Жилка та все що з нею пов'язане

Тактика, стратегія...
Hamster
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 31 травня 2013, 13:55
Телефон: 095.841.28.20
Звідки: м. Рівне, с. Крилів (Дубенський р-н)
Контактна інформація:

Re: Жилка та все що з нею пов'язане

Непрочитане повідомлення Hamster »

Я ще новачок в цій справі, так що не судіть строго )). Купив недавно жилку mistrall amundson carp (black) 0.4 мм - 1000 м, а зараз задумався, можливо я переборщив з діаметром, можливо для ловлі коропа достатньо було і 0.3 мм. Котушки в мене LINE WINDER RD70/80 (Довжина жилки в шпулі 0.30-100), а скільки 0.4 жилки на шпулі поміститься, можливо для цих котушок такий діаметр завеликий? Зараз в мене стоїть "formax" 0.25 , але вже 3 сезони на ній ловив і хочу змінити., але в мене максимальний трофей на ній був - короп 2 кг. Хотів замінити в магазині, але я вже розпакував плівку і мені відмовили.
Хто що порадить? можливо поміняє...
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Жилка та все що з нею пов'язане

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

0.4 явно затовста ми ловимо на жилку 0,23 - 0,25 і немаємо проблем!
Vitaliy11
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 28 травня 2013, 19:31
Контактна інформація:

Re: Жилка та все що з нею пов'язане

Непрочитане повідомлення Vitaliy11 »

Я думаю нічого страшного.Все приходить з досвідом.Жилка, не саме головне в полювані на карпа.А куплена 0,4 мм вам ще знадобиться.Для прикладу:можа зробити шоклідер,можна використати для донок,на Горині сазан та сом,ще повністю не перевівся.
Аватар користувача
senzor
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 16 травня 2013, 23:09
Контактна інформація:

Re: Жилка та все що з нею пов'язане

Непрочитане повідомлення senzor »

Я ловлю на лєску 0.3 правда щк карпа тягнути не вдалося , але я думаю що 0.4, 0.35 і навіть моя 0.3 це забагато :facepalm:
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: Жилка та все що з нею пов'язане

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Доброго часу доби усім карпфішерам і не дуже, таким як )))) :-) :-) :-)
Починаю потроху освоювати карпову ловлю. Після першого виїзду здався дуже складним для мене питанням.
Розкажу як усе було і в чому суть запитання.
Род-под, 4 палки, усе як у людей, проте.... Перед рибалкою, вибране місце кормлю ось такою ракетою:
Зображення
При першій вдалій спробі по дистанції, кліпсую і кормлю далі в одну точку.
Потім на закліпсовану палку вішаю всю робочу оснастку і посилаю в точку закормену для ловлі.
Питання: а інші три???? як перенести довжину???
Я вже думав взяти першу, і заставити кума піз*..., бігти в поле, ставити кілочка, змотувати назад, і всі інші три так само розмотуючись бігти)))) :metal: :metal: :metal:
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Жилка та все що з нею пов'язане

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Та вроді як в карповій ловлі не дуже популярне кліпсування робочих палок. (має бути запас ходу шнура на шпулі в разі покльовки крупної риби)
Маркер ставлять для початку і вже по ньому орієнтуються.
Але це моя думка, треба почекати авторитетних карпятників, що скажуть)
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Жилка та все що з нею пов'язане

Непрочитане повідомлення николай »

slavikrovno писав: Я вже думав взяти першу, і заставити кума піз*..., бігти в поле, ставити кілочка, змотувати назад, і всі інші три так само розмотуючись бігти)))) :metal: :metal: :metal:
як варіант :-) ..але за риболовлю ще й марш кидок здасте))) :ololo:
моя порада поставити два кілочки на відстанні 5 м ..і по ним відбивати відстані +10м на парус лески
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Жилка та все що з нею пов'язане

Непрочитане повідомлення DerSieger »

перший, самий старий і перевірений спосіб - це маркер. ставиться маркер в потрібну точку, тоді в нього годуєш і закидаєш. коли він не потрібний, його можна притопити, або закліпсувати і взагалі діставати кожного разу.
кліпсувати робочі палки не дуже ефективно. потрібно весь час сидіти над вудками, як над поплавочними, а коли захочеться на букву стя, то обов'язково клюне і виверне весь род-под. хіба кліпсувати на 10 м. більше і підмотувати, але влітку, коли риба сильна та активна цих 10 м. вилетить при покльовці настільки швидко, що і не встигнеш зреагувати яка то палка клюнула.
як на мене, самий ефективний спосіб це кілки
маркером визначається точка лову, кліпсується. кілки розставляються на відстані рівно 5 метрів. на них змотується маркер до кліпси (наприклад 19 раз по 5 м = 95 м.) потім відмотуються робочі палки 19 раз і на жилку наноситься маркерна гумка або просто кольоровий цінник ак ось тут. закидаєш, вибираєш парус і дивишся - мітка перелетіла - підтягуєш, не долетіла - перезакидаєш. правда в цінника є один недолік - він іноді любить за допомогою кілець переміститись на метр/два, тому варто через якихось 10 закидань на всякий випадок переміряти.
замість кілочків можна і кума заставити піз... бігти в поле, і вішати цінник. колись я так теж бігав, але кілочки краще)))
до-речі, якщо брати звичайні рогачики чи якісь прутки, потрібно щоб на них не було злущеної фарби, якихось гачечків, болтиків і т.п. тоді жилка не буде ні за шо чіплятись, не потрібно буде матюкатись і вона не буде псуватись.
да й таке...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Жилка та все що з нею пов'язане

Непрочитане повідомлення DerSieger »

йоптіль, забув замий крутий спосіб від клоунів з рокет школи - закидатись по гугл мапсу. вєрняковий спосіб!!!
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Hamster
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 31 травня 2013, 13:55
Телефон: 095.841.28.20
Звідки: м. Рівне, с. Крилів (Дубенський р-н)
Контактна інформація:

Re: Жилка та все що з нею пов'язане

Непрочитане повідомлення Hamster »

замість кілочків можна і кума заставити піз... бігти в поле, і вішати цінник. колись я так теж бігав, але кілочки краще)))
:+1: ;;-)))
Доречі для кліпсування є спеціальний маркер який наноситься на жилку , або можна звичайним канцелярським коректором з помазком.
(бачим на одному з рибальських телеканалів) сам ще не пробував, думаю цього літа попробувать.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Жилка та все що з нею пов'язане

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Hamster писав:
замість кілочків можна і кума заставити піз... бігти в поле, і вішати цінник. колись я так теж бігав, але кілочки краще)))
:+1: ;;-)))
Доречі для кліпсування є спеціальний маркер який наноситься на жилку , або можна звичайним канцелярським коректором з помазком.
(бачим на одному з рибальських телеканалів) сам ще не пробував, думаю цього літа попробувать.
Маю такий маркер - супер!!! Самий кращий спосіб - ніякі гумки і цінники з ним не зрівняються!!! Тільки інколи також тра ним підмальовувати!!!
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Жилка та все що з нею пов'язане

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

slavikrovno писав:Доброго часу доби усім карпфішерам і не дуже, таким як )))) :-) :-) :-)
Починаю потроху освоювати карпову ловлю. Після першого виїзду здався дуже складним для мене питанням.
Розкажу як усе було і в чому суть запитання.
Род-под, 4 палки, усе як у людей, проте.... Перед рибалкою, вибране місце кормлю ось такою ракетою:
Зображення
При першій вдалій спробі по дистанції, кліпсую і кормлю далі в одну точку.
Потім на закліпсовану палку вішаю всю робочу оснастку і посилаю в точку закормену для ловлі.
Питання: а інші три???? як перенести довжину???
Я вже думав взяти першу, і заставити кума піз*..., бігти в поле, ставити кілочка, змотувати назад, і всі інші три так само розмотуючись бігти)))) :metal: :metal: :metal:
Славік в Вас трохи не все як у людей,так як в Вас нема в арсеналі і ви не користуєтесь маркером,і є великі шанси що закормлюючи навмання,навіть точечно,тобто закидаючи по Вашому способу Ви кормите участок на який риба не заходить,а це приводить до зменшення покльовок і даремного викидання недешевого корму.Як би я (не дай Бог :-) :-) :-) ) опинився на рибалці без маркера і спода я б тактику побудував трохи інакше. Я б закинув палку без поводка з грузом грушевидної форми на відстань куди потім зможу докинути ракету з кормом і протягнувши цей груз на кілька метрів в місці де збираюсь ловити переконався , що там хоч трохи твердо щоб дарма не кормити.Як що б таке місце знайшлось,то вже тоді б попередньо закліпсувався і розтотавшись на двох стойках як радили хлопці я б знав відстань на якій збираюсь ловити. Потім кліпсуєш всі інші на цю відстань і ловиш періодично вимотуючи одну з закліпсованих палок і підгодовуючи місце лову. Ну якось так я це уявляю!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Ловля”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей