Маркерування

Палки, катушки, сигналки...
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

maximus писав:Так жилка ж в кліпсі,як ти її витягнеш!!!Це хібі що так як я робив на фідері - брав банківську резинку і надягав на шпулю, при забросі воно гальмує ,а при покльовці риба або витягує жилку з під резинки або зриває - але це теж не варіант!
Ти закинувся на 80 м., поки налаштував свінгер та сигналки вже декілька сантиметрів жилки намотані на закліпсоване місце. Далі затягуєш бейтранер, щоб при клюванні жилка не вилітала зі шпулі, а тугенько виходила і чергуєш над прутом. Усьо!
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення николай »

maximus писав:Так жилка ж в кліпсі,як ти її витягнеш!!!Це хібі що так як я робив на фідері - брав банківську резинку і надягав на шпулю, при забросі воно гальмує ,а при покльовці риба або витягує жилку з під резинки або зриває - але це теж не варіант!
я в такому випадку використовую звичайний білий маркер(водостійкий)...маркую метер жилки і видна на якій відстані я кормився...(один мінус коли рвеш снасть то губиш відстань)і жилку в кліпсу не затягую
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

николай писав:
maximus писав:[off]Так жилка ж в кліпсі,як ти її витягнеш!!!Це хібі що так як я робив на фідері - брав банківську резинку і надягав на шпулю, при забросі воно гальмує ,а при покльовці риба або витягує жилку з під резинки або зриває - але це теж не варіант![/off]
я в такому випадку використовую звичайний білий маркер(водостійкий)...і жилку в кліпсу не затягую
Можна, але якщо ти закидуєш з ПВАхою :? як ти швиденько зупинеш при падінні? Можна хіба промаркерити жилку коли вже оснастка у воді, але якщо ти витягнув риба - вхолосту закидатися, щоб знайти промарковане місце на жилці? Мені здається, що кліпсування найкращий варіант! Головне гратися з регулюванням бейтранеру. Доречі команда ПАР десь приблизно так і працює...вони дуже велику увагу приділяють точечному закиданню та годуванню!!!
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення DerSieger »

shalun_99 писав:Ти закинувся на 80 м., поки налаштував свінгер та сигналки вже декілька сантиметрів жилки намотані на закліпсоване місце. Далі затягуєш бейтранер, щоб при клюванні жилка не вилітала зі шпулі, а тугенько виходила і чергуєш над прутом. Усьо!
додупи шо ти кажеш. як би ти не чергував над палками, поки прикуриш цигарку як увалить паравоз, тих пару см. лєски махне за долю секунди і виверне род-пода з іншими палками і матюкнутись не встигнеш.
теоретично - кліпсування. практично, я так зрозумів, ніхто такого ше не робив. давайте не будемо гадати-видумляти а чекаєм відповіді того, хто стикався з паравозом при закліпсованій жилці.
і як релюгулювати бейтранер коли шпуля зафіксовна закліпсованою жилкою. як би ти не крутив, бейтранер не врятує. шпуля буде стояти на місці і жилка зтравлюватись не буде.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення николай »

в тому році теж кліпсував...але після купання декількох палок підряд то вже якось не хочется ;)
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

Маркеруємся і на самому маркері обовязково лишаєм шнур в кліпсі. Мітимо водостійким маркером волосінь на робочій палці , кліпсуем, закидуєм, знімаєм з кліпси. Для перезабросу (якщо не було покльовки) знову вставляємо в кліпсу і вимотуєм, якщо була покльовка просто робимо один холостий заброс до мітки, кліпсуєм, вимотуєм і робим уже заброс з насадкою. На випадок обриву вночі, розмотуєм маркер на березі до кліпси і біля нього робочу палку, кліпсуєм, все готово, і навіть вночі оснастка буде лежати там де потрібно, звичайно якщо був вибраний орієнтир на протилежному березі.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Igor UZ писав:Маркеруємся і на самому маркері обовязково лишаєм шнур в кліпсі. Мітимо водостійким маркером волосінь на робочій палці , кліпсуем, закидуєм, знімаєм з кліпси. Для перезабросу (якщо не було покльовки) знову вставляємо в кліпсу і вимотуєм, якщо була покльовка просто робимо один холостий заброс до мітки, кліпсуєм, вимотуєм і робим уже заброс з насадкою. На випадок обриву вночі, розмотуєм маркер на березі до кліпси і біля нього робочу палку, кліпсуєм, все готово, і навіть вночі оснастка буде лежати там де потрібно, звичайно якщо був вибраний орієнтир на протилежному березі.
оце вже толковіше.
ба, навіть я собі отак подумав, шо у випадку відсутності кльова на протязі певного періоду можна перезакидувати одразу всі палки. тоді ше простіше - ставиш закліпсований маркер, кладеш біля нього палки і витягаєш маркер.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Kamarik
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 08 березня 2011, 13:16
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення Kamarik »

Наша команда робить це так:
(мовою оригiналу)
Друзья, не буду сильно умничать по поводу важности маркерования, просто примем это за аксиому. Хочу подробнее остановиться на моменте когда маркер стоит в нужном нам месте и в это место нам нужно положить рабочие удилища.
Никто с уверенностью Вам не скажет где ляжет оснастка, даже если Вы попадёте в маркер на расстоянии в 100 метров - может на 2-5 метров ближе ( в клипсе и силовом броске), может на 2-5 метров дальше (если не притормаживать вылет лески).
Я расскажу как делаем мы. Процесс маркерования, находим необходимое нам место ловли. Опускаем маркер на дно и ложим удилище на родпод - это то место которое нам необходимо. На первом кольце от катушко держателя важем маркерную нить. Учитывая что на маркерном удилище стоит плетёнка узел вяжем свой. Спокойно выматываем маркер - он нам больше не пригодится на этой рыбалке. На берегу на расстоянии примерно в 5 метров в землю втыкаем две тычки и закрепив начало маркерной снасти на одной из тычек обрисовываем восьмёрку, стоя при этом почти в центре не нужно сходить с места что бы охватить обе тычки. Считаем количество отмеров, например 18, и запоминаем на всю рыболовную сессию. Не нужно переводить в метры. Когда нас спрашивают на каком расстоянии вы ловили я даже затрудняюсь ответить ( в голове 21 отмер ) Берём рабочее удилище и проводим с ним анологичную манипуляцию - закрепляем оснастку на одной из тычек и восьмёркой отсчитываем 18 отмеров - вяжем макрерную нить. При этом способе точность укладки оснастки максимальная, вплоть по 10-40 сантиметров.

http://kharkov-fishing.org/forum/snasti ... 27503/#new
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення DerSieger »

браво. чудовий спосіб і покищо самий кращий з усіх висказаних. будем пробувати.
маю два питання:
Kamarik писав:... важем маркерную нить...
це якась спеціальна нитка? вузел не їздить по жилці в процесі лову?
Kamarik писав:... узел вяжем свой...
не зрозумів шо це значить.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

Kamarik писав:Наша команда робить це так:
(мовою оригiналу)
Друзья, не буду сильно умничать по поводу важности маркерования, просто примем это за аксиому. Хочу подробнее остановиться на моменте когда маркер стоит в нужном нам месте и в это место нам нужно положить рабочие удилища.
Никто с уверенностью Вам не скажет где ляжет оснастка, даже если Вы попадёте в маркер на расстоянии в 100 метров - может на 2-5 метров ближе ( в клипсе и силовом броске), может на 2-5 метров дальше (если не притормаживать вылет лески).
Я расскажу как делаем мы. Процесс маркерования, находим необходимое нам место ловли. Опускаем маркер на дно и ложим удилище на родпод - это то место которое нам необходимо. На первом кольце от катушко держателя важем маркерную нить. Учитывая что на маркерном удилище стоит плетёнка узел вяжем свой. Спокойно выматываем маркер - он нам больше не пригодится на этой рыбалке. На берегу на расстоянии примерно в 5 метров в землю втыкаем две тычки и закрепив начало маркерной снасти на одной из тычек обрисовываем восьмёрку, стоя при этом почти в центре не нужно сходить с места что бы охватить обе тычки. Считаем количество отмеров, например 18, и запоминаем на всю рыболовную сессию. Не нужно переводить в метры. Когда нас спрашивают на каком расстоянии вы ловили я даже затрудняюсь ответить ( в голове 21 отмер ) Берём рабочее удилище и проводим с ним анологичную манипуляцию - закрепляем оснастку на одной из тычек и восьмёркой отсчитываем 18 отмеров - вяжем макрерную нить. При этом способе точность укладки оснастки максимальная, вплоть по 10-40 сантиметров.

http://kharkov-fishing.org/forum/snasti ... 27503/#new
Так само треба кліпсувати, або використовувати зі стіком. Якщо попадаєш біля маркера, оснастка лягає там же, це чітко видно у фільмах від Korda.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Kamarik я хотів запитати який ти вузол в"яжеш на робочій жилці при кліпсуванні?
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Kamarik
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 08 березня 2011, 13:16
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення Kamarik »

Igor UZ писав:Так само треба кліпсувати, або використовувати зі стіком. Якщо попадаєш біля маркера, оснастка лягає там же, це чітко видно у фільмах від Korda.
Навіщо нам маркер у зоні лову? Його функція - визначитись із місцем лову, а не заважати. Кліпсування добре, але не панацея. При силовому, забросі наприклад при сильному вірті, кліпса буде аммортозувати в зворотному напрямку і т.д. і т.п. І скажіть будласка, скільки разів Ви будете кидати, щоб улучити у маркер? Рахую, що головне тихенечко розпочати. Вузол намальован на коробці з маркерною ниткою (FOX), вузол, котрий я в'яжу на нитці намалювати неможу, а в і-неті його не знайшов (показував на пальцях Саша Марченко)
Аватар користувача
Kamarik
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 08 березня 2011, 13:16
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення Kamarik »

Зі стіком складніше, тут потрібна вже практика. У прошлому році я був на соревах зі спінінгу :D , і один спінінгіст мені розповів, що вони разраховують глибину, рахуючи в умі, поки джиг не впаде на дно. Так само і у нас , особливо в ночі - при забросі рука повинна сама зальмувати лєсу через деякий час,перед тим як маркерна нитка почне "стучати" по кільцях.
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

Kamarik писав:
Igor UZ писав:Так само треба кліпсувати, або використовувати зі стіком. Якщо попадаєш біля маркера, оснастка лягає там же, це чітко видно у фільмах від Korda.
Навіщо нам маркер у зоні лову? Його функція - визначитись із місцем лову, а не заважати. Кліпсування добре, але не панацея. При силовому, забросі наприклад при сильному вірті, кліпса буде аммортозувати в зворотному напрямку і т.д. і т.п. І скажіть будласка, скільки разів Ви будете кидати, щоб улучити у маркер? Рахую, що головне тихенечко розпочати. Вузол намальован на коробці з маркерною ниткою (FOX), вузол, котрий я в'яжу на нитці намалювати неможу, а в і-неті його не знайшов (показував на пальцях Саша Марченко)
Камарик Ви мене не зрозуміли, поясню детальніше. Після маркерування, по маркеру кліпсуєм робочі, і маркер витягуєм, він на березі. Тепер щодо стіку, ваш спосіб передбачає, орієнтування по маркерній нитці, отже зупинка оснастки в польоті буде відбуватись вручну, в мене це робить кліпса. При зупинці вручну велика вірогідність перельоту, особливо вночі, ось тут і потрібен стік. Тому що під час коригування (підтягування) оснастки до запланованого місця, без стіку на гачок може зачепитися все що завгодно, і повністю виведе з ладу оснастку, а стік її захищає від цього.
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей