Фідерні монтажі

Вудлища, китушки, годівниці, крісла та інші причандали
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Фідерні монтажі

Непрочитане повідомлення roony »

Тут думаю будемо балакати про різні шляхи-дороги з'єднання поводків, кормух і основних жилок.

В Городищі Щевич ловив на донку доволі просту але ефективну в тих умовах - тобто нерухлива риба, яку ніякою прикормкою не звабиш у свою зону. А тому годівниця не потрібна, якщо її і чіпляти то у тому випадку коли немає підходящого грузила - обірвались, чи вага не та.
Я б намалював але ще не знаю як малюнок завантажити :oops:

Тому на пальцях - до основної жилки прив'язуємо груз. Вище, на основній, в'яжемо петельку (як на поводки, хоча чого як це ж і є на поводок) довжиною до 5 см. Відстань її від грузила думаю тра робити такого шоб не було перехльосту з грузилом. На відстані десь 50-90 см (цю відстань вказую з таким розрахунком що залежить вона від умов лову)ще одна петля. В петлі поводки не довгі до 10 см. В Городищі так багато хто ловив, в Малинівку приїхали там так само люди про неї знають. Моя думка про неї - доволі ефективна.
[/b]
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
Yarik
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 81
З нами з: 24 березня 2008, 01:00
Телефон: +38-093-116-5057
Хто: Засновник РМР
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Yarik »

Варіант оснастки фідера без кормушки.
Зображення

Я так розумію, що фідер тому і фідер, що з кормушкою (feed - годувати). А отже дану остастку можна назвати якимось пікером, мабуть.
Аватар користувача
simsim1972
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 07 лютого 2008, 01:00
Звідки: м.Здолбунів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення simsim1972 »

Абсолютно правильно, це-ПІКЕР. Я його використовую коли сильний втер (хвиля), або хочеться випити пива , а не дивитися на поплавок!!!! :D
Аватар користувача
qwert
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 04 липня 2008, 00:00
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення qwert »

Підкажіть де знайти приклад монтажу асимметричної петлі
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

http://www.salapin.ru/article459.html

Тут є всі пєтлі. Але як сказав мені Віталік Марчук: "не заморочуйся ти цими пєтлями". Я поки і не заморочуюсь. З'єдную основну жилку, поводок і відвод для кормушки через тройний вертлюг. Вертлюг треба брати з дорожчих, і щоб він був "бочонком" а не зкручений з проволки. Так буде менше можливості у поводка для зацепа за вертлюжок. Відвод 10-15 сантиметрів з якісної жилки діаметром 25 мм. Як і при любих оснастках крім трубочки варто використовувати на поводки дорогу лєску яка не скручується після третього закидання. Трабуко Даймонд для мене саме те! Чутливість у такого монтажу висока, підходить він і до замуленого дна.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
simsim1972
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 07 лютого 2008, 01:00
Звідки: м.Здолбунів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення simsim1972 »

А хто-нибуть пробував в фідерних монтажах використовувати "лідкор" з карпових монтажів, як протизакручувач? Наприклад вищеописаний монтаж roony добавити лідкор, якщо я правильно зрозумів він глухий(не скользящий)?А ні трубочка всетаки якась є. Тоді я нев"їхав у схему :?:
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

Трубочки немає - монтаж глухий як Муму. А про лідкори тра ще почитати в неті :oops: бо шо це таке і куди його в'язати.... але може дійсно річ хороша і для фідера :!:
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
qwert
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 04 липня 2008, 00:00
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення qwert »

Гадаю що глухий монтаж тупить покльовку
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Як на мене примінення карпових (тільки невеликих) кормух на фідерній снасті дуже ефективне просто не перевантажувати і вірно підібрати вагу.
Власний досвід показав, що кормушка типу метода і т.д. (головне щоб шла по осі лески чи нитки і не було ніяких відводів в сторону як кармушка встороні від трубки), більш ефективне оскільки, менш путають поводки (в мене їх 2 і довгі)
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

якщо ставити метод, то поводок має бути один і коротенький, сантиметрів 7. щоб не путався. туда-кукурузкі дві і одну горошину пінопласта. але це вже не фідером ловить, а якоюсь потужнішою палкою закідать і чекать. вийте як би донка. і в сторону. а фідером ловить і перезаброси кожні 5-10 хв полюьому.
сам ловлю з симетричною петлею в стоячці в основном. поводок 30-40 см.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Варіанти фідерних оснасток
Зображення
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

Я то особисто хочу спробувати монтаж зображений на малюнку з ножицями. Коли натрапив на нього в неті то побчив шо то той самий патерностер тільки зі ще однією петлею між кормаком і поводком. Простий, чутливий і думаю з поводками не буде заморочки. Хоча від трубочки теж не відмовлятимусь мабуть. Бо хоть і кажуть шо то тільки для початківців але і переваги у неї над петлями є однозначно. А мінуси трубки здається значно перебільшені. Все знову ж таки залежить від умов лову. На річці мені здається трубка не поганий варіант для утримання на місці легких кормух.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

трубку даже і не пробував ніколи. починав з петель...помучився правда. потім Віталік Марчук показав тройний вертлюг )))
Спробував-щось не дуже він мені сподобався..
потім звязав правильну симетричку з хорошої жилки без памяті - і тепер ловлю тільки так
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

На тройний вертлюг від Марчука ловив весь цей рік. Хоч монтаж і глухий але покльвки показував навіть на спінінг переоснащений на фідер. Щодо трубок то це питання спірне. Як наприклад і використання в аматорській риболовлі спортивного діаметру поводків. На деяких форумах, і у фільмах того самого Салапіна йдеться про поводки мінімум 18 а то і за 25. Тут і за кормак тоді не буде закрутів при такому діаметрі, і водночас і рибу ловлять хлопці.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей