Кирпичний Карєр

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Кирпичний Карєр

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Всім доброї пори доби!
Отже, останні три вечори підряд вискакую на годинку перед закатом помокать мормишку. Сьогоднішній вечір не став виключенням, отож 18:40 я на воді. Три вечори риба поводиться по різному: в четвер багато примороженої краснопери стоїть під верхом і не ведеться на мою замануху, а та що вже очнулась жваво покльовує на все і на мотиля і на червяка і на безмотилку, парочка вимучених окунців бризкає молоком (нерест); вчора примороженої вже менше але внаслідок дощу і вітру рибка спустилась глибше і візуально помітити її стоянку важче, бешено!!! клює окунь проте лише в одній точці і спортивного розміру на все; сьогодні штіль, рибу чітко видно, але й вона бачить мене:), приморожених майже невидно, кльов на 4 по 5 бальній. Кірпічний карєр досі залишається водоймою, де можна за парочку рибалок на весні набити руку і згадати забуті за зиму навики.
Зображення
Зображення
Зображення
фото з мобіли пардон:)
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Кирпичний Карєр

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Мушу підняти догори темку з водойми мого дитинства. Прикро та з кожним роком стає все гірше і гірше. ОТ чергового вечора вперше в цьому році вирвався сюди на годинку. Нажаль рибалка не порадувала. Ось весь улов:
Зображення
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість