Гільча

Опис водойм нашого регіону: інформація про власника, умови лову, координати. Не звіти!!!!
Правила форуму
Перше, воно і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Гільча

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Карта
шо можу сказати про водойму - ціна 50 грн. карася як грязі, кажуть є короп та амур. водойма переважно мілка та з кущами, біля дамби до 2 метрів. для поплавка та фідера на ближню дистанцію саме то. дорога нормальна, заїзд біля джерела святого миколая. після обілечування по берегу сторож стає "на воротах в червоних чоботях" і запускає.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Гільча

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

дуже часто раніше там рибалив в минулому році ,цього року був один раз,короп там до 700грам амура за більш як десяток рибалок не впіймав ні разу ,короп клює переважно на поплавчанку під самим берегом уже на відстані 25 метрів покльовкі рідші ,карась ну ... голодний завжди і дрібний на пів моєї долоні :),оплата 50 грн ,правда сторож говорив що хазяїн хоче піднімати оплату бо як каже такої рибалки в тм тешній окрузі нема,ну ..мабуть він на рибу просто не їздить ,а так якщо хтось скучив за пезперебійним кльовом то саме то.
NEW_Carpio
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 08 січня 2013, 20:53
Звідки: Мукачево,Львов
Контактна інформація:

Re: Гільча

Непрочитане повідомлення NEW_Carpio »

Там розводят карпа,амура и толстолоба.екземпляры есть хорошие.раньше конечно было удобней там ловить(больше было воды).а карася и вправду тьма
DyadkoSame
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 19 квітня 2013, 07:38
Телефон: 0974687254
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Гільча

Непрочитане повідомлення DyadkoSame »

Я согласен .
Відповісти

Повернутись до “Водойми Рівненщини”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість