Кирпичний Карєр

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Кирпичний Карєр

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Всім доброго здоровя шановні колеги!
Я людина тут нова, тому трішки соромлюсь :oops: Почав нову тему, тому, що не знайшов нічого подібного на форумі.
Отже, водойма знаходиться в межах міста, їдучи по напрямку до луцького кільця буде тролейбусна зупинка(всі її називають кірпічний завод, хоча самого заводу вже давно нема), там є невеличка арка синього кольору, проходимо в неї і пішки топаєм метрів 300, там якісь бази знаходяться, можна будь кого запитати, якщо заблукаєте. Роблю такий опис, бо машиною туди заїхати навряд чи можна.
Тепер на рахунок рибалки сам ловлю рибку там вже не перший рік, глибини метрів 5, біля берега 1-2м.бачив пару раз браків :evil: , але після чергової розмови з ними мене і моїх друзів більше не зустрічався, у водоймі є багато окуня (окремі дядьки по 500гр.), червонопірки, є крупний карась(я ловив кілограмових), у минулому році кілька разів рибалив там вночі, чув карпа, є відомості, правда не перевірені про щуку, один рибак казав, що нібито бачив, як у минулому році мужик за 10хв. дві щуки по кіло 3 кожна на живця підняв.
Останнім часом я почав рибалити на бокови ківок і мормишку, от пару дні назад взав свою удочку, коробочку з опаришами і так як часу багато не мав вирушив на найближчу до мене водойму погодка була цілком прийнятна: похмуро, невеличкий дощик зрідка пролітав. За останній рік дуже впала вода(десь на 1 м.!) а також якісь халамидники повирубували всі дерева на березі і покидали їх у воду - з іншого боку зявилося багато перспективних місць недалечко від берега. Отже підходжу тихесенько до одного з таких перспективних місць:невеличкий перепад глибини+впавша у воду гіляка верби, опускаю невеличку мормишку незрозумілої форми, і невстигає вона опуститись до дна, як ківок випрямляється і я роблю підсічку, червонопірка - розміром із мою долоню - приємний початок, міняю опариша(дуже важливо щоб він був живий) і знову опускаю та ж сама історіяі так на протязі пів години активно клює краснопірка, потім раптово кльов обривається, чекає ще хвилин 10 - глухо міняю техніку проводки і на черговому опуаканні десь сантиметрах в 10 від днаплавна потяжка - підсікаю - окунь на вид гр.150-200, міняю мормишку на більш крупну і блискучу опускаю, знову покльовка, але цього разу з першої спроби не вдається відірвати рибу від дна, а вона зробивши ривочок під вербу відкушує! мормишку. Всі мої подальші експерименти не увінчались успіхом, напевно окунь зірвавшись розлякав всю зграйку. Міняю дислокацію, чергове цікаве місце - цього разу біля корчів - глибина метри 2, роблю проводку, на другій проводці ударчик - ківочок ледь здригається, але вирішую зробити підсічку - є контакт, кілька секунд боротіби і беру красавчика карася вагою 600гр. Радості море - давно не ловиви таких карасів, та ще й на мормишку, дивлюся на годинник і розумію, що мені вже час на пари, але вирішую обовязково повернутись як буде вільний час.
Результат - два десятки красноперок, парочка окунців, один б. ротан, і бонус у вигляді залікового карася.

Зображення

Прошу вибачення за якість фото, вони з мобільного, цифровика поки нема.

Зображення
Востаннє редагувалось 27 жовтня 2009, 10:45 користувачем kamennieshipy100, всього редагувалось 1 раз.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pushustuy »

якщо не помиляюсь там навіть дві водойми, але одна маленька. Ви на якій ловите?
машиною туди теж можна підїхати правда заїжджати треба з млинівської, дорога грунтова.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Оце то цікава новина 8O .
Перший раз почув, що є водойма ще одна в межах міста.
Був би непроти туди потрапити, хтось покаже дорогу? :oops:
Не учи рыбу плавать!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

KYM писав:Оце то цікава новина 8O .
Перший раз почув, що є водойма ще одна в межах міста.
Був би непроти туди потрапити, хтось покаже дорогу? :oops:
Якщо їхати по вул.Млинівська(від м'ясокобінату до Луцького кільця)- недоїжаючи до митниці(а саме стоянки митного контролю)повертаємо ліворуч. А там весь час просто :wink:
Якщо їхати з Луцького кільця - проїзжаємо світлофор(поворот на Динамо)і після повороту праворуч до БК "Хімік" виїзжаємо на гірку де і повертаємо праворуч...Кажись так. Орієнтир фірма"САЮР".
Завжди скептично відносився до тих водойм, хоча і проїздив повз них по два рази на день, що правда ще вісім років тому. Але тоді активності рибацюг неспостерігалося.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

pushustuy
так ви праві, там дійсно кілька водойм, якщо бути точним то навіть три. Два малесеньких карєрчика відстань між ними метрів 10 і по весні вода піднімаючись затоплює проміжок між ними утворюючи суцільне плесо що до риби, то там я не ловив нічого крім маленького карасика (можна використати на живця), і раків, що правда дуже дрібних, ловив їх прямо пауком коли загатовляв живця минулої осені.
вище наведений звіт про більшу водойму, вона знаходиться на метрів 50 вище на схід.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
ИхтиофилРыбопедович
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 85
З нами з: 15 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ИхтиофилРыбопедович »

Предлагаю назвать этот карьер именем автора первого поста! :D
Кто первый туда с микроджигом?
Поймал рыбу - отпусти. Поймал брака - опусти!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

А-а-а-а-а-а-а-а..., ТИХО!!! :D
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
larry
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 01 листопада 2008, 01:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення larry »

KYM писав:Оце то цікава новина 8O .
Перший раз почув, що є водойма ще одна в межах міста.
Був би непроти туди потрапити, хтось покаже дорогу? :oops:
знаю цю водойму з 1982р. Так риба там є і раки також - це приємне. Неприємне те, що біля кар"єра розташовані з одного боку цегляний завод з іншого велике автопіприємство. Скільки памятаю ці підприємства зливали в кар"єр свої відходи, особливо автоколонна. Бували тікі часи коли вся поверхня вкривалась райдужною плівкою. Риба частково дохла, виживала витриваліша і пристосовувалася до життя в забрудненій воді.
Пам"ятаю, ще за часів моїх шкільних років 20 назад там був зловлений карп близько 1м довжиною. Щуки там раніше не було, окунь періодично то передихав то відроджувався, карп, карась і краснопірка були завжди. Можливо зараз ситуація змінилась и забруднення зменшилося. Однак я би рибу з цієї водойми не їв, здоров"я дорожче. А от заради спортивного інтересу можна половить, хоча, ИМХО є більш чисті і достойні уваги водойми.

з повагою
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Наскільки я знаю (вичитав це в книзі про риболовлю) , то раки в брудній воді ніколи не водяться. Вони подихають і там не з2являють, а якщо вони є в тому кар"єрі, значить або туди трішки зливається, або взагалі нічого не зливається!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

ANDROID писав:Наскільки я знаю (вичитав це в книзі про риболовлю) , то раки в брудній воді ніколи не водяться. Вони подихають і там не з2являють, а якщо вони є в тому кар"єрі, значить або туди трішки зливається, або взагалі нічого не зливається!
Пам'яташ - чуть-чуть вагітна? Таракани втікли, а раки пристосовуються. Але якщо розібратись, цегельного немає, автоколони відповідно(на її місці кажись САЮР). Ось і все малята. Але зважаючи на к-ть фірмочок(деяких небезпечних) поблизу водойми ту рибку навіть небезпечно і в руку взяти :lol: Всяке може бути...і машинку зручно там помити :lol: , а ще якщо регулярно? Навіщо здоров'ям ризикувати, один раз живемо.
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pushustuy »

все це саме можна і про Басів Кут сказати, але ж ви самі там ловите...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

pushustuy писав:все це саме можна і про Басів Кут сказати, але ж ви самі там ловите...
Давайте згадаємо про розміри водойми та про природнє очищення :wink:
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Likar »

але не забувайте про накопичення речовин в організмах. згадайте про ДДТ. ось де треба - зловив - відпусти... тільки знов не сваріться, гарячі рівненські хлопці )


До речі - все дитинство провів на Ювілейному - і тепер тільки дізнався про цю водойму, а жаль.
А недавно побачив, що там через дорогу напроти цегельного, в парку, розширюють і поглюблюють болотце. Там теж карасик поселиться мабуть.
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pushustuy »

не тільки поселиться він там був !!!!!
там дітвора до розкопок гарних карасикыв смикала
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Був сьогодні на карєрі, вітрюган ужос, недавав зробити проводку, сидів із підвітренного берега мав сход ДУЖЕ крупного окуня, переплутав із зацепом і плавно витягував як гіляку, в результаті не зробив підсічки да й не факт що вона помогла б мормишка занадто маленька, він зробив розворот і був такий, на вид риб мав до 1 кг. :roll:
Цікаво що більше покльовок не мав , а два дні до цього спокійно насмикав пакет краснопірки та невеличких окунців!!!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей