Посягва

Даний розділ форуму створений для збору інформації про водойми Рівненської області
Правила форуму
Даний розділ форуму створений для збору інформації про водойми, для того, щоб додати їх на головну мапу сайту

Перед створенням нової теми обов'язково спочатку скористайтесь пошуком, як на сайті так і на цьому форумі — можливо водойма вже існує.
Коли пишете нове повідомлення в тему, то пишіть щось корисне, а не: "як кльов?"
Якщо ви вже наважились створити тему, то величезне прохання описати все згідно правил: вартість риболовлі, стан доріг, конкретні місця ловлі, час коли можна ловити, снасті, прикормка, наживка. І фотографії, побільше якісних фотографій :)

Рибалки будуть вам дуже вдячні!
Аватар користувача
dop3
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 26 березня 2014, 17:44
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Посягва

Непрочитане повідомлення dop3 »

Хто був на цій водоймі, що ловив, що зловив і на що? Мене запросили порибалити на цій водоймі наступної неділі (08.06.2014) :fishing: , до цього там ніколи не рибалив. Кажуть, що водойма більше карпова, є досить великі карасі. Цікаво почути Ваші відгуки, панове.
Ничто человеческое - мне не чуждо!
yura7083
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 04 квітня 2012, 20:12
Контактна інформація:

Re: Посягва

Непрочитане повідомлення yura7083 »

dop3 писав:Хто був на цій водоймі, що ловив, що зловив і на що? Мене запросили порибалити на цій водоймі наступної неділі (08.06.2014) :fishing: , до цього там ніколи не рибалив. Кажуть, що водойма більше карпова, є досить великі карасі. Цікаво почути Ваші відгуки, панове.
карасі є великі, є карп і амур, але буже вибаглива риба - можна попасти на некльов) колись буже гарно клював окунь, плотва - можна сказати "гігантська"))
ловив - горох, кукурудза, опариш+черв'як, мастирка, картопля. Одним словом - хто на що гаразд
"заброс" бажано подалі (більше 40 метрів), це так на "око"
може і сам поїду на ці вихідні.
попередньо треба дзвонити Ігорю - телефон на форумі знайдеш

ну і "проблемки" з доїздом - хоча дивлячись яким авто
фото карасів
Зображення
Востаннє редагувалось 06 червня 2014, 11:17 користувачем yura7083, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
dop3
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 26 березня 2014, 17:44
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Посягва

Непрочитане повідомлення dop3 »

Карасі - "зачьотні", про це мені і казали, а чим прикормлював?
Ничто человеческое - мне не чуждо!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Посягва

Непрочитане повідомлення stal1n »

dop3 писав:Хто був на цій водоймі, що ловив, що зловив і на що? Мене запросили порибалити на цій водоймі наступної неділі (08.06.2014) :fishing: , до цього там ніколи не рибалив. Кажуть, що водойма більше карпова, є досить великі карасі. Цікаво почути Ваші відгуки, панове.
Все, що я знайшов в інтернеті та дізнався від знайомих про цю водойму зібрав в одну статтю: http://rivnefish.com/lakes/posyagva/
можливо вам допоможе
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
yura7083
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 04 квітня 2012, 20:12
Контактна інформація:

Re: Посягва

Непрочитане повідомлення yura7083 »

dop3 писав:Карасі - "зачьотні", про це мені і казали, а чим прикормлював?
особливо і нічим) звичайна суха прикормка типу "фішка" (не обов'язково саме "фішка"), снасть типу "метод" - таким чином летить подалі, один гачок, повідок 10-15 см

ось і знайшов фото з карпіком і амурчиком, правда 2-річної давності, невдалий ракурс))
Зображення
Аватар користувача
Orbit
Абориген
Абориген
Повідомлень: 124
З нами з: 05 листопада 2013, 20:31
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Посягва

Непрочитане повідомлення Orbit »

Був на даній водоймі двічі у серпні 2012 року.
Першого разу непогано покльовував карпік на кукурудзу. Кльов був періодичний з 9-11 і 15-19 години. Карпикі ловилися від 500 гр. до 2.0 кг.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Коли був другим разом то зловив всього 2 карпіка за цілий день.
Там потрібно потрапити на кльов, і ще потрібно кидати до кормушок (це такі палі у ваоді вони знаходяться на середині водойми, там кормили рибу, можливо їх уже там немає, але 2 роки тому були).
Відповісти

Повернутись до “Рівненщина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість