Фідерна прикормка

Обговорення прикормки, ароматизаторів, повідків та ін.
Аватар користувача
stez
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 27 січня 2009, 01:00

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення stez »

Поспілкуватись завжди цікаво, але хочеться із спілкування підчерпнути якісь практичні знання від людей, які щось зробили власними руками і це описують, а не читати чиїсь умозаключенія, при цьому знаючи, що вони можуть бути як правильними так і хибними, бо ця людина продукцію чи технологію бачила десь, колись, чиюсь, і скоріше всього тільки по компу чи телевізору, а не ту, про яку йде мова. Зі всього форуму респект тільки: ttearjerker у, який розповідає реальні речі, так як реально розривав той цалофановий пакет з прикормкою "мінерал" біля воодойми і пробував рибалити та експериментував. Побільше б таких допищиків і людей, що реальні речі роблять своїми руками.
Аватар користувача
zerich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 163
З нами з: 11 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення zerich »

Хоч я і не великий знавець фідера , але з досвіду карпової ловлі - ми використовували глину в якості прикормки , головне правильно подати і ще одне, головне в кормі, на мою думку, це не привабливість чи харчова цінність , а безпечність =)
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення AndreyK »

stez писав: Цікаво, чому це Ви пане Андрію, вибрали з тернопільського форуму тільки весь негатив, там є і багато позитивних оцінок прикормки "МІНЕРАЛ",
Много? :sh_ok: :facepalm: Наверное, мы читаем разные тернопольские форумы, потому как по Вашей ссылке много совсем не наблюдается. :-) Да и в Тернополе эту чудо-глину ещё никто и в руках не держал (так что какие могут быть позитивные оценки???) и знают о её существовании исключительно из рекламы некоего участника форума с ником "mineral" - это случайно не Вы? :-)
stez писав: Я так розумію, що все,що не приносить прибутку і задоволення особисто Вам є негативним.
Можете думать что угодно, но создаётся такое впечатления, что эта чудо-глина приносит прибыль Вам, раз Вы так героически её защищаете. :-)
И здесь, и на Тернопольском форуме просят привести доказательства неких исследований, о которых говорит производитель - якобы подтверждающих, что рыбу привлекают какие-то там минералы. В ответ только лапша на уши и посылание на... "ищите сами" :-) Очень весомые аргументы.

zerich писав:Хоч я і не великий знавець фідера , але з досвіду карпової ловлі - ми використовували глину в якості прикормки , головне правильно подати
Дима, с удовольствием полюбуюсь, как ваша команда на следующих соревнованиях будете сыпать в воду воду глину вместо дорогущих бойлов и пелетса. А то сколько не смотрел ваших фото и видео - почему-то глину не видел... :-)
zerich писав: головне в кормі, на мою думку, це не привабливість чи харчова цінність , а безпечність =)
:-) Ага, а самая безопасная прикормка - это вообще без прикормки, да? :facepalm:
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення xxOZ »

С глиной все куда банальнее.
откуда-то писав:На быстром течении предпочтительнее глиняные шары или шары вязкой, тяжелой молотой прикормки, очень медленно размывающиеся.
Остальное - ухищрения продавцов что б толкнуть чудо-товар.
Аватар користувача
stez
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 27 січня 2009, 01:00

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення stez »

Ну як завжди: поносу повний тазік, а обгрунтованих практичних досліджень, якими можна поділитись з рибалками - повний нуль. Ще й ставимо під сумнів практичний досвід рибалок, що регулярно приймають участь у змаганнях з риболовлі та займають призові місця на чемпіотах. (Бо ж я такий перець, що все знаю і ніхто мені не рівня....мабуть є проблеми з психікою...).
Продукт чудо-глинка, чи карбід (як сміючись сказав продавець у магазині), чи мінерал, він же "прикормка мінеральна універсальна" вже маю вдома і після Паски обовязково вийду на Басік і поекспериментую на плотві чи верховодці. До речі розірвавши пакет бачу, що це не глина, бо маю практичний досвід відрізнити супісок від суглинка і тим більше від глини. До жодного з визначень воно не підходить, скоріш за все це якесь подрібнене каміння. При розмочуванні у воді дійсно за певний час тверді камінці розчиняються (без помішування) на дуже дрібний пісок, а вода різко забарвлюється у коричневий колір і такою залишається більше години. Повністю осідають всі частинки, якщо не зачіпати стакан, десь за добу (з вечора до ранку вода ще не стала повністю прозорою). Сам науковець і тому бачу, що поки всі заявлені характеристики підтверджуються - це дійсно мінеральні камінці. Потрібно буде поспілкуватися з колегами з інституту епізоотології, бо замутили цей продукт, раз він рівненський, скоріш за все вони, так як знаю що давно (ще з 90-х) проводять подібні дослідження і експериментують на тваринах і рибах. Якщо звісно щось розкажуть, і якщо це вони, то відпишусь. Але бачу що скоріш за все будуть морозитись, раз так все шифрується.
misconiya
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 29 липня 2017, 20:03
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення misconiya »

Мы с мужем прикормку обычно покупаем, в основном конопляную кашу)
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей