р. Стохід

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
simsim1972
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 07 лютого 2008, 01:00
Звідки: м.Здолбунів
Контактна інформація:

р. Стохід

Непрочитане повідомлення simsim1972 »

Миулий рік зі своїми рівенськими друзями був на Нобелі, точніше в лабірінтах Стохіда. Природа неповторна, коло друзів дитинства,погода не підвела ,що ще треба для 4 днів відпочинку? Хіба що кльову,якого не бачили.
Зображення
Востаннє редагувалось 22 березня 2008, 15:30 користувачем simsim1972, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Запланував з компанією поїздку на Омит -Стохід на 9-10 березня. Сподівався застати ще переднерестовий жор щуки... Адже 5 березня у Млинові щука робила тільки перші несміливі заходи на нерест у міляках. А у північних районах, міркував собі, лід стояв довше, можливо й нерест дещо пізнішим буде. Однак не так сталося як гадалося. По приїзду з розповідей місцевих довідалися, що щука нереститься на Стоході вже четвертий день, а у деяких"секретних точках" вже взагалі віднерестилася. Проте ми спробували ловити... Ага... Бачила тая щука і мій силікон, і воблера і прочеє, що не стосується єб..., в смислі нересту... Михайло Сміян лише піймав дві риби "зійшл" та щупачка від сили 200 грам... По обіді переїхали у район нижче Прикладників, а там море води, лише дамба суха. Та іще чи то рибінспекція, чи то річфлотінспекція шугає місцевих разом із "Беркутом". Тож о 9 вечора без риби і тверезі були знову у Рівному :oops: :oops: 8O .
До речі, поруч з нами рибачила група з 5 сарненських спінінгістів. на всіх теж одна щучка, тож вони по обіді вже мирно ловилипоплавочними вудками на мотиля білу рибу поблизу моста через Припять...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Григорович, ти у своєму репертуарі =), через 3 дні після того , як ви з"їздили, ми взнаємо, що ви таки їздили, ти хоч разок запропонуй за компаху то... Ми ж вам улов не переб"ємо, ми ж немніємо... просто позиряти, побачити, як монстри Рівненських водойм ловлять, ми б у сторінці десь покидали б ... =)) Ай-ай-яй...
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Patik
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 316
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Patik »

Просто "Крокодилы" боятся что мы их обловим :D :D :D
Спиннинг - наше главное оружие !!!
Аватар користувача
yurec
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 21 січня 2008, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення yurec »

а у деяких"секретних точках" вже взагалі віднерестилася. Проте ми спробували ловити... Ага... Бачила тая щука і мій силікон

Силікон це типа "молоко"?.А "секретні точки" це мабуть "бистрячок"?Чи за мостом там де щуки нема? :lol: 8) :lol:
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

попробуйте порыбачить не на стоходе а на припяти перед Прикладниками
там омуток перед мостом ну постоянно обрадует и щуки ну монстры не по размеру (хотя покрупней стоходовских и омытянских ) а по бойцовским качествам тянешь двушку а чувство что мама села от дна не отрывается (наверно Чернобыль повлиял :wink: ) А у деда Лени Кулачка (добрый дядька на сеновале разрешает переночевать) в Омыте щупачки как то поменьше попадаются , но места конечно красивейшие .
Да и про нобель расскажу я туда только на хишника ездил а в этом году , для меня это была новость , осенью подводниками были взяты два сазана очень внушительных размеров , но на спиннинг мне рыбачить не понравилось ОЧЕНЬ большие перепады глубин может я не в том месте был
где нужно на джиг рыбачить.
Опять не в тему но скажу пару дней назад ребята не плохо порыбачили на судака , с 11 до 16 четыре хвоста(самый больший под четыре кг) с одной ямки. Деражно в начале села поворот на Дюксин и сразу мост через Горынь вот если стоять лицом на Дюксин с лева увидите поворот такой глиняный без особых зарослей он там один такой ну вот снего и взяли не считая ударов с порезами факт. Если кто попадет отпишите как.
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

pensioner писав: А у деда Лени Кулачка (добрый дядька на сеновале разрешает переночевать) в Омыте ...
Добрим хлопцям дядя Льоня дає переночувати і в хаті, тіко треба мати блат з тіткою Оксаною... :D Ще й своїх 50 гр наллють, але то вже рідко та під настрій. А з того сіновалу я раз як йо..ся 8O 8O 8O , добре , що Кулачок справжній хазяїн і плуги та інше залізяччя по долівці не валяється...

А ще він не любить як біля того сіновалу курять...

А щуки в окрузі Прикладники-Омит-Сенчиці-Дубчиці-Нобель-Млини ще вистачає, хай монстрів і не так багато, але і води там вистачає - спробуй знайди, а нові "секретні" точки зявляються щороку. Торік під час шестиденної "експедиції" в ті края, всі свої місця так відвідати і не встиг...
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

мы в тех краях сугубо на силикон рыбачили и чаще всего с попугайской окраской (ярко салатовый) за все рыбалки (а их там было не мало) по честному , больше чем два ну с половиной кг щуку никто не брал но зато поклевок тьма (не скучно)
Хотя упустил по своей вине маму козырную. в противоположном углу от дедовой хаты под самой лодкой на предатор менс , я брал щук до 6.5 кг но та ..... ну что говорить я думаю рыбак меня поймет ! Если бы взяла подальше (от лодки) шансов было бы больше а так дело под вечер расслаблен, неожиданно , быстро ,мало того что под лодкой так еще и почти на поверхности ,даже испугаться не успел.
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

pensioner писав: ... в противоположном углу от дедовой хаты под самой лодкой на предатор менс , я брал щук до 6.5 кг но та ..... ну что говорить я думаю рыбак меня поймет !
Орієнтир місцеперебування тієї мамки - лівий (якщо до дідової хати спиною) край кладовища? Чотири роки тому в кінці травня взяла в пяти метрах від човна, рванула під човен, а при спробі її зрушити ледь не викинула мене з човна. Я лише побачив спину, бо довелося схопитися за борта - гак Гамакацу на джигу виявився розігнутим... Клюнула на кислотно-червоне Копито-3... Більше ні я , ні моя компанія там цю тварюку не зустрічала... 8O 8O 8O

Серед моїх знайомих останнім часом найбільша щука виловлена на Стоході (район нижче Прикладників, кінець жовтня чи то 2003-2004) потягнула на 7,150. Монстра виловила заядла спінінгістка, чарівна Наташа. А так справді 4-ка для тих країв - рідкість, зате не скучно :D
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

Ну и у меня почти там - между правым краем кладбища(тоже спиной к хате) и входом в "затоку" но тоже тварюка!
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

За неперевіреними даними у минулу середу-пятницю??? на Омиті була піймана щука вагою 17 кеге. Вроді на спінінг, але поки що достовірної інфи немає
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

В суботу-неділю народ відкрив сезон на Стоході. В результаті двох днів рибалки Славіком-водієм з "РВ" було зловлено лише 5 щучок (макс. 1,5 кеге), ще 4 схода. Напарник - Коля.Б. дорожив під моторои - улов близько 15 штук, але основна маса до 1 кеге. Район рибалки - вниз і вверх від скотомогильника...

Вода висока. Комарів і мошки помічено не було... Можливо тому, що було холодно і йшов дощ...
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Сьогодні розпочинається Третя традиційна осіння експедиція на Стоході. Спортивний сезон завершено, можна трішки і риби половити в своє задоволення. Місцева щука буде трохи проріджена, адже у складі експедиції - я (Богдан Дем'янчук), Дмитро Ніколаєв "Дімон", Василь Степанюк "Школярик", та Михайло Іванович Сміян... Очікується також підїзд Миколи Свірика. Триватиме екпедиція орієнтовно 7 днів - десь до 28 жовтня. База - в селі Прикладники.
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Короткий звіт з експедиції:
Такої високої води восени на Припяті та Стоході не памятають навіть досвідчені місцеві рибалки. Сергій Сікідін, мешканець Прикладників - колишній браконєр , а тепер спінінгіст, 35 років, стверджує, що така висока вода в цих краях була хіба що в дитинстві. На Стоході вода в порівнянні з 10 числами жовтня піднялась ще на 50-70 см, Припять нарешті показала всі свої приховані стариці і протоки в очеретах - уявіть собі 500-1000 метрів води , яка несеться очеретами та корчами, посеред яких 30-40 метрів русла (в районі Дубчиці-Комори). Плюс погода - височезний тиск і яскраве сонце.

В таких умовах члени експедиції - а було досліджено понад десяток різних водойм у цьому районі. все ж без улову не залишилися. Хоча увагу довелосі приділяти більше меліоративним системам, а не Річкам.

Та уявіть собі огороджені дамбами сотні гектарів землі в межиріччі Стохід-Припять, які не мають власного стоку. А держава Україна не має грошей, щоб проплатити ел-енергію, щоб насосні станції викачали з канав зайву воду у річки. Все межиріччя перетворилося в плавні, по яких ні пішки, ні човном не проберешся. Риба балдіє. Рибаки - розводять руками...

Отож... Найкращим виявився перший день експедиції - Б.Г. (себто я ) вмудрився на переповненому водою Стоході взяти двушку, а на секретній канаві на очах Дімона розловив Джексонівського "Карася" щука 1,7 кеге - а ви ж знаєте моє ставлення до воблерів, та ще в сутінках, на останньому закиді взяв трьоху на улюблений предатор-3" крабова палочка. Ну і плюс штук пять дрібноти до кілограма... В принципі не клювало...
Зрештою, виявилось, що це був найвдаліший день експедиції.
Наступні дні приносили значно скромніші улови. В суботу на тій же секретній канаві я вмудрився взяти ще одну щуку вагою 3400 (крабова палочка, а Дімон у неділю - 3,0 кеге (на кислоту з чорною спинкою Копито relax 2,5). Також було три-чотири двушки і штук шість по 1.5 кеге. І це на чотирьох за сім повних днів!!! Не кльв... причому ми не зациклювалися на якомусь одному місці. а постійно мобільно рухалися.
Зокрема було пробито став між Мутвицею та Морочним - не доїжджаючи останнього села метрів 500 поворот вправо. За інфою місцевих - щука є , і ловиться не по 1-2, а нормально... розмір - 2-3кеге трапляються регулярно. Однак в наш приїзд був глушняк...

Також канава центральної меліоративної системи, яка починається не доїжджаючи Припятського моста 1 км вправо - орієнтир - дві будувлі насосних станцій над бруквкою... Було піймано за 3 години непоганих дві щуки - канал довжиною 5-7 кеме, ширина метрів 20-25 плюс глибина 2,5-4 метри.

Продовження можливе...
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

В суботу-неділю (6-7.11.08 ) побував в р-ні Стохода і Припяті. Команда фактично незмінна - Дімон, Мих.Ванич та примкнувший рибак з "Рівне вечірнє". По дорозі. перед Зарічним дивуємся залитій водою долині Стира - суцільне плесо, майже як весною... \
На Стоході, в порівнняні з кінцем жовтня вода теж прибула...Вирішуєм більше уваги приділити не річкам, а різним "секретним" старицям та канавам... Однак там підйом води ще більше вражає, мабуть далися взнаки розталі сніги.\
Але діватись нікуди. Поки качаємо човни Дімон прямо з берега з одного з перших закидів ловить щучку грам на 800. Кажу - Б.Л.Я. тепер тобі песець, все пропало... у Відповідь - Не боісь!!! Ага!!! :D Більше Дімон за день так нічого і не зловив... Я разом із дядь Мішею вперто утюжив канаву, надія на удачу все зменшувалась, адже до кінця канави оставалось метрів 70... Аж Сміян репетує - Сход!!! 8O , але поспішно коментує: "Здається невелика..." Наступний заброс в ту ж точку - знову крик "Сход!" 8O , І ВТРЕТЄ ПОСИЛАЄ РЕЛАКС-3 КРАБОВА ПАЛОЧКА в ту ж точку...і ...знову вудлище зігнулося в дугу 8O 8O 8O .. Цього разу завязалася боротьба, косіння трави шнуром і дзиканням фрикціону. Зрештою разом із снопом трави, заспокоєна щука, плавно перекочувало у підсак... Безмен у моїх руках показав 3,5 кеге...(У Міши це була б мінімум"четверка" :wink: )\
Сполоснув від слизі руки і, доки Міша пакує щукувторбу, посилаю свого Ассасіна Предатора-3 того ж кольору у мішини точку - покльвки нема... аж перед самісіньким човном, на підйомі - чітка атака і кілограмовка без особливих зусиль піднята Кройксом в човен...
До вечора вдалося взяти ще дві аналогічні щучки та 400-грамового окуня. Міша на сусідній стариці відзначився те ще двома шнурками...\
День другий\
Змінюємо водойму...Туман... Штиль...
На самих кльових місцях - повний ноль. Десь лише за годину ловиться шнурок... Змінюю крабову палочку на релакс-3 кислота - і з мілкого - чітка покльовка - підсічка - і ось вона - та мить!!! кінчик Кройкса, зігнутого у дугу, прорізає воду навколо човна, а а руку викручує колами над головою... Піджатий фрикціон віддає лише по пару метрів шнура, навколо очерети - більше не можна... Зрештою ривки слабнуть, а я ще насолоджуюсь силою місцевої щуки... Ну, і хто у нас там? Лише 2,5 кеге, а таке виробляла... Молодца!!!\
І знову кілька годин без кльову...Дімон під глибшим берегом приспособився і бере підряд зо чотири шнурка, я його за це підйо ...ую, він у відповідь "А ти попробуй хоч щось злови!..." На останньо слові мій спін перед самим човном різко згинається в дугу і я, зі спертим диханням, ледь видихаю - "А я ... і пробую..." Короче ще кілька хвилинкласної боротьби, але якщо з першою щуку все було спокійно, то в цієї весь віброхвост був назовні - значить засіклася очевидно з самого краю... Тож Дімон мусив мовчки і без коментарів спостерігати за процесом, аж доки "трьоха" не виплюнула кислотного релака..., щоправда вже у підсаці... \
Та от , в принципі, і все... Активність щуки загалом , як для тих місць, дуже слабка...\
Але адреналінчику вдалося трохи скуштувати :wink:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей