Водойма "Лагуна" у Рівному

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Водойма "Лагуна" у Рівному

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Здрастуйте шановні колеги! Вирішив написати кілька речень про недавній вихід на рибалку. Відкрию чесному народу ще одну міську водойму:за ж.д. вокзалом в сторону колишніх металобаз близько 1км. бууде не то карєр, не то просто залита водою яма, в якій є риба, але все по порядку...
вчора сидів дома десь близько першої години дня розумію, що більше немає сили сидіти вдома, НА РИБАЛКУ ХОЧЕТЬСЯ!!!!!!!Але постає питання куди податися? Десь їхати немає часу і можливості, отож вирішив перевірити цю водойму взяв свою чарівну 6-метрову паличку з ківочком і вирушив на воду. Прийбувши на місце побачив трьох рибалок, два поплавочники і один спінінгіст :!: (з розповідей знайомих знав що там крім карася і ротана нікого немає). Розклав вудлище примостився біля сухого кущика і понеслась покльвки майже при кожному торканні мормишки об дно і ротанчики повинен підмітити не децькі, один заважив 174гр!! Далі найцікавіше вперше в житті побачив як ловиться ротан на твістера, причому на твістера по розміру більші ніж сама риба:) В мій актив увійшло десятки 3 ротанів і один сонний карась розміром з долоню.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pushustuy »

багато хто цю водойму називають "Лагуною", як на мене їй ця назва підходить, пропоную її так і називати :D , доречі карасі там є дійсно непогані, але не багато - сам ловив. Ротань недає спокою , щоб полекше було треба ловити на мастирку.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

А можна схемку, я так і не зрозумів де водойма знаходиться.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pushustuy »

від ж/д вокзала пішла вулиця Ніла Хасевича, по ній потрібно рухатись до кінця в тупік ( фактично зразу після 5-и етажки, яка стоїть ліва) пішла вправо стежка по старих закинутих рельсах прямо вздовж водойми.
п.с. доречі там чуове місце для купання літом - вода чиста і тепла.
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pushustuy »

вибачте трішки уточню - не до тупіка а до кінця асфальту :oops:
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Здраствуйте друзья, сьогодні був на рибалці на водоймі про яку згадано трошки вище, в міру - "Лагуна".
Отже, прикупив собі в суботу нову 6-ти метровку, оснастив її лавсановим ківочком, легкою проводочною катушкою, і мікроскопічним чортиком золотисто-зеленого кольору. На водойму прибув десь о 15:30 спочатку ходив, примірявся, звикав, шукав що за зиму змінилось, а далі знайшов непоганий корчик і в ньому смикав ротанчиків, кльов активний на червяка, мотиля, опариша і навіть на голого чортика :!: , із бонусів непоганий карась грам на 300 і ще один трішки більший не впійманий :( А так відкриття сезону вдалося:)
Зображення
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей