оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Так-с був у Новому Дворі в районі понтона. Зранку - гроза до 6:05 сидів під мостом хоча приїхав десь о пятій. в період з 6:30до 7:00 хижак робить мерву і щука і окунь (з води навсі сторони вилітали і уклєя і плотва) - далі повна тиша. Ловив на безмотилку плотва слабенько але брала, зловив штук 10 плотвичок і одного окунця, а далі "бонус" - сітка метрів 10 на резинці, довго мудохався але все таки витягнув, а там...
Зображення
хутенько сфоткав - і випустив, начебто повинен вижити...
далі на своє здивування зловив пару таких рибів:
Зображення
Зображення


Всіх потопив...
Зображення


от коротенько і все.
П.С. знаю одного хлопчину (вчу його ловити рибу), так от був він пару днів назад на Хіміку(там у минулому році лише викопали ставочок) зловив карпика на долоню. Цікаво чи хто запустив чи як? Теж випущено.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: КОРОТКІ звіти про риболовлю

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Сьогодні з 5:00 до 8:30 Новий Двір, класична кивочна удочка без насадки і з підсадкою червячка 50/50. Рибалка дуже цікава, різноманітна і... результативна.
Зображення

покльовувала і дрібнота


Зображення


фото всього улову
Зображення

Як видно зловив пару судачків уже більших, а товариш линочка на поплавчанку десь грам 500:)
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
Bizba
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 26 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: КОРОТКІ звіти про риболовлю

Непрочитане повідомлення Bizba »

Жаль, конечно.. Что таких недорослей-судачков не утопил сразу обратно в водоеме... :-(
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: КОРОТКІ звіти про риболовлю

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Багато слів небуду, бо ще напишу щось не те і мене забанять :-)

Зображення

Зображення

Новий Двір, боковий кивок, підсадка червячка...
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
Bizba
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 26 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: КОРОТКІ звіти про риболовлю

Непрочитане повідомлення Bizba »

:) насчет забанят - это ты зря... я так понимаю это камень в мой огород.. :)
ни в коем случае не хотел никого обижать.. просто поголовье судака у нас и так совсем немногочисленное.. и брать таких малышей длиной в 3 спичечных коробка... ну, не вижу смысла просто...
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: КОРОТКІ звіти про риболовлю

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Bizba писав::) насчет забанят - это ты зря... я так понимаю это камень в мой огород.. :)
ни в коем случае не хотел никого обижать.. просто поголовье судака у нас и так совсем немногочисленное.. и брать таких малышей длиной в 3 спичечных коробка... ну, не вижу смысла просто...
Может и в мой - я минуснул ему репутацию, за нарушение правил разрешенных к вылову размеров рыб.
Если б рыбохрана работала как след - можно и штраф схлопотать :-( ...

А вообще - стыдно такой улов показывать (судачков), как по мне...
kamennieshipy100 напиши потом - вкусные ли были? Или кошке отдал?
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Басів Кут

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Здраствуйте всі. Христос Воскрес!
Звіт про сьогоднішні риболовлю. Все почалося на Усті походив, побродив: плотва в нересті, та все ж вимучив штук 10 плотвиць, ну десь таких:
Зображення
Нестачу плотвиних клювань компенсовував окунець якого відразу доводилось топити:
Зображення
Негатив: шукаючи рибу біля повалених дерев в районі кентавра вгледів чорний капроновий шнурок що уходив в глибину, потягнув - екран в ньому 5 ще живих плотвиць (досить гарного розміру) і один карпик:
Зображення
- відпущені і червонопера- забрана із собою внаслідок травм не сумісних із життям. Два мужики що сиділи на поплавчанках на протилежному березі отетеріли коли я випутував і в них на очах відпускав "зачотну" і "халявну" рибу. Фото процесу, як і самого екрана не робив - браконьєрське знаряддя було зроблено дуже вміло і замасковано також - пацаньонок таке не зробить, а я був на рибалці один, вообщем чекати хазяїна я не став, зробив все за лічені хвилини екран знищив, арматурину втопив і гайнув звідтіля. Подорозі вгледів ще один екран, заліз по нього на дерево - цей, на щастя, був без риби (ячея 50) - теж знищений.
О 12:00 подзвонив хресний і запропонував поїхати з ним на басік, я не був проти. 12:30 вже розмотуюсь на басіку, перше опускання і є червонопера з долоню:)
Зображення
був свідком того як черепашка гріється на сонечку:
Зображення
Знайшов зграю молодих коропчиків (200-300грам), котрі вдало покльовували на мою мормишку - доставляли масу емоцій при виваджуванні - і відразу топились, ну приблизно отакі:
Зображення
До кінця риболовлі (15:00 вже був вдома на Ювілейному), насмикав десяток зачотних красноперин половину на безмотилку, а іншу на мотиля, бачив парочку півкілограмових линочків що грілись на сонечку, але мотиля мого ігнорували:(
Негатив: на зупинці коли чекав маршрутку додому розговорився із двома "рибаками" які хвастались повним пакетом відбірної плотви і окунів, при цьому при собі мали лише одну незграбно зроблену поплавчанку і були такі пяні що ледь стояли. Вгадайте як вони наловили стільки риби??? Нажаль до мене дійшло це тільки вдома (а може й на щастя) - були б жертви.
П.С. РИБНАДЗОР ВИ ДЕ???
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Всім доброго здоровя!
Був вчора в районі нового двору в тому місці що згадується в попередньому пості. Отже, замість дрібного карпика покльовував такий же линочок, було зловлено аж 4 штуки всі на мотиля, цікаво що ще вчора він його ігнорував :nez-nayu:
Зображення
Також десяток красноперин на опариша, дві зних нижче:
Зображення
Десь після 8-ої години коли сонце вже майже сховалось побачив всплеск коропа рванув туди. Перша покльовка за 2-3 хв. на червяка - на свою 0.12 навіть не розвернув :sh_ok: , перевязую мормишку, одягаю мотиля, опускаю в те ж місце сходу покльвка, з цим уже шанси були 50/50 і я його взяв:
Зображення
Не зважував на вид 1200-1500 грам. Задоволення через край. Моя найбільша піймана рибина на басіку. Впевнений що такого кайфу не кожному випадало відчути, ловив я більшу рибу (9800 короп в Нетішині на каналі на спутнік років 5-6 тому) - проте це зовсім не ті враження!!! :sh_ok:
По дорозі відпускав адреналін і милувався краєвидами:
Зображення
Зображення
Усім удачі!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Коротенький фото-звіт за вчора:
Зображення
Маленький амурчик, звичайно втопив;
Зображення
Тройка карасиків і линочок - вище всяких похвал.
Проводка мілка тряска близ дна, насадка мотиль.
На пляжі дядьки ловлять карася на поплавок, але мілкішого.
Біля шлюза туча окуня на палець.
Праворуч шлюза на плитах ківочники на безмотилку ловлять плотву 40-70 грам...
А в мене біля дому отакі тюльпани:
Зображення
З повагою.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

ГВАЛТ! браконьєри обнагліли вкрай!
Вчора в Новому дворі біля понтона прямо з моста по обидві сторони човпли алкаши плотву екранами. Найбільше мене вбила людська байдужість поряд із тими браками стояли троє дужих хлопців поплавочників і тупо чхали на ций безпредел!!! Коли я йшов звідти підійшов до них запитав чи не душить жаба за те що браки у них на очах вибивають рибу, на що отримав відповідь: мовляв нехай, риби на всіх вистачить.. я вшоці поплентався на басік по дорозі знайшов і нещадно знешкодив сітку на резинці що передбачало багаторазове використання:
Зображення
На щастя її поставили напевно за пару хвилин переді мною і риби вній не було... це трошки заспокоїло мої нерви.. однак настрій був остаточно зіпсований.. і рибалка відповідно не вдалась :ny_tik: :ny_tik: :ny_tik:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Вчора відвідав басік з ЛМ. Особливого кльову не спостерігав, краснопера та плотва нерестяться. Та незважаючи на це вдалося вимучить парочку краснопер і парочку плотвиць, одного окунчика, одного ротанчика і непоганого линочка. Ловив на комбінацію з живого опариша та штучного мотиля. По дорозі вже звична для мене справа на Усті нижче басівкутського шлюзу, вийнята та знешкоджена сітка метрів 50!!!:
Зображення
Бл..ть як мене це дістало!!!!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Новий Двір. Сьогодні до 7:00. Безмотилка.
Зображення
П.с. Мужик з понтона ловив окуня доволі справно заброс тандему салатових твістерів вліво від понтона метрів на 30, всі покльовки або на початку проводки або на перших метрах. В мене на ближній дистанції жодного окунця??? При мені зловив штук 7 окунів і одного судачка грам на 200...
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Сьогодні, Новий Двір, за годинку після дощику на безмотилочку в суцільному коврі ряски, пробиваючи з розмаху мормишкою віконце. Покльовки в основному на опусканні, хоча і на підйом теж клювало...
Зображення
Взавтра якщо не поїду в Сергіїївку на карася - знову туди...
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Довго описувати немає чого, кльов був гіршим ніж учора, а до години 9 взагалі стих... Покльвки з дна на підйом, окунець влітав вже частіше але дуже мініатюрний, проте трошки рибки на таранечку я вполював:
Зображення
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення platon »

вибачте за флуд але чому ви не робите більш
живіші фото а то раковину ми всі дома
бачимо :smu:sche_nie:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей