Ставки

Опис водойм нашого регіону: інформація про власника, умови лову, координати. Не звіти!!!!
Правила форуму
Перше, воно і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Ставки

Непрочитане повідомлення nazrik »

Знаходиться в кінці 3 Обарова.
Досить перспективна водойма, ловля дозволяється з одного берега, 9 місточків та далі можна і на землі сідати.Карп,карась,Білий амур,окунь.Карп 4-6кг.Карасі по 1кг.Ловля дозволена у світлу пору доби.Дно чисте без зацепів, муло практично нема,можливо лише декілька сантиметрів.Ціна 150 грн до 6кг. Карась,окунь в зачьот не ідуть, тобто якщо не зловили карпа або білого амура, чи наприклад випустили, то вам повертають половину вартості квитка.
Якщо після риболовлі вирішите ще й скупнутися,то на іншій стороні, вже безкоштовно, ви та ваша родина зможете полежати на пісочку, чи в бесідці.
Ловля з пляжу ЗАБОРОНЕНА.Не зважайте що фото в мене з пляжу, це мені того разу можна було,ловити, був з дієвими людьми.
Зображення
Зображення
Зображення
Рибак
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Фото прикольні, на водойму минулого року заїхали - подивилися та поїхали... Якщо можна, трішки більше про водойму, особливо, що стосується лову коропа ;)
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення nazrik »

Став, як на мене то бомбезний, тому що поряд,і кайфу в загальному отримуєш вагон, так як все чисто і трава, а не в болоті стоїш.На даний момент близько 1000 хвостів великого карпа, а той і більше.Літом добре ловився біля дамби де вода приходить, а вони там забороняють сідати, тому приходиться кидати, куди не можна ну це в жару.А так то ловлять карпа по всіх пірсах.Що мені не довподоби це те що місткі близько один від одного, тому я люблю сідати після 9 містка на землю.Там і краще розставити снасті.Карм там не вибагливий, тому вистачає - макухи з фіш дрімом у кормушку та бондюеля на крючок.В мене було що і карась брав на кукурудзу.Карась по 1кг, тобто взагалі бомба.А карпи цього року будуть по 6 кг.
Рибак
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Цікаво поїхати і подивитися як коропчик на бойли поведеться :shock: жалко, що вночі ловити не можна...
На волосяну оснастку пробували там ловити?
І чи можна фото тих місточків та місцини за 9им пірсом?
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення nazrik »

Думаю що поведеться він добряче.Я нажаль не пробував, але в цьому сезоні можливо і спробую, буде видно :D
А фото чомусь такі великі, блін і нічого зробити не можу, виходить дуже крупне і зближується.Скажу так що два метри рівнини а потім іде підйомчик але теж не великий.Зручно і лягти бо під кутом, та стіл чи стількик поставити бо є рівнина)
Рибак
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення nazrik »

Зображення
Рибак
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Ще кілька питань:
1. Яке дно
2. Приблизні глибини
3. На якій відстані від берега в основному ловлять
4. Окрім кукурудзи на що були клювання коропа
5. Чи є фото берега з якого відбувається ловля
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення nazrik »

1.Дно чисте,без зацепів 100%, трішки мулясте 2-3см.
2.Біля 1 містка, тобто з цієї сторони найглибше, і далі мілішає, 9 пірс з тилу острова там мілко бо зимою пробивав, а посередині між островом і берегом то десь до 2метрів.А біля тієї дамби то там 1-1.5
3.Якщо ловля перед островом то під самий острів кидають, якщо на початку чи в кінці острова то кидають біля острова тобто з тилу, ну майже падаєна ту сторону.
4.В мене тільки кукурудза, а чув що і на червяка,просто дрібний карпик їсть червяка , опариша.
5.зимова фотка.
Рибак
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Заїзджав сьогодні на дану водойму і спілкувався з судячи по офігевшій манері мови- адміністратором. Короче поки,що став закритий до 15-го червня, вартість рибалки 150гривень,ніяких ночовок,ніяких скидок,якщо відпускаєш рибу.
На запитання, що мол було пів ціни якщо не впіймав карпа(тобто 75 грн повертали,і по цьому принципу можна було б відпускати і ловити для задоволення)-цей адмін відповів,що це було минулого року,а на цей рік вже люди прибиті і
такого не буде. Короче українці і в Африці-українці і така національна традиція,як ...уїти на очах нам дуже рідна.
Особисто я вважаю,що 150 гривень за денну рибалку на досить маленькому як для карпфішінгу ставу дорого,тим більше що з іншого берега пляж,і літом там буде досить шумно.
Все вище написане лише моя думка!!!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення DerSieger »

а я в неділю був там в якості відпочиваючого.
пляж там дійсно прикольний, берег та дно біля пляжу всипані піском, є декілька альтанок з мангалом, бар як в маямі, пляжні дєвочки на лежаках біля бару, туалет. кругом чистота, пісок на березі трактор регулярно перетрушує. відпочиваючих достатньо і за альтанку потрібно домовлятись заздалегіть.
вартість одноразового перебування на протязі дня 1 чоловіка - 25 грн. вартість альтанки з мангалом - 50 грн. не залежно сам там сидиш чи 100500 чоловік.

стосовно рибалки. моя думка така шо водойма абсолютно не для карпфішингу, маленька, да ще й по середині острів.
фідер, можливо поплавок. але чи натовчеш там за день риби на 150 грн. х/з враховуючи наявність пляжу при незначному розмірі. якби ще вночі - то можливо і був би кльов
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення Delife »

DerSieger, дай координати як замовляти, дуже треба на вихідні. В альтанку сяде 15 чоловік? і який там підїзд? і де там поворот з луцкої траси?
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення DerSieger »

скільки влізе - не впевнений. здається там є різних розмірів. на городоцькому кільці наліво, далі метрів з 200 по щебню.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Якщо мене моє жпс не намахує - 50 38 21 N, 26 11 50 E. Кажись так...
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення DerSieger »

shalun_99 писав:Якщо мене моє жпс не намахує - 50 38 21 N, 26 11 50 E. Кажись так...
намахує. не так
ось так
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Водойми Рівненщини”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей