Відео про фідерну ловлю

Обговорення прикормки, ароматизаторів, повідків та ін.
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Кінопоради по фідеру

Непрочитане повідомлення roony »

У міжсезоння зявився час да і душа забажала переглянути кілька фільмів по фідеру.
У плейлисті були Щербакови (Фідер і пікер 1-2ч.), фільми Д.Салапіна (Фідер це просто, Уловістий фідер), Інтелектуальний фідер 1-3ч. , Фідер круглий год, серія кін Карась на фідер, лящ на фідер.
З усього перерахованого самий повчальний як на мене був фільм Салапіна "Уловістий фідер".
Але у цьму топіку хотів би обговорити кілька нюансів фідерного лову про які йшлося у фільмах. Бо по декуди ставлення до них протилежне.
Перше це розміщення фідера на течії. Щербакови тільки за те щоб по течії. Салапін - проти, інші перпендикулярно і вверх. У кожного свої аргументи.
Щербакови-підсічка проти течії може зламати фідера.
Салапін- по течії великий кут лєска-фідер призводить до невиразних покльовок.
Перпендикулярщики - менше лєски у воді менше несе кормак.

То хотів би почути ваших думок з цього приводу. Розміщення фідера - це справа особистих вподобань-переконань чи все таки пряма залежність від умов лову?

Є й інші нюанси почуті у кінах але про них погодя. До нового сезону ще довго - набалакаємось)))
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

:roll: 8) з радістю поділюсь думкою від побаченого якщо підскажете де подивитись
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

Вказані фільми є у мене. Звертайтесь
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Кінопоради по фідеру

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

roony писав: То хотів би почути ваших думок з цього приводу. Розміщення фідера - це справа особистих вподобань-переконань чи все таки пряма залежність від умов лову?
я на стоячці ставлю паралельно берегу, і вверх не задираю. якщо вітер, навпаки по нижче до води. тут. на мою думку, важливо не перегнути палку з мягкістю вершинки.
бо в тиху погоду - чим мягше - тим краще...а якщо вітер - то тут треба дивитися щоб вітром її не дригало )
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

ловив з кормушкой 25 грам. + корм. дно тверде
ставив вершинку 1 унц. при невеликому вітрі (метрів 5-7/сек) вершинка тупо стояла в зігнутому положенні і вітер її не дьоргав...хоча коли прикормка вимивалась через хвилин 5-10 і не було покльовки-то було видно що чуть-чуть підтягується по дну кормушка, бо стає легшою. Я думаю - це і є той випадок коли знайдений правильний баланс "кормуха-квівер"
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

Вітер це теж нюанс ще той. Я на стояку роблю аналогічні операції. А от з течією ще не розібрався як краще. Вірніше, як ловив то ставив по течії. А от фільми подививя і відразу роздуми :roll: Бо почуті поради протилежні. Тому і думки формучан ще хотів би почути.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ZVod »

Есть на что посмотреть:



Аватар користувача
maxxx
Ледар
Ледар
Повідомлень: 39
З нами з: 16 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення maxxx »

Для тех, у кого установлена программа DC++ даю магнэт-сцылки на фильмы о фидере (скачка в локальной сети без интернэт-трафика). Оператор должен быть ТВМ (бывш. РГМ). Приятного и полезного просмотра))) :!:

magnet:?xt=urn:tree:tiger:D2CAICY3QE5DXR5NY5WOZ3OCRQKFB5RXQRNNJDQ&xl=734048256&dn=39_Fider_i_piker_1.avi

magnet:?xt=urn:tree:tiger:V47XEJXROUAVXJ4RW7JBATQ2HNYG2ALEWZLEWTY&xl=567937024&dn=Intelektualniy_feeder.avi

magnet:?xt=urn:tree:tiger:VAZAWAHQJZ6RAJOW66ZR4ELZBFTI6FKXOHLTWRY&xl=1460653376&dn=ulovistii_feeder_ff.avi

magnet:?xt=urn:tree:tiger:BC6N5LS2ZSMXXPQ3ZVH3S342CILXPG3RYYYTZAQ&xl=419795064&dn=%2B%D0%A4%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D1%80+%D0%B8+%D0%BF%D0%B8%D0%BA%D0%B5%D1%80+2.+%D0%9D%D0%B0+%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%B5+%D1%81+%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%B0+%D0%B8+%D1%81+%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%BA%D0%B8.avi
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Кінопоради по фідеру

Непрочитане повідомлення roony »

Скачав три фільми по фідеру - голандський, угорський і німецький. Ще не передивлявся, але .. У голандському є підводні зйомки ляща, як годується, як клює. Німецький це відеододаток до риболовного журналу "Блінкер". Кіна розшарив в мережі РГМ. Кому цікавить скину в лічку нік з ДіСі.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Кінопоради по фідеру

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

roony писав:Кіна розшарив в мережі РГМ. Кому цікавить скину в лічку нік з ДіСі.
Мені цікаво...Дякую :men:
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Кінопоради по фідеру

Непрочитане повідомлення trans »

roony писав:Скачав три фільми по фідеру - голандський, угорський і німецький. Ще не передивлявся, але .. У голандському є підводні зйомки ляща, як годується, як клює. Німецький це відеододаток до риболовного журналу "Блінкер". Кіна розшарив в мережі РГМ. Кому цікавить скину в лічку нік з ДіСі.
Також цікавлять дані фільми.
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: Кінопоради по фідеру

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

Шановні колеги, чи є в когось заматаровський фільм " лещ на фидер "-з перекладом/чи посилання/?У свіжому салапінському журналі є трохи перекладу, все ж фільм повчальний, хотілося б повністю.
map
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 20 квітня 2010, 08:57
Телефон: 0666519922
Контактна інформація:

Re: Кінопоради по фідеру

Непрочитане повідомлення map »

В мене є можу записати на диск :ni_zia:
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Кінопоради по фідеру

Непрочитане повідомлення roony »

А насікльіки цікавий та пізнавальний фільм? Заматаро більше спец по комерції і розкрутки свого бренду. Чи побачим там щось нове?
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: Кінопоради по фідеру

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

Скачав з торрента "Лещ на фидер"Михаеля Замматаро тривалістю більше 3х год., то навіть без перекладу цікаво та повчально.Разом з, як пише roony, рекламою та розкруткою, є багато "розжованих" дрібниць і не тільки, тому хочу /і всім раджу/переглянути з перекладом. :co_ol:
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей