Гидропарк

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Був сьогодні на Гідропарку.
З 10-30 до 12-30 сім окунів (пару сходів). Залікових 4 шт, трьох менших відпустив відразу, залікових - після фото.
Зображення

Відмічу, що окунь дуже сильний, від виважування отримав дійсно немало задоволення.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

4 мая 2009г.
Гидропарк с 6-00 до 8-00 десяток мелкого окуня, крупного не было, вода упала.
С утра, пока был на Гидропарке, наблюдал за нерестом карася:

http://www.youtube.com/watch?v=jlXFG2vrzts

В 8 утра после завтрака поехал на Новый Двор - вода упавшая, голяк полный - пару ударов за 2 часа.
Перешёл на понтон со стороны Басовкута - 2 окуня, нужно вымучивать с подводного "салата", задолбался, сфоткал окуня - у него ещё молоко "подтекает"

Зображення

и поехал отдыхать.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: КОРОТКІ звіти про риболовлю

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Похід на судака вдався як було і заплановано 07.06.2010. :ry_car:. Вийшли в годині десь приблизно 18:30 поки склались передивились що відбувається на водоймі, прицілились і вперед. Десь після шостого заброса в Роми меншого мого брата, перше маленьке притискання, він припустив трішки підсічка є метрів 4 - 5 протягнув схід :ne_vi_del: але невеличкий сказав, взяв якраз на спад.Через хвилин десь 20 в мене акуратна потяжка а якраз змінив проводку помаленьку тягнув простою проводкой, підсічка є і відчуваю на тому кінці гарна тяжкість ну накінецьто в середині проскочило :ya_hoo_oo: , підтягую блище заспівав і фракцион ще хвилин 5 і судак в мене
Зображення
2.600 кг.
Зображення
потім через пару забросів удар на спад підсікаю є грам 300 і звісно відпускаю :cry_ing: . Через трішки в Роми 500 гр. на ступеньку якраз на спад :bra_vo:
Зображення
Було ще пару відпущених і один схід
Зображення
біля десятої години в Роми ще один
Зображення
ось і все ну зате адреналіну свою порцію відхопили
Зображення
це все було на гідропарку.
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: КОРОТКІ звіти про риболовлю

Непрочитане повідомлення serseruy »

Во молодці адреналинчіку отримали так як тра :co_ol:
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: КОРОТКІ звіти про риболовлю

Непрочитане повідомлення KYM »

Дякуємо за звіт!
Все хотів узнати - на Гідропарку можна на човні рибалити чи ніхто толком не знає?
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: КОРОТКІ звіти про риболовлю

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Оце молодчягі!!!!! :bra_vo: :bra_vo: :bra_vo:
а на шо ловили - на які приманки, на одній із фото мені здалося, що судак спокусився на воблер????
А кажуть що рибт немає - є там судак і ще який Є!!!!!
Дякую хлопці за звіт.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: КОРОТКІ звіти про риболовлю

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Ще один короткий звіт, вчора 08.06.10. по гарячих слідах відбувся ще один похід :ry_car: десь в такий самий час 18:00
виплил ну і з бадьорим настроєм вперед давай махати. Пройшла десь приблизно година одне слабеньке притискання було і все :sh_ok: . Давай міняти приманки бо вчорашні не хоче, десь через хвилин двадцять міняння приманок є :ya_hoo_oo: перший жадний ривок витягую 500 грамЗображення. Ще три заброса є СУПЕР значить приманка правильна і проводка підходить, ну на цей раз покльовка була на спад коли приманка впала на дно відчувся легенький стук і підсічка, гарна розпочалась боротьба , бадьорий був і все бив в дно мордою вниз тільки фракцион поспівував але як кажуть ненатого нарвався :men: ще пару хвилин і він в руках розпочав роздивлятись його весь в п'явках,Зображення добре приклеївся до дна , потім як важив потягнув на 1:700 Зображення через трішки в Роми та сама пісня тільки трішки менший 1:500 Зображеннявже потемніло і таке получилось завершення.Зображення :a_g_a: Зображення
На лодці можна.
Приманки в основному копито, там даже на першому фото видно з кольорами потрібно дивитись підбирати але на цей раз спрацював в Романа КОПИТО білий з бльостками. В мене салатовий віброхвост.
Пізніше докину ФОТО і відео.
Востаннє редагувалось 10 червня 2010, 14:11 користувачем Серж-ядовитий, всього редагувалось 3 разів.
Snaiper
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 26 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: КОРОТКІ звіти про риболовлю

Непрочитане повідомлення Snaiper »

Оце козаки втерли носа всім, на мою думку прифі і любителям. А тим хто їздить на приховані водойми ще приклад : залишить жабу вдова і не чесать нам по ушах про ваші скриті таланти.
Аватар користувача
yurec
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 21 січня 2008, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: КОРОТКІ звіти про риболовлю

Непрочитане повідомлення yurec »

Молодці!
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: КОРОТКІ звіти про риболовлю

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Так як і обіцяв докидаю ВІДЕО можливо комусь буде цікаво : :bra_vo: http://play.ukr.net/videos/show/key/9ea ... 27eddc875/
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення trans »

Ця водойми давно цікавила мене, та все невистачало часу (хоча і живу від неї дуже близенько). Інтригували також звіти нашого форумчанина по ловлі залікових судаків на даній водоймі
Напередодні Кубка Львівської області по береговому спінінгу, в яких я приймав безпосередню участь, вирішив трошки потренуватись, але оскільки вже була 15 година і я був без автомобіля, вирішив піти на першу близькорозміщену водойму.
І так, Гідропарк. Акуратна водойма з чітким берегом і гарними підходами. Досить сподобалось "чітке, порівняно тверде " дно, яке дозволяє успішно джигувати малими грузами (від 1грама). Цікавий профіль дна, наскільки мені дозволили "пощупати" маленькі джигголовочки , все таки знайшов дві поперечні бровочки і цікава також лінія закінчення в воді бетонних плин. Досить цікаві покльовки окуня. Спочатку йде невеличке, досить обережне покушування приманки а тоді, або рибка відходить або після додаткової спокуси "утікаючого" твістера кидається досить жадно. Тобто, спробую пояснити, бо цей експеримент мені дуже сподобався - на делікатній ступеньці з невеличкою дрожжю під час проводки, підходить окунець і починає покушувати. Повільне продовження ступеньки - насторожує рибу (або просто не цікавить), а ось різкий підрив спінінга - тобто після надкушування твістер (а в очах окуня-рибка) старається втекти - викликає різку і дуже потужну покльовку. Окунь хоч і невеличкий але жвавий і бойкий (чимось подібний до Бичальського) та і розкрас в нього такий самий котрастний - різкий перехід від темних до світлих смуг.
За 20 хвилин рибалки я не зміг повністю вивчити цю водойму, але одне те, що в нашому місті є така водойма і вона призабута на нашому форумі, викликає більше уваги до неї. Досить цікава водойма була б як навчально-тренувальний водоєм ультралайтової ловлі окуня. (структура, глибина і рельєфи дна це дозволяють).
Декілька перших покльовок (пощипувань) я не зміг реалізувати, це заінтригувало і підібраний ключик порадував.
Є зацепи, але всі вони в береговій зоні від падаючих гілляк дерев. Тобто їх почистити нескладно.
Можливо більш підвищений інтерес "нормальних" рибалок до цієї водойми спричинив би і більш охайного відношення до неї, бо мусора кругом багато.
Саме підбір ключика до Гідропарківського окуня, допоміг мені на вищеперелічеих змаганнях (варто також почитати
http://rybalka.rovno.ua/modules/forum/v ... f=4&t=1421

Можливо хтось бажає також потестувати дану водойму, був би не проти скласти компанію.
Фото гідропарківського "красавца". Вибачаюсь за якість фото, зробленого телефоном.

Зображення
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Так дійсно рельєф дна безподобний, особливо переходи на дві сторони з бережка і невелики ямкі в яких дуже часто як я замітив сидить судак, під різкими перепадами ракушатніка ну і біля пару бітонних невеличких плит які лижать у воді висотою десь біля см 20 - 25 теж непогано ховаються вони там. Вчора з меншим братом вирішили вийти попробувать як після такої жари кльов судака і куди перемістивя. Десь в годині сьомій вечора були вже на водоймі, поки накачали лодку виплили зробили пару забросів і почули крик з берега, точніше некрик а прозьбу достати тапочка, який втік по воді від тіпа тверезих рибаків :ps_ih: . Після цього повернення намісце і розпочали пробувати приманки, вирішив попробувати МЕПСОМ №2 один окунь і судачок на грамів десь 300.
Перейшли потім знову на ризину і до 21години тиша. Вже потемніло вийшов місяць і вирішили поставити білу резину це був КОПИТО ПРАДО з червоною спиною. Пару проводок на перепаді як кажуть по місячній доріжці і перше притискання додна підсічка і схід, через минут 2 десь на другому забросі знову постукування Роман трішки припустив Підсічка Є :-) ну і як завжди розпочалось саме цікаве запрацюва фракціон і розпочалось цікаве, хвилююче виважування, СУДАК заважив 1300.
Вибачте за якість мобільним та щей в темноті Зображення Зображення після цьго ще дваударчика було таке відчуття як нехотя прижимав грався а брать небрав :men:
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення Igor09 »

Ну це взагалі супер :co_ol: !!! Молодець!!! От вам і гідропарк...
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Вчора в обід пробіжка по магазинах і нова закупка приманок, примерно підбор працюючих на судака на гідропарку. Підбір вийшов вдалим :-ok-: і правильним як завжди, біля сіми виплили і давай полоскать нові приманки спочатку тиша поки я недойшов до ріпера амерікано сантимерів десь 8 жадний ривок і нагачку 200 грам. Звісно в родную стихію тількі хвостом помахав нам на УДАЧУ ::yaz-yk: . Потім Рома теж дойшов до вчорашньої робочої приманки на юку і вззяв 1 500 каже, що спочатку незрозумів покльовку бо легеньке постукування продовжувалось десь аж до третьої ступенькі тількі натретій коли трішкі піддьрнув судак взяв їїЗображення далі пішли вже менші але почті всі були впявках і взяті примерно спочатку перепаду на ракушатніку хоча позавчора були покльовкі зовсім в протилежному напрямку.Зображення Примірно осьтак воно все відбулось :men: .
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення Igor09 »

Улов у Вас знову просто супер! Мені цікаво, чи можна з берега попробувати впіймати таких красенів? Щоб були бровкі, чи він там стояв? Якщо звісно не секрет показати на карті ці місця? І взагалі я просто в шоці :sh_ok: , щоб в гідропарку така риба...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей