Коса для водоростей

Вудлища, китушки, годівниці, крісла та інші причандали
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Підсак

Непрочитане повідомлення Юра »

Kostya писав:різачок для зілля ...
А можна про цей девайс детальніше. Де купував, яка ціна і чи зручно користуватися.
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: Підсак

Непрочитане повідомлення Kostya »

Юра писав:
Kostya писав:різачок для зілля ...
А можна про цей девайс детальніше. Де купував, яка ціна і чи зручно користуватися.

Зараз продається у "флагмані", коштує близько 50 грн. Річ не довговічна, але виручала мене досить часто, не завжди є можливість взяти із собою граблі, або борону, особливо в маршрутку. На наступний сезон куплю нову.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Коса для водоростей

Непрочитане повідомлення stal1n »

Ось хочу поділитись з вами своїм досвідом з виготовлення такого потрібного девайсу як коса.
Це дуже потрібно річ, коли доводиться рибалити на ставках чи річках з надто зарослою зеленню прибережною частиною берегів. Біля такого берегу витягнути рибу через траву робиться дуже тяжко, багато сходів і навіть обривів саме через водорості.
Випадок номер два, це коли потрібно взагалі собі зробити місце у водоростях, так зване вікно за допомогою коси.
Ось, наприклад, які умови я маю на увазі:
Зображення
Місцеві рибалку вирішують цю проблему для себе дуже просто: беруть справжню косу, заходять у воду по пояс і просто викошують собі потрібне місце. Саме так роблять на річці Стир, щоб вполювати на лина. Ось приклад такого місця:
Зображення
Звичайно, якби я завжди їздив на рибалку своєю машиною і то був би доволі великий бус, то цілком нормально було б вохити з собою справжню косу. Але набагато зручніше мати мобільний пристрій, який би поміщався в рюкзак.
Спочатку я прочитав статтю на сайті Салапіна, і мені сподобалась ця ідея взагалі з прочищанням місця. Але там для виготовлення потрібно мати фрезове полотно та й конструкція показалась мені не надійною.
А потім я побачив ось таке відео:

Ну ця конструкція мені дуже сподобалась. Мій кум зробив всі розрахунки, взявся хороший матеріал і майстер виготовив таку штукенцію
Зображення
отак розкладається:
Зображення
отак виглядає в робочому стані:
Зображення Зображення Зображення
гострі зуби:
Зображення
у зібраному вигляді для транспортування:
Зображення

Я ще цю косу не використовував на справжній водоймі, потрібно ще прилаштувати сюди надійну мотузку. Буду радий, якщо і тутешні форумчани поділяться своїм досвідом боротьби з підводною рослинністю
дякую :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Коса для водоростей

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Хм... річ безумовно цікава і корисна, а от чи практична? Мені, як рибалці-пішоходу було б дещо ліньки тарабанити за собою 1-1.5 кг зайвого заліза, інша справа, якщо ти на машині чи від маршрутки йти близенько.
Особисто я проблему водоростей вирішую так:
- якщо є можливість приїхати на водойму у переддень риболовлі і почистити місце то використовую старі добрі граблі (кропивка, нитчасті водорості), або купаюсь із ножиком (очерет, комиш);
- якщо такої можливості немає, то використовую от таку підставку
ЗображенняЗображення
прив'язану до мотузки довжиною метрів 10-15. Звучить можливо смішно, але дуже практично, коли рибалю на поплавочні вудки ці підставки все одно беру з собою, неодноразово чистив так місця від кропивки та нитчастих водоростей за хвилин 7-10. Той факт що дно почищене не ідеально то навіть краще - часто обережна риба не хоче виходити на надто відкриті ділянки дна.
З повагою
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Коса для водоростей

Непрочитане повідомлення МАК »

В магазині *flagman* можна придбати ось таку річ:

Зображення
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Коса для водоростей

Непрочитане повідомлення stal1n »

МАК писав:В магазині *flagman* можна придбати ось таку річ:
це лише насадка чи відразу з ручкою продається?
яка ширина робочої зони, і що там за матеріал?
чи заточена вона?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Коса для водоростей

Непрочитане повідомлення AndreyK »

stal1n писав:це лише насадка чи відразу з ручкою продається?
Без ручки. Резьба стандартная, можно вкручивать в ручку от подсака. Также в комплекте заглушка на резьбу с отверстием под шнурок - для забрасывания без ручки.
яка ширина робочої зони, і що там за матеріал? чи заточена вона?
Ширина 23 см, лезвие - сталь, резьба - латунь, заточена.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Коса для водоростей

Непрочитане повідомлення stal1n »

kamennieshipy100 писав: - якщо такої можливості немає, то використовую от таку підставку
прекрасна ідея, прямо як очумєлиє ручкі якіст :) така підставка завжди зі мною, візьму на озброєння ще й такий спосіб
ось тільки як таку підставку правильно прив'язувати до шнурка?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Коса для водоростей

Непрочитане повідомлення stal1n »

Ще загадав один випадок на кар'єрах в Хотині:
приїхав на маршрутці пенсіонер, який там постійно ловить. І перш ніж приступити до прикормлювання риби, він дістав десь з кущів моток колючого дроту (такий як ставлять на воєнних об'єктах, в тюрмах, на границі). Моток був діаметром з півметра. Він його прив'язав до шнурка і декілька разів закинув у воду та вибрав всю рослинність отак.
Не погане рішення, але такий колючий дріт незручно транспортувати, адже він за все чіпляється і легко може пошкодити оточуючі речі.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Slip
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 13 червня 2012, 23:23
Контактна інформація:

Re: Коса для водоростей

Непрочитане повідомлення Slip »

stal1n писав:Я ще цю косу не використовував на справжній водоймі, потрібно ще прилаштувати сюди надійну мотузку. Буду радий, якщо і тутешні форумчани поділяться своїм досвідом боротьби з підводною рослинністю
дякую :)
а э контакти майстра і яка "цена вопроса" щоб виготовити таку адску машину???
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Коса для водоростей

Непрочитане повідомлення ZVod »

Власне кажучи даний девайс був зпроектований деякими провідниии спеціалістами :hi_hi_hi: та виготовлювався індивідуально в 2 екз. Зрозуміло що існують прототипи але цей варіант дещо покращений та оптимізований -- з гострими кромками та оптимальними кутами...... з чистої нержавіючої сталі 12Х18Н9Т і з карабіном :) Річ дуже цікава і фунціональна - правда мабуть неебхідно авто бо пристрій важкуватий 1.5 кг. але йй відбовідно відпрацьовує свою роботу краще - кращий прижим до дна та кращий зрізз камишу водоростеей різного гілля.
Є ще в наявності 1 екз. Ціна та інші подробиці в л.с. або тел. 096 804 56О1
Можливий розгяд дещо бюжетного варіанту з звичайної сталі Ст3. та покриття Ц9Хр. під попереднє замовлення.... якщо це буде актуально
Аватар користувача
Slip
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 13 червня 2012, 23:23
Контактна інформація:

Re: Коса для водоростей

Непрочитане повідомлення Slip »

бюджет скільки потяне?
serg65
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 03 серпня 2014, 09:17
Контактна інформація:

Re: Коса для водоростей

Непрочитане повідомлення serg65 »

ZVod писав:Власне кажучи даний девайс був зпроектований деякими провідниии спеціалістами :hi_hi_hi: та виготовлювався індивідуально в 2 екз. Зрозуміло що існують прототипи але цей варіант дещо покращений та оптимізований -- з гострими кромками та оптимальними кутами...... з чистої нержавіючої сталі 12Х18Н9Т і з карабіном :) Річ дуже цікава і фунціональна - правда мабуть неебхідно авто бо пристрій важкуватий 1.5 кг. але йй відбовідно відпрацьовує свою роботу краще - кращий прижим до дна та кращий зрізз камишу водоростеей різного гілля.
Є ще в наявності 1 екз. Ціна та інші подробиці в л.с. або тел. 096 804 56О1
Можливий розгяд дещо бюжетного варіанту з звичайної сталі Ст3. та покриття Ц9Хр. під попереднє замовлення.... якщо це буде актуально
Ще актуальна пропозицІя? Цікавить більш важкий варіант.
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Коса для водоростей

Непрочитане повідомлення ZVod »

serg65 писав: Ще актуальна пропозицІя? Цікавить більш важкий варіант.
Нажаль ні....
Леонід Олексійович
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 25 липня 2017, 10:04
Контактна інформація:

Re: Коса для водоростей

Непрочитане повідомлення Леонід Олексійович »

Дякую. Гарна інформація. :prapor: Як транспортувати двосторонню косу від Салапін.
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей