Басів Кут

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
pgv
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 21 липня 2014, 09:29
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення pgv »

Вчора вперше вибрався з вудкою на Басів Кут. На пляж і рядом їхати нехотілось, нелюблю коли багато народу шариться, тому обїхав озеро по в.Радивилівській, потім по грунтовці понад озером.
Став в місці де були ріжки під вудки. ловив з 18-30 до 20-30. Улов на фото. Випустив, малі дуже.
Ловив на червяка, хліб і кукурузку. Закормив остатками магазинних прикормок. Клювало тільки на червяка. Окунець клював дуже маленький, щоб не калічити я даже крючок поставив самий здоровий що в мене був,а то маленького він ковтав зразу до самої дупи. Плотва не брала. Лише під самий кінець я зменшив напуск і закинув в півводи піймав плотничку і декілька сходів плотвичок. Дарма не взяв спіннінг, хижак там мерву робив.
ЗображенняЗображення
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення chinta »

Прикормка:
Зображення
Насадка:
Зображення
Первая поклевка:
Зображення
Рабочее место:
Зображення
Собственно , процесс:
Зображення
Улов :
Зображення
Потеплело и рыбка вновь подтягивается в прибрежную зону. Активность подводных обитателей очень низкая , необходимы тончайшие снасти . Опробовал поплавок PT SERIES 4 - 0.6g от PRESTON , для подобных условий подходит отменно - тонкая и чувствительная антенна , сигнализирует любое касание насадки рыбой.
Сессией доволен , получил порцию позитива и непременно в ближайшее время повторю.
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення forest »

Аномально тепла зима дозволила зустріти весну на БК та відкрити сезон по поплавчаній вудці.
Однак не все так просто... По приїзді на озеро стало відомо, що я забув глубинометр, екстрактор та ще поводкі, коротше кажучи ще одну сумочку.
Місце лову - неподалік від вишки, що знаходиться біля рятувальної бази.
Зображення
Приїхавши туди о 9.00 всі "козирні" місця були вже зайняті, і я заходився робити собі нове.
Таке воно було до початку ловлі
Зображення
Умови ловлі були не найкращі. Пронизливий боковий вітер, невисока температура, дрейфуючий лід та хвиля внесли свої корективи. Частина озера станом на 14.00 була ще під льодом.
Ловив за допомогою:
махового вудилища milo mega stiff xt 5м. ;
основна ліска sunline siclon 0.128, повідок - 0.104 вище зазначеної фірми;
гачки - owner size 18 ;
поплавок colmic 1 г. у формі витягнутої каплі з довгим килем, що давало змогу різати хвилі і чітко сигналізувати клювання.
Перед облаштуванням місця замішав прикормку
Зображення
Прикормка FISH DREAM база + кормовий мотиль +секрет+ земля з кротовини.
Стартовий закорм
Зображення
Враховуючи температуру води рибка була дуже прошена.
Стартовий закорм -реакції нуль. Тільки після того коли я почав додавати прикормку малими порціями, які пилять, почався рух.
Зображення
Клювання відбувалися з перемінним успіхом.
Мотиль, номер один наживка
Зображення
на опариша клювали "оселедці ", але довго потрібно чекати.
Рибка клювала на різній глубині, якщо після декількох проводок не клювало змінював глубину.
Грузи були розташовані таким чином, що приманка занурюючись у воду "парила" у зв'язку з чим виглядала природньо.
Після оселедців влітала і крупна вобла
Зображення
Зображення
Влетіла також і gasterosteus aculeatus
Зображення
Близько 14.00 на воду спустили катер, який створюваа морські хвилі, що стало причиною зведення клювань на нівець.
Висновки: вибираючи місце я знав , що основним об'єктом лову буде верховодка і вона тільки починає прокльовуватись... тиждень - другий і можна ловити її ефективно навіть без прикормки.
Загальний улов
Зображення
Для справки :мотовильце в довжину 35 см., відро 25 л.
Всім НХНЧ!
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення Delife »

forest, відпишись, що ти потім з нею робиш отут -
http://rivnefish.com/forum/viewtopic.php?f=622&t=425788
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення forest »

Перша сьогоднішня точка обрана мною була спрямована на ловлю плотви... однак риба не почала хід...
Зображення
Корчики, глубина ловлі 1,5 м., затишок і протягом 40 хв. не однієї покльовки... 1 кг. прикормки втопив безрезультатно.
Приймаю рішення і part 2 of верховодка, я біля вишки...
Зображення
На пляжі нарахував 35 душ, навколо мене з десяток, а кльов то ніякий.
Що я тільки не робив, разів 50 змінював глубину, оснастку, крючки, ловив по всьому периметру досягнення оснастки , однак тільки маніпуляції з прикормкою дали свій результат і першу покльовку отримав, хочу зауважити , що десь близько 12 години, хоча рибалку почав 0 8.30, і понеслось...
Зображення
Misha77
Абориген
Абориген
Повідомлень: 133
З нами з: 23 серпня 2011, 15:20
Телефон: 0673828586
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення Misha77 »

forest - на що ловили (яка наживка) ?
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення forest »

В наявності був опариш і мотиль, який відповідно був доданий до прикормки.
Відсотків 90 рибки було зловлено на мотиль, якого по 2 штуки насаджував на гачок, причому один із них повинен був бути надірваний, не знаю чого, але їй подобалось.
Був також кастер, однак кількість покльовок на нього дорівнювала 0.00.
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення chinta »

Половил на городском озере . Прикормку от компании Flagman увлажнил слабо , чтобы " комочки " начинали распадаться в момент погружения . Докармливал небольшими порциями с интервалом в 5 - 10 минут , создавая и поддерживая мутное облако из кормовой смеси .
До полудня , северный ветер и низкая температура . Рыба малоактивна , ловятся мальки окуня и редкий бычок . Ближе к обеду меняется ветер на западный и значительно теплеет . В прибрежную зону выходит уклейка и " встает " на мое кормовое пятно . Поклевки уверенные , на каждой проводке удается подсечь рыбу .
Активная ловля маховым удилищем " special alborella " от Colmic , доставляет удовольствие .
Уклейка предпочитает парочку мотылей на крючке . Оптимальный горизонт ловли , в 15 - 20 см от дна ( глубина места ловли 1,3 метра ).
Использовал крючки AMI SUEHIRO R 305 № 16 от компании MILO , отличные изделия - рекомендую .
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Дорогие друзья , убедительно прошу не мусорить на берегу водоема . Забирайте с собой использованные пакеты , бутылки , пачки из под сигарет . С окурками я не знаю , надо что-то придумать . С каждым годом ситуация усугубляется и уже сейчас кругом "свалка" . Это наша с вами земля и только мы можем о ней позаботится .
Bobi
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 28 квітня 2011, 11:26
Телефон: 0978835672
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення Bobi »

О, прикольно, і себе на фото в далині найшов :-)
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення chinta »

Провел чудесный день на городском озере . Сегодня сделал ставку на ловлю плотвы . Прикормочную смесь замешал на основе Flagman Secret Roach Black серии GOLD с добавлением темного грунта . В качестве крупной фракции , использовал пеллетс . Прикормка понравилась - отличная физика и стойкий аромат , да и рыба от нее в восторге . Удалось поставить на кормовую точку приличную плотву , некоторые экземпляры приятно удивили . " Влетела " парочка подлещиков , ну и конечно изредка на падении перехватывает уклейка .
Ловил полным штекером - 13 метров . Глубина 1,6 метра , весь поводок лежал на дне . Насадка - два мотыля . Поклевки затяжные и вялые , большинство на " подъем ".
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення forest »

До останнього моменту не знав, що рибалка все-таки відбудеться.
З самого початку я розмістився біля бази з прокату човнів, де проловив близько години. Глубина лову 1.40 м. , стартовий закорм, а у відповідь тиша...
Через невеликий проміжок часу отримую клювання нано-окунька, в довжину недотягує до мізинця, але молоко б'є струменем... хм.. цікаво, потім ловлю такого ж , але вже з ікрою.
Після чергово окунька поплавок повільно занурюється, підсічка, і на тому кінці щось крупніше і ніяк не хоче показуватися, але я його підняв і завів в підсак , а це був пузатенький перший цього року - карасик. Настрій піднятий, потім ще з десяток нано плоток та окуньків, але потім вітерець почав наганяти не слабу хвильку, можливо річ і не в хвильці, оскільки ловив в очереті і оснастка частенько чеплялась за нього. Довелось покинути перспективне місце.
Окунь хапав наживку з крючком наглухо, по самі помідори у зв'язку з цим забирався...
Через деякий час я вже розкладаюся біля мосту у новому дворі.
Закормлював ось цим
Зображення
Що стосується ЧОРНОЇ ПЛОТВИ від запорізьких спортсменів, то тут є деякі зауваження.
Зображення
Зображення
Прикормка заявлена для донної та поплавочної ловлі, але на мою думку її краще використовувати тільки для донної ловлі, оскільки вона дуже в'язка і буде добре триматися в кормушці.
Фракція дуже крупна, більша частина це отруби великих розмірів, прикормка явно не для холодної води .
Зображення
Ловив у " півводи", ловля відбувалася за гаслом " друбна но расна" все ж та верховодка і іще раз верховодка... в сусідів зрідка пролітала чималенька плотка... дуже часто мальок бив по приманці, таким чином покльовки не переставали ні на хвилину, частим докормом все ж таки вдалося поставити крупнішу, але не порівняти з тією, що біля вишки...
Зображення
ЗображенняЗображенняЗображення
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення SPIN »

chinta писав:Провел чудесный день на городском озере . Сегодня сделал ставку на ловлю плотвы .
Просто вражений, що в озері водиться така велика плотва, дуже корисний звіт!
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення forest »

На рахунок великої плотви...
Близько 7 років тому, відпочиваючи з друзями на озері на горизонті з'явилася смуга з пінопласту, як виявилося пізніше, це була сітка набита тухлою рибою, її було стільки, що сітка піднялася з грузами. Як виявилося там була і жива рибка, а нею була плотва в розмірі від 500 до 1кг, на вигляд, так, це не помилка...
Просто загадку цю ніхто так і не розгадав...
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення forest »

Ще один чудовий день проведено на цьому прекрасному водоймищі. Оскільки вихід спонтанни + погодні умови, довго не мудруючи прямую до вишки.
Зима ніяк не хоче здаватися... погодні умови змінювалися, мабуть, кожних хвилин десять, тому основна ставка на верховодку.
Враховуючи спонтанність риболовлі закормлював залишками з попередніх рибалок.
Глубина на місці лову 3 м., ловив у "півводи" при цьому частенько ложив підпасок на дно в очікуванні пузатенької плотвиці. Верховодка сьогодні давала фору плотві, вся крупна. Було зловлено 1,5 десятка плотвиць " з дна" , з яких тільки одна "столового" вигляду, а також 1 підлящик, який разом з плотвицею поплив підростати.
Місцева "бригада" з польових мишок тероризувала мене протягом всієї риболовлі, при чому одну спіймав на гарячому, коли "точила" залишки прикормки... трішки їм залишив, коли повертався додому :)
Зображення ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення[/URL[URL=http://www.radikal.ru]Зображення[/URL[URL=http://www.radikal.ru]Зображення
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення chinta »

Половил штекером на городском пляже . Сильный порывистый ветер в лицо , волна . Немного поработал с прикормкой в надежде привадить рыбу покрупнее . Надежды оправдались . Клев сегодня вялый , но шесть " клевак " крупняка удалось добиться . Три обрыва поводка 0,08 , три рыбы удалось завести в подсак и 10 плотвиц перехватили насадку на падении . Крупная рыба на прикормке стояла , но брать мотыля и опарика не очень хочет . Необходимо поработать с насадкой - может пеллетс насадочный или паста .
Какой то мужик , подошел спросить как клюет и наступил на подсак . Подсаку - " каюк " , мужик извинился . Придется покупать новый - " гонка вооружений ".
Зображення
Зображення
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 4 гостей