оз. Засвітське

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Lesnik
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00

оз. Засвітське

Непрочитане повідомлення Lesnik »

Шановні рибаки хтось може сказати про рибалку на озері Засвітському біля Нобеля . Озеро має порядка 25 м глибини і є карстового походження. Хто рибалив можете поділитися інформацією.
Driver
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 44
З нами з: 22 травня 2012, 19:47
Контактна інформація:

оз. Засвітське

Непрочитане повідомлення Driver »

Засвітське надзвичайно красиве озеро, дійсно глибоке та з кришталево-чистою водою! Я там лише купався, але пообіцяв собі повернутись вже з вудилищем. Нажаль чи на щастя воно трішки далеко знаходиться, можливо через те і збереглися в ньому великі екземпляри хижої та мирної риби.
Аватар користувача
oles
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 61
З нами з: 30 вересня 2012, 10:14
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

оз. Засвітське

Непрочитане повідомлення oles »

Дійсно чудове озеро було. Це була наша улюблена водойма в далекі 80-ті. Я з друзями відпочивав там в студентські роки 4 сезони. Чудовий відпочинок - пісчані дюни і прозора голуба вода, тоді вона буладійсно чиста - ми пили воду просто з озера. І рибалка там була чудова - лини від 1 кг і плотва від 200 г на горох і ракову шийку (доречі раків було не міряно), окунь та щука на спінінг. Але пізніше п"яні колгоспники вилили в озеро цистерну аміачної води - раків не стало та й риби. Останній раз я там був десь років 8 тому - ностальгія взяла своє, але то вже не те озеро, хоча й відродилося, але заросло, дюн таких вже немає та й рибі місцеві електрики не дають спокою. З рибалкою на озері тоді не склалося. Правда поки ми з кумом рибалили в Млинах на Стоході у дружини на озері на живця взяв якийсь монстр - порвав снасті і пішов гонячи не слабу хвилю (її слова). Ще кажуть - з"явились там трофейні коропи. Булоб дуже цікаво почути добрі новини про це озеро.
Муха має літати!!!
Аватар користувача
oles
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 61
З нами з: 30 вересня 2012, 10:14
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

оз. Засвітське

Непрочитане повідомлення oles »

Ностальгія... З цим озером в мене пов"язані найкращі спогади про молодість. Так, ми були молоді, наглі, все знали. Але до цього озера не зразу знайшли підхід. Скажу прямо - хоч вважали себе досвідченими рибалками, але на Засвітському не могли нічого зловити, чули вечорами як гуляє риба і нічого не могли вдіяти. Навіть косилися на висячий на березі здоровенний (метрів 30)колгоспний невод з обрізанною мотнею. Рибалили в Млинах на річці. До речі, навіть на той час місцеві жителі були унікально доброзичливі - ми лишали табір на цілий день без догляду (тільки ховали продукти від собак) і ніразу нічого в нас не пропало. Одного разу повертаючись з річки ми побачили рибалку на озері і попрямувалидо нього з наміром понасміхатися (а як же - ми ж такі досвідчені і нічого не зловили - так куди вже йому!). Наблизившись до нього з наших обличь пропали криві посмішки, а очі округлились - в садку було кілька красенів линів за 1 кг і більше десятка відбірної плотви. Рибалкою виявився викладач УВВВГ, що відпочивав на базі біля Нобеля. Він нам відкрив секрети рибалки на цій водоймі - кормити і кормити (горох і пшениця), а ловити з 12 годин дня. Він вже збирався їхати назад в Рівне і лишив нам трохи пареного гороху. Ось коли ми відчули, що таке справжня рибалка. Потім ми ще не раз приїздили туди. Доречі, вперше випробували там секретну на той час зброю - мастирку, рецепт якої по великому секрету (і щоб нікому!) мені передав на цьому ж озері один з товаришів, коли чергова парція пареного гороху була зіпсована. Багато років минуло, я вже не пам"ятаю як звали того рибалку, але й досі вдячний йому за наданий досвід, бо, мабуть, без нього нас би не тянуло б кожний рік на це озеро. Хоча на той час добратись туди було важкува-то - до Зарічного автобусом або літаком (та той час не дуже дороге задоволення: 5 крб і 45 хв льоту в кукурузнику), а там перекладними, але здебільшого пішки з рюкзаками за 30 кг, але той відпочинок і досі забути не можу. І ніякі закордонні моря не дають зараз ту насолоду.
Муха має літати!!!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей