Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення stal1n »

Спасибі за звіти!

ось що мене вразило:
Vetal писав: вода впала за добу десь на 40 см.
капець!
"Совість? Нє, не чув ніколи."

Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Здоровенкі бУли, панове рибалки.
Вкотре відвідав даний став 19.05.2013 разом з кумом та кумою. З оснастки по маховій і по "дальнобойці" з поплавком. Принада - "Флагман універсал", наживка - черв"як, опариш, мастирка горох + антрактанти різних запахів (аніс та полуниця). Приїхали на став о 5:20 - як завше буває на Гільчі - рибацький аншлаг. На авто припаркуватись ніде. Більш-менш вільним був лише потилежний берег, що без дерев, але ближче до 10-ї і він був "запакований". Заплатили по 50 грн. за душу, наголошую, не за рибака, який буде ловити рибу - а за кількість присутніх душ. Думаю якби був кіт в салоні авто - за нього також довелось би платити. Відзначу, що з самого ранку, настрій був спорчений дискусійною розмовою з охоронцем. Але про це в кінці звіту :men:
Стали як і минулого разу в куточку ставу, на дерев"яному пірсі. Завше мене цікавило, чому на ньому ніколи немає рибаків, коли вздовж дороги ніде й гілці впасти ? Мож місце "непросте" ? Сказати що фігове - не сказав би...навпаки....пірс, входить прямо у воду, сектор облову хороший, одразу під пірсом є глибинка, хоч біля нього лови, хоч на дальнобойку.....а чогось не стоять на ньому рибаки окрім мене. Мож що знають чого незнаю я ? хз.... :du_ma_et:
Закормились, позакидались - майже одразу пішли покльовки, але в основному карасики-шпротинки. Я уміймав 2-х дзеркальних коропчиків на долоню, кум ще одного - відпустили, звичайно. Що шпроти, що коропчиків. Забирали лише екземпляри що на долоньку. Десь після 2-х годин інтенсивного кльову - дрібнота відійшла від берегу. Кльов затих. Притому що погода була майже ідеальна. Вітру майже не було. На поверхні штиль. Навіть маленьку ніжненьку покльовочку було видно. Що не могло не приносити задоволення від процесу.
З ранкового кльову - було впіймано ось такого красеня, на мою думку,
ЗображенняЗображення
позолота так і сяяла на сонечку :) Хоч це і не золотистий карась....певно якась помісь з коропом....
Усе клювало на опариша. Інша наживка "мовчала". На дальню поплавчанку також чіпляли опариш. Решту улову було впіймано на "дальні". Десь біля 13-ти ми вирушили зі ставу. Праворуч від нас, поперек ставу, сиділи фідерники і поплавочники вперемішку. Один чолов"яга постійно заходив у водойму і виймав зачеплені снасті. Для себе зробив висновок що фідерно-карповою оснасткою там не шибко половиш - дорого вийде... Коли він повертався вкотре, то вигукнув "тут кущів більше чим у мене в садку.......да тут колода яка лежить ще!!!!!!!!". В основному усі хто був по різні боки від нас - тягали час від часу таку ж рибу як і ми з кумом. Великої риби не бачив ні у садках, ні на поверхні водойми щоб випригувала... Закрадається підозра, що якщо вона там і є - то в ду-у-у-уже малій кількості :facepalm:
На фото улов: перший мій, у відрі - кумів.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
В цілому рибалкою задоволені, якби не....
А тепер про негативне.
Незнаю наскільки то критично...але у "маточнику" помітно спущений рівень води, сліди від рівня води "свіжі", знач десь недавно спускали.
ЗображенняЗображення
Під "дамбою", та далі, де є комиш чи кущі які - в них є здохла риба :ny_tik:
ЗображенняЗображення
Що це ? "Природній відбір" чи недбальство тих хто відповідає за цей став ? Доречі, а ХТО відповідає за цей став ? Дуже цікаво було б дізнатись ХТО власник...у світлі наступного. Те, про що я обіцяв написати ще на початку звіту.

І так ранок...Перше ЩО, а не ХТО зустрічає вас біля ланцюга на в"їзді до ставу - це хамовите обличчя "консьержа", який з виглядом, наче я наср.... йому в борщ, тицяє мені білетики. При чому, це все супроводжується такими словесними і жестикулятивними емоціями, наче я прийшов до нього додому, і прошу щоб він мене накормив, напоїв, і уклав спати з його дружиною. Окрім того, у мене виникло логічне питання: ЧОМУ ми маємо платити за третю людину, яка не буде ловити рибу ? На що у відповідь почув напрямок куди нам треба чи то йти чи то їхати, людиноподібне розвернулось і пішло у своєму напрямку.... Бажання було одне - вийти і дати в рило за таке хамське відношення. На прохання надати інформацію про власника, його контактний телефон, чи будь-які інші контактні дані - людиноподібне сказало, дословно: "Якщо ти такий умний, то пи.....й в райдержадміністрацію, там тобі усе пояснять. А з групою поддєржкі у мене не ловлять"... Бажання дати в рило не проходило... Але вирішивши стриматись, адже все таки старша людина, і дурним вразі чого все одно визнають мене а не його - платимо за третю душу і їдемо рибалити... Що було далі - ви мали можливість прочитати вище.
Ось наче й усе.
На останок, до форумчан:
1) Хочу знати ХТО власник даної водойми. Його контактну інформацію, якщо це можливо. Адже з фрази "...а з групою поддєржкі у мене не ловлять"... - я так розумію що там Царь, Бог цей неадекват.
2) На яких умовах, офіційно, має відбуватись вилов риби, за ЩО я маю платити, а за що - ні. Повторюсь - якщо брати по нинішнім "розкладам" - платити доведеться і за кота, що буде з вами у автівці. З рештою, я плачу 50 грн., за що ? За те що мені нахамлять ? Чи за стовп з проводами, який звисає над водою з зими ще, і його ніхто і не збирається походу піднімати, а там роботи - двом чоловікам на 30-40 хв. Не візьми з одного-двох рибаків плати - і вони тобі його встановлять ще краще ніж було.
ЗображенняЗображення
Печально... :facepalm: Для себе я цей став ЗАКРИВ. Принципово панове. Краще віддам свої 50 чи 100 іншому, для кого я не тільки рибак і джерело здобутку, а й ЛЮДИНА.
p.s. прошу вибачення, за дещо емоційний, а в деяких моментах і грубий звіт, накипіло....
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Підтримую.
Сервіса - ноль, комфорту - ноль, риба - незалікова.
Смисл туди їздити?
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення sancho »

Запитання для уточнення я так зрозумів що ловили ви і кум??? Я так розумію що ви заплатили 100 грн??? Чи ви платили за куму ще???
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення proteus »

sancho писав:Запитання для уточнення я так зрозумів що ловили ви і кум??? Я так розумію що ви заплатили 100 грн??? Чи ви платили за куму ще???
Наскількі я зрозумів то їх заставили заплатити ще 50 грн за куму яка просто приїхала за компанію та не ловила ... Це жесть товариші :facepalm: Пішли вони нах зі своім болотом .. В бабині карась не гірьше ловиться ...
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення ehnaton »

sancho писав:Запитання для уточнення я так зрозумів що ловили ви і кум??? Я так розумію що ви заплатили 100 грн??? Чи ви платили за куму ще???
ви вірно зрозуміли, з вудками сиділи я і кум, а заплати 150 - за трьох....
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення stal1n »

У мене є надія, що наш сайт все-таки почитують власники водойм і роблять вірні висновки.
ehnaton, спасибі за звіт!

Поки що в Гільчу — ні ногою.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення sancho »

То я вам скажу таке що вас розвели в Гільчі. Я там був пару раз з Тіткою і Дружиною у 2012 та 2013 роках то я за них не платив, хотя вони ловили теж!!! І сам Охоронець мені казав ви що за жінок і дітей платити не потрібно.
Рівненський Карповий Клуб
Ribac2012
Ледар
Ледар
Повідомлень: 20
З нами з: 15 грудня 2011, 01:30
Телефон: 0978759007
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення Ribac2012 »

Власник там такий здоровий жирний чувак хамло ще те, це ви мабуть про нього й писали, да й взагалі дивуюсь хто туди їздить, таких карасиків хватає й на бесплатних ставках, й ближче до міста, хотяби Бабин
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення RIPsys »

stal1n писав:У мене є надія, що наш сайт все-таки почитують власники водойм і роблять вірні висновки.
ehnaton, спасибі за звіт!

Поки що в Гільчу — ні ногою.
Поддерживаю, и еще больше скажу, вот такие посты очень полезно показывать насильно хозяевам водоемов, что б они понимали сколько потенциальной прибыли могут потерять нахамив всего ли ш одному человеку. К большому сожалению, про такое понятие как сервис, наши "Бизнесмены" не слышали в упор, а про совесть я вообще молчу. Они делают тебе одолжение за твои же деньги. Я бы наверно не выдержал и таки дал бы по роже...

p\s Повторюсь, поддерживаю, раз они так круто поднимаются, что рыбаки там не люди а обьекты, то пошли они в задницу вместе со своим ставком.
mixalu4
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 23 травня 2013, 17:01
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення mixalu4 »

на вся 120% підтримую RIPsys
Аватар користувача
HendeHoh
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 02 березня 2013, 09:37
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення HendeHoh »

ehnaton писав:
sancho писав:Запитання для уточнення я так зрозумів що ловили ви і кум??? Я так розумію що ви заплатили 100 грн??? Чи ви платили за куму ще???
ви вірно зрозуміли, з вудками сиділи я і кум, а заплати 150 - за трьох....
Ахренннннеть (извиняюсь за выражение, но по другому не скажешь). Я на этот став не ездил, не езжу и никогда не поеду, даже если "Власник" там и порядок наведет, а про этот отчет всем своим соседям- рыбакам и друзьям расскажу. Факты показывают - бардак. Есть много достойных ставков.
АВТОРУ СПАСИБО ЗА ХОРОШИЙ ОТЧЕТ.
Аватар користувача
Roman T.
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 18
З нами з: 16 травня 2013, 13:07
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення Roman T. »

На тій неділі пробував найти к.т. власника. Були в наявності лише ті к.т. що є на карті сайту. За інф. від сторожа "власник за кордоном, коли буде не знаю" (хамуватий сторож попався :facepalm: )
Аватар користувача
Massik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 22 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення Massik »

Roman T. писав:На тій неділі пробував найти к.т. власника. Були в наявності лише ті к.т. що є на карті сайту. За інф. від сторожа "власник за кордоном, коли буде не знаю" (хамуватий сторож попався :facepalm: )
Гарно, мабуть, заробляє хазяїн...
Аватар користувача
DarliBank
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 16 травня 2013, 17:52
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення DarliBank »

Спасибо автору. Странно, что хозяева ( сторожа ) до сих пор не понимают, что в век интернета, можно как сделать рекламу своему ставку, так и напрочь убить на пару сезонов свой бизнес. 90% рыбаков читают форум, может и не отписываются, но читают точно. Так какой дурак, после этого отчета, туда еще поедет? :)
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей