ПАНТАЛІЯ

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення proteus »

serzdubno писав: На човні в літній період на суботу-неділю якщо є багато карп"ятників(щоб не було конфліктів)-то не дають ловити,а з осені то впродовж тижня-дозволено.
Я понял! :-ok-: До осени подождем!
KYM писав:а також відволікатися на дрібні приманки.
Не мелкие не ловим :-) :-)
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення SPIN »

Да, serzdubno вселив оптимізм по щуці, чекаємо осені.
До речі, біля ставка є ще цікаві канали, там бесплатно і риба повинна бути, враховуючи те що браків думаю що ганяють.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення trans »

SPIN писав: До речі, біля ставка є ще цікаві канали, там бесплатно і риба повинна бути, враховуючи те що браків думаю що ганяють.
Там ще й річка Іква тече на відстані метрів 100 до водойми.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення serzdubno »

По праву руку від охорони рів, колись досить успішно ловив щучок-окунів (щучки до 1 кг,окуні до 100гр.,)-більше року чомусь ноги туди не доходять ! :-)
А з протилежного боку саме річка Іква, і саме по ній досить часто сплавляюсь човном-ловлю в основному на силікон і воблери_ чесно скажу крупнішої за 2 кг., щучки не ловив (от не попадала), хоча були солідні сходи і мощні удари.
А з торця ставка під с. Івання є так звана водойма, як копане - но там тільки з човна,бо і заростає, і сіток від місцевих крестьян хватає !
На відкриття сезону, колегу спінінгіста катав товстолоб по ставку,це явище досить часте! ,але в цей день рибалці не повезло - зійшов
Ser.
Аватар користувача
Roman T.
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 18
З нами з: 16 травня 2013, 13:07
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення Roman T. »

Маю бажання в неділю відвідати дану водойму. Підкажіть чи варто туди їхати на хижака.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Щука почала нереститись, стоїть в очереті на мілині - великі сумніви що буде брати.
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення serzdubno »

УВАГА !!!

Шановні рибалки- в п"ятницю 21 березня, на 18:00 годину,в приміщення міської ради в малому залі -відбудуться збори членів клубу рибалок *РОБІНЗОН*-явка обов"язкова !!! Участь в зборах можуть прийняти всі бажаючі .

Можливо хто з рівнян має бажання взяти участь- пропозиції,думки,допомога і так далі !!!


Ser.
skrudg
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 03 квітня 2014, 20:38
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення skrudg »

Хто цього року ловив щуку в Панталї ??? Чув що там її вже дуже мало !!!
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Буквально на днях закінчився її нерест, і по тому об"єму що терлась- її не мало-її дохрена, але вона в нас прошена, два тижні тому з одного містка на мікроджиг впіймав дві кільовки і карандашика+10ток окунів, а через тиждень гуляв кілька годин і не мав жодного ударчика. Так що це фіфті-фіфті !
Ser.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення SPIN »

serzdubno писав:Буквально на днях закінчився її нерест, і по тому об"єму що терлась- її не мало-її дохрена, але вона в нас прошена, два тижні тому з одного містка на мікроджиг впіймав дві кільовки і карандашика+10ток окунів, а через тиждень гуляв кілька годин і не мав жодного ударчика. Так що це фіфті-фіфті !
зразу після нересту щука пасивна, а потім "дає жару", а те що її багато дуже добре, враховуючи проведення фесту
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення tohin »

serzdubno, цікавить що з приманок працює результативніше. Хочу спробувати піймати панталійську щуку нахлистом, тому цікавить хоча б кольорова гамма по приманкам, від чого відштовхуватись?
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення serzdubno »

В цю неділю ловив на ставку,був мій знайомий з сином-на білу колебалку (в обідню пору) впіймав щучку орієнтовно 1-1.3кг., ще один мій товариш ловить суто на колебалки, я в той день ловив лайтом на мікродждиг-дорожку окунців, клювала дрібнота,а потім попав на пірс де впіймав вже більш менш залікові окуні і на твістер машинне масло з бльостками взяла щупачка орієнтовно біля 2-х кг., (основна леска 2-ка, а повідки 0.12) є за що хвилюватись,водив її довго,але як рвонула в очерет=то я міг тільки наблюдати,там замотала за кущ і обірвала ! Такого твістера в запасі не було,взяв салатовий з рожевим-хвилин через 10 взяла приблизно кільова,свічки робила обалдєнно і при підйомі на місток -зірвалась, снасть поміняв на твістерок матове машинне масло-взяла щупачка грам 300, і потім ще хвилин через 15 мав мощну покльовку (на ступінчату проводку)-поводила мене трохи і зійшла-навіть не побачив що то було-но спін тріщав ! Майже нічого не ловив на твістера оранжевого,білого,чорного кольору (це по окунях)-найбільш ефективні це з блискітками. Щуки найбільше ловив на яркі силікони-нульовий ефект був в чисто чорних,білих,коричневих. А ще справа в тому що за час рибалки можу поміняти до 20 різних моделей прриманок,поки попаду на саму результативну, а через кілька днів на неїж -може бути повна апатія. Тому щось саме конкретне -не можу порадити, це буде неправильно з мого боку. Я постійно експериментую ! Ось вже два роки хочу- та не можу розловити щуку на Панталіїї джерками-не реагує на них зараза. По воблерах _гарно показують себе ратліни , по інших моделях, то чудово ловив і на дуже дешеві китайські і на людські, результативна твічінгова проводка. А чи чимось допомогла моя сповідь, то вже не відаю,надіюсь що да! :-ok-:
Ser.
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення tohin »

Дуже Вам вдячний за детальний звіт. В будь якому разі поле для роздумів є, рибка теж є і як бачимо клює)) Можливо вдасться на вихідних спробувати.
Від себе можу сказати, що непогано ловив на цій водоймі віброхвіст "крабова паличка", проводка твічінгова по дну. Тобто після падіння приманки на дно рухаємо іі ривками до 0,5-0,7 м. Покльовки траплялись зазвичай на самій потяжці.
Пи.Си. розмір твістерів ,наскільки я зрозумів з ловлі окуня, дюймовий?
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення serzdubno »

tohin писав:віброхвіст "крабова паличка"
Пи.Си. розмір твістерів ,наскільки я зрозумів з ловлі окуня, дюймовий?
А чисто білий-глухарь ,а червоний "стигла вишня"- робочий колір. Да саме в той день був план на окуня і працював дюймовий, моя вище описана ситуація-вже вдруге за весну,попередній раз впіймав дві кільовки і карандашика відпустив+окуні+все з одного містка !
Ser.
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ПАНТАЛІЯ

Непрочитане повідомлення tohin »

serzdubno писав:працював дюймовий
Цікаво просто, що більша щука не гребує хапнути зовсім малу як для неі приманку.
Дякую.
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей