використання закормочної ракети та маркеру

Вудлища, китушки, годівниці, крісла та інші причандали
Аватар користувача
Slip
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 13 червня 2012, 23:23
Контактна інформація:

використання закормочної ракети та маркеру

Непрочитане повідомлення Slip »

Доброго всім сонячного ранку рибацюги. Враховуючи шо в фідері я зелений виникло питання чи є смисл використивувати закормочну ракету для фідеру чи це шось дасть, і наскільки вазживе маркерування?
Глянув відео по карповій рибалці, ракета має свої плюси( мається на увазі використовувати ракету при стартовому закормі) так сказать шоб зразу і достатньо всипати? чи як? порадьте
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: використання закормочної ракети та маркеру

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Раджу міні-спомб. При не великій вазі девайсу, можна використовувати і фідерне вудилище для підкормки спомбом. Можна нагружати і суху прикормку і кашку.
http://carpshop.com.ua/p2325-Spomb_mini
Аватар користувача
Slip
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 13 червня 2012, 23:23
Контактна інформація:

Re: використання закормочної ракети та маркеру

Непрочитане повідомлення Slip »

а бюджетний маркерок порадите?
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: використання закормочної ракети та маркеру

Непрочитане повідомлення stal1n »

Теж хочу вже по-дорослому маркувати водойму і визначати цікаві ділянки дна
Для таких цілей спочатку буду використовувати одне з своїх фідерних вудилищ з найжорсткішим кінчиком. Можливо потім колись придбаю собі спеціальну палку для цього, якщо побачу дійсно, що в цьому є толк.

Про спомб думав вже давно, але таке прикормлювання ефективне не у всіх випадках. Бувають ситуації, коли краще просто змінити точку ловлі, ніж продовжувати битися головою об стіну..
Та й не всі види риб потребують такого сильного закормлювання. Спомб буде мати місце при ловлі карпа і ляща. Але оскільки в наших краях лящ ловиться майже виключано на річках, то там прикормити я й з руки можу.
А ось карась полюбляє навпаки планомірне періодичне підкормлювання.

Ось будете кормитись спомбом — обов'язково опишете свої враження в цій темі :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: використання закормочної ракети та маркеру

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Я для маркера взяв простий жосткий телескоп 4 м. груз 100 грам шнур, дно відчувається добре я наприклад відрізню його добре де мул де камінь чи ракушка або твердуватий стол бровки тількі потрібно практика щоб це все зрозуміти, спінігісти це все знають бо є така проводка як джиг.
А нарахунок ляща я незгідний є басівкут ну а гідропарк є лящ та щей гарні екзепляри є :smilefish: .
Теж дивився на міні-спомб мені він сподобався особливо тим, що можна живу насадку подати в місце лову падаючою а це в процесі лову дуже добре і харашо активує рибу провоцирує на покльоку.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: використання закормочної ракети та маркеру

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Стосовно міні-спомбу та Басівкута...Як тільки погода дасть змогу зробити чергові щорічні карпові покидушки, буде змога протестити і спомб і мініспомб і маркер в дії...
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: використання закормочної ракети та маркеру

Непрочитане повідомлення stal1n »

Серж-ядовитий писав:Я для маркера взяв простий жосткий телескоп 4 м. груз 100 грам шнур, дно відчувається добре я наприклад відрізню його добре де мул де камінь чи ракушка або твердуватий стол бровки тількі потрібно практика щоб це все зрозуміти, спінігісти це все знають бо є така проводка як джиг.
А нарахунок ляща я незгідний є басівкут ну а гідропарк є лящ та щей гарні екзепляри є :smilefish: .
Теж дивився на міні-спомб мені він сподобався особливо тим, що можна живу насадку подати в місце лову падаючою а це в процесі лову дуже добре і харашо активує рибу провоцирує на покльоку.
На Басіку треба на того ляща просто попасти.. Скільки я спілкувався з рибалками, що там ловлять постійно, то лящ періодами лише клює. Як вони кажуть "підходить".
В цьому році я собі запланував по-менше витрачати гроші на платні водойми за 50 кілометрів від Рівного і все-таки спробувати розкусити наше міське озеро. :men:
А якщо на покидушках можна буде потестувати ті спомби то це було б супер!
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість