Танкове озеро (військовий полігон)

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Танкове озеро (військовий полігон)

Непрочитане повідомлення Niko »

Панове не іронізуйте! Подивіться новини, там висвітлюють хід навчань.
Розмір зловленої риби обмежений розмахом рук рибалки.
Аватар користувача
Jorjuk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 07 квітня 2010, 00:00
Телефон: 0679460460
Звідки: Костопіль

Re: Танкове озеро (військовий полігон)

Непрочитане повідомлення Jorjuk »

Повний Капець.... :ny_tik:
А де ж охорона???????????????????
Сьогодні проїжджав мимо -пусто.....
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Танкове озеро (військовий полігон)

Непрочитане повідомлення KYM »

Усім панікерам, хто до цих пір не зрозумів, що навчання військових плануються лише десь на наступний тиждень - привіт від задоволених вчорашньою риболовлею рибалок! :hi_hi_hi:

Коротко про вдалий виїзд.
Вчора (неділя 25.04)в районі 11-00 години прибули на Танкове.
Після розпакування речей та продуктів, допомоги дружинам освоїтися на новому місці компанія у складі 5-ти небайдужих до спінінгової ловлі людей розосередилася по периметру водойми.
Неслабкий вітерець дав зрозуміти, що незважаючи на те, що клює всюди, комфортніше буде піти ловити лише з одного берега, що ми пізніше і зробили.
Кльов був чудовий, прктично кожна проводка закінчувалася спійманим окунцем, часом на проводці було 2-3 покльовки (2 сходи і 3-й реалізований навіть так).
Зупинившись на пляжику з протилежного від бесідок берегу я вирішив протестувати місцину та після 1-го окушка на слідуючій проводці відчув приємну тяжкість на протилежному кінці снасті :co_ol:
Колеги, як справжні друзі-рибалки почали пропонувати допомогу, а згодом засняли і відео, і фото дійства.
Мені здалося, що в мене пішло хвилин 5-7 на обережне виважування трофейчика адже я спочатку не знав що за вид рибини я "зачепив", а в мене на повідку флюр - 0,21, отже прийшлося бути обережним.
Коли красень вийшов на міляк (пісочок) було просто мегаприємно спостерігати за виважуванням та пити адреналін ::yaz-yk: , коропчик весь час давив у дно і не хотів здавати позицій, фрикціон лагідно наспівував браву пісню від Nightwish - "Kingslayer" :-), яка згодом переросла у "Я кохаю тебе МДЖ!"
Аж ось він на березі :ya_hoo_oo:
Зображення

Грація від хлопаків, фотосессія, перегляд короткого відео (дуже шкода, що не до кінця записаного), зважування і знову в бій.
Вага риби коливалася від 1360 до 1119гр на електронних карманних вагах, тому про реальну вагу залишається лише приблизно здогадуватися.
Зображення

Як з"ясувалося адреналіну під час виважування хапнули всі мої колеги, що додало нашому відпочинку бойового духу.

Зображення

За декілька митей готова перша партія шликів і нас вже кличуть на "базу"..., йдемо але озираємося на славне місце лову...
За невеликий проміжок часу в нашому активі достатньо окуня для коптіння, також Олег хапнув Щупачка і карася :bra_vo:

Після перекусу зарядили коптильню і зкоптили весь улов, дружини були у захваті, хоч і не так часто це буває :-)

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Відпочивши з компанією "дєвушек" (правда своїх :hi_hi_hi: ) вирушили ще порибалити. Відвели душу, половили окунця, щоправда відпускали вже всього - на коптіння вже не було потреби його скирдувати.
Женя він же Ихтіофіл зайшовши по груди під уріз камиша заробив 5 покльовок карася, 3 були результативні - карась до 200 гр, також хапанув ще одного щупарика.
Взагалом відпочили - СУПЕР!!!
Дякую усім за компанію, а особливо Viktorovi4'у за організацію відпочинку!
Усім НХНЛ!

Пи.Си. Думаю ще будуть фото, особливо від Жені, як і звіт від нього та від Юри.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Танкове озеро (військовий полігон)

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Всім привіт!
Ну що, тепер і я додам парочку строк :)
В-першу чергу особисто від себе хотів би подякувати Сергію (КУМ) і його колегам , а також Евгену (Іхтіофіл) за чудову компанію на відпочинку + рибалку і навіть мастер-класс від сергія Кощука по ловлі коропа на УЛЬТРАЛАЙТ!!!! :sh_ok: :bra_vo: :)
Тепер по порядку.
В 11.00 ми приїхали на данну водойму. розташувались в найбільшій альтанці (так як компанія у нас склалася чимала) :) позабирали з машини всю їжу, дали настанови нашим жінкам - і в бой!!! ловити рибу.
Погода в цей день дійсно була - просто супер, що досить позитивно відобразилося на настрій риби і наш :-) .
З перших проводок окунь просто - розривав твістера, за проводку було по 3 - 5 покльовок, так само і сходів. І так зловивши вже на початках по десятку окунців, прийняли рішення прокидати дамбу і перейти на протилежний бік на пляж (де плаває понтон). На дамбі Сергій Кощук продемонстрував мені майстер-клас ловлі МДЖ на Лунакію - і з першого закиду витягнув верховодку (соррі фото не робилося) :-) , і так ми вирушили по дамбі до пляжу. З дамби ми також ще зловили по 10-ку окунців.
Біля понтона вже рибалили наші колеги - як нам вдалося взнати, то вони за 45хв кожен впіймав по 30 - 40 окунців, щучку + карасик (фото карасика було в попердньому звіті на фоні коптилки :-) ). Подивившись на це все діло Сергій вирішив випробувати долю, на тому самому місці - і з першого разу засік рибину!!! :sh_ok: :du_ma_et: Ми всі спочатку подумали, що то щука чи окунь (ПРАВІЛЬНИЙ) :du_ma_et: , але Сергій зразу з впевненістю сказав, що то КАРП :sh_ok: :bra_vo:
Ми всі з хвилюванням спостерігали за цим видовищем, та і не тільки ми, на озері було чимало рибалок і в один момент всі забули про свої вудки і снасті і всіх прикула увага - двобою "КАРП - Кощук Сергій" :men: - боротьба тривала десь близько 5 - 10 хв, але Сергій Кощук відправив КОРОПА в глибокий нок-аут :-) - благо професіоналізм це велика сила!!!!! :bra_vo: :bra_vo: :bra_vo: Тоді ми всі черпанули повні штани від задоволення і адреналіну - Сергій сам я думаю був дуже здивований та задоволений собою і своїм новим спіннінгом!!!!!! Вітання переможцю!!!!!
Зображення
Данний трофейчік заважив більше ніж 1кг 300гр!!!!!!!!!!!!
Ну що оптимізму в нас стало хоч відбавляй. Рибалки які рибалили недалеко від нас питали, що забагрили да??? - і були дуже сильно здивовані, що короп взяв на твістер :sh_ok:
Ми вирушили рибалити далі по протилежному березі. Окунь так і продовжував активно клювати :co_ol: Також ми всі помітили просто гіпер-активність білої риби, верховодка, краснопьора, плотва - просто вода кипіла, риба стрибала і стрибала ловлячи комах. Але так пройшло ще 30хв. і наші дружини почали закликати нас до святкового столу з горілочкою і шашличком.
А от і наші "дєвочкі"
Зображення

Також ми вирішили наших жінок пригостити копченою рибкою, приготовану і зловлену власними руками - всім дуже сподобалося :ya_hoo_oo:
Зображення

ДОбре перекусивши та відпочивши ми вирішили ще трохи порибалити, активність окуня не всчухала - тому ми вже всю рибу відпускали назад - в рідну стихію. Також з нами був колега Сергія Віталій - якому Сергій показував майстер-класс по ловлі на поплавок!!!!! :bra_vo:
Зображення

Трохи пізніше я вже вирішив припинити рибалку і відпочивати в компанії разом з колегами :dan_ser: :dan_ser: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :)-(: :ps_ih: . Але серед нас всіх виявився ще один непростий хлопець - рибак "Іхтіофіл Рибопедович" він же Євген
Зображення
Женька вразив нас всіх своїм вже вечірнім уловом - карасі, щучка та окунці!!!! - тепер я так розумію, на МДЖ можна ловити всю рибу навіть супер мирну :-)
Зображення
і ще в такому виконанні ;;-)))
Зображення

Ось так ми провели 25 квітня - в хорошому настрої і гарній компанії, зарядилися енергією на весь попередній тиждень. "Усталые но довольные" ми поїхали додому.
Хочу всім подякувати з ким відпочивав в цей день.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Танкове озеро (військовий полігон)

Непрочитане повідомлення trans »

Сергій, Юра, дякую за звіти. Відпочинок -Супер, звіти також. Можливо ще й Женя поділиться як ловити карасів на МДЖ (я так розумію, що в нього це получилося не випадково)
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Танкове озеро (військовий полігон)

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Всім привіт!
Сьогодні 06.05.2010 був на данній водоймі з 5.30 - 9.30 (далі на роботу). Ціль візиту був пошук "матерого" окуня. Ловив МДЖ, ставив твістера від 3/4 дюйма до 1 дюйма. Кольори ставив різні. Скажу так, окунь клював просто - як в останній день життя, але спортивний :-) . Взагалом за 4 години рибалки було впіймано 80 окунців, потім був сюрприз - КАРАСЬ на око приблизно 1кг :sh_ok: - твістер на 1дюйм взяв просто в заглот!!!!

Також сьогодні спостерігав за масовим нерестом карася на данній водоймі.
Всім НХНЛ.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Танкове озеро (військовий полігон)

Непрочитане повідомлення Niko »

Також мав нагоду кілька годин побути на водоймі - дійсно риба треться в осоці. Мабуть через це і окунь оскаженів і підійшов блище до берега - кидається навіть на червяка, що на гачку, зовсім не дає ловити мирну рибу. Один навіть попався заліковий, а так піпісочний. В годин 10 знявся вітер і як обрізало. На водоймі було кілька рибалок і всі з ким удалося поспілкуватися нарікали на те, що кльову немає. Одна компанія рибацюг навіть покинули рибалити і полізли купатися. Ми з братом вирішили їм наслідувати (попри вітер було жарко) і хочу відмітити, що водичка вже достатньо прогрілася, тому на Юріїв день розпочали купальний сезон. Доречі всіх Юріїв із Днем АНГЕЛА! ЗДОРОВЯ І ВСІХ БЛАГ.
Розмір зловленої риби обмежений розмахом рук рибалки.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Танкове озеро (військовий полігон)

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Дуже хочеться туди попасти. Як і через кого, а головне за скільки?
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Танкове озеро (військовий полігон)

Непрочитане повідомлення Niko »

Після тривалої перерви із великими потугами вдалося попасти на рибалку на полігон і тільки на хижака. Це сталося 11.09. (перепрошую за за запізнілий звіт). Боброве озеро зустріло нас привітно (після суворої перевірки дозволу військовими, що чергують та охороняють водойму)Зображення
почали качати надувного човна і який жах!!! Він з невідомих причин для перебування на воді став не придатний Всіма шпаринами китаєць пустив повітря). Розчаруванню не було меж... Проте зібрали спінінги і почали обловлювати із пірсів, кілька проводок і зубата у брата на трійничку (ловили на Мепс лонг №3). Зображення
Добрих півгодини подальшого полоскання приманок успіху не принесли. Було вирішено осідлати баржу, що стандартно стоїть у причалу. Вичерпавши воду вирушили у плавання. В результаті було взято ще шість зубатих. Вдосталь наплававшись вирішили перейти на Танкове поганяти окуня з берега. На диво перші два кидки принесли успіх - два залікові "матроси". ЗображенняНа небі вітер поступово розганяв хмарки і окуні почали клювати все менші і згодом навідріз відмовилися брати приманки, тому було вирішено повертатися. По дорозі трапилося те, про що ніколи не міг подумати. Підійшовши до сосонки, що росте попри стежку запримітили маслят, причому їх було стільки, що прийшлося роздягатися. За 10 хвилин було зібрано два відра з гуром. Після такого кайфу геть забув сфотографувати це дійство. Врешті спітнілі і в край щасливі добралися до авто і зрозуміли, що виговор дома забезпечений, адже дружинам щуки, окуні та грибочки прийдеться почистити...
Розмір зловленої риби обмежений розмахом рук рибалки.
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Танкове озеро (військовий полігон)

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Niko писав:Після тривалої перерви із великими потугами вдалося попасти на рибалку на полігон і тільки на хижака. Це сталося 11.09. (перепрошую за за запізнілий звіт). Боброве озеро зустріло нас привітно.
В результаті було взято ще шість зубатих.
Вдосталь наплававшись вирішили перейти на Танкове поганяти окуня з берега. На диво перші два кидки принесли успіх - два залікові "матроси"...
Колега в мене є декілька запитань:
1. На Бобровничку - яка щука, маю на увазі розмір, і все на лонг№3????
2. окунець на Танковому - яка приманка?
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Танкове озеро (військовий полігон)

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Вчера, устроили совместное празднования прошедших Дней Рождения Сереги Самурая и моего.
Благодаря Юре(Viktorovi4), проблем с доездом на место не произошло. Компания собралась веселая и, время проводить было в большое удовольствие.
Колька Свирык сразу принялся настраивать фидер и поплавчанку. После хорошего закорма рыба стала столбом и клевала буквально на падении приманки. Поскольку, некоторые даже не раскладывали свои снасти, то мы ходили по-очереди к Коле и помогали ему с ловлей уклейки. На фото можно увидеть, сколько было поймано рыбы.
Так же позабавлялись в практике заброса мультипликатоным твиччинговым набором Олега. :men:
Что касается спиннинга, то справно клевал мелкий прибрежный окунь, и редко поклевывала некрупная щучка .
Борису в самом конце дня удалось поймать неплохого окуня, что заметно прибавило позитива.
Хотя рыбалки было маловато, но отдых получился просто отменный. Шашлычок под водочку и приятная компания все-таки останутся в памяти. Погодка радовала теплотой, и водичка была как парное молоко.
Спасибо ребятам за отдых!
Вот пару фоток(многие не прошли цензуру и не были выложены :-) ):

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Танкове озеро (військовий полігон)

Непрочитане повідомлення KYM »

Малацы!
Хорошо погудели, а главно шо вас мошка не кусала, как она это сделала за день до вашего выезда по отношению к нам.
Приятно было шо меня тоже приглашали :hi_hi_hi: .
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Танкове озеро (військовий полігон)

Непрочитане повідомлення Samuraj »

KYM писав: а главно шо вас мошка не кусала
Кусала, кусала, и еще как, но только меня с Борей, тех кто за рулем :sh_ok: Остальных - нет, мошка падала в обморок еще на подлете... :-) :-) :-) Костян еще забыл сказать за щучку 1-1.5кг, которая неожиданно села мне на белезку. :dan_ser: Пятнистая отчаянно сражалась за свою жизнь, минут пять щекотала мне нервишки, но леска и рядом стоящий камыш подарили ей свободу. Была еще одна нахалка, 600-700гр, которая решила отобрать у меня какунца, клюнувшего на твистерок, но покатавшись пару минут, причем бесплатно :-) , решила все таки его отпустить. Наверное, она правильно сделала, в этот день ей не удалось бы избежать гриля и фольги. :hi_hi_hi:
Аватар користувача
simsim1972
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 07 лютого 2008, 01:00
Звідки: м.Здолбунів
Контактна інформація:

Re: Танкове озеро (військовий полігон)

Непрочитане повідомлення simsim1972 »

Які новини на сьогодні? Чи є смисл вирішувати пропуск? Хочу половити хижака. Я немав честі бути на озерах раніше тому буду вдячний за любу пораду. Біла риба цікавить теж.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей