РРК: загальні питання

Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення stal1n »

[Зарезервоване повідомлення]
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення Олександр »

Скоро весна і для любої людини не кажучи за ГО буде багато роботи, тому дайте відповідь як і що ви конкретно збираєтесь робити для сприяння розвитку охорони навколишнього середовища, та туризму. Окрім змагань, в яких наскільки я зрозумів домінує фідер і графік розроблений можна сказати на сезон. Дякую.
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення ventel »

Олександр писав:Скоро весна і для любої людини не кажучи за ГО буде багато роботи, тому дайте відповідь як і що ви конкретно збираєтесь робити для сприяння розвитку охорони навколишнього середовища, та туризму. Окрім змагань, в яких наскільки я зрозумів домінує фідер і графік розроблений можна сказати на сезон. Дякую.
Стратегія розвитку суспільства - необхідна умова його існування та функціонування. Поряд із концептуальним підходом стратегії формують фундаментальні засади сучасного й майбутнього розвитку людства. Стратегія з питань охорони і захисту навколишнього середовища тісно пов'язана зі стратегією всебічного розвитку суспільства, яка розробляється Організацією Об'єднаних Націй упродовж останніх чотирьох десятиріч. :smilefish:
Ми, молода ГО і маємо деякі плани, і все будемо робити послідовно в міру своїх можливостей. :prapor:
P.S. Але якщо у вас є якись проекти, напрацювання, ми готові до діалогу та співпраці.
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення Олександр »

Це все загальні слова. Ви в статуті прописали слова екологія, туризм, навколишнє середовище і тому подібне (перечитайте статут) я для початку хочу почути ваші напрацювання навіть ідеї в зародку. Громадська організація це не тільки організація змагань для рибалок аматорів чи спортсменів але і відповідальність перед громадськістю краю в якому вона створена. Люба організація людей перед створенням ГО напрацьовує на майбутнє якісь плани, а потім створює ГО з реєстрацією і приступає до роботи. Тому дайте хоч яку небудь відповідь а не бла бла бла. І будь ласка не перетворюйте на балаган як раніше ми не депутати щоб переливати з пустого в порожнє. На рахунок допомоги з моєї сторони як що побачу Вашу хоч маленьку роботу підключусь з пропозиціями і поправками. І прошу не дратуйте своїми смайликами Ви ж ГО а не дитячий садочок.
Аватар користувача
Chels
Абориген
Абориген
Повідомлень: 117
З нами з: 04 червня 2013, 20:41
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення Chels »

Більшість членів клубу є рибалки-любителі, які дотримуються принципів та правил спортивної риболовлі, а саме: ловля дозволеними видами , дотримання норм вилову, ловля на одне вудилище та один гачок. Багато хто взагалі відпускає всю зловлену рибу та веде активну пропаганду на форумах, по що свідчать звіти та фото-відео матеріали. Різні змагання і фестивалі проводяться для того, щоб залучити якомога більше дорослих та дітей до цивілізованих видів ловлі, проводиться прибирання території перед та після заходу, відпускається вся риба, яка була зловлена на змаганнях, обмін досвідом та інформацією, обговорюються питання щодо зариблення нашого Басівкута та ін. Ця робота ведеться вже!
Це моя особиста думка і власні спостереження, я нікому нічого не нав'язую.
Востаннє редагувалось 23 січня 2016, 21:58 користувачем Chels, всього редагувалось 1 раз.
doka
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 42
З нами з: 30 квітня 2014, 12:29
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення doka »

Олександр! по моєму ти всіх достав своїми притензіями та непорозумінням. Тут є два варіанти:
1. Статут та умови клубу прописані, подобається вступаєш та допомагаєш у вирішені питань які тебе мучать та інтерисують!
2.Створюєш свою ГО і не т....єш нікому мізкі!
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення Олександр »

Це не те, подумайте, можете зібратись обговорити і тоді дайте конструктивну відповідь. Тільки бажано щоб відповідь дала людина з керівництва або речник організації, якщо він у вас є.
doka
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 42
З нами з: 30 квітня 2014, 12:29
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення doka »

А перед ким ми повинні звітувати?
Повторюю не подобається ніхто силою не заставляє тому, що цей балаган вже набрид!
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення Олександр »

Перед мешканцями Рівненщини, і на моє прохання. А на рахунок балагану створюєте його ви. Громадська організація це не є закритий клуб і підзвітна громаді. Якщо ви хочете закритись тоді зареєструйтесь як закритий клуб.
doka
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 42
З нами з: 30 квітня 2014, 12:29
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення doka »

Тоді наскільки я розумію ти представник від мешканців Рівного та маєш зібрані підписи не від одного десятка людей?
doka
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 42
З нами з: 30 квітня 2014, 12:29
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення doka »

А на рахунок ГО, створи і т....ай їм чи собі мізкі!!!
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення Олександр »

Організатори або речник ГО РРК прошу Вас вгамувати свою молодь. Ви в статуті прописали слова екологія, туризм, навколишнє середовище і тому подібне (перечитайте статут) я для початку хочу почути ваші напрацювання навіть ідеї в зародку на ці теми, а не про змагання. Громадська організація це не тільки організація змагань для рибалок аматорів чи спортсменів але і відповідальність перед громадськістю краю в якому вона створена. Люба організація людей перед створенням ГО напрацьовує на майбутнє якісь плани, а потім створює ГО з реєстрацією і приступає до роботи. Тому дайте хоч яку небудь відповідь. На рахунок допомоги з моєї сторони, як що побачу Вашу хоч маленьку роботу або думку тоді підключусь з пропозиціями і поправками. На рахунок своєї ГО якість повинна бути не в кількості а якості і ГО не може бути своєю. На сміття відповідати не буду, так як то є ФЛУД. Прошу і Вас не закидати щоб не загубилось повідомлення.
doka
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 42
З нами з: 30 квітня 2014, 12:29
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення doka »

ПОВТОРЮЮ:
ДИВ. пункт 1, не подобається тоді пункт 2 і всі питання зникнуть відразу
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення Олександр »

1.1. Громадська організація ”РІВНЕНСЬКИЙ РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ” (надалі – Організація) є добровільним, неприбутковим об'єднанням громадян для задоволення та захисту своїх законних прав та інтересів на основі спільності інтересів по збереженню, захисту та розвитку в регіоні любительского та спортивного риболовства, сприяння розвитку охорони навколишнього середовища, та туризму.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення Олександр »

Учіть закони http://old.minjust.gov.ua/7744
Статтею 6 Закону України "Про об’єднання громадян" визначено, що діяльність об’єднань громадян ґрунтується, зокрема, на принципах законності та гласності
Об’єднання громадян повинно регулярно обнародувати свої основні документи, склад керівництва, дані про джерела фінансування та витрати.
Востаннє редагувалось 23 січня 2016, 23:22 користувачем Олександр, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти

Повернутись до “Рівненський Рибальський Клуб”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей