Фідерні "палки"

Вудлища, китушки, годівниці, крісла та інші причандали
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення roony »

AndreyK писав:
roony писав:Да возьмите и сами разберитесь)))
:du_ma_et: Мда, довольно странный ответ. Если во всём самому разбираться - то нахрена вообще форумы? Не в обиду будет сказано, но лучше уж вообще воздержаться от ответа, чем давать такие "советы".
Если кто не заметил - то я веду речь не о сферическом коне в вакууме, а о снасти для конкретных условий - ловли на Горыни. Вот я и спрашивал, именно для этих условий какие вершинки предпочтительнее, и ожидал устышать от опытных людей конкретный ответ, а не абстрактные размышления о том, что стекло мягче, а графит жёстче, о чём я и сам знаю.
"Совет" как совет. От него, как по мне, больше ясности. Варианта ведь всего два - стекло или уголь.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення trans »

Карбоновий (графітовий) фідер і так буде комплектуватися нормальними графітовими кінчиками.
Тому шукати інших не варто.
Скоріше за все, скляним (склопластиковим) буде самий чутливий кінчик, але не потрібно спішити робити висновки. Навіть в дорогих, престижних моделях фідерів найчутливіший кінчик - склопластиковий. Це пояснюється поєднанням гнучкості та достатньої міцності склопластикових кінчиків.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення stal1n »

SHELBY писав: 1. Я глибоко сумніваюсь, що на фідері за 500 грн. буде комплект карбонових вершинок, хоча... . Не знаю навіть які у мене.Пробував підбирати вершинку на заміну зламаної-не так то і просто, тим більше карбонову, тим більше в Рівному.
Россо-Неро писав: навіть на фідері за 1000 грн у більшості випадках будуть перші вершинки із скла, як правило 1 унція і 1,5, або 2. А вже третя, четерта по жорсткості вершинка буде з угля.
японці роблять розрив шаблону: ось мій комплект вершинок від вудки SHIMANO Nexave Winkle, всі карбонові :)-(: правда ціна пікеру не 500, а 700 гр.
Зображення


а взагалі тут вже багато понаписували всього, серед порад всіх наших "місцевих" порад вже можна й щось вибрати.
Але якщо цього мало ось хороші ресурси, з "паольовими" харакеристиками конкретних моделей фідерів:
http://salapin.ru/forum/forumdisplay.ph ... 4%E5%F0%FB
http://feeder.webtalk.ru/viewforum.php?id=1
http://salapin.ru/lab/lab155.html
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Samuraj,
Trabucco Sygnum до 1000 грн., або подивитись щось із Shimano ( за такі гроші можна вибрати щось досить не погане )- це палка. :)
Shimano Stradic +-1000 грн.( можна щось інше, але Stradic це ВЕЩ :co_ol: ) - це катуха. :)
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення chinta »

Остаровитесь ребята.Не надо выдавать желаемое за действительное.Почитаешь отчеты и отзывы,создается впечетление,что кроме shimano antares,preston dutch master,drennan matchpro,ну в крайнем случае shimano speed master,все остальное дрова и к фидеру отношения неимеют.В моей тусовке ,именно так и поступили,но существенной разницы в чувствительности поклевок или повышения уловистости,в условиях реки Горынь,нет.Я прекрасно ловлю на стеклянный фидер.Ощущения от вываживания ничем не хуже,чем у карбона.В некоторых случаях,даже предпочтительнее стекловолокно,особенно в экстримальных условиях(снег,мороз,сильный ветер) или при необходимости вырвать рыбу из зарослей кувшинок,камыша,коряг.Уголь использую ,при очень дальних забросах свыше 50 м ,когда рыбу надо искать на дальних бровках или ямах.
На счет катушки,скажу одно,надо выбирать очень надежную.Основная нагрузка ложится именно на нее,ведь фидер от анг.слова кормить,поэтому количество забросов очень велико.При активном способе ловле,катушки среднего класса на сезон не хватает.Уже не один год без збоев служат ryobi,daiwa,shimano(размер 3000).
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Шановний chinta !
Хлопаки поставили запитання, озвучили бюджет і попросили поради у виборі фідерного вудлища з катушкою, при цьому було сказано, що " СКЛО НІ ".
Виходячи з цього люди і давали свої поради, так що оте "ОСТАНОВИТЕСЬ РЕБЯТА " по-моєму ні до чого.
Я також чотири сезони відловив стікляхами, але ж хочеться чогось кращого

P.S. НЕ КОЖЕН МОЖЕ ЇЗДИТИ НО 600-му МЕРСЕДЕСІ, АЛЕ КОЖЕН МОЖЕ ЛОВИТИ РИБУ 600-им МЕРСЕДЕСОМ.
Не пам"ятаю ким сказано, але доволі влучно.
P.P.S. Декого влаштовує навіть старенька AUDI

З повагою ! :)
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

chinta писав:Почитаешь отчеты и отзывы,создается впечетление,что кроме shimano antares,preston dutch master,drennan matchpro,ну в крайнем случае shimano speed master,все остальное дрова ......Уже не один год без збоев служат ryobi,daiwa,shimano(размер 3000).
давай тоді зекономим і там ;;-))) , навіщо ріобі, шимано, втулим "хонхільдон"за 40 грн на стекляху-фідер і в путь :ne_vi_del:
просто, якщо людина каже "є 1000 грн, порадьте фідер. скла не хочу", то думаю вона ставить задачу отримати задоволення від фідерної рибалки, а не наловити чі навидирати з корчів риби. Понятно, що ловить не вудка, а риболов, але ж задоволення то від процесу отримує також риболов!
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення ZVod »

Samuraj писав:Сейчас опять хочу вернуться к
фидерной ловле. :)
Спс.
гарболіно мейхем 11' (або трабуко сігнум хт)
шимано ексейдж 3000 6.2:1
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення roony »

Для Samuraj
На форумах не шукай "советов". Прийди в магазин С..ан там в руках попробуеш фидера и Антон з Миколою порадять. Бо хто чим ловить і хто шо радить замахаєшся слухати. Треба побачити і в руках потримати. А що це буде, Шімано чи Мікадо.... Від себе можу одне додати що на наші річки довжина 3,6 оптимальна. А тест залежить від кормухі. ZVod колись писав що ловив на Горині на кормухі 40 грам. Я не вірив, поки сам не перевірив - 35 грам нормально тримає. Так що від себе раджу параметри: 3,6 м довжина і 100-120 тест. І ще одне... фідер можна взяти з дешевших, а котушку краще взяти з дорожчих.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

в розрахунку на бистру воду під головня зібрав комплект:
SPILFYTER PW FEEDER mt.3,60 - Trabucco до 120 грам;
shimano exage 3000 srb, Sunline Super PE 10lb 150м
комплект відносно бюджетний, з врахуванням сезоних знижок~ 1150 грн за все.
відчуття на суху: фідер 2cекції+2, трішки, як не мене, різкуватий, зашвидкій...
та врахавуючи демократичну ціну і марку....я задоволений! :smu:sche_nie:
пристосуюсь і працювати він буде гарно. транспортна довжина - теж недолік, але
не в моему випадку - живу поряд з річкою.
катуха дуже сподобалась, легенький хід, подвійні ручка та гальма...
відносно 6.2:1... развод (нажаль) по факту - 5+ обертів.
чому кругом в каталогах пишуть 6,2:1?
чи я щось не правильно розумію?

стосовно порад по вибору - дуже суб"ективно, сам особисто перед купівлею багато читаю,
та керуюсь виключно своїми почуттями та бюджетом.
аналізуючи минулий сезон едина ремарка: на мою думку для горині оптимально 3,6м, прорибалив 3,3м - закороткий,
корчи-корчами, та вивужувати як раз цих сантиметрів не хватає, особливо літо-осінь, коли під берегом трава.
для мене поразка не тоді коли взагалі не зловив, а тоді, коли привадив рибу, стабільні покльовки, тримаешь на гачку
і ... зливаешь через одну суто з технічних причин.
в ідеалі треба мати кілька палок 3,0...3,9м
Востаннє редагувалось 17 лютого 2012, 16:22 користувачем oleg-rivne, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Samuraj »

oleg-rivne писав: стосовно порад по вибору - дуже суб"ективно, сам особисто перед купівлею багато читаю,
та керуюсь виключно своїми почуттями та бюджетом.
Согласен полностью. Просто от темы немного отстал. Немного времени на поиск сэкономил. Всем спасибо за советы. Вектор ,думаю, выбрал правильный... :bet_ment:
Катушка - Шимано 3000
Фидер - Шимано, Трабуко, Дренан.
Длина - 3.6м
Строй - от полупараболика до быстрого
Тест - до 100-120гр.
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Samuraj :co_ol:
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
Вова2008
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 19 лютого 2012, 20:15
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Вова2008 »

хто зараз ловивив?
в рибалці як і в інтимному житті головне процессссс!!!!!
bondar0809
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 20 жовтня 2010, 11:58
Телефон: 0970487753
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення bondar0809 »

Добрий день шановні риболови! Хочу купити собі пікерне удилище Flagman Sensor Picker 2,7 або 3,0 метра. Підскажіть будьласка може хтось користувався? які отзиви?
Аватар користувача
Mihalych
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 17 квітня 2010, 10:05
Телефон: 0678017474
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Mihalych »

bondar0809 писав:Хочу купити собі пікерне удилище Flagman Sensor Picker 2,7 або 3,0 метра.
На мой взгляд Flagman Sensor Picker средне бюджетное,полукарбоновое удилище.Рыбов ловить будет.Если лягло в руку,понравилось,бери.Естественно карбоновые более дорогие лучше,но все уперается в бабулечки.Единственный мой совет не бери 3 метра так как в разобраном виде 156см в стандартные чехлы не влазит.
Рыба есть,ловить надо уметь!!!
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей