

В неділю в районі обіду вдалося виїхати на водойму. Погода була чудова, так що настрій на риболовлю був оптимістичний. Випливши, почали пошук риби. Перевірені місця не спрацювали – жодної покльовки. Переміщаючись, як і минулого разу помітили із води декілька разів вискочив мальок, при цьому переслідувача видно не було. Як кажуть: один раз – випадковість, другий – закономірність, третій – тенденція. Так от таку тенденцію я на даному водоймищі спостерігаю на декількох останніх риболовлях :roll: . А саме: найбільша активність окуня з кінця серпня спостерігалась в середині дня (13-15.00 год). При цьому, як зазначалося вище, самого «полосатого» видно не було, він ніби видавлював рибу на верх. Все це відбувалося на глибинах 2-3 м і не в береговій зоні. Коротше кажучи, почали ми потрохи тягати окунців. Риба реагувала на обертові блешні:Зображення
на силіконові приманки,
ЗображенняЗображення
на воблери
Зображення.
Іноді попадалися і монстри, яких відразуж ми топили.
Зображення
Проте все це продовжувалось не більше 45 хвилин. За цей час ми спромоглися впіймати близько 15 окунів. Потім як відрізало. Я вирішив трохи по експериментувати. Подумавши як можна розшевелити неактивного окуня, вирішив змонтувати оснастку типу дроп-шот, про яку до цього часу тільки читав. На кінець волосіні прив’язав п’ятиграмового ушастика, а вище нього на 25-30 см, на відвідному повідку (близько 50 см), півтора дюймового твістера насадженого на гачок з довгою цівкою. Покльовки не заставили себе довго чекати, проте з реалізацією складувалося трохи гірше. Спочатку не вдавалося засікти рибу, проте згодом трохи приноровившишь, діло пішло.
Зображення
Полосатий розбійник клював майже в усіх місцях нашого перебування. На фоні мого напарника у мене кльов був дуже добрий. У нього за цей час в активі тільки один окунь, я ж впіймав більше двадцяти. Проте майже всі окуні впіймані на дану оснастку, відправлялися підростати, так як їх розмір був спортивним.
Зображення
Ось така вийшла риболовля. Всім удачі.
Зображення Romanmix2002
vovka
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 09 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vovka »

Добрий день ROMAnion! хотів запитати скільки по кілометражу до данної водойми їхати, скільки коштує там ловля і на що ви там ловите???
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

ROMAnion писав:
Vetal писав:Колеги підкажіть будь ласка скільки кілометрів від Рівного знаходиться дана водойма, і як там риболовля зимою з льоду?
З Рівного до Костополя- 35 км. З Костополя до водойми - 2-3 км.
Зображення
Риболовля безкоштовна :!:
Приманки: обертові блешні (№№ 0-2), силіконові приманки (віброхвости, твістери до 5 см переважно світлих кольорів - найбільш робочий жовтий, салатовий та білий з чорною (червоною) спинкою), рідше воблери невеликих розмірів.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

Як це не дивно звучало, але в суботу дружина сказала, що в нас закінчується таранька, і було б непогано поповнити її запаси. Два рази повторювати мені не потрібно було і я відразу по телефону домовився з товаришем про час виїзду. Але недільний ранок не дуже обнадіював – йшов невеликий дощ, а на асфальті стояли чималі калюжі, результат чималих нічних опадів. У мене такі погодні умови бажання порибалити не відбивали, чого не можна сказати про мого товариша, якого риболовля в дощову погоду не приваблювала. Прийшлося підстроюватись під нього, так як засіб пересування був його. Отож виїхали ми біля 12.00 год…..
…..Окуня, як і в минулі рази необхідно було трохи пошукати. Під час пошуків було впіймано три недомірки і один заліковий окунець. Фотоапарата доставати бажання поки не було. Згодом помітили деяку активність окуня, де й почали його ловити. Риба відізвалась майже відразу. Спочатку в хід пішли силіконові приманки (жовті та білі з чорною спинкою «предатели» №2 на 5-ти грамових джиг-голівках, та двохдюймові твістери білого та жовтого кольорів на 3-х грамових голівках ). Пізніше я вирішив надати для смакування окуням воблер виробництва китайських фахівців за ціною 5 грн, (мій перший воблер, придбаний 3 роки тому) розфарбованого під окуня. До цього часу я впіймав на нього тільки невелику щучку і він тільки відлежувався у коробці. У даному ж випадку він показав себе з найкращої сторони і калібрував окунів у бік збільшення. Почали попадатися екземпляри побільше. Товариш також не відставав і ловив окунів, використовуючи обертові блешні (Meps №№0-2, Bratfishing ≈№2,3). Поступово кльов окуня почав стихати, а потім взагалі зник, не зважаючи на всі наші намагання його обманути. Проте задоволення від боротьби з більш ніж тридцятьма впійманими окунями (на двох) вже було отримане і ми вирушили додому.
ПС. Чищення окунів показало, що в багатьох з них у шлунках була присутня плотва невеликих розмірів.
ЗображенняЗображенняЗображення
Зображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re:

Непрочитане повідомлення Рома »

Невеличкий звіт за неділю.
Довелося трошки порибалити з самого ранку. Враховуючи те, що з берега ловити на даній водоймі не дуже комфортно, довелося трохи полазити і пошукати окуня. Ще й дощик періодично підмочував репутацію рибалки. Проте окунь, хоть і не часто, але відкликався на запропоновані йому приманки. Таким чином було впіймано близько 15 полосатиків. Також перший раз в житті відчув покльовку типу "зацеп". :co_ol: Риба взяла відразу ж на падінні приманки. Після двох ривків спігінгу, намагаючись відчепити приманку, риба пішла у бік - прямо в корчі. Проте мені вдалося повернути її в свою сторону і підтягнути майже до самого берега. Вже біля самого берега, риба повернула на 180 градусів зробила ривок і на цьому все закінчилось.
Ось таке. Всім НХНЛ.
ПС. Фото з телефону, так що вибачайте за якість.

Зображення Зображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Re:

Непрочитане повідомлення Рома »

Вчора знову виїзджав на "мій" тренувальний полігон по лову окуня. :) В 6,30 був вже на водоймі і ловив до 9.00. Відразу ж попрямував до місця де ловив минулого разу і на першій же проводці впіймав окунця. Протягом наступних 30-ти хв впіймав ще двох і заробив один удар. Далі окунь не захотів пробувати запропоновані йому приманки, тому я виріших спробувати удачі в інших місцях. Дуже мішав ловлі боковий вітер, який супроводжувався іноді дрібним дощиком. Пошуки активного окуня успіхом не увінчалися і я повернувся до попереднього місця. Повернувшись назад побачив як окунь нагло :men: ганяє малька, але ганяє поміж гілляк затонулого дерева, що значно ускладнює ловлю. Ставлю мепсовську "вертушку" №1, закид, проводка швидким темпом поміж виступаючих гілляк і є. Потім ще один, далі - ОП. Вирішую поставити попера. :du_ma_et: На п"ятій проводці вихід окуня і він опиняється на березі. Коротше кажучи, не зважаючи на погодні умови (доволі сильний поривчастий вітер, і як наслідок хвилі, періодичний дрібний дощик, t +15C) на попера я впіймав 2 окуні і нереалізував ще три виходи. Тим часом дощ став сильнішим і я попрямував на маршрутку... В підсумку - 9 :nez-nayu: окунців (≈100-150 гр) і декілька нереалізованих покльовок.
ПС. На цей раз без фото, так що вибачайте... :)
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Re:

Непрочитане повідомлення Рома »

Погодні умови на день рибалки були чудовими, чого не можна сказати про саму риболовлю. В пошуках окуня довелося добряче поплавати і пополоскати воду приманками. Незважаючи на чималі стаї мальків, що плескалися на поверхні води і біля яких ми крутилися, нічого не вказувало на те, що полосаті розбійники були поблизу. Таким чином з шостої до дев’ятої години ранку було впіймано лише декілька окунів тараночного розміру. Причому з однієї точки вдавалося впіймати одну рибину. У карасятників справи були також кепські. Можливо причиною такого поганого кльову є дуже велике цвітіння води :du_ma_et: .
ЗображенняЗображення
ПС. Дві неділі тому мною був пійманий непоганий екземпляр. На жаль не знаю скільки він заважив…
Зображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

"Гарячі окуні"

Непрочитане повідомлення Рома »

Неділя.
В півшостої ранку випливли на водойму. Ціль як завжди - окунь. Почалися пошуки останього, який спочатку ніяк себе не проявляв ні на поверхні ні ударами по приманках. В якості приманок використовували дюймові мансовські твістери різних кольорів на джиг-голівках та на шарнірному з"єднання вагою 2-3 грами, рідше обертові блешні. Забігаючи наперед скажу, що на блешню був впійманий лише один окунь, всі інші на джиг. Врешті-решт нащупали окунців, що стояли під стовбуром затонувшого дерева, один кінець якого виднівся над поверхнею води. Нащупали тоді, коли сонце вже піднялося і почало добряче припікати. Окунь брав, доволі-таки рішуче, з самого дна і не віддавав переваги якомусь із кольорів запропонованих приманок. Таким чином мною було впіймано більше десятка окунів тараночного розміру, у напарника трохи менше. Після чого було прийнято рішення сушити весла, так як сонце вже пекло "не по детски" :ps_ih: :) .
Висновок. Не зважаючи на спекотні погодні умови, окуня впіймати можна.
Всім НХНЛ.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Shamik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Shamik »

Доброї ночі! Як зараз обстакановка на даній водоймі? Щось ловиться? Роман пішов у відпустку, судячи по звітах? Є намір підбити жінку в цей район на гриби, а самому зі спіном походить по сховищу? Звідки краще починати? Чи є можливість орендувати човен у місцевих?
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей