Коропові катушки!

Палки, катушки, сигналки...
Semenchyk
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 18
З нами з: 04 липня 2011, 15:36
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення Semenchyk »

Підскажіть буд-ласка про катушкі: Evox Big Baitrunner, JAXON HEGEMON, JAXON MARLON.Яка їх ціна в Рівному? Що краще Evox чи JAXON? Їх "+"-си і "-"-си. :?:
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

semenchyk писав:Підскажіть буд-ласка про катушкі: Evox Big Baitrunner, JAXON HEGEMON, JAXON MARLON.Яка їх ціна в Рівному? Що краще Evox чи JAXON? Їх "+"-си і "-"-си. :?:
Не користувався ні тими ні тими,але думаю , що Jaxon все таки має бути кращим ніж Евокс, але на це питання кращу відповідь дадуть більш компетентні в таких питаннях люди...
vdala rybalka
Боєць
Боєць
Повідомлень: 239
З нами з: 29 листопада 2012, 16:39
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення vdala rybalka »

Рівняти про довготривалість не буду.А відносно виробництва скажу бо всі види тримав в руках особисто на оцінку зовнішнього виконання HEGEMON на багато цікавіший.А по ціні хегемон 750,марлон 620-650,евокс 400-450
Sazanich
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 02 квітня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення Sazanich »

Tica Sportera серии SR- лучший вариант бюджетных катушек(около 450-550грн),4 сезона без нареканий, этот сезон вообще был экстремальный- ловля дикого сазана на реке.Это далеко на озерные карпы,бойцы сильнее и вываживание намного интереснее. Да и у знакомых,у которых есть спортеры- плохих отзывов не слыхал. За Флагманы,ЭОСы забудьте напрочь! Один сезон и на запчасти.
vdala rybalka
Боєць
Боєць
Повідомлень: 239
З нами з: 29 листопада 2012, 16:39
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення vdala rybalka »

Скажу що і Evox BIGRUNNER відпрацював 4 сезони.А про спортеру уточніть що серія SR і зі шпульою 5007 або 6007 з ціною 450грн немає і за 500грн вряд чи найдеш, а за 550можливо.
І ще одне зі шпулі 8000 Evox і 6007Sportera різниця при закиданні вудкою ET BLACK SPIDER LONG CAST 3/90 3.5lbs яка являється бюджетним варіантом,є різниця в відстані не мало не багато 15-20 метрів. І давайте порівняємо який потрібне закидання.
І на далі я не агитую ні за евокс ні за тіку. Я згідний з своіми одноклубниками що найкраші то є SHIMANO.
Sazanich
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 02 квітня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення Sazanich »

У меня Спортера SR5007R,незнаю какая цена в Ровно,но Голден Кетч имеет одесскую прописку,поэтому цена на эту катушку у нас дешевле.
По поводу Шимано,у меня на рабочих удилищах стоят BBLC проблем нет,правда цена значительно отличается от спортеры.
Мой совет: сейчас межсезонье,можно найти неплохие б.у. Абисы по цене-500-600грн катуха. У меня знакомый 4 штуки продал по 550грн,состояние- 6 рыбалок.
Также есть неплохие варианты у Cormoran.
vdala rybalka
Боєць
Боєць
Повідомлень: 239
З нами з: 29 листопада 2012, 16:39
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення vdala rybalka »

Сань я согласен стем что Абисы можно зимой купить в такой цене но опять же как повезет.Но опять же с поднятием закупочной цены на эти катушки и когда на спортфишинге предлагают новые BBLC то уже надо подумать на какой модели остановиться.А спортерами SR и даже GR мои друзья в Хмельницком на Днестре сомов ловят, если быть правдивым то сом будет покрепче наших карпов и сазанов.
Djebers
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 44
З нами з: 08 лютого 2011, 08:46
Звідки: Днепропетровская обл. г.Павлоград
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення Djebers »

Уважаемые, что скажете о катушках Shimano Aero GTE 6000C ? которые сейчас на флагмане продаются по 767 грн. Посмотрел в сети цены на эту катушку - минимум 1200 грн.
Если судить по ценовой категории, то должна быть лучше абисов...
Интересно ваше мнение. Спасибо.
Sazanich
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 02 квітня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення Sazanich »

vdala rybalka писав:Сань я согласен стем что Абисы можно зимой купить в такой цене но опять же как повезет.Но опять же с поднятием закупочной цены на эти катушки и когда на спортфишинге предлагают новые BBLC то уже надо подумать на какой модели остановиться.А спортерами SR и даже GR мои друзья в Хмельницком на Днестре сомов ловят, если быть правдивым то сом будет покрепче наших карпов и сазанов.
Полностью согласен! Мужики скажу так,знаю очень хорошо политику Голден Кетч,по началу катухи дают по приемливой цене и норм качеству,а потом качество как правило хуже,цена выше. За новые(этот год,прошлый) Абисы(цена около 800-900грн) и Дельфины(650грн) мнения разные,скажу лишь так- лучше взять по скидке Шимано,чем приобрести за эти же деньги- Абис. Недавно под хищника взял с товарищем по Зауберу 3000,вообщем сезон и катушка гудит так,буд-то Кобра) С Эксиями намного лучше будет. У меня знакомый Абисами уже 4 года ловит,НО тогда они были по 450грн и Кирилл Иванович делал качественно товар.
Djebers
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 44
З нами з: 08 лютого 2011, 08:46
Звідки: Днепропетровская обл. г.Павлоград
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення Djebers »

поделитесь своим мнением относительно выбора подарка к новому (старому) году.
выше по ветке форума все хвалили Shimano BBLC , но их в продаже по 1350 грн уже нет.
Хочу купить две катушки , но что выбрать... нет опыта в таких снастях, к сожалению... да и магазинов у нас в городе нет таких, где продают хорошие снасти, остается только интернет.
что бы вы выбрали при +/- схожей цене
1)Daiwa Emblem Pro 5000 - на флагмане можно купить за 1478 грн
2)Shimano Ultegra 5500 xtb - 1550 грн (продает тот же человек , что и BBLC по 1350 )
3)Shimano Ultegra 14000 xtb - 1780 грн (продает тот же человек , что и BBLC по 1350 )
4)Shimano BBLC XTA 2012 - 1800 грн (продает тот же человек , что и BBLC по 1350 )

в первую очередь интересно ваше мнение о первых двух более "бюджетных" вариантах

хотя я , если честно , до покупки думал вложится в 2500 грн за пару, а то и меньше , но почему бы и не добавить немного...
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

1 варіант - немає бейтранера,так як і швидкого передньоо фрикціону. Тому думаю на основних палках буде не зручно.... По Ультеграм напевно відпишеться Тарас.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Djebers писав:поделитесь своим мнением относительно выбора подарка к новому (старому) году.
выше по ветке форума все хвалили Shimano BBLC , но их в продаже по 1350 грн уже нет.
Хочу купить две катушки , но что выбрать... нет опыта в таких снастях, к сожалению... да и магазинов у нас в городе нет таких, где продают хорошие снасти, остается только интернет.
что бы вы выбрали при +/- схожей цене
1)Daiwa Emblem Pro 5000 - на флагмане можно купить за 1478 грн
2)Shimano Ultegra 5500 xtb - 1550 грн (продает тот же человек , что и BBLC по 1350 )
3)Shimano Ultegra 14000 xtb - 1780 грн (продает тот же человек , что и BBLC по 1350 )
4)Shimano BBLC XTA 2012 - 1800 грн (продает тот же человек , что и BBLC по 1350 )

в первую очередь интересно ваше мнение о первых двух более "бюджетных" вариантах

хотя я , если честно , до покупки думал вложится в 2500 грн за пару, а то и меньше , но почему бы и не добавить немного...
Емблем Про випускалась першопочатково як робоча катуха,але її крепкі характеристики і передатка 5.1:1 і вимотка 1метр22см.за один оборот переродили її в сподову і спонукнули Дайву випустити Емблем Спод. На робочих палках вони популярні в Англії,але до них докупляють пробки з швидким фрікціоном,або переробляють рідні інакше після закидання треба приблизно 8-10 обертів назад зробити,щоб послабити шпулю,а це не дуже зручно.Ультегри 5500 будуть зручні на палках до 3 лб і 40 кільцем. По двох останніх позиціях-це катушки з однаковими характеристиками(за виключенням того,що Shimano BBLC XTA-новинка 2012і її толком ніхто не юзав)і залишилось лише визначитись для себе катушками якого типу Вам більше подобається рибачити(передньоприводними чи задньоприводними :D ).Я свої Ультегри брав цілеспрямовано,так як мав перед цим задньоприводні Карпексперти і передньоприводні Корморани і передноприводні мені зручніші.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Serhij
Ледар
Ледар
Повідомлень: 33
З нами з: 17 червня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення Serhij »

Djebers писав:поделитесь своим мнением относительно выбора подарка к новому (старому) году.
выше по ветке форума все хвалили Shimano BBLC , но их в продаже по 1350 грн уже нет.
Хочу купить две катушки , но что выбрать... нет опыта в таких снастях, к сожалению... да и магазинов у нас в городе нет таких, где продают хорошие снасти, остается только интернет.
что бы вы выбрали при +/- схожей цене
1)Daiwa Emblem Pro 5000 - на флагмане можно купить за 1478 грн
2)Shimano Ultegra 5500 xtb - 1550 грн (продает тот же человек , что и BBLC по 1350 )
3)Shimano Ultegra 14000 xtb - 1780 грн (продает тот же человек , что и BBLC по 1350 )
4)Shimano BBLC XTA 2012 - 1800 грн (продает тот же человек , что и BBLC по 1350 )

в первую очередь интересно ваше мнение о первых двух более "бюджетных" вариантах

хотя я , если честно , до покупки думал вложится в 2500 грн за пару, а то и меньше , но почему бы и не добавить немного...
Тут два варіанти між переліченого - 3 або 4.
просто треба оприділитися чи класичний бейтранер чи швидкий фрікцион. Всьо просто.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Після Cormoran 10pi 6000 з швидким фрікціоном остаточно переконався,що передньоприводні катушки мені зручніші тому перейшов на SHIMANO Ultegra 12000XTA - хороші,надійні спосібні витримувати грандіозні навантаження класу SHIMANO BBLC.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
PAVEL
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 12 листопада 2011, 19:13
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення PAVEL »

Wycwood EQUINOX 12K C0010.jpg
Wychwood Riot Big Pit 75.jpg
Кто чего может сказать про такие катушки ?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Ровенский Карповый Клуб
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей