оз. Сосно Зарічненський район

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
yurec
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 21 січня 2008, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.СОСНЕ

Непрочитане повідомлення yurec »

Всім привіт! Що там чути за "Сосне"? Щука пішла чи ні? :smu:sche_nie:
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Re: оз.СОСНЕ

Непрочитане повідомлення bogdan »

Цікаво, хто і для чого влітку запустив дезу про спущене Сосне
?...
Аватар користувача
yurec
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 21 січня 2008, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.СОСНЕ

Непрочитане повідомлення yurec »

Воно дійсно приспущене на 1-1.2 метра.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.СОСНЕ

Непрочитане повідомлення KYM »

Підтверджую, люди повернулися з водойми - дійсно приспущене, хоча без улову не залишилися.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Re: оз.СОСНЕ

Непрочитане повідомлення bogdan »

KYM писав:Підтверджую, люди повернулися з водойми - дійсно приспущене, хоча без улову не залишилися.
Приспустити це озеро, як на мене неможливо, оскільки природнього стоку води немає. А насоси на насосній працюють лише на викачку води меліоративних канав за дамбою в озеро. Оскільки електроенергії для викачки води майже не виділяють, то в озеро, відповідно, нічого не закачують. Сталося природнє зниження рівня... А в усіх навколишніх канавах - рівень навпаки максимальний і місцеві валять карася, який після замору щуки просто знахабнів.

Ось що пише в газеті "Україна молода" (28.08.2010) Б.Дем'янчук:
"Велика вода в річках Прип’ять, Стохід і Стир чи не щороку затоплює тисячі гектарів угідь, на яких розташовані сінокоси, пасовища та городи селян. І якщо з долин річок вода зрештою сходить, то частина меліорованих земель знову поступово перетворюється на непрохідні заболочені хащі. На Поліссі розпочався зворотний процес заболочення. Зокрема, поблизу сіл Локниця, Комори, Сенчиці та Прикладники Зарічненського району Рівненщини залиті водою меліоровані землі, які обмежені дамбами, утримують її рівень значно вищий, ніж у річках, а насосні станції, які повинні викачувати надлишок води, майже не працюють. «Здається, все йде до того, що знову ця місцевість заболотиться, — каже голова Локницької сільської ради Віктор Кушнерук. — Бо ніхто вже й не сподівається, що в наш час у держави знайдуться такі кошти, щоб відновити меліоративні системи». Голова Сенчицької сільської ради Анатолій Заулочний пояснив, що внутрішньогосподарські меліоративні системи не передані на баланс сільської ради і нині перебувають у жахливому стані. «Не чистяться канали, не подається електроенергія на насосні станції, а тому вода не відкачується, — бідкається сільський голова.

«Нині меліорацію в нашому регіоні майже не проводять — трапляються поодинокі приватні замовлення, — повідомив начальник Рівненського обласного управління меліорації та водного господарства Леонід Каменчук. — Нині на півночі Рівненщини працюють 16 насосних станцій, що не дають можливості підтопити сільськогосподарські угіддя. Загалом же в області є близько 100 таких насосних станцій, які перебувають у повній бойовій готовності і при потребі включаються...».

Повний варіант тексту тут: http://www.umoloda.kiev.ua/number/1725/208/60994/ :)
Waska80
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 01 листопада 2009, 01:00
Телефон: 0505210770
Звідки: Ровно Рофрс
Контактна інформація:

Re: оз.СОСНЕ

Непрочитане повідомлення Waska80 »

Сегодня перезвонил в Неньковичи до знакомого егеря,на озере уровень води действительно упал на 1-1.5,это связано с тем что уже месяца полтора не работает насосная станция и в озеро не качают воду.Через болото выйти на водоем на моторе можно только в двох местах,а так везде мель или грязь.Вся щука(да и остальная рыба)сейчас сконцентрировалась на чистой воде,так как камыши почти на мели.Это очень упрощает процесс ее поимки.Клев сегодня был просто бешенный,сейчас там рыбачат мои знакомые-на два "экипажа" с 12 дня до 19 вечера было поймано 23 щуки.Монстров нет,самая большая где то 3 кг!!!Кстати,из за этой закачки воды,лет шесть назад зимой там задохнулось много рыбы и погибли почти все раки,качнули какой то болотной воды с газом и капец!!!!!
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.СОСНЕ

Непрочитане повідомлення Samuraj »

10-12 был с напарником на «Сосно». Приехали в пятницу поздно, времени хватило только поставить палатку и немного за приезд. :) Недалеко от нас стояла компания с Сарн, от них узнал, что на озеро на моторе можно выйти только в одном месте, а на веслах в двух трех местах, вода действительно упала как минимум на метр. По опыту прошлых лет у меня по высокой воде было больше опов, чем хороших рыбалок, поэтому сильно не расстроились и в предвкушении завтрашнего сафари :men: легли спать. Утро.Зображення Подождав, пока народ спустит свою малую флотилию на воду, перекусив, отправились и мы по каналу. Первым счет открыл я, 700гр, старым, покусанным сальмовским перцем.Зображення Потом еще одна, чуть крупнее. :dan_ser: Напарник заметно занервничал, стал перебирать свое богатство, в поисках уловистого воба. Лучше б он, блин, не искал. Забегая наперед, скажу, был разгромлен со счетом 14:5. :cry_ing: Работала такая срань ( рапаловский, тонущий, естественный окрас, около 6-7см), что если бы она у меня и была, и мне зажали пальцы в двери, я все равно б ее не поставил. :-) :-) :-) Я, конечно же, подобрал что-то подобное, но, увы, не то пальто! Щука попадалась от 400 до 1,5кг.Зображення Детей топили. Когда надоело плавать по каналу, перебрались на плесо. Вода мутная, цветущая, видно сказывается жаркое лето и низкий уровень, в канале гораздо чище. Взяли одну, двухсоставником под плотву, на 2.5кг, думаю случайно, при таком мутняке. На выходе из озера встретили одних «счастливчиков», которые замордовали бабушку на 12кг! Отпустить ее, наверное, не позволила жаба!!! :cry_ing: Сам таким был, сейчас отношение к этому поменял, прозрел…В воскресенье к обеду клев сошел на нет, была попытка переключиться на микруху, но за 1.5 часа поймав 5 окуней по 50-70гр, оставили эту затею в покое. Заходя на последний круг, я предложил напарнику, кто первым ловит щуку, тот освобождается от мытья лодки и тому проигравший ставит десерт в Небазаричах (Немовичи), в виде мороженного. Щука попалась мне. ;;-))) ;;-))) ;;-))) Морально оторвался за два дня!!! Отдохнули суперрр! Всем НХНЧ!!!
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.СОСНЕ

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Зачеооот! :-ok-:
Samuraj писав: ставит десерт в Небазаричах (Немовичи), в виде мороженного.
Прикольно, мы тоже когда с Сосно возвращались морожено всегда покупали :-) - это так озеро действует наверно :hi_hi_hi:
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Waska80
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 01 листопада 2009, 01:00
Телефон: 0505210770
Звідки: Ровно Рофрс
Контактна інформація:

Re: оз.СОСНЕ

Непрочитане повідомлення Waska80 »

А в понедельник мои знакомые,взяли мамочку на 14 кг!!!!!!Информация достоверная!
Аватар користувача
yurec
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 21 січня 2008, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.СОСНЕ

Непрочитане повідомлення yurec »

А наякі ж такі воблери ловлятся такі "МАМОЧКІ"? :smu:sche_nie:
Waska80
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 01 листопада 2009, 01:00
Телефон: 0505210770
Звідки: Ровно Рофрс
Контактна інформація:

Re: оз.СОСНЕ

Непрочитане повідомлення Waska80 »

Конечно же salmoвские воблеры!!!
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: оз.СОСНЕ

Непрочитане повідомлення KESHA »

В понеділок відклавши справи на кінець і я вирвався на це озеро з друзями .Знайомий , що приїхав на день раніше зловив три гарні щуки від 3 до 7 кг. А нас зустрів сильний вітер, сонце і дуже каламутна вода .Минулорічні приманки не дуже працювали ,сильно впав рівень води і змінилась глубина.За весь день зловили декілька невеликих щучок у знайомого одна десь 4-5 кг.трофей і один втопленний спінінг на ньому сальмовській мульт (просив хто зловить повернути за винагороду казав не обідить) .В мене дві щучки по 1 кг. одна 2,5 кг і ще одна 3,5кг.
Зображення
Dum spiro, spero...
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Re: оз.СОСНЕ

Непрочитане повідомлення bogdan »

Класна фотка... вмієш.
KESHA писав:і один втопленний спінінг]
Там він не один. Ну це відомо від чого... а то невже щук...!!!
Може й собі спробувати тролінг... хто візьме - а то похвалитися немає чим... :cry_ing: ???
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.СОСНЕ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Останні роки два я ніби "зав'язав" з подорожами на віддалені водойми, в основному, із-за великої втрати часу на збори та дорогу. Та і результат самих далеких рибалок, як правило, у мене був посереднім, в порівнянні зі звичайними рибалками. От і запитуєш себе: якого хріну пертися за три-дев'ять земель, якщо на місці все можна мати з мінімальними втратами часу та іншим гемором і негіршими результатами? :) Але все таки, деколи хочеться якоїсь різноманітності, от і піддався агітації колеги. :nez-nayu:
Субота, ще вдосвіта ми їдемо на Сосне. Ми - це компанія з чотирьох риболовів: Саша, Віктор, Василь Олексійович і я.
Саша і Віктор були там на минулі вихідні, порибачили добре. Я був на озері один раз, десь років з чотири тому. Олексійович не був взагалі, та і як спінінгіст - новачок, до цього ловив, в основному, карпів. По дорозі я йому розповідаю, що він, як новачок, має зловити сьогодні найбільше і найкращих щук, а ми будемо тільки нервово пихтіти поряд, дивлячись як він ловить. Він, звісно, сприйняв все сказане як юмор... :hi_hi_hi:
Починає світати, зупиняємось на дамбі в підходящому місці. Починаємо з підготовки човнів, спінів і звичайно ж,столу :-) . Невимушена атмосфера затягує сніданок. Ще й наші сусіди, які тут ночували, сплять, судячи з усього, вечеря в них також вдалася :) .
Але пора на воду. Саша і Віктор пропонують розпочати з канави по іншу сторону дамби, минулого разу вона в них працювала набагато краще за озеро. Так і робимо. Вони втрьох збираються ловити на дорожку, я не сприймаю для себе цей метод і збираюсь твічити. Хлопці нагадують, що на воді обов'язково маємо відмітити: "За перший, збитий..."
Відчалюєм.
Зображення
"Перший, збитий" довго чекати не прийшлось, по моїй прикметі - нажаль :ny_tik: .
Зображення
Хлопці ще й не відплили, я пропоную відмітити :mi_ga_et: . Та вони пливуть далі, видно теж хочуть зловити :a_g_a: . Перша незалікова, фотографую і відпускаю. Шум, піднятий мною, приносить суєту в табір сусідів... Проснулись :) .
Через нетривалий час хлопці повертаються, здається, всі обрибились, ну а Олексійович, як початківець, ще й відзначився, порівняно, крупняком :men: . Тут же і відмітили "збитих" :-) .
Зображення
Продовжуємо ловлю. Я ловлю ще штук п'ять чи шість, відпускаю, всі незалікові. Було ще пару сходів, теж невеликих, і один, ніби серйозний, удар :sh_ok: .
Зображення
І ось нарешті залікова.
Зображення
Ловлю ще одну залікову, ніби, процес пішов. До речі, всі зловлені щучки явно не голодували. Але дзвонить Саша, говорить, що уха майже готова, а Віктор прийшов взяти мене на буксир і потягнув на базу. Припливаємо - уха готова! :ya_hoo_oo:
Зображення
Обідаємо, уха - ну дуууже смачна! Окрема подяка Саші, як головному кухарю і організатору - все було продумано і зроблено бездоганно :bra_vo: . Підкріпились неслабо, є в запасі ще десь година-півтори, бодрячком рушаємо далі :ti_pa: .
Зображення
Я вирішив від бази уже далеко не іти, а хлопці зробили ще один прохід, зловивши декілька хвостів.
Ввечері підбили підсумки імпровізованного "змагання" твічінг - тролінг. По середній зловленій кількості хвостів на спінінг - нічія, а от по вазі, на мій погляд, я дещо програв. Ну а беззаперечним лідером першого дня став Олексійович, і по вазі , і по кількості - зловив більше половини їх улову :men: . Він дуже довго дивувався, як я зміг передбачити його результат, на що я врешті-решт відповів, що це не диво і не передбачення - такий закон! :ti_pa: І тепер він це сприйняв не як юмор... :-)
Переночували. Недільний ранок розпочинаю з озера. Години дві ловлі приносять нуль. Повертаюсь на канаву, вирішую пройтись по берегу на "дальній кордон" :) . Пройшовся - без результату. До мене прийшов Саша. Вони розпочали з канави, потім перейшли на озеро. В нього і Олексійовича теж нулі, а в Віктора чотири хвости - надолужив вчорашнє відставання. Пройшлись разом, ще трохи, половили, потім перейшли на фотографування. Передзвонили хлопці, вони зійшли на берег і запропонували збиратись, що і почали робити... Що не говори - "добре порибачили, давно такої рибалки не було" :-)
Ще деякі фото.
Панорама з трьох фотографій.
ЗображенняЗображенняЗображення
Ранок, озеро, туман.
Зображення
Тролінгісти в тумані.
Зображення
"Дальній кордон".
Зображення
Бобер заточив.
Зображення
Гуси-лебеді.
Зображення
Загальний пейзаж.
Зображення

НХНЛ!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: оз.СОСНЕ

Непрочитане повідомлення Рома »

Хто в курсі, як зараз з кльовом зубатої на даній водоймі?
ПС. Півтори неділі тому був один знайомий із двома колегами. Ловили в "заброс". За годину вечірньої ловлі і за цілий наступний день в улові всього одна кілограмова щучка. Було декілька тролінгістів. У них справи були також кепські - всі бідкалися на поганий кльов.
Зображення Romanmix2002
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість