Лаквіла, Італія, річка Атерно - Піскара.

Nevel
Ледар
Ледар
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104
Контактна інформація:

Лаквіла, Італія, річка Атерно - Піскара.

Непрочитане повідомлення Nevel »

Нещодавно повернувся з-за кордону, хочу поділитися враженнями про саму країну, про те як треба відноситися до природи, та про менталітет Європейців.

Отже регіон в якому я проживав є найбільш сесмічною зоною, періодично там відбуваються землетруси, один із самих останніх був не так давно 2009 року у квітні, на той час було зруйновано багато будівель, за різними даними від 300 до 500 жертв та тисячі поранених, що мене Українця здивувало це те як швидко уряд Італії знайшов вихід, та гроші на допомогу потерпілих та бездомних, країни ЄС негайно зібрали фінансову допомогу, через кілька тижнів (не років, навіть не місяців) почалися роботи з будівнитства невеличкіх хатин, для тимчасового проживання бездомних через наслідки стихійного лиха, чому тимчасового? Та томущо уряд взяв на себе обовязки повністю відновити зруйновані будівлі, звичайно це уже потребує більше часу, та фінансових затрат, але людям є де жити, тимчасові хатинкі на них ще кажуть "Хатки Берлусконі (Берлусконі голова уряду того часу)" містять всі умови для нормального життя, вони відповідають нашим двох - трьох кімнатним квартирам, віддаються людям уже з вмонтованими кухонними приладами та необхідною технікою, як казав один із власників такого житла, було все аж до посуду на 10 персон. Станом на 2015 рік багато будинків відновлено, ті хто відмовилися від відбудування отримали грошову компенсацію, є ще звичайно і ті які чекають, але роботи йдуть, гроші не крадуться, і через рокі два -три уже все відбудується. Єж країни політикі яких справді допомагають мешканцям, та піклуються про їх, може і є якась частка тих коштів які підминаються під себе, але не все, як звикли наші. Це те що було приємно бачити, і те що наболіло, через Українську політику здавалося для мене дивним, та я приємно здивований що все таки не всі політики однакові.
Щодо риболовлі, у вільний час прогулювався до гірської річки "Атерно Пескара", був вражений ставленням тамтешніх жителів до природи, та ходом їхніх думок, а саме законопослушністю. Отже ріка тягнеться на протязі 145 кілометрів, омиває гори на висоті 1200 метрів та впадає в Адріатичне море. На різних ділянках річка різна шириною та відрізняється глибиною, в горах вона в основному вузча, та переважає не великими глибинами, біля виходу її в море в місті Піскара вона більш ширша та глибша. Серед представників її іхтіофауни переважає риба Форель (якщо я правельно розтлумачив їхнє слово trout). Я сам на Україні ніколи не зустрічався з такою рибою, та не знаю її особливостей, але зі статей з Інтернету та звітів риболовів, вичитав те що це обережна риба, та в багатьох наших ресторанах її мясо є делікатесом, щож відмінного від нашої форелі...хм...на дикій річці стоячи на невеличкому мостику я кидав цій рибі хліб знаходячись прямо над нею, звичайно хліб вона не їла) підпливала, билася за нього але не їла). У тамтешного знайомого жителя після побачаного я запитав що за риба, та взагалі про риболовлю, на що той відповів щоб ловити рибу потрібна ліцензія, це біля 200 євро в рік, в залежності від виду риб, і тд. На той час я був в маленькому селі, яке знаходиться за 30-40 км від міста, населення якого трішки більше 200 людей, де ніколи немає карабінерів (міліція типу нашого ДАІ) та люди поважають та бояться закон, ніхто за весь час риби на моїх очах не ловив, навіть ті що по розповідям були раніше заядливими рибалками не рибалять, бо не мають ліцензії, чому не виробляють цей дозвіл не знаю, але здогадаюся що через те що вони також не їдять форелі) взагалі вживають лише морську рибу, яка там коштує не великі гроші. Кожного разу підходячи до річки у мене тремтіли руки від побачаного, і хотілося закинути спінінг у гущу води для того щоб відчути цей супротив, рибу відпустивби, але я не міг псувати їх думку про себе та про націю в цілому, там про цілий народ судять з одного "екземпляра" ). Звичайно це стосується не лише риболовлі, більшість людей не порушують правил дорожнього руху, ведуть себе чемно, намагаються бути віччливі та приємні, хоча і там є винятки. Вражило також те скільки там є дикіх кабанів, через які кілька раз ми ледь не попали в ДТП, косуль, зайців та лисиць, також говорили про вовків та ведмедів, всі вони ходять до річки з лісу на водопій, яка знаходиться за кілометер від населенного пункту. Хочеться щоб в нас в Україні нарешті навели порядок, бо як би не було за кордоном, та вдома краще, не вистачить слів щоб описати як то круто чути Українську мову. Всім добра! :prapor:
ЗображенняЗображення
Будинкі "Берлусконі."
ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

https://youtu.be/EJKlwTyOxIU
П.С. Звіт вийшов не зовсім про рибалку, тому якщо потрібно перемістити у іншу гілку форума - скажіть куди.
Востаннє редагувалось 02 травня 2015, 19:38 користувачем Nevel, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Лаквіла, Італія, річка Атерно - Піскара.

Непрочитане повідомлення stal1n »

Нікуди нічого не переміщуйте, все просто шикарно
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Водойми поза межами України”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей