Обговорення

Правила форуму
Ми або винесемо даний розділ в зовсім окремий форум, або взагалі його видалимо. Про причини можете почитати тут: viewtopic.php?f=633&t=424844
дякуємо за розуміння
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення stal1n »

Driver писав:Я проти! Міняється сама суть "Форум Рівненських рибалок". Мисливство потрібно винести окремим форумом.
це не проблема ;)
можемо розділити, і тоді повідомлення про полювання не будуть вам тут "маячити"
P.S. я не мисливець абсолютно, лише разок тесть дав пальнути по бутилці з-під червоної калини. То так бахнуло, що я більше до рук зброю не брав після того :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення DerSieger »

в мене вже 5 років є ружбайка ТОЗ-63 і повний сейф всякого добра. а я ще ніразу з неї не шмальнув. якогось такого непереборного бажання піти на полювання немає, а от по банках постріляти хочеться. знаю в суську є стенд з тарілками. туда можна з своєю зброєю портенуватись?
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Semenchyk
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 18
З нами з: 04 липня 2011, 15:36
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення Semenchyk »

os1 писав:...За це Віктору Малафею "уважуха і респект без міри"
Ідея обговорити створення теми про полюання була не Віктора, а моя.
Обговорення теми про полювання було створено для того щоб дізнатись: чи захочуть люди там спілкуватися? адже серед рибалок є і мисливці
хоча бачу що бажаютих не багато

Якщо тема про полювання внесе тільки сварки значіть цю тему на форумі Рівненських рибалок створювати не потрібно, про полювання буду спілкуватися на інших форумах

Вибачте що забрав ваш час

PS:На приклад я ходжу на полювання на качку, а хтось спонсорує чийсь карман і щоб він убив курку, гуску...., чи іншу тварину яку мучать спочатку уколами і різними преміксами, а потім ріжуть... Раз є попит, значить буде і пропозиція... І ставлячи мисливця і того хто купує м’ясо, для мене вони на одному рівні... Якби один сам добуває м’ясо, а інший за свої гроші купує вже готову тушку, тоїсть по суті убиває ту курку грошима, купує її смерть. Різниці ніякаї...
А ось той хто взагалі м’яса не їсть і проти будь-якого вбивства тварини, да я з ним погоджуюсь, що по суті я поступаю не правильно по відношенню до нього.... Він людина більш гуманна... Ну що поробиш... Може і я колись не буду їсти м’яса, хоча сумніваюсь....
ІМХО
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Semenchyk писав:На приклад я ходжу на полювання на качку ............ Якби один сам добуває м’ясо
ДОБЫВАЮТ мясо - люди, живущие в тайге (см фильм "Счастливые люди"), там это действительно добыча пропитания и от этого зависит их жизнь.
А в наших реалиях - охота это исключительно РАЗВЛЕЧЕНИЕ и ни для одного из местных охотников она не является жизненной необходимостью. Разве не так? Глупо будет спорить с очевидным фактом.
Вот и получается убийство ради развлекухи. И не надо отмазываться и прикрываться "добычей мяса".
Да, рыбалка тоже ради развлечения. Но пойманную рыбу почти всегда можно отпустить назад и сохранить жизнь. А вот подстреленное животное...
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення os1 »

Semenchyk писав:
os1 писав:...За це Віктору Малафею "уважуха і респект без міри"
Ідея обговорити створення теми про полюання була не Віктора, а моя.
Я Віктору дякував за його терпіння, старання, повернення на цей форум, об"єднання форумів і т.д.
Semenchyk писав:Якщо тема про полювання внесе тільки сварки значіть цю тему на форумі Рівненських рибалок створювати не потрібно, про полювання буду спілкуватися на інших форумах
Чекаю видалення цієї гілки форуму.

п.с. Прошу не ображатись. Нічого особистого.
Semenchyk
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 18
З нами з: 04 липня 2011, 15:36
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення Semenchyk »

AndreyK писав:И не надо отмазываться и прикрываться "добычей мяса".
Якщо я добув на полюванні кг мяса то я потім не пішов на ринок і той кг не купив, в такому розумінні я хотів виразити свою думку а не в "добычей мяса"

Суть не в мясі а в тому що один сам увбив, а інший за свої гроші купує вже готову тушку, тоїсть по суті убиває грошима, купив її смерть, а потім говорити що мисливці - убивці, а ті хто купив убивство - ні. Яка між цим різниця?
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення os1 »

Знову сварки.
А різниця в тому, що коли заходиш в продуктовий магазин, і бачиш тараньку - щучок, судачків недомірків, м"яко кажучи, і т.д., (я вже про це висловлювався) то не знаю як кому, а мені зрозуміло, що цю рибу ніхто не вирощував, її просто вбили браконьєрським способом. А тварин вирощують вдома або промислово, тобто для споживання.
Перефразую: в магазині ви не знайдете м"яса тварин, які вбиті на полюванні тим чи іншим способом, тому що їх, як говориться, і самим не вистачає.
Видаляйте гілку форуму. Зображення

ще раз п.с . Не хотів нікого образити. Ніяких особистих інтересів у цих питаннях не маю.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення proteus »

Semenchyk не равняй свойское животное с диким .. Домашнее животное обречено быть убитым ради ЕДЫ .. Еда есть, за счёт таких одомашненных пород животных, иди купи, ты не в тайге где вертолет раз в полгода прилетает, ДОБЫВАТЬ её уже не надо ... Его откармливают, держут в клетке, а далее убивают .. А дикое сам знаешь .. оно ищет себе еду, оно перезимовывает, оно париться как бы приплод дать, как бы его прокормить, вырастить. Его никто не пытается защитить, мало кто кормит ... И ко всей этой не простой судьбе, на него еще и охотятся .. :facepalm: Да и какая есть защита у той же козы, оленя, зайца? Когда кучу народа стоит "на номерах", куча народа загоняет, какие шансы у тех коз и кабанов спастись? :facepalm:
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення AndreyK »

proteus писав:Да и какая есть защита у той же козы, оленя, зайца? Когда кучу народа стоит "на номерах", куча народа загоняет, какие шансы у тех коз и кабанов спастись? :facepalm:
+1
Хочется развлекухи и адреналина? Вперёд - в одиночку с одним ножом на кабана, вот где полные штаны адреналина будут... И никакого мяса уже не захочется.
СлабО?
А то сидя в камышах шмалять дробью по безобидным уткам - много мужества не надо.
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення os1 »

Хлопці, досить сваритись, видаляйте ці теми і все.
Андрію, ти ж теж маєш можливість це зробити (тобто видалити).
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення stal1n »

:)
спасибі за обговорення, але рішення тут приймаю я
:admin_power:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення os1 »

І яке твоє рішення?
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення stal1n »

os1 писав:І яке твоє рішення?
не знаю як і вдіяти, треба добряче все обмізкувати.
Але прошу одного: перестаньте розпалювати ворожнечу :)

Поки що ставимо ну ручничок форум про полювання, до прийняття остаточного рішення.
дякую за розуміння
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення Samuraj »

stal1n писав:Поки що ставимо ну ручничок форум про полювання, до прийняття остаточного рішення.
дякую за розуміння
Мудро. Если сомневаешься - поставь на голосование. Хотя, я думаю, результат и так ясен. У рыбаков и охотников есть много общего - и те и другие делают это, в подавляющем большинстве своем, ради развлечения (отдыха), тратя при этом массу денег и свободного времени, и у тех, и других, вершиной сих действий есть либо пойманная рыба, либо убитое, пардон, добытое животное, но при всей схожести есть одно, на мой взгляд, принципиальное отличие - рыбаки могут быть милосердными, отпуская пойманную рыбу, а охотники - нет. Самая интересная, наверное, часть почти всех рыболовных форумов - это вести с водоемов, где люди пишут свои отчеты с рыбалок, подкрепляя их фотографиями или видео, и наиболее ценятся отчеты, фото (видео) с живой рыбой или рыбой которую отпускают, красиво и гуманно - вот это и есть вершина рыбацкой морали, к которой надо стремиться. И мне, честно говоря, не понятно как принцип поймал-отпусти, который, надеюсь, проповедует, в том числе, и наш ресурс, будет сопоставим с охотничьим форумом, и с их отчетами и фотографиями убитых животных, птиц.
Сентиментальный я стал... :cry_ing:
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення ВікторGVS »

Не вижу никакой принципиальной разницы между охотой и рыбалкой! То, что Вы называете - "милосердие рыболова", у охотника - право на выстрел.
А тезисы о "милосердии" рыболова могут иметь смысл и какой-то вес только со стороны убежденного вегетарианца, думаю так...
Особенно веселит иезуитская "аргументация" тех "мясоедов", для которых свинья -только лишь выращенная пища, а дикий кабан - невинная жертва :).

Еще один момент: практически любое фото добытой дичи намного эстетичней фотографии кучи дохлой рыбы в умывальнике, ну и наверняка гуманнее...
Хотя сам давно не охотник, считаю, что ничего плохого или крамольного в теме "охота" не будет.
Закрито

Повернутись до “Загальне обговорення”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість