Верхів

Опис водойм нашого регіону: інформація про власника, умови лову, координати. Не звіти!!!!
Правила форуму
Перше, воно і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Верхів

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

Хотілося би почути відгуки про дану водойму ,а то після позаторішньої зими цікаво наскільки там густонаселена водойма .
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Верхів

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

avtoelectrik писав:Хотілося би почути відгуки про дану водойму ,а то після позаторішньої зими цікаво наскільки там густонаселена водойма .
Зима, зимою...але кажуть, що там ловити заборонено. Ніби немають права обілечувати. Отаке...
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Верхів

Непрочитане повідомлення Valldemar »

Знаю там постійно сітками працюють для заохочення людських потреб, а саме на базар рибу тягають
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Верхів

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

минулого літа їхав в гремяче і по дорозі заїхав у Верхів було декілька рибалок ,оплата була 100грн ,так що ловлять там поідеї ,і досить велика водойма і риба кажуть є, але це все кажуть ,хотілося б конкретніше.
Аватар користувача
istrebitel
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 15
З нами з: 24 грудня 2011, 15:07
Звідки: г. Ровно
Контактна інформація:

Re: Верхів

Непрочитане повідомлення istrebitel »

Несколько раз там рыбачил. Крупная рыба сосредоточена в центре водоёма. Добросить тяжело. Билет стоит 100 грн. Я ловил на фидер. За сутки около 25 карасей от 200 до 500 грамм, густера и амурчик на кило. Рядом 2 мужика на резинку тягали с центра карпиков на 3 -4 кг и амурчиков на 3 - 5 кг. Сетей в тот день я не заметил, но поговаривают что есть у них такой грешок.
Відповісти

Повернутись до “Водойми Рівненщини”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість