Ароматизатори, діпи

Обговорення прикормки, ароматизаторів, повідків та ін.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Ароматизатори, діпи

Непрочитане повідомлення Юра »

Пишемо свої напрацювання по ароматизації прикормок та діпуванню насадок в прив"язці до водойм нашої місцевості.

Тема досить цікава. Із свого невеликого досвіду скажу однозначно - ароматизатори та діпи працюють.

А сама велика проблема - це підібрати саме той, що потрібно. Звичайно, є багато статей, в яких це питання досить детально опрацьоване (для прикладу сама змістовна http://www.daily-fishing.ru/pages/raznoe/aromatizatory/), але тут хотілось би почути саме напрацювання по місцевих водоймах і по доступних в наших магазинах "вонючках", а не якісь абстрактні викладки. На жаль розумію, що жоден спортсмен не розкриє нам своїх секретів :ne_ne_ne: , тому будемо самі якось намагатися.

Щоб не промахнутися із запахом і не спортити рибалку (поки досвід використання аром невеликий) або діпую кормушки перед забросом, або діпую насадку.

Перше цікаве спостереження. Діпи, що працюють на стоячих водоймах, часто пролітають на Горині.

Що пробував саме на Горині.
1. Фішка шоколад (спрей). Осінь. Кілька пшиків на кормушку з кормом і починає підходити гарний підлящ та плітка. Але діпування кожної кормушки згодом приносить зворотній результат. Тому діпую одну із 4-х або 5-ти. А от додавання в прикормку або воду для її зволоження бажаного результату не дає. І діпування насадки малоефективне.
2. ФішДрімовський спрей "Мотиль". Мотилем там і не пахне, якась суміш із ванількою. Коли було тепліше, то діпування саме насадки (опаришів) приносило непогані результати по некрупній густері та гірше по плотві. По холодній воді у мене не працює.
3. Карповий Senzor Dip мідія прекрасно влітку відпрацював на стояках по карасю (там, де він ловиться на черв"яка), причому, діпував мамалигу :a_g_a: і без нього не брало. А от по Горині як діп не працює. А при додаванні в прикормку раз вистрелив, коли ще було не холодно. Тоді підійшла гарна плотва і підлящ.
4. Adder Carpe Sweet Corn (кукурузний). Була надія, що відреагує головень, та той мовчав.
5. Корвалол :a_g_a: . Пару капель на руки і перетерти прикормку або на воду для замочування. Запах в прикормці має бути ледве вловивим. По теплій воді працював по лящу.
6. Спрей Аніс від ФішДрім. Прольот на Горині.
7. ФішДрім Brasem арома в 200 мл бутилках. Має сильний запах кокососу, ванілі та кісточок сливи. По Brasem"у не працює, а от по головню - просто бомба. Додавав до прикормки та каши (салапінки).
8. Ванільний цукор. Починаю використовувати, коли вода робиться холодною. Густера, підлящ, плотва.
9. Як не дивно, але ФішДрім Лящ (прикормка). Використання її в чистому виді приводить у мене до пропадання кльову, а от при додаванні в свою базу невеликої кількості цього продукту активізує кльов ляща та іншої крупної риби.
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Ароматизатори, діпи

Непрочитане повідомлення roony »

Цього сезону на риболовлю виїзжав не часто - за все літо разів п'ять. Тому системних спострежень по діпам немає. А саме цього сезону вирішив поспостерігати за дією діпів. Раніше діпував тільки кукурудзу коли їхав на платиники - це був "карп" від трабукко. Ну і часничком на хробачка.
Можу сказати що замість діпування мені більше подобаються різноманітні пшикалки - пирснув на наживку і готово.
А взагалі дружина мені сказала наступне - поки не заморочувався всякими діпами і аромами ловив багато і регулярно.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Ароматизатори, діпи

Непрочитане повідомлення stal1n »

щось тема заглохла, тому напишу:

до цього часу ароматизував прикормку лише народними методами:
укропом(по-українськи правильно "кріп") - карась, в'юн(!)
ванільний цукор - карась, короп
аніс - карась
домашня олія - карась
какао-порошок - на Басіку в розрахунку на ляща, але клював чомусь виключно крупний карась
смажені зерна коноплі - карась, короп
часник - чомусь жодного разу не побачив його дії
поплювати на червяка - окунь :)

як видно ловлю я лише в тих місцях де водиться карась, і зрідка попадається коропець :)
тому замануха потрібна саме на цих риб

ще минулого літа я іноді доливав в фідерну прикормку отаку штуку: DreaMix "Bigfish"
Зображення
читав в неті, що це дуже хороший сироп, і по якості рве всіх своїх конкурентів
але я не знаю чи дійсно воно подіяло на результати моїх рибалок, мабуть щось все-таки дало, бо жодного разу при його додаванні без риби не повертався, і завжди обловлював своїх колег, з якими приїзджав на рибалку

начитавшись мозковиїдаючи повністю противоречивої теми захотолось в цьому сезоні використовувати антрактанти, діпи, аромікси і іншу хімію :)

роздумую над ти, чи варто придбати пшикавку:
Зображення
сенсасівський ваніль, в Рівному коштує від 58 до 70 грн.
в когось є досвід у його використанні?
можливо є досвід у використанні інших аромів/атрактанів від сенсасу?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Ароматизатори, діпи

Непрочитане повідомлення Vetal »

На ляща на Басіку варто пробувати додавати не какао порошок а корицю з медом, додаючи ці аромати до мастирки, в залежності від температури повітря і води можна сподіватись на гарний улов
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Ароматизатори, діпи

Непрочитане повідомлення roony »

stal1n писав: роздумую над ти, чи варто придбати пшикавку:
сенсасівський ваніль, в Рівному коштує від 58 до 70 грн.
в когось є досвід у його використанні?
можливо є досвід у використанні інших аромів/атрактанів від сенсасу?
Ваніль у тому чи іншому вигляді використовував мабуть кожен рибалка - це один із самих доступних ароматів. Але купувати за такі гроші спрей я б не став. По-перше, що будем діпувати? Ваніль завжди можна додати до манки, тіста чи круп і зернових при варінні/запарюванні у сухому вигляді. Опариш? Я особисто опариша за тиждень до рибалки тримаю в творозі (столова ложка на дві стандартні порції). Творог розминаю з чим хочу - ваніль, кориця, какао та що завгодно. За тиждень опариш стає більший, твердіший, з середини аже світиться і аромат. А хочеться діп з ванілі то можна зробити самому на основі гліцерину чи ефірного масла. Тому в таких дорогих фірмових спреях сенсу не бачу. інша річ щось з рідкісних аром - креветка, печінка, той самий мотиль тощо. "Сенсас" звісно фірмА! Але можна і з дешевшого українського, але не ФД і не Фішка а з карпового напряму.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Ароматизатори, діпи

Непрочитане повідомлення trans »

stal1n писав: до цього часу ароматизував прикормку лише народними методами:
укропом(по-українськи правильно "кріп") - ...., в'юн(!)
Дуже зацікавило. В тебе є практика ловлі вьюна на фідер ?
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Ароматизатори, діпи

Непрочитане повідомлення stal1n »

trans писав:
stal1n писав: до цього часу ароматизував прикормку лише народними методами:
укропом(по-українськи правильно "кріп") - ...., в'юн(!)
Дуже зацікавило. В тебе є практика ловлі вьюна на фідер ?
ні, на фідер ніколи не попадався, лише на поплавчанку
це було десь в році 1998, в шпанові на канавах. Ми прикрмлювали розпареною пшеницею і обов'язково додавали до неї кріп.
Саме коли додавали кріп, на вудку на простого хробака попадались ці писклявки
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Ароматизатори, діпи

Непрочитане повідомлення stal1n »

придбав сьогодні собі все-таки спрей від sensas

ось такий як на фото
Зображення

про результати буду відписуватись :-ok-:
Востаннє редагувалось 27 лютого 2011, 15:20 користувачем stal1n, всього редагувалось 1 раз.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Ароматизатори, діпи

Непрочитане повідомлення stal1n »

всім знову привіт!
у когось є досвід по виробленю діпів в домашніх умовах?
хочу на цей сезон зайнятись такою справою
:men:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: Ароматизатори, діпи

Непрочитане повідомлення chinta »

На счет вонючек Sensas,хочу сказать ,что роботают они очень неплохо.Необходимость в них возникает , только при высокой конкуренции между рыболовами (соревнования ,тренировки ,скоростная ловля)для привлечения и удержания рыбы именно в свой сектор .На простых рыбалках применять сильные и дорогие аромы ,нет смысла
(поймаеш ты 10 или 12 карасей- разница несущественная) .Большенство бюджетных прикормок ,имеют свой достаточный аромат и если рыба подойдет на 10-15 мин поздней, то это не трагедия.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Ароматизатори, діпи

Непрочитане повідомлення stal1n »

chinta писав: На счет вонючек Sensas,хочу сказать ,что роботают они очень неплохо.Необходимость в них возникает , только при высокой конкуренции между рыболовами (соревнования ,тренировки ,скоростная ловля)для привлечения и удержания рыбы именно в свой сектор .На простых рыбалках применять сильные и дорогие аромы ,нет смысла
(поймаеш ты 10 или 12 карасей- разница несущественная) .Большенство бюджетных прикормок ,имеют свой достаточный аромат и если рыба подойдет на 10-15 мин поздней, то это не трагедия.
цілий рік користувався ароматизаторами Sensas в любительській ловлі.
про їхню дієвість можу написати так:
коли ти сидиш на рибалці і нічого не клює, ти починаєш активно діяти: міняється довжина повідка, змінюється насадка і... додається ароматизатор!
так ось, коли ти віриш в свій ароматизатор, то він помагає.
Можливо клювало б так само добре і без нього, але додавши дорогого ароматизатора на хробачка почуваєшся більш впевненно :)

є ще й інший сценарій: ловляться карасики стандартного розміру, раз за разом. З п'ятнацятої рибки це починає набридати і додається ароматизатор/атрактант. І скільки разів у мене було, що після цього попадався супер карась :) ось наприклад на цій рибалці
Але можливо просто місце, як-то кажуть, розкачалось прикормкою...

Головне з ароматизаторами - це віра у них :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: Ящик фідерянина)

Непрочитане повідомлення chinta »

Ароматизаторы фирмы SENSAS делятся на жидкие и порошковые .Оба вида SENSAS рекомендует применять в пропорциях 1:3 ,т.е. один флакон или пакетик на три килограмма прикормочной смеси .Это минимальные рекомендации гарантирующие результат,иначе все игры малых детей .Для более быстрого распостранения необходимого аромата ,применяют жидкие аромы,но время их действия сравнительно коротко (в основном применяют для стартового закорма).Сухие ароматизаторы действуют более долгий срок ,по мере увлажнения смеси ,но тоже не долговечны .По моим наблюдениям ,действие порошкового ароматизатора (GARDONIX ,GARDONIX GROS GARDONS),в оставшейся для докорма прикормки ,ограничено двумя часами ,при температуре воздуха свыше +20с .Конечно весь запах не теряется ,но активность рыбы значительно снижается и она может запросто свалить к соседям(частенько ловлю с такими же ненормальными как и я ).В таких случаях пригодится спрей -арома ,тоже SENSAS .Немного поправил аромат верхнего слоя прикормки в ведре и сформированные шары в место ловли .Если говорить о оброботки насадки аромами ,то необходимо диповать ,иначе толку мало .Диповать - это замачивать в закрытой таре и довольно продолжительное время .Время зависит от впитываемости насадки .Чтобы придать аромат кукурузе ,ее даже,варят в фирменных ароматизаторах .
Советую применять жидкие ароматизаторы сразу в полном обьеме ,так как летом они очень быстро прокисают и перестают роботать .Очень многие рыболовы жалуются , что сначало ароматизатор действовал неплохо ,а потом вообще никак и толку от него никакого .Попробуйте купить в продуктовом магазине любой сироп ,откройте его и поставте на подоконник .Через определенное время он полюбому скиснет и употреблять его в пищу вы не станете .Вывод напрашевается сам .Внимательно читайте инструкцию и делайте все хорошо,а не как небудь.
Востаннє редагувалось 13 лютого 2012, 09:54 користувачем chinta, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
acbar
Ледар
Ледар
Повідомлень: 26
З нами з: 06 лютого 2009, 01:00
Телефон: 0673835152
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Ароматизатори, діпи

Непрочитане повідомлення acbar »

Підводячи підсумки минулого року намалювались такі речі. ФішДрім Brasem на всіх озерах де рибачив був малоефективний, зате "спортікс" збирав підлящика і плотвичку душе швидко, але не великого. Дуже гарно зарекомендував себе ФішДрімовський "бисквіт". І ще, по осені відкрив для себе прикормку з вираженим "перечним" запахом. В цьому сезоні планую "плотно" підсісти на "перець" для лову ляща. Буду пробувати. А по карасю фаворитом в методній прикормці була :sh_ok: халва. :-)
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Ароматизатори, діпи

Непрочитане повідомлення Юра »

Починається фідерний сезон. З"являються нові ідеї по використанню ароматизаторів. Руки чешуться вже щось змішати :-) .

У кого є досвід використання коріандру в прикормці?
Десь читав у якомусь із звітів, що комбінація коріандр+м"ята - просто убойна по лящу та й по іншій білій рибі.

Мій досвід використання коріандру скоріше негативний, але я особливо і не впирався.
Аватар користувача
Kolyan i syn
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 51
З нами з: 16 вересня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Ароматизатори, діпи

Непрочитане повідомлення Kolyan i syn »

Юра писав:Починається фідерний сезон. З"являються нові ідеї по використанню ароматизаторів. Руки чешуться вже щось змішати :-) .

У кого є досвід використання коріандру в прикормці?
Десь читав у якомусь із звітів, що комбінація коріандр+м"ята - просто убойна по лящу та й по іншій білій рибі.

Мій досвід використання коріандру скоріше негативний, але я особливо і не впирався.
Позаминулого року пробував польський ароматизатор,який показав непоганий результат на горині і запах у нього був явно коріандровий,шкода лише забув як називаэться.Після того майже завжди,по теплій воді,додаю в прикормку мелений коріандр,а по холодній чомусь навІть не пробував.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість