Фідерні "палки"

Вудлища, китушки, годівниці, крісла та інші причандали
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення stal1n »

Samuraj писав:Уважаемые коллеги, помогите с выбором. Года три назад было две палки от Микадо, длиной 3.6 и 3.6(4.2), но фидерную ловлю забросил, снасти продал. Сейчас опять хочу вернуться к фидерной ловле. :)
Условия ловли - Горынь, Стырь, Случ.
Бюджет +- 1000грн.
Длина 3.3-3.6м( 4.2)
И по катушкам подкиньте информации, лучше по специализированным. Бюджет 500-1000грн. размер 2500-3000. Спс.
Відразу напишу по "спеціалізованій" катушці, за таку ціну найкращий вибір це SHIMANO Exage 3000MHSRA
Це легка, швидка і дуже надійна катушка. На ній є флажок миттєвого тормозу, який дуже зручний у фідерній рибалці: при закиді одним рухом затягуємо тормоз на максимум, а в робочому положені повністю його відпускаємо. Виважуємо рибу на середньому положені, потрохи доводячи туди флажок по мірі втомлюваності трикілограмового карпа :) Крім цього, дана катушка має подвійну ручку, що є дуже зручним під час різкого вхоплювання фідеру під час покльовки - рука не промазує по ручці.
Цю катушку рекомендуєвідомий фідермен Romeo

У мене така котушка - дуже задоволений!
мій колега, форумчанин Yarik придбав собі в минулому сезоні найновішу модель Ci4 може він щось додасть :)

ну а якщо хочете ще трішечки краще, але відповідно і дорожче то це буде SHIMANO Stradic, на таку ловить Ventel
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення AndreyK »

roony писав:Да возьмите и сами разберитесь)))
:du_ma_et: Мда, довольно странный ответ. Если во всём самому разбираться - то нахрена вообще форумы? Не в обиду будет сказано, но лучше уж вообще воздержаться от ответа, чем давать такие "советы".
Если кто не заметил - то я веду речь не о сферическом коне в вакууме, а о снасти для конкретных условий - ловли на Горыни. Вот я и спрашивал, именно для этих условий какие вершинки предпочтительнее, и ожидал устышать от опытных людей конкретный ответ, а не абстрактные размышления о том, что стекло мягче, а графит жёстче, о чём я и сам знаю.
SHELBY писав:Взагалі я б рекомендував використовувати кінчики ті які йдуть у комплекті з фідером і не вигадувати.
У многих удилищ в комплекте есть ТОЛЬКО стеклянные вершинки. И если они для течения не лучший выбор - то логично было бы такое удилище НЕ покупать, не правда ли? А не брать с закрытыми глазами любое и "не вигадувати".
stal1n писав:я рекомендую для всіх новачків Mikado Golden Lion, довжина для горині 330 в самий раз
Спасибо, но стекляху не хочу. :)
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення SHELBY »

AndreyK писав:У многих удилищ в комплекте есть ТОЛЬКО стеклянные вершинки.
Наприклад ? :)
1. Я глибоко сумніваюсь, що на фідері за 500 грн. буде комплект карбонових вершинок, хоча... . Не знаю навіть які у мене.Пробував підбирати вершинку на заміну зламаної-не так то і просто, тим більше карбонову, тим більше в Рівному.
2.Чотири сезони відловив стікляхами на горині, так, важкі, але рибалити можна.
3.З свого досвіду вибору фідерного вудлища( а я виходив із бюджету 400-600 грн.), маючи не дуже великий досвід фідерної риболовлі, я дійшов висновку, що в такому ціновому діапазоні майже всі вудлища однакові.
Та є маленьке але, я спочатку спробував ловити тим що було доступне, під рукою, а потім вже з роумінням що мені потрібно почав шукати.
5.В такому ціновому діапазоні який окреслив Ти я знайшов тільки трабуку, на щось краще потрібно докидувати від 200 до 500 грн.,( Shimano, Tica, Elite Alliance )
6.Стікляхи також бувають різні.
7. Якщо тобі не горить купівля даного девайсу, потерпи до весни, буде відкрита вода і тоді можна зустрітись навіть на Басіку пощупати і покидати так би мовити вживу, тоді ти приблизно зрозумієш що тобі потрібно.
Ну якось так :)
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Можна для початку взяти "бретфіш" композит якийсь до 500 грн і зрозуміти що воно таке (набагато буде відрізнятись від скловолоконних), а на наступний сезон вже думати про карбон, якщо "ВОНО" )
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Пробував БретФіш, Трабука краще за ті ж гроші. ІМХО :)
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

SHELBY писав:
AndreyK писав:У многих удилищ в комплекте есть ТОЛЬКО стеклянные вершинки.
Наприклад ? :)
1. Я глибоко сумніваюсь, що на фідері за 500 грн. буде комплект карбонових вершинок, хоча... .
тут справа не в 500 грн, навіть на фідері за 1000 грн у більшості випадках будуть перші вершинки із скла, як правило 1 унція і 1,5, або 2. А вже третя, четерта по жорсткості вершинка буде з угля. Я думаю це робиться з тою метою, що для стояка і для течії потрібні різні по жорсткості вершинки, тобто міняємо вершинку в залежності від умов ловлі. Гадаю, треба купляти фідер, який ляже в руку а вже до нього підбирати комплект вершинок який заманеться - знайти потрібну і підігнати по діаметру не проблема.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

SHELBY писав:Пробував БретФіш, Трабука краще за ті ж гроші. ІМХО :)
трабука краще однозначно. але я не думаю що вона буде за ті ж гроші))
дорожче....чі це вже бретфіш себе так цінить))) ?
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення SHELBY »

БретФіш себе однозначно переоцінює так як і Мікадо, хоча Мікадовські палки непогані.
Trbucco ANTRAX кошувало в межах 500-600грн. ціна-якість на рівні :co_ol:
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення SHELBY »

- знайти потрібну і підігнати по діаметру не проблема.
Залежно від фідеру :)
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

SHELBY писав:БретФіш себе однозначно переоцінює так як і Мікадо, хоча Мікадовські палки непогані.
Trbucco ANTRAX кошувало в межах 500-600грн. ціна-якість на рівні :co_ol:
в мне трабукко проксіма, купував роки 4 назад за 600 грн. бомба
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Юра »

Для початку я б радив не особливо заморочуватись питаннями типу: "яку вершинку використовувати (в oz)", "чи карбонову, чи скляну".
Спочатку потрібно звернути увагу на більш кардинальні і визначальні речі в фідерній ловлі. Поясню на своєму досвіді.

- Стрій вудилища. Є параболіки, напівпараболіки, швидкі, "дубові". Всі вони мають право на життя. Щодо горині краще брати більш швидкі палки, так як заброс зачасту потрібен короткий, спінінговий (кущі, дерева, висока трава, обривистий берег) і точний. Горинь не широка, багато корчів на дні, потрібно кидати недалеко, точно і тихо. Але "швидкий" бланк гірше в"яже рибу. Тому тут потрібно вибирати щодо досвіду по виважуванню риби.
- Матеріал. Карбон легкий, ним приємно працювати, але вимогливий по відношенню до себе. Потрібно добре вміти робити фідерні заброси, інакше, особливо після спінінга, можна запросто загробити палку. Якщо довжина до 3,6 і не дозволяє бюджет, то можна брати і скло чи композит. Але якщо довжина більша, то бажано - карбон, бо вага скла буде нівелювати задоволення від ловлі.
- Власне, тест вершинок і який матеріал. Ловлю завжди, якщо це можливо, на самі м"які вершинки (вони у мене із скла). Що помітив на Горині. Якщо ловиш на самі делікатні вершинки, то покльовки практично завжди реалізуються. Ставиш вершинки по класиці (враховуєш вагу кормушки, дальність і силу забросу) - і реалізація починає конкретно погіршуватися. Було навіть таке, що покльовки виражалися в плавному і повільному загибі вершинки (гарний підлящик). На палці, що була з жорсткішою вершинкою це було практично не видно і риба кидала насадку. І це все на течії.
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення SHELBY »

+1 :)
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Samuraj писав:Уважаемые коллеги, помогите с выбором. Года три назад было две палки от Микадо, длиной 3.6 и 3.6(4.2), но фидерную ловлю забросил, снасти продал. Сейчас опять хочу вернуться к фидерной ловле. :)
Условия ловли - Горынь, Стырь, Случ.
Бюджет +- 1000грн.
Длина 3.3-3.6м( 4.2)
И по катушкам подкиньте информации, лучше по специализированным. Бюджет 500-1000грн. размер 2500-3000. Спс.
То Stal1n по катушкам интересная инфа, спс, буду собирать бабосы.
По палкам так никто ничего и не посоветовал - бюджет маленький?! :-) В каком направлении рыть, подскажите хоть название фирм? Или это фидерно-шпиенская тайна? :-)
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Samuraj писав:
Samuraj писав:Уважаемые коллеги, помогите с выбором. Года три назад было две палки от Микадо, длиной 3.6 и 3.6(4.2), но фидерную ловлю забросил, снасти продал. Сейчас опять хочу вернуться к фидерной ловле. :)
Условия ловли - Горынь, Стырь, Случ.
Бюджет +- 1000грн.
Длина 3.3-3.6м( 4.2)
И по катушкам подкиньте информации, лучше по специализированным. Бюджет 500-1000грн. размер 2500-3000. Спс.
То Stal1n по катушкам интересная инфа, спс, буду собирать бабосы.
По палкам так никто ничего и не посоветовал - бюджет маленький?! :-) Хоть в каком направлении рыть, подскажите хоть название фирм? Или это фидерно-шпиенская тайна? :-)
Серега??!!!! :sh_ok: - мы тебя теряем? :)
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Samuraj писав:
Samuraj писав:Уважаемые коллеги, помогите с выбором. Или это фидерно-шпиенская тайна? :-)
"трабукку" до штуки гривен можно найти, очень комфортные удилища, строй не быстрый, но при подсечке никакой лапшеватости не ощущается, а на вываживании уже включается в работу весь бланк :co_ol:
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість