ПОЛЯНИ

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Starter
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 98
З нами з: 10 лютого 2008, 01:00
Телефон: +380673627707
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Starter »

На першому ставу зправа від будки сторожів бачив рибалку на човні.
На питання "так на човні моно ???"-ответ "низззяяя" "токо для поросячих хвостиков"
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

А хто підскаже телефон власника а то маю тільки сторожів, звісно якщо є така можливість.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

17.08.08

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Выезд в 4-00, я, Серега и 2 Игоря. Около 5 в Полянах, большая очередь перед шлагбаумом. Машина сторожа стоит за шлагбаумом – видать отошел, все ждут, машины еще подъезжают. Начинает светать у нас как и у многих лопается терпение – начинаем собирать снасти и решили идти пешком, оставить Манину на месте. Но тут кто-то обнаруживает тело сторожа в машине :lol: и процесс (пропуска машин и обилечивания) пошел…
Начали с облова Г-образного ставка, на который сторож почему-то посылал всех рыбаков по белой рыбе которые приехали впервые – хотя со слов Игоря там обычно онная клюет не очень. Довольно значительное количество вновь прибывших рыбаков, камыши и «нарыбачившихся» с вечера довольно сильно ограничивало количество подходов к воде.
Двигаясь и проверяя подходы останавливаюсь в следующем проходе от «нарыбачившегося» с вечера Зображення

После нескольких забросов поперек ставка делаю заброс вдоль к пожухлому камышу на центре става, жду падения колебалки и вдруг удар, подсечка – есть, тяну, фрикцион попискивает – что-то нормальное, думаю более кг. Подвожу к проходу –Оооо, полторашка точно. Подсака нет, берег – обрывчик около метра, улучив момент и волоком в проход – есть, оценена мной как 1,8 кг (дома взвешивание показало 1,9 кг). Класс, хорошая щучка тут есть, а «сосед» даже не проснулсяЗображення
Иду дальше вдоль става, звонит Сергей – у него сход неплохой щуки под самым берегом, у Игорей по пару ударчиков. Покидав с дамбы иду с Серегой в другой конец Г-образного ставка, где можно было-б кинуть - закинуты фидеры и донки с противоположного берега, а выходы хищника наблюдаются, ну что ж идем дальше… Спуск к воде и маленькая мелководная лагуна (как оказалось) – кто-то ганяет малька, бросаю колебалку – еще не успела упасть, а к месту падения бросилась щучка, но не взяла – мелковато для колебалки. Интересно…, ставлю попер и снова - попер не упал, а к месту падения и уже щучка режет плавником поверхность воды – промах. И еще 2 выхода и промаха, и в конце концов словилась… Маленькая (отпущена), но было интересноЗображення
Закончил с этим баловством, перешел на следующий став, вижу выход щучки почти под ногами. Заброс Спинекс Леди 18 гр. – блин, тяжеловата, мелко для нее – цепляет траву, но удар, есть щучкаЗображення
Меняю блесну на Сильвер Стрим 15 гр. - абсолютный лидер в этот день и в этом месте (на фотках можно рассмотреть)Зображення
, но идет она неглубоко и гораздо меньше цепляет донной травы – чем объяснить не знаю, возможно опушкой тройника…
В следующем проходе заброс в сторону гулящего на поверхности малька – удар и есть очередная щучка. Зображення

Ну класс, 3 шт. - вполне достаточно, я доволен, а у Сереги пока только еще один сход (подумываю о том, чтоб поделиться рыбой в конце рыбалки :) ). Следующим местом ловли выбираю бетонную конструкцию слива – удобно стоять и бросать. Кидаю, особо не напрягаясь и подумываю какую приманку еще испытать. Есть - еще одна (1,3 кг.), пару свечек, подвожу – вижу зацепилась нормально, решил сфоткать в воде, но слышу как кто-то ломится через кусты – рыбак-поплавочник прибежал: «Я думал ты веслом глушиш :D . Эх, жаль спиннинг не взял…». Короче, помешал он мне ее сфоткать в воде Зображення

Рыбы достаточно (даже если с Серегой делиться придется :lol: ), прошелся по ставкам которые дальше – видал пару всплесков, но поклевок не было. Начал экспериментировать с приманками воблеры, поперы – было пару выходов маленькой щучки, но из за того, что окна в траве небольшие, качественная проводка получалось коротковата…
Вернулся на став где словлено большинство щучки, у Сереги - 3 шт.!!!
Зображення
Игорь тоже тут – ходит в забродах 1 зачетная и 2-е рыбьих детей.
Зображення
Попробовал имеющиеся воблеры – не то…, поставил Салмовский слайдер, 21 гр., тонущий – летит ляпота, да и провести можно не цепляя травы, проводка – довольно сильный но короткий рывок – пауза,
слайдер разворачивается на меня, проходит около 0,5 м., поворачивается на 90 градусов и начинает довольно быстро тонуть.
Хватка произошла сразу после рывка (думаю слайдер еще двигался) и еще одна зачетная щучка естьЗображення

Прошелся с Серегой в конец ставка на мелководье и к машине - собираться домой, там встретили Игоря у него 3 зачетных хвоста, одна где-то 1,5-1,6 кг., кстати, одна тоже словлена на Салмовский слайдер, только плавающий - ИМХО, он тут более уместен, хотя Игорь сказал, что лучше бы у него был тонущий…

Вот и все, в 11 выехали - в 12 были дома… Итог 5 шт. + маленькая «к бабушке», общий вес 4,8 кг. "Групповой" фотки щук не сделал - сели аккумуляторы фотика.
Полигон для спиннингиста конечно хороший, был тут первый раз, не зарекаюсь что последний…, но не тянуло меня сюда пока не был, а побывав - тоже не тянет, уж очень оно … как бы сказать – уж очень искусственное, в полях без леса, да и народу как по мне слишком много…
Хотя душу отвел, вся щука брала далеко и сопротивлялась по спортивному – рыбалкой доволен!
Зображення Зображення

ЗЫ. Погода: небо в дымке, парко, но дождик так и не собрался. Температура утром 18 градусов, днем думаю градусов 25-27. Временами ветер не сильный, ИМХО 2-3 м/с Ю; Ю-З.

ЗЫЫ. Интересно было-б почитать отчеты еще рыбаков которые были в этот день в Полянах :wink:
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

07-09-2008 року - Поляни.
Були на місці в районі 04-30 (затемна)
Вражати водойма почала з самого початку, кількіть авто на підїзді - просто шалена заїжали на територію вони з "УСТОЙЧЕВОЮ ПЕРІОДИЧНІСТЮ" (не враховуємо тих, хто був ще з вечора. Здавалось, що коли розвидніється - то буде я к в кінотеатрі.
Світало - в районі 5,30-6 і приємно був здивований, що люди потрошки розїхались по різним місцям. Але ..... "Прес" на воду значний, якщо з щукарями ще трошки простіше, постійно змінювали місце лову то по білорибам просто засідка, сісти реально небуло де в з а г а л і.
Щука була активна, але в основному не на снасть, била мальок та гуляла просто "загляденіе", на попер було надцять прикольких промахів щуки, водорослі ще не впали і трошки заважали. результат - 0 хвостів зате гарно гуляла .... :), гадаю це просто елемент везіння, в інших с ким спілкувався в заліку від 0 (таких більшість до 1-3 хвости були навідь пристойні), по "белі" - з ким не говорили то з їхніх розповідей особливої активності не було, але формальних карасів мав коже хоч і не великих. 100-150.
Резюме - водойма сподобалась, перспективна, але на вихідних там як в кінотеатрі.
Оскільки, плани були великими і Поляни входили як елемент "розвідки", ми відправились в 11-00 на Страшево - тролити :) )

Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 11 вересня 2008, 11:47 користувачем vvi, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
megav
Ледар
Ледар
Повідомлень: 23
З нами з: 13 липня 2008, 00:00
Телефон: 050 5288423
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення megav »

ми відправились в 11-00 на Страшево - тролити :)

И на самом интересном ты прервал рассказ, не томи душу
рыбацкую, расскажи как там на заливе, началось уже или
уже закончилось (там такой мутняк в последнее время) :wink:
Я люблю тебя рыба и надеюсь, что ЭТО взаимно !!!
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Прошу "пардона", все уже пишу в тему залив там біло интересно.... :wink:
Deportivo
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 13 жовтня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Deportivo »

13.11.08. Перший раз поїхали з друзями в Поляни. Прибули на місце десь в 6 ранку, ще темно було. Сторож нас відправив зразу на Г-образний ставок. 2 заброс - удар... дальше приблизно 2 годин - глухо. Мужик, проїжавший біля нас сказав:"Пацани, не тратьте зря час, цей став місяць назад спускався, краще їдьте до вишки".. Ми бистренько зібрались і почали блудить в пошуках тієї вишки. Нарешті знайшли, обкидали все))) пусто. Аж після обіду Саньок витягнув "карандаша" грам на 350, через 10 хвилин ще одна(грам на 600), зразу після того зрив - ця уже була непогана... :( Потім в мене під самим берегом вчепилась маленька і всьо.. почали збиратись. Результат: 3 щуки і втрати снастей приблизно на 80 грн.. Рибаків було небагато, в одних 1 щука, в мужика який підказав дорогу до вишки 3.. От такий був наш перший виїзд в Поляни, але в планах скоро ще раз попробувати. Підскажіть пліз де там хороші місця!!!
Vetal

Непрочитане повідомлення Vetal »

Варто на цю суботу рванути в ПОЛЯНИ, чи краще Горинь? Порадьте колеги....
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

Vetal писав:Варто на цю суботу рванути в ПОЛЯНИ, чи краще Горинь? Порадьте колеги....

підтримаю 100%! думаю повинен бути результат, але чітко виясни які ставки спускали, які ні, і бажано не в сторожів... і обов"язково заброди!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення stal1n »

Vetal писав:Варто на цю суботу рванути в ПОЛЯНИ, чи краще Горинь? Порадьте колеги....
в позаминулу суботу я їздив з друзями - в одного схід зачотного щувака під берегом, і все - більше щук ми не бачили. Зате наловили з десяток окунів :)

в минулу суботу їздила делегація співробітників - повний ОП
Deportivo
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 13 жовтня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Deportivo »

Підкажіть яка там ситуація зараз в Полянах? Спускали якість ставки?
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Наскільки мені відомо з осіні спускали якраз всі щучі стави, (г- подібний це точно) під питанням був той де башта. Хоча сторожа завжди відповідали чітко.
"....Усьо ок риба є її багато якщо вмієжте ловити" .... :roll: :wink: :lol:
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

Аж до вишки всі стави спущені якщо не в минулому, то позаминулому році.
Оплата в цьому сезоні - 45грн! :cry:
Щуку хіба що можна шукати за вишкою, якщо за зиму не вичовпли.
На крася взагалі не варто туди їхати. В принципі карась і невеликий карп є кругом, але його настільки мало, що аж ніяк не варто платити 45грн
Аватар користувача
oleg1221
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 24 лютого 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення oleg1221 »

Остап писав:Аж до вишки всі стави спущені якщо не в минулому, то позаминулому році.
Оплата в цьому сезоні - 45грн! :cry:
Щуку хіба що можна шукати за вишкою, якщо за зиму не вичовпли.
На крася взагалі не варто туди їхати. В принципі карась і невеликий карп є кругом, але його настільки мало, що аж ніяк не варто платити 45грн
2 04 2009 були в ПОЛЯНАХ ВОДА НА ДЕЯКИХ СТАВАХ приспущена на см 20- 50.Кльов нульовий пара карасів дуже маленьких.Щука треться під берегами! Плата 30 гр.
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

Ага! Я то точно знаю, що просили 45! Значить народ не "ведеться" на 2 залишені стави, тому, думаю і повернули суму на попередній рівень.
Спустити практично всі стави, а потім ще й підняти плату - це нонсес.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей