Найкращі місця для ловлі фідером?!

Обговорення прикормки, ароматизаторів, повідків та ін.
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

Я гуглем не особо пользоваться умею :smu:sche_nie:
Едешь почти в конец села , почти до поворота к мосту , и с лева увидишь натоптанные тропинки , либо спросить у местных.
Проверь не пожалеешь , я так думаю :)
Место перед ямкой-поворотом я бы больше советовал судачатникам (уж много там коряжек по дну , не завал конечно , но хватает ) а вот ниже по течению (перед упавшим деревом) для фидера самое оно ! нужно только стараться ложить поближе к нему.
старый , очень старый рыбак ,
споймал - накати .
Аватар користувача
Shamik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Shamik »

pensioner писав:Я гуглем не особо пользоваться умею :smu:sche_nie:
Едешь почти в конец села , почти до поворота к мосту , и с лева увидишь натоптанные тропинки , либо спросить у местных.
Проверь не пожалеешь , я так думаю :)
Место перед ямкой-поворотом я бы больше советовал судачатникам (уж много там коряжек по дну , не завал конечно , но хватает ) а вот ниже по течению (перед упавшим деревом) для фидера самое оно ! нужно только стараться ложить поближе к нему.
Большое спасибо! обязательно поєду, проверю!
Аватар користувача
Kolyan i syn
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 51
З нами з: 16 вересня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Kolyan i syn »

Юра писав: Зараз пішли такі зими, що до кінця січня точно можна буде ловити. А "правильне місце" може бути і нижче по течії після впадіння теплої азотовської канави. Чим не підігріта МР (Москва-річка) в мініатюрі?

Але питання в розмірі риб - може ловитися вічно голодна дрібота, а солідні екземпляри будуть ігнорувати. От у вас був хороший кльов, та й я застав шалений, як із кулемета, та розмір риб бажає кращого.
Якщо підійшла мала риба,то за нею, майже обовязково,має підійти і крупняк.Потрібно тільки зацікавити його крупнішою насадкою на гачку і додати трішки каші в прикормку.Минулої неділі знову були в районі Азоту і все що вище сказано було перевірено на практиці - після мілюзги було зачеплено лящика на 1,5 кг,потім було зловлено ще кілька густерок грамів по 250 - 300 ,хоча кльов того дня був не дуже добрий.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Юра »

Kolyan i syn писав: після мілюзги було зачеплено лящика на 1,5 кг,потім було зловлено ще кілька густерок грамів по 250 - 300 ,хоча кльов того дня був не дуже добрий.
Аааа, це, напевно, про вас вже по берегам Горині ходять легенди типу: тут мужик зловив ляща на 2 кг та ще кілька поменше. :lol:

А якщо серйозно, то я не дуже розумію, що робить лящ глибокою осінню на міляку і бистряку, що за шлюзом. Він же має займати глибокі місця водойми, менш як на 6 метрах його не має бути (так по літературі). А якщо по логіці - то зрозуміло: прийшов до шлюза попідбирати між камінням корм, що прибило течією. Певно, в нашій річці він веде себе не зовсім так, як на крупних ріках.
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ZVod »

Kolyan i syn писав:
Якщо підійшла мала риба,то за нею, майже обовязково,має підійти і крупняк.Потрібно тільки зацікавити його крупнішою насадкою на гачку і додати трішки каші в прикормку.Минулої неділі знову були в районі Азоту і все що вище сказано було перевірено на практиці - після мілюзги було зачеплено лящика на 1,5 кг,потім було зловлено ще кілька густерок грамів по 250 - 300 ,хоча кльов того дня був не дуже добрий.
Дещо суб'єктивно - на рахунок того, що де дрібнота там і крупна риба - то це майже стовідсоткова правда. Бува так, що дрібноти чи середньої риби обмаль - тоді крупного ляща можеш не чекати.
А ось на рахунок того, що крупна риба цікавиться лише крупною наживкою це міф... Справа в тому, що "утримуючи" менш крупну рибу ми завжди даємо шанс витіснути її більш дорослішою, утримуючи необхіднрий темп риболовлі. А ось каша та крупна наживка часом не сприяє цьому.... Хоча це тактичні питання і кожен діє на власний розсуд.

А на рахунок сезонів рибалки - це питання дещо аномальне протягом останніх років. Погодні умови зміщуються по фазі аж до +12 на Новий рік, це безумовно впливає на поведінку риби. Її присутність та активність абсолютно не однорідна по всьому фарватері ріки - тобто місце відіграє найважливішу роль і то протягом обмеженого часу риболовлі. Це трохи схоже на фортуну.... вміння і досвід менш важливий, хоча більш спеціалізований.
Але якщо в когось трохи ловиться біла риба в таких умовах .... то її потрібно просто ловити та не перейматись іншим.... :men:
Аватар користувача
Kolyan i syn
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 51
З нами з: 16 вересня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Kolyan i syn »

Юра писав:
А якщо серйозно, то я не дуже розумію, що робить лящ глибокою осінню на міляку і бистряку, що за шлюзом. Він же має займати глибокі місця водойми, менш як на 6 метрах його не має бути (так по літературі). А якщо по логіці - то зрозуміло: прийшов до шлюза попідбирати між камінням корм, що прибило течією. Певно, в нашій річці він веде себе не зовсім так, як на крупних ріках.
Взагалі там є ямка приблизно 4 - 5 метрів,де я і ловлю.Трішки далі,за течією,є ще кілька ям,де риба також ловиться.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість