р. Устя

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
SHIL
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 26 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

rybalka

Непрочитане повідомлення SHIL »

Доречі. хто що знає про рельєф дна усті, якісь особливі місця(ями наприклад)? Як в річці нарахунок риби? Мене більше цікавить по хижій рибі як там справи. Знаю що є окунь та подекуди судак.
Планую у ці вихідні пройтись з1 спінінгом по річці зі сторони ринку "дикого" і до оз.басів кут. Як мінімум - взнати рельеф дна, або пару окунців взяти.
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

на этом отрезке реки меляк и много мусора , пакеты и пластиковые бутылки -гарантия.
Аватар користувача
SHIL
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 26 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SHIL »

pensioner писав:на этом отрезке реки меляк и много мусора , пакеты и пластиковые бутылки -гарантия.
На якому саме? від ринку та до озера?
А як нарахунок того що на фотографії?
І як справи з гідропарком?
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

В связи с тем, что суббота рабочая решил пройтись по Устье до роботы... Тем более, что проезжая через мост возле перекрестка Млыновская-Набережная не раз наблюдал спиннингистов.

Ни разу тут не рыбачил :oops: , какой р-н речки кто посоветует? На машине, поэтому особой разницы нет.

Кто желает - присоединяйтесь!
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Нічого неможу сказать за цей участок тому, що там не ловив , але говорив з одним спінінгістом 24.03.10. зустілись якрас. Він йшов від самого РІВНЕЕНЕРГО і до гідропарка, КРОКОДИЛА ТО в понеділок чи вівторок щось Я прослухав біля "Венеції" казав що взяв щуку 5,5 з під самого шлюзу. :roll:
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Дякую, я можливо почну від стадіону на Набережній.
Серж-ядовитий писав: Я прослухав біля "Венеції" казав що взяв щуку 5,5 з під самого шлюзу. :roll:
Хмм, а розраховував хоча б на окунців...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Прошёлся я по Усте:
В 7-30 встретил киевлянина Саню (Поручик) на въезде в Ровно - он завез семью к теще в Костополь и решил со мной встретиться и пообщаться/порыбачить на обратной дороге на Киев...

Начали от стадиона на Набережной и постепенно дошли до "Венеции". Погода не способствовала ловле на миниприманки - ветер (думаю порывы были до 12-13 м/с), в кепке ухи мерзнут — немного не так себе представлял это мероприятие...
Точно поклевка была только одна на желтый твистер с 2 гр. головкой, было еще 2 чего-то похожего на клевание (но не уверен).
А вообще прикольно тут — надо будет при более хорошей погоде еще попробовать до работы или после :)...
Народу с поплавчанками хватает, не присматривался и видимо поэтому и не видал, что б кто-то что-то вытащил...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Dimon999
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 24 лютого 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Dimon999 »

не плохая точка для ловли возле паравоза. выходил, было пару поклевок.
Аватар користувача
SHIL
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 26 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SHIL »

в понеділок збираюсь прогулятись зі спінінгом від рівнеенерго і до басівкута... якщо будуть ще такі самі "неномальні " як і я можемо разом попробувати виловити щось на зразок окуня :D
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення KYM »

Близько тижня тому разом з Samuraj'єм та Vob_Ler'ом ввечері потрапили на Устю зі сторон вул.Ст.Бандери. Хотіли раніше але сильна злива затримала нас.
Хотілося бистро пробігтися по точкам в напрямку Басівкутського мосту, вийшло обловити тільки 1/10 шляху.
Прийшовши на місце лову, після перших проводок відчувалися часті покльовочки - чи то мілкий хижак, чи мілка біла риба цікавилася нашими силіконинами (3/4 та 1 дюйм - твістера).
Небо посилало нам дощ, який то переставав, то йшов з більшою силою.
На одній з точок, підібравши проводку беру першого устівського матроса.

Зображення

Мілкий окунь у той день жався в дно, про великого не скажу, не бачив.

Знову покусування, пощипування і т.п. дії з боку матросів. Біжу на слідуюче місце і там беру ще одного жуліка.

Зображення

На стільки приходилося змінювати тактику, що після клювання не зміг пригадати на яку проводку клюнув :-)
В загальному усі покльовки були з протилежної бровки, хоча і бровкою там назвати немає що, 2-3 метри від протилежного берега.
Підхожу до місця, де неподалік від берегової лінії знаходиться корчик, який виглядає з води. Перший закид під нього і перша ступінька приносить покльовку чогось приємного. Я самої покльовки не відчув - почув ніби зачіп за корча але невдовзі цей "зачіп" почав загинати мій спінінг у баранку. Я побачив, що фрикціон чомусь затягнутий засильно :nez-nayu:, а монтаж на флюрику 0,12 і через декілька секунд боротьби з хижаком, тільки подумавши відпустити фрикціон, отримую зріз поводка :a_g_a: :ni_zia:
Це все відбувається, як тільки мої колеги мене залишили самого і пішли на гідропарк. Може і зря...
Покидавши трохи біля корча, розумію, що "рибу-зішл" сьогодні вже не виманити, йду далі.
Починає сіріти, чи то хмари, чи то вже сутінки наближаються... На завершення беру ще одного матроса, він видає тайну - окунь грається з приманкою, притискає її не радуючи нас своєю активністю. Це зрозуміло - погода вносить свою корекцію.

Зображення

Додому повернулися мокрі від високої трави на березі Усті, яка вмивала нижню частину одягу дощовими краплями. Але задоволення все ж таки отримано і на майбутній вихід є нові припущення.
Усім НХНЛ!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення trans »

Дякую за гарний звіт. Живу від Усті 20метрів і ще жодного разу там не спінінгував :smu:sche_nie: .
Серьож, судячи з нижньої фотки, твістер якийсь модний. Поділишся фірмою виробника ?
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Близько тижня тому разом з Samuraj'єм та Vob_Ler'ом ввечері потрапили на Устю зі сторон вул.Ст.Бандери.
Серега - ну ви просто молодці!!!!! а звіти твої стають все цікавішими і цікавішими - респект.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення KYM »

trans писав:Дякую за гарний звіт. Живу від Усті 20метрів і ще жодного разу там не спінінгував :smu:sche_nie: .
Серьож, судячи з нижньої фотки, твістер якийсь модний. Поділишся фірмою виробника ?
Саша, твістер стандартний Менсовський 3/4 кислотний не мутний з червоними бльостками (бльостки теж ніби трохи прозорі).
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення KYM »

Сьогодні під вечір домовившись з Vob_Ler'ом вискочили на Устю. Близько 18-30 були на місці, знову зі сторони вул.Ст.Бандери і пішли в сторону Басівкута. Неподалік від мосту Юра відкрив рахунок, какунєц брав посередині

Зображення

Дивлюся,а Юра після вилову окуня зарядився нестриманою енергією, а потім в нього над головою з"явився німб :hi_hi_hi:

Зображення

Скажу відразу, це, коріше всього, було єдине з приємного за всю риболовлю. Запитаєте чому?... Смород.... На річці стоїть смород, ніби ти зайшов у трубу, з якої стікають води з септиків... Спочатку він не дуже відчувається але потім, що стосується мене, я чув його відусіль і від всього - від грузголовки, на яку чеплялися пучкі волосся з дна річки (люди у ванній миються, а септік стікає в річку, дивно, як там ще жіночих прокладок не було...), від трави, яка чеплялася за гачок... добре з цим хватить. :ne_vi_del:

Улюблена коряжка не зпрацювала, перед нею була покльовка, я дотягнув матросика до берега і він зійшов..., добре хоч сам це зробив :)
В коряжці не виявилося можливим ловити - перед нею і поблизу багато трави - спека зробила свою справу у цьому напрямку. Взагалі в результаті того, що трави побільшало ловити комфортно можна лише на середині. Там в Юри було ще декілька покльовок, він взяв ще декілька окунців, думаю фото він викладе сам. В мене ж були одні сходи і порожні покльовки.
Що я помітив - це те, що покльовки частішали при підході до кінцевої станції дитячої залізниці, там і глибина була вже більш-менш такою, що можна було якось джигувати.
За якоюсь спорудою, яка зверху була "прикрашена" каналізаційним люком без кришки я знову заробив схід риби, за враженнями це був окунь, вагою близько 50-60 гр, заробив ще 2-і чітких гарних покльовки, після чого глянувши на краєвид: люк, порожні пластикові пляшки, консерви, бруд... забрався і пішов на Басівкут в район мосту.
Юра, трохи затримавшись неподалік мого останнього місця лову, отримавши пару покльовок без реалізації, наздогнав мене вже на озері.
Біля мосту хлопчаки розложилися з поплавчанками і тому ми були змушені відійти до лапухів.
Кльов окуня увечері був по типу "як голодний сере" так і тут в мене знову схід і пару покльовок, а Юра знову +1 і також пара покльовок в березі. Клював лише матрос, який стоїть поблизу країв плит, з більш дальніших закидів не було ні одної покльовки..., нажаль.
Як почало сіріти ми зібралися та пішли додому, згадуючи місця нашого дитинства, пташок, які бігали перед тобою по дорозі до озера і чекали жменьки зернят у подарунок. Отаке..., залишається лише згадувати яке воно було наше дитинство, чисте, без бруду, пляшок, консервів... :za_da_va_la:
Усім НХНЛ!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Впечатления от рыбалки двоякие: во первых конечно негатив. На крючок иногда такое цеплялось, что в руки брать не хотелось. Запах, словно в канализационном коллекторе.
Во вторых - рыба всё же как-то научилась выживать в этих условиях. ЗображенняЛовить приходится на офсете(хотя первых двух матросов словил на открытый крючок, но после зацепа очередной порции дряни от которой может стошнить, поменял на офсет). Рыба стала засекаться хуже(было пара-тройка хороших поклёвок)но возле
KYM писав:За якоюсь спорудою, яка зверху була "прикрашена" каналізаційним люком без кришки
каким-то образом подцепил клеёнку со стола, которую подтянул к берегу и тут поводок не выдержал. Пока перевязывался Сергей уже далеко ушёл. Нашёл интересное место возле остановки поезда. Там бало две поклёвки но не реализованные.
На озере догнал Сергея, решили обловить кувшинки( у меня там пока рыба не ловится) Поклёвок небыло, вспомнил что слева под берегом лежала коряга, поставил белый дюймовый твистер и словил два окуня.
Вода цветёт, прозрачность слабая, волной прибивает к берегу всю "зелёнку".
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей