Коропові катушки!

Палки, катушки, сигналки...
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

В даній темі висловлюємо свої думки з приводу катушок, які призначені для ловлі коропа. В кого яка і все,що він про неї думає.
іван
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 20 лютого 2012, 20:35
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення іван »

BBLC рулить!!!! 8-)
іван
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 20 лютого 2012, 20:35
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення іван »

Дуже хороші карпові катушкі робить фірма мітчел, за ціною від 700 до 1000грн за катушку. На мій погляд ці катухі негірші за BBLC, хібашо трішки.
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

собі брав польські конгер IMPERIAL560 PRO CARP та MEDALIST560 TEAM KARP з байтранерами дві тих дві тих ,не дорогі катушки десь по 260грн за одну ,але мають дововолі хорошу якість і на палках виглядають достойно .
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

avtoelectrik писав:собі брав польські конгер IMPERIAL560 PRO CARP та MEDALIST560 TEAM KARP з байтранерами дві тих дві тих ,не дорогі катушки десь по 260грн за одну ,але мають дововолі хорошу якість і на палках виглядають достойно .
За таку ціну - нормальні мясорубки! Ще в ці гроші можна вложитися на "Abu Garsia". Але вже наступний ціновий крок - "Мітчела".
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення DerSieger »

блін, не довіряю я цінам в 260 грн. як я вже писав тут, попалився я сильно з дешевими катушками. на самому початку минулого сезону я залишився без 2 катушок а грошей на нові вже не було навіть на дешеві. хоча можливо мені просто не повезло.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

Якось взяв Carp Expert за 400гр.- думав на маркер вистачить, так ця херня розвалилася за декілька рибалок. Після цього остаточно впевнився що так економити не варто.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Для того щоб удешевити покупку, то можна відмовитися від род-пода,а взяти просто якісні стоєчки з рогачиками - 100грн. Далі бюджетні сигналки і свінгера - 300грн. Залишається 1100 грн - тобто по 550грн на палку і катушку,а за ці гроші вже можна придбати щось краще ніж Флагман Магнум Карп!!!
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Igor UZ писав:Якось взяв Carp Expert за 400гр.- думав на маркер вистачить, так ця херня розвалилася за декілька рибалок. Після цього остаточно впевнився що так економити не варто.
Згодний на 100 процентів, але якщо бабла,а ловити хочеться,то треба якось виходити із ситуації. Я сам розпочинав з Флагман магнум карп, катушок евокс, родпода хз якого, сигналок Флагман - сезон відловив і продав - думаю що такого комплекта хватило б ще на сезон - півтора! Хоча все залежить від частоти виїздів і від відношення до снастей!!!!
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

maximus писав:
Igor UZ писав:Якось взяв Carp Expert за 400гр.- думав на маркер вистачить, так ця херня розвалилася за декілька рибалок. Після цього остаточно впевнився що так економити не варто.
Згодний на 100 процентів, але якщо бабла,а ловити хочеться,то треба якось виходити із ситуації. Я сам розпочинав з Флагман магнум карп, катушок евокс, родпода хз якого, сигналок Флагман - сезон відловив і продав - думаю що такого комплекта хватило б ще на сезон - півтора! Хоча все залежить від частоти виїздів і від відношення до снастей!!!!
У своєму попередньому пості Ви запропонували чудовий вихід із ситуації.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Igor UZ писав:Якось взяв Carp Expert за 400гр.- думав на маркер вистачить, так ця херня розвалилася за декілька рибалок. Після цього остаточно впевнився що так економити не варто.
В мене Carp Expert-60 - відпрацювали минулий сезон на ура ніяких нарікань,я їх залишив і на цей сезон.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення Valldemar »

Раджу спочатку піти на покидушки потрогати, покидати, подивитись, впасти комусь на хвіст зїздити на змагання або хоча б на фест. - прочухати цю всю кухню з середини. Подивитись на що ловлять інші, ознайомитись по ближче. А потім зробивши для себе висновки ти відразу побачиш що ти хочеш і яке, і тоді помаленьку комплектувати свій арсенал. Ніхто не каже що треба купити відразу 4 патика, спод і маркер. Можна взяти два, поїдеш з форумчанами на рибалку дадуть спод закормитись, маркер відмаркеритись. Попробуєш в одного, другого і побачиш що ти хочеш. Скажу з свого досвіду, що виїзд на змагання в ролі помічника чи просто спостерігача це теж великий досвід
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

ttearjerker писав:
Igor UZ писав:Якось взяв Carp Expert за 400гр.- думав на маркер вистачить, так ця херня розвалилася за декілька рибалок. Після цього остаточно впевнився що так економити не варто.
В мене Carp Expert-60 - відпрацювали минулий сезон на ура ніяких нарікань,я їх залишив і на цей сезон.
Значить мені і тут не пощастило :D .
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Igor UZ писав:
ttearjerker писав:
Igor UZ писав:Якось взяв Carp Expert за 400гр.- думав на маркер вистачить, так ця херня розвалилася за декілька рибалок. Після цього остаточно впевнився що так економити не варто.
В мене Carp Expert-60 - відпрацювали минулий сезон на ура ніяких нарікань,я їх залишив і на цей сезон.
Значить мені і тут не пощастило :D .
А який в тебе розмір шпулі,я на виставці підходив до стенду Енергофіша,так в такому корпусі як мої тільки катухи
60 і 70 (маю на увазі, що в них досить важкий як для катушки такого розміру корпус і масивна ручка і передаточне число 4,6/1) а от вже 50-ки менші мають звичайну ручку і передаточне число 5,2,а це означає,що на шестерні зубців більше,а раз більше-вони дрібніші і катуха не така тяговита.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

ttearjerker писав:
Igor UZ писав:
ttearjerker писав:
Igor UZ писав:Якось взяв Carp Expert за 400гр.- думав на маркер вистачить, так ця херня розвалилася за декілька рибалок. Після цього остаточно впевнився що так економити не варто.
В мене Carp Expert-60 - відпрацювали минулий сезон на ура ніяких нарікань,я їх залишив і на цей сезон.
Значить мені і тут не пощастило :D .
А який в тебе розмір шпулі,я на виставці підходив до стенду Енергофіша,так в такому корпусі як мої тільки катухи
60 і 70 (маю на увазі, що в них досить важкий як для катушки такого розміру корпус і масивна ручка і передаточне число 4,6/1) а от вже 50-ки менші мають звичайну ручку і передаточне число 5,2,а це означає,що на шестерні зубців більше,а раз більше-вони дрібніші і катуха не така тяговита.
Я точно не памятаю,але здається що в мене була 90-ка, я її не викинув, лежить на складі, завтра поїду подивлюся точно.
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість