Параметри вудки

Вудки, поплавки. жилка, повідки...
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Параметри вудки

Непрочитане повідомлення vvi »

Останні 8-9 років ловлю строю але перевіреною китайкою голд зараз вони йдуть в назві хай стар.
Швидкий строй довжина 5,6м але відповідно вага .-. товщина першого коліна 30 мм довжина кожного 50-60 см. ніяких питань ніколи максимальна вага взятого 2,5 кг короп, впевнено.

Маю бажання оновитись придивився флагман 7 м смущае товщина першого коліна, більша довжина коліна до 1м.
Маю думку, що буде менш поворотка але перспективно довша та легша. Хто має чи юзав подібно допоможіть зорієнтуватись.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Підійди в "Альбатрос" до Віталія Марчука або в "Арсенал" до Щевича Івана Палича. Палич то може дати пораду тут на форумі, а ось Віталій зараз без інтернету... Доречі наші головні нет-писаки зараз офф-лайн в зв"язку із зміною місця роботи та відсутністю виходу в павутину, а от в реалі - при зустрічі в магазині, дадуть толкову пораду.
Пы.Сы. Щевич І.П. скоріше всього зараз готується до 3-го етапу змагань ГРУ, якщо не відповість - гоу в "Альбатрос".
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

:wink: дякую, дуже цікаво що вних за знаряддя лову особливо у відомого Щевича, гадаю вибирав з розумом та досвідом.
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Багато чого змінилось і в цінах і на ринку а от питання я та кі не вирішив свого див пости вище (які параметри вибрати так і не визначився) поки хочу зупинитись на 7 м. але маю сумніви щодо повороткості снасті.

І, Ще. Якою довжини оптимально вважати поплавчанку для ловлі з лодки?
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

Умиляют меня подобные вопросы!
Если давать исчерпывающую информацию, прийдется "Войну и мир" писать.
Вы же вроде не прервый раз собираетесь заниматься этим делом. Ест какой-то опыт? И уже вроде определились с тем, чего Вам не хватает? Если длины - покупайте подлиннее. Если вес не устроил - покупайте полегче! Если не удобно держать с толстым комлем - покупайте потоньше!
Это же почти интим. Как жену выбирать. Так же и про лодочные снасти. Если с одноместной резинки - одно дело.Если вдвоем с другом - другое. И совсем третье, если с большого деревяного баркаса. Благо ассортимент доступного на сегодняшний день способен удовлетворить практически любые запросы. Нужно только точно определиться со своими запросами.
Но по своему опыту могу посоветовать следующее - Чувствуете какую-то потребность, удовлетворяйте!
Я например имею в своем арсенале очень широкий выбор прутов. Дело в том, что я ленивый. Выбираюсь на рыбалки исключительно автомобилем. Если даже с другом, то двумя автомобилями. (он у меня тоже ленивый). Посему мне не внапряг загрузить много снаряжения и уже под конкретные условия выбирать нужное. Не исключением является и резиновая двухместная лодка.
Если терзают сомнения в выборе, посмотрите на совместных выездах на снаряжение коллег. Подержите в руках. Нету более полезности, чем собственные впечатления.
Об очень длинных удилках. Мне они не нравятся. Даже легкие. Более 5 - 5.5 считаю излишеством. Мне они не удобны.
Экспериментируйте! И получите массу удовольствия. Я например получил массу удовольствия от совсем неожиданного прута! Ради понта купил маховое, без колец, СТЕКЛОПЛАСТИКОВОЕ, (не уголь) 5.4метра. Ужасно дорогое (15UAH)! Я думаю Вы уже представили себе его характеристики! Аж мнется под пальцами. Но тем не менее, оно доставило мне массу удовольствия. Даже самый маленький карасик этим удилищем ощущается, как солидный трофей!
Строгих советов в этом деле дать невозможно. То, что не понравилось одним, может привести к экстазу других. И наоборот. Это если Вы ловите в свое удовольствие. Ведь удовольствие то у каждого свое...
Если Вам кто-то посоветует конкретику типа: "Ни в коем случае не бери короче, чем 2.5м!" Не слушайте таких советов. Прислушайтесь к своему сердцу! Оно не обманет.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

Я хоч і не "фахівець" в поплавочній ловлі, проте вискажу свою думку (прохання камінням не кидати :D ). Весь час ловлю вудкою довжиною 4м і, чесно кажучи, не маю на меті купувати довшу. А при ловлі з лодки, можна використовувати і коротшу. Хоча, якщо мова йде про махову вудку, то тут зовсім інша справа. Все залежить від умов лову і самого водоймища. :wink:
Зображення Romanmix2002
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ZVod »

ROMAnion писав:А при ловлі з лодки, можна використовувати і коротшу. Хоча, якщо мова йде про махову вудку, то тут зовсім інша справа. Все залежить від умов лову і самого водоймища. :wink:
Матч 3,9 майже універсал для наших водойм .... навіть для річок ...
Мах поза конукренцією, оскільки: матчем можна закормити 2 точки,здійснювати довгу проводку та ін... Хоч і це справа смаку ... але за звичай це справа техніки..
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Да би внести ясність. Досвіду з поплавком в мене ну просто дуже багато років. І можливо некоректно в мене стоїть питання, але я людина не від плуга і розумію що мені потрібно (на відсортків90 %).
Мене, враховуючи, що ця снасть є майже повселюдною мені цікаво було взнати думки хто з нас колег та нащо ловить і почути їх думку отже і досвід.

Вудки намагаюсь купувати не за 15 дол. оскільки відловився такими вже давно в намагаюсь купувати одне два але пристойте.

Поки ловив 1-2 шт 5,6 м. Але на ринку появились ультра легкі та зручні 6м - 7м угли і цікаво чи хто пробував і чи варте воно того.

Не докінця погоджуюсь з тим що 7 це зайве, інколи на великих водоймах і не вистачає того метра (а от ніколи не було і думаю чи не помиляюсь).

Щодо лодки, ловив 5,6 - не зручно та неповоротко, коротких не пробував бо незнаю яку пробувать думав макс. 4м, на матч з лодки тоже є питання залежить від того, що ловиш....

От і намагаюсь вивчити думку знаючих та досвітчених.
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ZVod »

vvi писав:....розумію що мені потрібно (на відсортків90 %).
Мене, враховуючи, що ця снасть є майже повселюдною мені цікаво було взнати думки хто з нас колег та нащо ловить і почути їх думку отже і досвід.
нові технології - абсолютно нові можливості в ідеології поплавка. Це найтонші снасті, надточний спосіб лову - відповідно вздовж і вглиб... можливість виконання якісної проводки (і не тілки на течії) Але це все потрібно розуміти та прагнути філігранно ловити рибу. Це справжній спорт.

Якщо взяти особисте то я ніколи вже не ловив махом після того як взяв в руки першу дальнобойку.. а потім вже був матч по всім правилам... хоть ця ловля є технічно важкою але вносить ряд суттєвих переваг. Навіддалі риба абсолютно безпечна ... набагато більший радіус скубчення (на течії довжина проводки). Що головне я помітив, то це реакція риби на прикормлювання досить різна. На віддалі риба приходить не відразу з часом і надто довжше залишається на місці, а на ближніх дистанціях все навпаки.

Але я завжди вітаю правильний спосіб лову з поплавком, не важливо яким чином. Це нова ідея "повселюдно" розповсюдженої снасті.Якщо ловити з розумом то завжди будеш з уловом.
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

обьясните реально такое или нет?
год назад в Крыму я рыбачил на Михайловском озере, возле города Саки, и там есть магазинчик рыбацкий, и как то я там покупал прикормки и всякое остальное, и зашли в комуфляжах два рыбацюги, и один покупал монокль, мол плохо видит поплавок который жбурляет на 60-80 метров, я поинтересовался на сколько десятков грам (хотел с острить) он спокойно ответил что 6 грамовый .. я очень удивился, у меня есть 10 грамовый, и мачтовая удочка как струна, но максимум на метров 30-35, и то при попутном ветре, и с леской 0.16 не толщее
Или может (я увидел этой зимой фильм , когда к крючку цеплялся мешочек ПВА вот из-за веса мешочка и летит??
Или всё таки такое возможно?
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re:

Непрочитане повідомлення Рома »

Трохи оживлю тему поплавочної риболовлі :mi_ga_et: .
Для карасиної рибалки, хочу придбати собі махове вудилище довжиною 5м, при ціні не більше 200 грн. Що можете порекомендувати в цьому плані?
Разом з тим, є і думка "для чого купувати мах, якщо можна купити ще одну болонську (більш універсальну) снасть і охопити набагато ширший діапазон лову - дальність закиду, ловля на течії і без, донна ловля та ін...". :du_ma_et: Готовий вислухати ваші аргументи.
ПС. "Болонку" у користуванні маю.
Зображення Romanmix2002
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Re:

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Рома писав:Готовий вислухати ваші аргументи.
На мой взгляд - плюсы у маховой снасти - это только компактность и меньший вес - за счёт отсутствия катушки. С другой стороны, болонская намного универсальнее в плане ловли на разных глубинах и дальностях, да и катушка даёт больше шансов справиться с крупным трофеем, если такой попадётся. А бОльший вес - это не такая уж проблема, ведь можно использовать маленькие лёгкие катушки и более лёгкие современные удилища... Короче, по-моему плюсы болонской снасти перевешивают. :)
Купил себе с месяц назад вот такое 5-метровое удилище, очень лёгкое - 210 грамм, очень гибкое, прекрасно амортизирует все рывки рыбы на тонкой оснастке. Доволен как слон! :-) Крупного карпа им, конечно, тащить страшно, но зато рыбу стандартных размеров - одно удовольствие. Рекомендую!
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Параметри вудки

Непрочитане повідомлення os1 »

Начитавшись звітів kamennieshipy100 та набравшись вражень, я вирішив спробувати ловити на боковий кивок.
Теж була проблема вибору - махове чи болонське удилище купувати, тобто без кілець чи з кільцями. Знайшов альтернативний варіант.
Придбав 7-метрове вудилище New Hunter B 700 без кілець, окремо купив найменші кільця (7 шт.) і катушкотримач. Катушка була проста (на базарі 3-5 грн.), така як на жерлицю.
Кільця кріпив за допомогою ниток і суперклею, катушкотримач - ізолентою (в порівняння з тим, що робить Vik, це звичайно не йде, але виглядає цілком нормально). При цьому кільце на вершинці кріпив десь на 3-4 см нижче від кінця, щоб можна було одягати боковий кивок. І ще треба одне кільце причепити біля катушкотримача, в якості направляючої, щоб лєска лягала добре на катушку.
Таким чином вийшло універсальне вудилище. Можна використовувати і на ЛМ і на поплавок, і т.д.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Re:

Непрочитане повідомлення Рома »

AndreyK писав:...болонская намного универсальнее в плане ловли на разных глубинах и дальностях, да и катушка даёт больше шансов справиться с крупным трофеем, если такой попадётся...
Тут я з Вами згідний повністю згідний, але коли йде мова про ловлю карася в прибережній зоні, то ловлячи махом можна отримати масу задоволення + снасть дуже проста і не має ніяких зайвих елементів (кільця, катушка), які б її (снасть) погрубшували. Тут своя естетика лову. Проте зважаючи на те, що на сьогоднішній день фінансовий стан не дозволяє купувати снасть під кожен окремий випадок, тому і думаю, що взяти...
os1 писав:...Теж була проблема вибору - махове чи болонське удилище ...Придбав 7-метрове вудилище New Hunter B 700 без кілець, окремо купив найменші кільця (7 шт.) і катушкотримач. Катушка була проста...Таким чином вийшло універсальне вудилище. Можна використовувати і на ЛМ і на поплавок, і т.д.
Варіант заслуговує уваги, вже десь про нього читав, проте мені не зовсім підходить.
Ще є час подумати - ДУМАЮ. :du_ma_et:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Параметри вудки

Непрочитане повідомлення stal1n »

Придбав махалку New Hunter B довжиною 4 метри
Тримати однією рукою може навіть трирічна дитина. Правда там потрібно передоити на кінчику конектор, бо по-замовчуванню стоїть залізна петелька.
Все, карасі, тримайтесь :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість