Фідер - загальна тема спілкування

Обговорення прикормки, ароматизаторів, повідків та ін.
Аватар користувача
anzud
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 41
З нами з: 02 квітня 2012, 12:31
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення anzud »

AndreyK писав:В качестве прикормки в кормушку - молотый горох по "киевскому" рецепту.
А ссилочку можна на рецепт?
Всё для неё любимой, для рыбы :ps_ih:
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення AndreyK »

anzud писав:
AndreyK писав:В качестве прикормки в кормушку - молотый горох по "киевскому" рецепту.
А ссилочку можна на рецепт?
Легко. :)
SSS001 писав:Вообще на кашу из молотого гороха можно дать
универсальный, короткий и простой рецепт, типа считалочка -
пять часов - мочить,
пять минут - варить,
холодной водой - промыть,
на мясорубке - крутить.
http://fishing.kiev.ua/vb3/showpost.php ... stcount=20
http://fishing.kiev.ua/vb3/showpost.php ... stcount=28
Вообще тема эта ("Весенняя плотва") - интересная, рекомендую прочитать, если не полностью, то хотя бы первые страницы.
oleg-rivne писав: Поводок 0,15-0,18
Спасибо. Значит придётся-таки ставить более толстые поводки...

Так а Feeder Gum никто не использует? На других форумах вроде интересные озывы, видел его в наших магазинах, думаю купить на пробу, да жаба немного давит, дороговато как для "попробовать".
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення Юра »

Взагалі, ти дуже правильно націлився саме на головня. Схоже, зараз влітку це буде риба №1 для ловлі на фідер, та й не тільки влітку, лише навчитися треба.
Я й сам подумую про нього всерйоз, але фідер для Голавля (крупного, більше 1 кг) погано підходить - не любить ця риба шуму, метушні, бігання по берегу, що в фідері неминуче.

По власному досвіду ось що можу порадити.
Якщо націлитися на головня, то ось мої рекомендації:
1. Ніякої плетенки. Лише моно. Там покльовку фіг прогавиш, а от обрив повідка на нормальному екземплярі - елементарно. Важливо, щоб снасть витримала перший удар, далі - все досить просто.
2. Ніякого патерностера. Це ж, фактично, глуха снасть. А головень любить погуляти і під прибережні кущі, і в травичку заглянути і в нитчасті водорослі нирнути. Якщо хороший екземпляр - то обрив. Рекомендую, як це не банально, ковзаючу оснастку. Одного разу взяв кілограмового в самих кущах, кормушка зачепилася але дякуючи ковзаючій оснастці замучив і взяв руками, ледве продершись до нього.
3. Відмітив, що головень не боїться і коротких (до 40 см) повідків і досить грубих (0,18) повідків. Повідок лежить на дні. Так що тончити особливо не варто, але розпочати з 0,14 можна спробувати. Саме краще, як на мене - 0,16.
4. Вудилище. Має гарно в"язати рибу і довшим реально комфортніше. Ідеално - 3,6 м.
5. Маскування. Основа для даного виду рибалки. Ловити із-за укриттів, кущів або кормити точку далеко від себе, бажано, щоб точка лову була біля неприступного берега із кущами, не бігати, не кричати і щоб не було інших риболовів поблизу точки. Ось oleg-rivne все робить правильно: місце підготовлене, ніякої лишньої метушні, заброси нижче по течії або навіть під протилежний берег.
6. Прикормка. Важливий елемент. Кормити пиллю не варто, краще каші із сильними ароматами. Ідеально - салапінка із Фіш-Дрім Брасем. Реально головень на цю арому ведеться. Дуже поважає головень крупну фракцію кукурузної крупи. Також домішуємо ту насадку, на яку ловимо. Або подрібнений горох, або кукурузка. Пиллю можна, коли вже "накритий столик", щоб зібрати дріботу а за ним і голавля із дальніх кордонів. Щодо тактики закорму: масований стартовий закорм, якщо є можливість - шарами з руки чи рогаткою. Далі - об"ємна кормушка, досить плотна набивка, розмивання за 10-15хв і нечасті перезаброси. В цей час відсиджуємося за кущем.
7. Насадка. Де головня на що привчили. Пучок опаришів, кукурузка, перловка, горох. У мене крупніші брали на кукурузку, та й нормальні підлящики і густера попадались попутно. Треба зрозуміти, на що в даний час він бере краще. Опариші і кукурузка, як на мене, дають швидше результат, чим горох. Але є місця, де густирка обриває без сліду і перловку, і кукурузку, а на опариша ловиться молька. Тоді у гороху нема конкурентів. Ще можна пробувати ловити на консервований зелений горошок, дуже добра насадка. Але тяжко знайти горох потрібної консистенції - бо тут потрібен і із цілюю шкіркою, і щоб не розвалювався від легкого стиснення пальцями. Якось звернув увагу, що у головня в шлунку (літом): перемелені рачі панцирі. Ось вам і насадка.

Ось такий опус вийшов. :-) . Може, згодиться.
Аватар користувача
anzud
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 41
З нами з: 02 квітня 2012, 12:31
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення anzud »

Можливо трохи не туди пишу, соррі. :smu:sche_nie: Наразі важливе притання ловлі фідером під час нересту. Наскільки це законно? Вродь одне вудилище, один гачок.
Всё для неё любимой, для рыбы :ps_ih:
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення AndreyK »

anzud писав:Наскільки це законно? Вродь одне вудилище, один гачок.
Пока в рамках правил - то всё законно. :)
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення Рома »

anzud писав:Можливо трохи не туди пишу, соррі. :smu:sche_nie: Наразі важливе притання ловлі фідером під час нересту. Наскільки це законно? Вродь одне вудилище, один гачок.
А що ж тут незаконного? Самі ж сказали: "одне вудилище, один гачок". Ловіть собі на здоров"я, дотримуючись норми вилову :mi_ga_et:
Зображення Romanmix2002
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Интересный вариант конструкции кормушки. Надо будет как-то попробовать соорудить такое. :)

Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення stal1n »

AndreyK писав:Интересный вариант конструкции кормушки.
чесно кажучи це фігня
уявіть собі наступні ситуації:
  • кормушка повністю розкривається при ударі об воду - вся прикормка буде розпилена в товщі води, а риболов ще 20 хвилин буде п'ялитись на незворушний кінчик
  • маленький шматочок корму попадає в проміжок між порщнем і стінкою - кормушка не розкриється
Ймовірність одного й іншого надзвичайно велика.
Чим ця кормушка краща звичайного бігудя - рішуче незрозуміло.
Чергово херня для виманювання грошей.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення AndreyK »

stal1n писав:кормушка повністю розкривається при ударі об воду - вся прикормка буде розпилена в товщі води, а риболов ще 20 хвилин буде п'ялитись на незворушний кінчик
маленький шматочок корму попадає в проміжок між порщнем і стінкою - кормушка не розкриється
Ймовірність одного й іншого надзвичайно велика.
Не такая уж большая. Что касается раскрытия при ударе об воду - не вижу в этом ничего плохого. Ну пусть прикормка высыпется не на 10 см2, а на 1 м2 - функцию свою она всё-равно выполнять будет. А что касается застревания между поршнем и стенкой - то судя по видео, кормушка эта больше предназначена для корма типа пелетс и тому подобных гранул, а не для сильно сыпучего или пластилиноподобного. С гранулами правильного размера, думаю, попадание заклинивание поршня исключено.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення Юра »

Така кормушка, скоріш за все, годится лише для стояка. Там дійсно не дуже важливо, чи в товщі води розкрилась чи на дні, течії то нема. А от на течняку, згоден із Stal1n"ом, - не буде працювати як треба. Та й для стояка краще використувувати inline-огружену пружину.
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

кормушка повністю розкривається при ударі об воду - вся прикормка буде розпилена в товщі води, а риболов ще 20 хвилин буде п'ялитись на незворушний кінчик
маленький шматочок корму попадає в проміжок між порщнем і стінкою - кормушка не розкриється


Я на такі кормушкі вже ловив :a_g_a: плотность забивання кормушкі ти сам регулюєш кормом через скількі вона вистрилить, По друге коли закинув і все вляглося на місті на дні , то по кінчіку видно вистрел кормушкі коли звілльняється корм,по трете ніколи поршень незастрягав. Єдиний мінус в цієї кормушкі нелюбить вона мулу де на водоймах трохи нормально мулу вона вгрузає ну а далі зрозуміло :mi_ga_et:. А на відео дорога кормушка я робив саморобні але потім на базарі зявились польські чорні я вже непомню назви. І покльовок було більше на цю снасть чим на просту кормушку.

А что касается застревания между поршнем и стенкой - то судя по видео, кормушка эта больше предназначена для корма типа пелетс

Я ловив на різний корм і фіш-дрім з кашою і своя ізготовка працює на ура я повторюся ви самі регулюєте степінь забивкі кормушкі :co_ol:
Аватар користувача
Mihalych
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 17 квітня 2010, 10:05
Телефон: 0678017474
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення Mihalych »

Серж-ядовитий писав: А на відео дорога кормушка я робив саморобні але потім на базарі зявились польські чорні я вже непомню назви. І покльовок було більше на цю снасть чим на просту кормушку.
Польская фирма ВИРЕК
Рыба есть,ловить надо уметь!!!
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Де можна взять МЕЛАСУ
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Ну я незнаю яка вона, порошок чи густий бальзам, поскільки, літри чи кілограми і скількі коштує. Я шукав КОПРА МЕЛАСА по магазинах то нічого такого нема, кажуть хароша добавка для прикормки як по запаху так і по вкусовим качествам.
ЦІна скількі коштує і яка вона, як що можна то скіньте такі дані.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість