Фідер - загальна тема спілкування

Обговорення прикормки, ароматизаторів, повідків та ін.
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення xxOZ »

Прикормка собственная.

Зображення

основна леска 0,25, поводок флюр 0,18
кормушка квадрат (40-60г) с закрытой задней стенкой.
перед вертлюжком бусинка.
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 86
З нами з: 04 лютого 2012, 00:26
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden »

Трубок не використовую, втрачається чутливість.
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Так якби ліска вільно рухається по трубці, чутливість навпаки повинна бути краща, так як рибі недоводиться тягти 40 грам кормухи з залишками прикормки. Я правильно розумію? 0_0
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення os1 »

Особисто я користуюсь ось таким
Зображення
Чуйка гарна, мене влаштовує.
Востаннє редагувалось 19 липня 2013, 09:13 користувачем os1, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Ну щож, все зрозуміло, так собі все і представляв. Дякую Вам за розйяснення, до вихідних є чим по вечорам зайнятись, буду готуватись до рибалки. Пора переходити на річку, ато стави у нас бачу геть безперспективні пішли, а мо то я такий рибаг :dribble:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення xxOZ »

SashulkaB3 писав:Так якби ліска вільно рухається по трубці, чутливість навпаки повинна бути краща, так як рибі недоводиться тягти 40 грам кормухи з залишками прикормки. Я правильно розумію? 0_0
да, ловится все вплоть до мелких пескарей.
SashulkaB3 писав:Пора переходити на річку, ато стави у нас бачу геть безперспективні пішли, а мо то я такий рибаг
река тоже начинает нищенствовать, благодаря подводникам, сеткам и т.п. С каждым годом результат такой бурной "деятельности" все заметнее и заметнее.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Принаймні цього року понаблюдавши за своїми місцевими Олександрійськими рибаками, то таки чимало люди ловлять пристойної риби, значить один з наших місцевих браків нажерся :metal: постукаю краще по дереву :-)
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Kostya »

Вітя, годівниці я мав на увазі не з закритим дном, а такі
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
По ціні - "ФД" не так і дорого, але вона краща ніж "ай подсекай". Стосовно асиметрички - цей монтаж не прижився у спортсменів, це звичайно не показник, але він плутається частіше ніж патерностер, або інлайн, особливо в момент холостої підсічки. Якщо за годину робити 5-6 перезакидів, то можна миритись, а якщо - 60.
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення ehnaton »

я звичайно у фідері не профі - але за асиметричку скажу наступне - 100% гарантія що НЕ заплутується, це перевірено багато разів. Так само як Патер-Ностер. Бували рази коли перезакидав по 1 разу на 30 хв., а бувало коли перезакидав і по надцять разів на хвилину. Плутанини немає. Якщо така і має місце - знач переглянь леску своєї оснастки. Мож вона закручується надто. Зміни леску. Або на товстішу, або якщо тонша - то якіснішу. Херова леска може. Я використовую для основної оснастки 0,18-0,22 (це на саму асиметричну петлю з кормухою в 30 г). Сама основна жилка, на яку то все чіпляється - 0,24.
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення stal1n »

Kostya писав:Вітя, годівниці я мав на увазі не з закритим дном, а такі
Зрозуміло, спасибі за пораду. Шкода лише, що таких годівниць не буває легких та дуже легких, з вагою 10-20 грамів. А для Басівого Кута важчих і не потрібно. Хіба самому з ПЕТ-пляшки майструвати
Kostya писав: Стосовно асиметрички - цей монтаж не прижився у спортсменів, це звичайно не показник, але він плутається частіше ніж патерностер, або інлайн, особливо в момент холостої підсічки. Якщо за годину робити 5-6 перезакидів, то можна миритись, а якщо - 60.
Приєднуюсь до Руслана — не плутається та асиметричка зовсім, подобається мені та й все. Готовий її проміняти лише на патерностер, але з ним свої приколи(це вже матеріал для зовсім іншої нема, а не вісті з водойм оз.БАСІВКУТСЬКЕ) :-)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Годівниці, доречі, є не погані по 16 гр
І розмір не малий!
А на рахунок оснастки - чим простіше - тим краще
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення serseruy »

stal1n писав:
Kostya писав:Вітя, годівниці я мав на увазі не з закритим дном, а такі
Зрозуміло, спасибі за пораду. Шкода лише, що таких годівниць не буває легких та дуже легких, з вагою 10-20 грамів. А для Басівого Кута важчих і не потрібно. Хіба самому з ПЕТ-пляшки майструвати
Kostya писав: Стосовно асиметрички - цей монтаж не прижився у спортсменів, це звичайно не показник, але він плутається частіше ніж патерностер, або інлайн, особливо в момент холостої підсічки. Якщо за годину робити 5-6 перезакидів, то можна миритись, а якщо - 60.
Приєднуюсь до Руслана — не плутається та асиметричка зовсім, подобається мені та й все. Готовий її проміняти лише на патерностер, але з ним свої приколи(це вже матеріал для зовсім іншої нема, а не вісті з водойм оз.БАСІВКУТСЬКЕ) :-)
Такі годівниці е даже по 7г. так що погано шукаеш)
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Kostya »

ehnaton писав:я звичайно у фідері не профі - але за асиметричку скажу наступне - 100% гарантія що НЕ заплутується, це перевірено багато разів. Так само як Патер-Ностер. Бували рази коли перезакидав по 1 разу на 30 хв., а бувало коли перезакидав і по надцять разів на хвилину. Плутанини немає. Якщо така і має місце - знач переглянь леску своєї оснастки. Мож вона закручується надто. Зміни леску. Або на товстішу, або якщо тонша - то якіснішу. Херова леска може. Я використовую для основної оснастки 0,18-0,22 (це на саму асиметричну петлю з кормухою в 30 г). Сама основна жилка, на яку то все чіпляється - 0,24.
Якщо несиметричку вимотувати з відстані 45 метрів за 45 секунд, то вона не заплутається 100%, але за цей час сусід на патерностері зловить дві риби, я кажу як учасник змагань. На жилках я розуміюсь, трохи. Жилками на основній не ловлю ніколи( на карподромах не ловлю).
На Басовому Куті, я використовую годівниці від 30 грамів і до 60ти. Годівниці в 10 грамів це для пікера, та верховоди.
Прохання для адмінів сайту, перенести все, що не стосується риболовлі на Басіку, в відповідну тему.
З повагою, до всіх "небайдужих", Костянтин.
Mark
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 07 березня 2014, 11:12
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення Mark »

Колеги, підкажіть коли можна пробувати виходити на Горинь ? І з якою насадкою ? (місяць березень).
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення stal1n »

Mark писав:Колеги, підкажіть коли можна пробувати виходити на Горинь ? І з якою насадкою ? (місяць березень).
Ще дуже рано
Пробувати звісно можна, але я б чекав середньодобової температури не менше 12 градусів, насадка однозначно мотиль, прикормку можна або не використовувати і шукати рибу, або юзати якусь без запаху з великою кількістю доданої землі з кротовень + обов'язково живі компоненти.
Але й тут толку буде мало, бо ще рано :)
В будь якому випадку пробувати треба, а потім показати нам всім результати :metal:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей