Зроби сам

Обговорення прикормки, ароматизаторів, повідків та ін.
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Зроби сам

Непрочитане повідомлення roony »

Найбільш розходний матеріал як на мене це годівниці. Є зачіп - 2-3 кормухи за рибалку йдуть в країну пройо...них речей :( Це десь 10 гривень в фонд підводного царства. Тому вирішив робити їх власноруч. На цей сезон думаю виготвити пару експерементальних варіантів з футлярів для фотоплівки, з бігудів і велику закормчону годівницю з використаної пляшки з під гелю для душу - матріал і форма підходяща. Просто сверлю дірки, кріплю листовий свинець кріплення. Плюс таких годівниць як на мене дешевизна, хороша плавучість і низький рівень зачіпляня - відразу відриваються від дна і йдуть у верхніх шарах води.
А друге що я хочу спробувати цього сезону це розведення опаришів. Підчитав в неті теорію. Особливо складного нічого не має. Зате не витрачаєш купу грошей (можна сміливо і на підгодівлю їх витрачати а не рахувати кожного опариша) завждии під рукою і готові до рибалки. Розводити думаю в підвалі бо дома ніхто ж не дасть :( А там дивишся і бізнес зроблю на опаришах :D :D :D
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Çðîáè ñàì

Непрочитане повідомлення ZVod »

roony писав:Найбільш розходний матеріал як на мене це годівниці. :D :D :D
а як на мене це прикормка... 8) після наживки звичайно...
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

та пркормки якраз не шкода - хай риба поїсть :D :D :D про прикормку тут обіцяли окремий топік зробити але шось мовчать... :?
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Yevgen
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 28 квітня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Зроби сам

Непрочитане повідомлення Yevgen »

roony писав: А друге що я хочу спробувати цього сезону це розведення опаришів. Підчитав в неті теорію. Особливо складного нічого не має. Зате не витрачаєш купу грошей (можна сміливо і на підгодівлю їх витрачати а не рахувати кожного опариша) завждии під рукою і готові до рибалки. Розводити думаю в підвалі бо дома ніхто ж не дасть :(
якщо не секрет поділись ідеєю :lol:
а то справді стільки грошей можна зекономити...
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

Та це не секрет. Заводиш у пошук "розведение опаришей" і повно інфи. Моя вся звідти. Своїх розвести поки руки не доходять користуюсь продукцією наших форумчан. Може вони щось і розкажуть - в деталях і подробицях. Бо на бутерброд з червоного і білого опариша від наших старших і досвідчиніших товаришів клює безподобно.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

підкрашувать можна пасхальною фарбою
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Зроби сам

Непрочитане повідомлення roony »

roony писав:Найбільш розходний матеріал як на мене це годівниці. Є зачіп - 2-3 кормухи за рибалку йдуть в країну пройо...них речей :( Це десь 10 гривень в фонд підводного царства. Тому вирішив робити їх власноруч.
Пройшов рік і нарешті дійшли в мене руки до виготовлення кормушек. На рибальських форумах є безліч інофрмації з цього приводу. Начитавшись зупинився на виготовленні кормушек з пластика- коробки з фотоплівки, та з пластикових офісних папок. Свинець не виливав, а різав листовий, кріпив закльопочним пістолетом. Крильця кріпив степлером. Дірки робив пробойником і свердлом. Кріплення для вертлюга робив зі скрєпок. Зображення
Зображення
Зображення
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Руслан, а дірочок не замало?
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

"Фокс" деякі моделі взагалі з чотирма дірками і навіть без них. А взагалі кормухи планую доробити після випробувань)) може потім решето з них зроблю) мені цікаво як крила працюватимуть. Гадаю що у ванні можна подивитись на їх вплив на зпливання при підмотці. Хоча б мінмальній підмотці)
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
nick08121975
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 25 лютого 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення nick08121975 »

Руслан-ты Кулибин!!!
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

nick08121975 писав:Руслан-ты Кулибин!!!
Улови покажуть)
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

roony писав:"Фокс" деякі моделі взагалі з чотирма дірками і навіть без них. А взагалі кормухи планую доробити після випробувань)) може потім решето з них зроблю) мені цікаво як крила працюватимуть. Гадаю що у ванні можна подивитись на їх вплив на зпливання при підмотці. Хоча б мінмальній підмотці)
Все залежить ще від того коли ті кормухи будуть летіти :? Зроби і прикормочні і для лову...я про отвори.ІМХО
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

shalun_99 писав:
roony писав:"Фокс" деякі моделі взагалі з чотирма дірками і навіть без них. А взагалі кормухи планую доробити після випробувань)) може потім решето з них зроблю) мені цікаво як крила працюватимуть. Гадаю що у ванні можна подивитись на їх вплив на зпливання при підмотці. Хоча б мінмальній підмотці)
Все залежить ще від того коли ті кормухи будуть летіти :? Зроби і прикормочні і для лову...я про отвори.ІМХО
Думаю зробити кілька варіантів і для швидкого вимивання прикормки (більше дірок) і для повільного (можливо для течії, звичайно якщо будуть дно тримати). А прикормочні взагалі планую зробити більшого обсягу і з сітки. От тільки думаю про матеріал. Можливо бігуді?
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

roony писав: А прикормочні взагалі планую зробити більшого обсягу і з сітки. От тільки думаю про матеріал. Можливо бігуді?
А що, тєма :D Навіть пошукаю для тебе оті крутюльки...в батьків. Але не гарантую, що знайду :oops:
А якщо взяти кіндер-яйце? Натрамбувати його прикормкою та щільно не закривати - удар об воду - відкривається - тягнеш назад...
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

А прикормочні взагалі планую зробити більшого обсягу і з сітки. От тільки думаю про матеріал. Можливо бігуді?
из бигуди плохо , они узковатые для прикормочного варианта, нужно толще и короче, если самопал, то хорошо подойдёт оцинкованая сетка для кроликов и отгружать не нужно, а диаметр сантиметров 6-7
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість