Прихована водойма

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Вчера,с Андреем "Платоном" оказался на одном дачном водоёме где вдоволь наигрался с мекими щучками-злючками.
Начал с Миджа 4см, после миношка чуть больше5.2см - ОП. Андрей уже взял одну красавицу на поппер, когда у меня случился удар по приманке которая шла на глисере с пучком травы, решил использовать поверхностник. В коробке (у Андрея) оказался только тонущий стик 7см неизвестного производителя. Уже на трьем забросе получил уверенную поклёвку. Волкер шёл хаотичными рывками в разные стороны, добиться равномерной змейки не получалось и тогда я применил агресивный смикінг и дело пошло. В результате три словленых щучки и моножество выходов, ударов, подбросов примаки( вес щучек не превышал 150г ;;-))) ).Приманка шла см10 под поверхностью воды и было видно все атаки и выходы. Даже только что отпущенная снова заходили на атаку :sh_ok: Хоть и размер не велик но инстинкт самосохранения работал отлично. После поклёвки резкий рывок в траву и приходилось постукиванием по бланку выгонять рыбу на поверхность. Получилась ну Очччень интересная рыбалка. :co_ol:
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Сьогодні,як і вчора знову відвідали одну водойму недалеко від Рівного. Вчора результат був слабенький на трьох два окунці,але в звязку з тим,що щука витворяла мерву,вирішили і сьогодні відвідати дану водойму. Вже 5-30 були на місці. Туман такий,що за 10 метрів нічого не видно. Ставлю попер від Рапали і на третьому забросі після одного булька беру щучку на кіло. Далі тиша. Години за дві беру ще одного окуня і все. Нажаль сьогодні таких виходів щуки як вчора не було,а то б я своєю Рапалою показав би їй де раки зимують. :D
Зображення
a-platon
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 14 квітня 2010, 21:43
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення a-platon »

Юрчик молодець :D
бачу ти не тільки карпом цікавишся
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

a-platon писав:Юрчик молодець :D
бачу ти не тільки карпом цікавишся
Угу, весілля на носі. Час подумати про фаршировані щуки на столах ;) :lol:
a-platon
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 14 квітня 2010, 21:43
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення a-platon »

shalun_99 писав:
a-platon писав:Юрчик молодець :D
бачу ти не тільки карпом цікавишся
Угу, весілля на носі. Час подумати про фаршировані щуки на столах ;) :lol:
Ясобі на весілля також сам наловив :D
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Відвідали з Николаем приховану водойму,яка всім дуже добре відомаБК - в результаті за 1,5 години було зловлено 6 щупачків розміром від 700 до 2700! Працював воблер на фото!
Зображення
Зображення
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення DerSieger »

maximus писав:Відвідали з Николаем приховану водойму,яка всім дуже добре відомаБК - в результаті за 1,5 години було зловлено 6 щупачків розміром від 700 до 2700! Працював воблер на фото!
красавці.
тільки зашифровані...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Bulick
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 30 вересня 2010, 17:09
Звідки: Здолбунів-Львів
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Bulick »

Привіт всім! Сьогодні вийшов зловити пару окунчиків для кота й разом попробувати нові придбання до фесту :)
Спочатку пробував джигувати - 1г джиг-головка з жовтим твістерком 3/4 дюйма - окунці виходять, але не атакують :-( Вийшов ближче до пляжу, де чистіше і думаю подивлюся, як працює нове придбання - вертушечка Myran Sting 5 g Koppar. Знімаю твістерок і ставлю вертушечку... закид... впала на дно... пару обертів катушки ... і БАХ!!! :) :) .. фракціончик аж завищав. Пару метрів підтягую і на поверхні випригує зубата красуня, хоча й невелика :co_ol: Але до берега ще метрів 20 чи й більше і тут я усвідомлюю, що я кинув просто на пробу, поводка нема, а плетінка Berkly Fireline Crystal діаметром 0,08 мм :sh_ok: ще веселіше стає, коли згадую про вартість нової вертушечки :-) але не форсуючи виважування, обережно підтягую до берега і ось вона вже на землі :) УРА!!! :ya_hoo_oo:
Нова вертушечка розловлена з першого разу! :co_ol: такого в мене ще не бувало :cool_cool:

Зображення
Зважування на кухонних вагах показало 634 г :)
Потім кидав мепсовську Аглію 1 і "роззув" якогось підводника :-) Шкода, що не мій розмір :-) :-) :-)

Зображення

Ще трішки поджигував, але безрезультатно. Ставлю Аглію лонг 0 мідь, думаю може так окунця спокушу. І невдовзі з-над впалого латаття ловлю трофейного для себе окунця на спінінг - 314 г :)

Зображення

Ось така вийшла в мене цікава розминочка до завтрашнього фесту. :) Йду складати чемодани :-)

Всім НХНЛ !!! :)
"Предсказуемость результата убивает интригу. А именно благодаря интриге мы ценим нашу с вами рыбалку" К. Кузьмин
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення os1 »

Планував у неділю поїхати з чеснОю компанією в Корчин, але випала рідкісна та спокуслива нагода, від якої не зміг відмовитись.
Водойма не прихована, але закрита для простих смертних. Знаходиться в Дубенському районі. Попав туди "по знайомству".
Рибаків було біля 15 чоловік на березі і 4 човна. Я впіймав три щуки: одну - біля кілограма і дві 1,7-1,8 кг. Причому одну за хвоста, так упиралася, що я думав там кілограм 5. Також мав 2 сходи, один метрів 5 від берега (на око біля 1 кг), а другу (біля 2 кг) підвів до берега, товариш хотів взяти, але вона зробила останній ривок і в результаті блесна вилетіла на берег, а щука одразу не зрозуміла, що звільнилася і ще секунд 5 стояла в метрі від берега, а потім спокійно попливла. Мені залишилось лише спостерігати :sh_ok: і :cry_ing:. Один товариш впіймав щуку теж біля 1,8 кг., а другий - 0.
Що стосується інших, то один рибацюга впіймав щуку 4 кг з берега і один трохи меншу з човна. Загалом народ мав по 1 - 2 щуки, а приблизно половина взагалі 0.
Рулила бляха білого і жовтого кольорів. Найкращий кльов був вдень десь в 12-13 годин.
Фото з мобіли.
Зображення Зображення
Зображення
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення proteus »

os1 писав: Водойма не прихована, але закрита для простих смертних. Знаходиться в Дубенському районі. Попав туди "по знайомству".
був я на цьому озері якось ... але нічого не зловив ... хвиля і вітер були неймовірними ... груз не тримав "яхту" ... перспективні точки пролітав зі швидкістю човна з електромотором ... А так озерце непогане ... Щодо смертних .. вірно ... Тоді було також троє рибаків, і також по блату так би мовити! ЗА словами власника, є досить таки крупні екземпляри щуки...
Дорога туди доречі така ж як і в Корчин ... тобто жахлива ..
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення spaik »

Як то кажуть попав в потрібне місце,в потрібний час.Був вчора на риболовлі на водоймі.
Вирішив помаленьку повпиратись в с*єдобку .Основними приманками були чотирьохдюймовий
моліксовський сліго та шад від бейт бріз розміром 2"8.Прийшлося трохи пошукати місця,а коли найшов-то
потихеньку почав смикати,точніше сказати витягати.Оскільки користувався тільки мікрухою, кожне
виважування трофейного кокунця приносило масу задоволення,особливо півторакілограмового "звєря",руки після
вигранної боротьби з яким трохи потрусилися.Але в цей день не всі поєдинки я вигравав у риба,після шокоадреалінової,досить тривалої боротьби з півтора-двокілошною зубатою,остання вийшла переможнецею.Причому
фрікціон був затянутий,для того щоб щука не зайшла в корчі.Короче кажучи ,що данний риб виробляв з мого
мікрушного спіна-це мракі,я раніше не міг подумати,що моя мікруха може так згинатися :sh_ok: в певний
момент я в думках вже поховав його,але нічого палочка витримала :) ,правда зубата зайшла за корч і в мене
традиційно розв*язався :) вузол на з*єднанні тонкого флюра з грубим і відповідно уповзла,бо думаю сильонок
вона потратила багато :-) Причому флюр 0,35 витримав випробування на щучих зубах.Але я сильно не розстроївся,
бо вже мав добрий бонус в улові.
Два слова про проводку-мілкий дроч над самим дном з паузами.Груз більше чотирьох грам не використовував.
Зображення
Ось так мікруха і вистрилила.Звиняюсь за якість фото(фотограф з мне никудишній).Ладошечні не знімав,щоб не
портили картину.
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення tohin »

Побували позавчора зранку на одній водоймі, ну не так щоб прихованій, але в слух називати не буду, були ситуації :ni_zia:
Прибули на місце близько 7-ої години ранку, темно, моросить дощик, туман і вітер в пику метрів 5-6 в секунду
Думаю, а може і з машини не виходити, ляжу посплю... :du_ma_et:
Але все ж таки беру с..аку в жменю, вдіваю заброди і лізу в воду до дружбана Сєрого Юпітєра, він вже активно бороздить Хамсіном води Н..........го водосховища і навіть заробляє клюваку на нього, проте цим все і закінчується, що і спонукає його взяти в руки Кростейдж до 5 грам. Монтує провірений Мейсон на 3-ох грамах і в бій. На першій же проводці тягне...
Якраз трішки прояснилось, туман розвіявся, виглянуло сонечко і з"явилась змога пофотати смугастиків
Зображення
Він ловив на 2-ох дюймовий, кольору масло з зеленими бльосточками :) я вирішив повпиратись в трішки більші приманки, а саме той же Мейсон тільки 3-ох дюймовий. Доречі згодом до нас підрулив VIK, він спочатку ловив на Кейтех, але задовбався міняти його через відірвані хвости, поставив Лейк Форк і діло пішло не гірше
Зображення
тільки через свою жорсткість хвости у нього окуні ще не відбивали, та ж ситуація і з Мейсоном, по кількості покльовок в рівень з Кейтехом, а от хвостів майже не відбиває.
Так от більша приманка відразу дала результат, покльовок стало трішки менше, але впевненіших і якісніших
Зображення
Зображення
Загалом до ловили до 10:30 піймали кожен порядка 2-3 кг залікової риби, малявок відпускали. До слова сказати вітер ближче до 10 години стих але покльовки були лише в районі хвиль. .
Зображення
Зображення
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
Кирилл
Ледар
Ледар
Повідомлень: 28
З нами з: 13 жовтня 2011, 11:49
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Гощанский район

Непрочитане повідомлення Кирилл »

Сегодня (2.02.2012г.) в 9.00 было принято решение открыть СЕЗОН 2012 :D прибыл на озёро в 9.35 и вот что с этого получилось: (прошу прощение за качество снимка - моб.тел. чуток замёрз :) )
Аватар користувача
Кирилл
Ледар
Ледар
Повідомлень: 28
З нами з: 13 жовтня 2011, 11:49
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Гощанский район

Непрочитане повідомлення Кирилл »

клёв был на твистеры в основном 3, 5 грамовые; блёсна воблеры безрезультатно (ниединой поклёвки).

за 2.5 часа прибывание на ставке 7 поклёвок 3 принесли результат (2- щуки 1- окунь), 1 сход 1 зацеп обрыв.
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Гощанский район

Непрочитане повідомлення николай »

Кирилл писав:прибыл на озёро )
Гощанський район не маленький...що за озеро? ;)
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість