Нобель

Даний розділ форуму створений для збору інформації про водойми Рівненської області
Правила форуму
Даний розділ форуму створений для збору інформації про водойми, для того, щоб додати їх на головну мапу сайту

Перед створенням нової теми обов'язково спочатку скористайтесь пошуком, як на сайті так і на цьому форумі — можливо водойма вже існує.
Коли пишете нове повідомлення в тему, то пишіть щось корисне, а не: "як кльов?"
Якщо ви вже наважились створити тему, то величезне прохання описати все згідно правил: вартість риболовлі, стан доріг, конкретні місця ловлі, час коли можна ловити, снасті, прикормка, наживка. І фотографії, побільше якісних фотографій :)

Рибалки будуть вам дуже вдячні!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Нобель

Непрочитане повідомлення stal1n »

привіт
ночами не сплю, хочу водойм по-більше на сайт додати
ось зробив таку заготівку: http://rivnefish.com/lakes/nobel/
там зараз є всяка інформація, але відсутня головна — як ловити рибу саме на Нобелі?!

буду дуже вдячний за допомогу :shuffle:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
dop3
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 26 березня 2014, 17:44
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Нобель

Непрочитане повідомлення dop3 »

Був на Нобелі влітку 2012 року (липень місяць). Пів озера було затягнуто сітками далеко від берега, у с. Нобель сітки відкрито сушаться у дворі - сільський заробіток, як я розумію. Доречі, таку саму ситуацію спостерігав на Острівському озері, також у 2012 році. Ловив білу рибу: карась, плотва, лящь. З мені невідомих риб - якісь 2 малі по 25-30 см. вусаті ніби соміки. (місцеві назвали їх "канадськими соміками"). Риби дуже багато, вода: 1,5-2 метра глибини - прозора. Далі по дну якась ряска (чіплялась на кормушку). Ловив зі сторони с. Нобель біля лісу. Наживка: червоний хробак, мастирка, горох, кукурудза. Кормив: дешевою Фішкою на карася, макуха, печиво і т.п.
Ничто человеческое - мне не чуждо!
Відповісти

Повернутись до “Рівненщина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість