Прихована водойма

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення SPIN » 13 травня 2013, 16:20

В конце рыбалки бонус в виде щуки 1,6кэгэ

а выглядит на 3-ку. Есть мысль, что щука питается в это время всякой мелочью, но не уверен, надо пробовать.
"Чтобы поймать рыбу, ты сам должен стать рыбой, думать как рыба, двигаться как рыба..." (Выживание Сида)
SPIN
Герой
Герой

Непрочитане повідомлення yurik » 13 травня 2013, 18:09

"... При чистке стало понятно, что была травма ребер и хребта. Видимо отсюда и горб. "

Ця щука скоріш за все стала жертвою не сородички , а браків - електриків , причому з потужним "апаратом" ...
Від удару струмом у риб розриваються кровоносні судини , повітряний міхур і буває що й хребет пошкоджується від спазму м"язів .
Це науково підтверджено , читав в літературі .
До того ж такі горбаті риби ( плотва і щука ) мені зустрічались вже не раз на р. Случ та Горинь ...
Одна була взагалі в формі букви S ... Як вона вижила і ще й харчувалась , це вже загадка ...

yurik
Дослідник
Дослідник

Телефон: +380671601096

Непрочитане повідомлення SPIN » 14 травня 2013, 10:24

"... При чистке стало понятно, что была травма ребер и хребта. Видимо отсюда и горб. "

Ця щука скоріш за все стала жертвою не сородички , а браків - електриків , причому з потужним "апаратом" ...

Однозначно, электро-уничтожители поработали, я видел щук, укушенных хаями, там совсем другой характер повреждений. Так что этот водоём "припрятаный" только для форума, а браки его ничтожат.
Сей чудный рыб пообедал окунем, таким грамм на 100

это очень интересно, значит джерковую снасть откладывать далеко нету смысла
"Чтобы поймать рыбу, ты сам должен стать рыбой, думать как рыба, двигаться как рыба..." (Выживание Сида)
SPIN
Герой
Герой

Непрочитане повідомлення Angler84 » 30 червня 2013, 20:31

Не така прихована (в наших краях)група невеличких водойм біля р.Случ. Зранку було досить хмарно і це додавало віри. Прибувши на місце, перекинувся декількома словами з рибацюгою, який вже ганяв "кружки", дізнався що переверти є ,але мілкої щучки.
Розпочав з предатора, потім воблери...
Нащупавши джигом бровочку, пробиваю сімдесятим ріджом активний твіч. Забагрюю окушка, ще й як забагрюю. Через пару хвилин ще ударчик, але зійшов
Зображення
Розумію що час летить і хочеться оббігти чимбільшу територію, зміщуюсь на міляк. Так як вітер боковий продовжую обстрілювати ріджом(пробиває краще і точніше). В полярики бачу серію промахів щупачка. Ставлю джиба, він все-таки плаваючий і збиваю щупачка на паузі.
Зображення
Ще півтори години пошуків в коробці саме "тої" приманки і збиваю на мепс двійку мідь окушка.
Зображення
Все, пора додому. Трофеїв нема , але це не головне. Прекрасний ранок

Подякували: 14 [Показувати]
Angler84
Споглядаючий
Споглядаючий

Запрєточка

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 » 04 липня 2013, 19:21

Був сьогодні вранці від світанку і до 9:00 на одній не секретній, але дуже забороненій водоймі поблизу міста з мікроджигом, так як окуня тут тьма - особливо заморочуватись з приводу приманки не варто, от і я ловив на звичайний синій 3\4 манс, на головці 1.5 грама. Перший дядя не змусив себе довго чекати і клюнув уже на 5-ому закиді:
ЗображенняЗображення
А от другого вимучував аж 2-ві години, але він того був вартий:
ЗображенняЗображення
Карпятники відверто сумували, за ранок жодної покльовки:
ЗображенняЗображення
В результаті - майже відро окуня, який вішався на кожному закиді, не відпускав, бо там це сорна риба і корму йому особливо нема:
ЗображенняЗображення
Усім НХНЧ!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк

Подякували: 6 [Показувати]
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий

Непрочитане повідомлення shalun_99 » 04 липня 2013, 19:26

На ідеальному пляжі ти спалився :wall:

Подякував: 1 [Показувати]
shalun_99

Непрочитане повідомлення _magic » 04 липня 2013, 19:36

:)
на троллейбусе ездил наверно на рыбалку...
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.

_magic
Місцевий
Місцевий

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 » 04 липня 2013, 19:37

угу, тільки тс-с!!! :ni_zia: :ni_zia: :ni_zia:
Хенк

kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий

Непрочитане повідомлення proteus » 04 липня 2013, 22:38

shalun_99 написав:На ідеальному пляжі ти спалився :wall:

:-) :-)

proteus
Герой
Герой

Непрочитане повідомлення Olekcandr » 09 липня 2013, 22:11

Привіт всім.Їздели в неділю по рибалити на човнах ,так як я всю дорогу спав той незнаю де саме були. Приїхавши ми спустили лодки на воду і через півгодини удар, щучка десь 400гр.(яка була відпущена назад у воду). Пливемо далі і мій колега по лодці каже що в цюму місці е ями, і в цей час просто на ходу ламаеться спінінг.
CAM00236.jpg

Він мене питае щоце було, а яйому у відповідь - незнаю, мабуть зацеп. Почавши крутити катушку відчуваю що на іншій стороні хтось є. І палкою з одним оставшимся кільцем починаю його волочити, і ось він
CAM00240.jpg

CAM00237.jpg

CAM00241 - копия.jpg

Далі сомів небуло але була щука.
CAM00243.jpg

CAM00244.jpg

Отака була в мене цікава рибалка.
CAM00245.jpg

На конкурс 2013
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Подякували: 15 [Показувати]
Olekcandr
Перехожий
Перехожий

Непрочитане повідомлення SPIN » 10 липня 2013, 10:51

на які приманки взяв сом і щука?
якої марки спіннінг зломався?
SPIN
Герой
Герой

Перший нежданчик

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 » 11 липня 2013, 20:54

Частина 1: Тиш, гладь, відкушені хвости.
Доброго дня шановна спільното. Сьогодні випала нагода побувати на одній запрєточці (не тій що вище!!). Отже виїхали з дому близько 3-ї ранку, хвилин 40 на дорогу і ми з батьком на місці. Тиша, холод, ранкова димка і лише поодинокі коропові вибухи порушують цю ідилію - хіба буває щось краще в цьому житті??? :dribble: :dribble: :dribble: Так, як були ми там на "пташиних правах", то особливо не бушували: батько закинув парочку коропових прутиків на горох(до речі, тато дуже хоче купити собі щось краще ніж дрин за 30 грн. можливо спортсмени коропятники щось продають хороше, головна вимога дальність закиду - пишіть в Л/С), я ж мав із собою лише одну поплавчанку та УЛ спінінг, мою ЛМ вчора вхопив колапс і вона знову в ремонті :-(
Одже, риболовля проходила в два етапи: від світанку і до 8:00, потім довелось зганяти додому і другий етап від 17:40 і до 19:00.
Вранці на поплавчанку(так як і у батька на короповики на клювало взагалі), а от на спінінг я виманив десятки зо два окунят, яких відразу відпускав, бо вони такі крихітні, що я навіть не знаю що з ними робити :smu:sche_nie: :smu:sche_nie: мав 3 відкушені хвостики твістерів( манс 3/4 хамелеон) і потужну покльовку на мініатюрне каліпсо зеленого кольору, після нетривалої доротьби у мене відірвався гачок, або погано привязав, або то була ссччука :metal:
Далі я поїхав додому :wat: батько ти часом виловив одного карася грам на 700 і все.
Саме цікаве очікувало мене по поверненні на водойму.
Частина 2: Перед грозою
Приїхав, закинув поплавочку на мастирку, розчехлив спінінг, вчепив ідентичного до ранкового каліпсо і давай махати із 10 закидані зловив одного окуня, як сірник, і мав ще один тичок, а далі найцікавіше покльовка і несамовитий опір рибини на тому кінці. Перших хвилин 2-3 воно так валило, що із фрикціона йшов дим, далі я його розвернув і почав планомірно підтягувати до обривистого берега, тато вже чатував із підсаком. Для того аби Ви краще зрозуміли глибину моїх переживань, напишу про свою снасть: отже катушка - екусіма, спін - made by Саша trans - двохчасник 1.8 метра, із вклеєною вершинкою, шнур діаметром 0.10 - безіменний, флюр салмо 0.16, саморобний ушастік 1.5 грама із гачком від срібного ручья.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Короп клюнув по чесному - в рот. Боротьба тривала близько 10-15 хвилин(ну не та снасть для коропа). Після цього почалась сильна гроза і я, никаючись в машині, їв сало за обидві щоки. ::yaz-yk: ::yaz-yk: ::yaz-yk:
На конкурс 2013!!
П.С. Народ активніше зі звітами - хочу конкуренції:))
Хенк

Подякували: 16 [Показувати]
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий

Непрочитане повідомлення os1 » 11 липня 2013, 22:55

Клас!
Після твоїх звітів писати про своїх щучок чи карасів ... :noo: :noo: :noo:
Я не карпятник, але щось він не зовсім схожий на чистого карпа.
Яка вага?
Востаннє редагувалось os1 в 12 липня 2013, 15:48, всього редагувалось 1 раз.
os1
Місцевий
Місцевий

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 » 12 липня 2013, 07:13

Так, я теж помітив що в ньому є щось сазаняче...
Вага 4.150
Хенк

kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий

Непрочитане повідомлення proteus » 12 липня 2013, 13:32

Читаючи твої звіти останнім часом, потрохи починають виникати питання по твоєму раціону харчування! :)
proteus
Герой
Герой

Поперед.Далі

Повернутись до Звіти

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot]