Фестиваль ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ

Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Фестиваль ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ

Непрочитане повідомлення Valldemar »

Misha писав:шкода що одна з команд залишилась без риби...
виною цьому сектор чи щось інше??
По статистиці минулих років, сектор один із чемпіонських, а чому команда в ньому не зловила жодної риби? Знають лише вони. Але один із спонсорів їх відзначив призом в 500 грн., номінація "не клює"...
Фото і відео викладу пізніше...
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Фестиваль ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ

Непрочитане повідомлення Valldemar »

Ну що? Вирішив написати невеличкий звіт від команди «ВС-Рівне» РКК, та як член ради Рівненського Карпового Клубу.
Зустрівшись з Рівненськими командами при виїзді з міста, рушили в напрямку Миклашева, оскільки загрузили по Вітіним словам причепа тільки моїми шмотками по саме «не хочу», максимальна швидкість нашого авто з причепем була 100 км., що нам не завадило потрапити під чорно-білий жезл гайових. Настрій вже був під порчений, але остаточно нам його підпортило жеребкування, 11 сектор мене не дуже обрадував, розраховував хоча б на сусідство з крайніми секторами… Але не втрачаючи надії, маркеримся, розбиваєм табір, та вирішуєм що за корм потужний зробим на вечір,а до того тільки кобра… До вечора берем амура на 7.200, який клюнув під час вечірнього кормління. Через не правильний вибір дистанції лову на ніч, та смаку прикорми ніч нам принесла лише дві риби. Ранок ще приніс нам одного риба.

Зображення
Зображення
На другу добу, зміна тактики, насадки, та дистанції лову, почала поступово приносити результати. І поступово ми почали підніматися все вище по турнірній таблиці.
Зображення
На ранок третього дня, практично всі команди відмовилися від кормління важкою артилерією, віддавши перевагу кобрі. Лише Monsters Team (РКК) Рівне вирішили закормитись спомбом, в результаті чого в них почала активно клювати риба, за диким кльовом якої і їхнім сусідам вдалося мати декілька чимало паровозів. На кінець змагань, стабільно ловив наш берег, а саме 3 команди, між якими йшла боротьба за попадання в п’ятірку кращих…який мовчав всю ніч. І всього остання риба яка запаро возила за хвилину до фінішу, допомогла нам вирватися на 5 місце. Обігнавши команди які сиділи в крайніх секторах на півтора і два кілограми…

секретна зброя :)

Зображення

останній риб змагань
Зображення
Як підсумок хочу сказати, що ще б одна доба і можна було б поборотися і за призи. Щодо активності риби,то мої сподівання були трошки іншими. Після спуску водойми, зими, перші змагання цього року в Миклашеві, я думав що риб буде клювати в’яло і риби буде зловлено мало, а так майже 800 кг. риби, досить не погано.

Ще вдалося в повноцінному режимі спробувати свої обновки: палки Sportex Competition 12f 3.5lb. Задоволений ними як – слон, кидають легко, точно, напарник теж був задоволений. Також намотав нову лєску: Daiwa Justron (жовта), жилка класна, крепка, жодного обрива на вузлі за цілі змагання, жовтий колір теж не завада, в воді не дуже помітний, в ночі добре видно…

Третє місце - "Fish game-Грізлі" Дубно
Зображення

Друге місце - "Вдала рибалка" РКК, Рівне
Зображення

Перше місце - "U II" Львів
Зображення

Big Fish - Вдала рибалка" РКК, Рівне
Зображення
Також хочу подякувати спонсорам за хороші надані призи. Командам за хорошу спортивну боротьбу, а сусідам за дружню компанію. Команді «Атлант» - не падать духом, чекаєм вас на кубку РКК, думаю ви себе ще покажете і дасте всім командам гідний бій. Особливо хочу подякувати Саші «Istrebitel», за його фізичну і психологічну витримку, як в суддівстві і не тільки…

майстер клас з ловлі коропа та друга фотка новинка 2012, напальчник від Fox
Зображення Зображення

"Вдала рибалка 2" біля карпового мата Nash виробництва Україна
Зображення

Миклашівські мешканці
Зображення

декілька відео, за не цензуру прошу вибачення...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WqpCSI1f ... e=youtu.be[/youtube] [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AETqjASY ... e=youtu.be[/youtube] [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NOnu2zyg ... e=youtu.be[/youtube] [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kw1vFvtj ... e=youtu.be[/youtube]

P.S. Всі права на фото захищені і в конкурсі на календар не можуть брати участь від імені іншого користувача
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Фестиваль ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ

Непрочитане повідомлення николай »

Від команди "Monsters team"вирішив написати декілька слів про "фест. відкриття сезону 2012"(Надіюсь Назар добавить декілька фото).
Отже,нами було прийняте рішення виїзджати на водойму з вечора...в Миклашеві ми були близько 12 години ночі...до водоми не доїхали,авто сіло в калюжі.мої старання штовхнути ні до чого не призвели.
Зображення
там і заночували ;)
Зображення
Зранку зустрівши першу команду Прима (Біла Церква),хлопці нас витягли ,за ,що їм ДЯКУЄМ.
Далі жереб...Назар тягне 8 сектор-крайній...відчуття двуякі...
Прибуття в сектор і відразу підготовка до комфортної риболовлі.Встановлення палатки,розкладушки,збирання род пода,спіннінгів.
Маркування.Для себе виділили дві точки(дуже цікавий сектор в плані дна :D )
Після старту розкинули палки дві в одну дві в другу...і зразу двоє до роботи коброю...що і відразу (фактично) принесло нам клювання на спіннінг який був закинутий на дальню точку(потім як вияснилось ,що на середню :D )
Риб на березі зважування і відпускання...
В результаті першої суткими зловили 4 карпаі мали 6 сходів :evil: ...що в свою чергу заставляло задуматись над монтажем оснастки,адже "смачний "бойл працював але риб тікав.
Ближче до вечора закормились спомбом...сіли повечеряти і...сон.Як на мене то була просто відлючка від перебування на свіжому повітрі :D .
О 5 годині ранку нас розбудив "ПІК"-була просто потяжка...Перенаживили спіннінги і далі кормління коброю.яке в результаті не заставило довго очікувати клювання.
зранку взяли 2 риби і сходи...сходи...сходи :evil:
Спостерігаючи за сусідом який почав ловити рибу "з під нас"вирішую висунутись далі...І тут рожева леска зробила своє діло...але це нам дало не аби який результат.
На ранок третього дня ми трохи реалізувалися за рахунок вечірнього закорма і за рахунок "рожевої лески"...
два рази виїзджало 2 прути з інтервалом в 15 хв...
мною було прийнято рішення докормитись ,що дозволило нам впіймати 7 риб і піднятись на 6 місце.
P.S.Враження від фесту позитивні,випробував спорядження яке було придбане в міжсезоння,відчув різницю в спіннінгах,так як пришлось рибалити на різні...
Для себе зробив деякі висновки по кормлінню,монтажах і водоймі в загальному.
ХОЧУ ПОДЯКУВАТИ спонсорам які підтримали дане дійство,суддям за оперативну роботу,РКК за організацію.
до зустрічі на водоймах!!
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Фестиваль ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ

Непрочитане повідомлення nazrik »

фото...
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Рибак
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фестиваль ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ

Непрочитане повідомлення DerSieger »

напишу і я пару слів.
можу сказати відверто, відкриття сезону вдалось!!!
ми лупанули майже 72 кеге риби із середньою вагою 5,08 кг. це не може не радувати як для початку сезону. першу добу проводили експерименти з насадками та дистанціями лову, тому спочатку результат був не ахті. вже коли розкусили, то поїхало непогано і все крупняк. особливо весело було в неділю з 5 ранку до 14:00. ми підняли 8 риб від 4 до 10,6 кг. остання риба, що запаравозила за 1 хвилину до фінішу, заважила 6,7 та вивела нас з 7 на 5 місце. не передати словами те відчуття, як вібрує пята точка при виважуванні риби після фінішного сигналу.
особлива подяка миколі з "монстр тім". він вирішив псіханути і за 3 год. до фінішу годуватись спомбом. після цього в них поїхав паравоз за паравозом. адреналінчик від мінітурніру "хто кого обловить" останні години фесту просто бурлив в жилах. але ми їх взули на 420 грам. :D
проведеним фестивалем задоволений. дякую всім, хто був причетний. і дякую напартнику за злагоджену роботу.

пару фоток:
"ех, дєржитє мєня сємєра..."
Зображення

після годування, кобріння та закидання руки знепривички так боліли, що не міг підняти рибу, яка заважила більше 10 кг. для фотосесії.
Зображення

а це щоб не задавали зайвих запитань
Зображення
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фестиваль ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ

Непрочитане повідомлення DerSieger »

викладаю таблиці уловів команд подобово
може кому буде цікаво

1 доба
Зображення

2 доба
Зображення
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “2012”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей